Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#141 Hozzászólás Szerző: Pityee »

“Egy meghiúsult #Sarr-sztori tegnapról...

A kegyvesztett hátvédünket ismét nem tudtuk eladni az átigazolási ablakban. Valamiért az utolsó pillanatban csapatunk visszalépett az eladástól. Íme a színfalak mögötti történések:

A Le Havre megegyezett Malang Sarr-ral (közép-, vagy balhátvéd pozícióra szerették volna leigazolni.)

Sarr először engedélyt kapott a klub képviselőitől, hogy Le Havre-ba utazzon az üzlet véglegesítése érdekében.

Az orvosi vizsgálatát már elvégezték a Le Havre-nál és aláírták a két és fél éves szerződést.

A Chelsea ezután csökkentette a Sarrral eredetileg kötött pénzügyi megállapodáson szereplő díjazást - amit a játékos minden alkalommal elfogadott.

A Chelsea ezután valamiért úgy döntött, hogy nem küldi el az ügylet végleges hivatalossá tételéhez szükséges dokumentumokat.

Malang Sarr, aki az éjszakát Le Havre-ban töltötte a mai napon visszatér Londonba.

Forrás: @CasseJosue”


Az komoly :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#142 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta: 2024. február 2., péntek 10:33 Awayroller: Az a baj, hogy nem tudom mennyiben változna meg a játékunk ha esetleg érkezne egy másik edző. Nyilván ha kapna a kezei alá egy Osimhent, akkor egy értelmes támadóval lehet minden más lesz. Viszont ha Pokketino kapná Osimhent, lehet ő is tudna vele valamit kezdeni. Szerintem globálisan lett elszarva a csapat összeállítás és ebben a keretben egyszerűen nincs több. Tudod, hogy van az a mondás, hogy a bordélyház ha nem működik, akkor sem a madamot kell lecserélni, hanem a kurvákat :D
Rüdi, Alonso és társaik Lamps alatt vállalhatatlanok voltak, aztán előbbiből a világ egyik legjobb cbje lett, míg a többiek is feljavultak, amíg tiszták voltak a posztok és a szerepkörök. Szerintem hasonló szemlélettel a mostani bagázsból is többet ki lehetne hozni. Nem tartom reálisnak, hogy a világ egyik legjobb balbekkje pl. elfelejtett volna focizni, egyszerűen csak annyi más utasítása van, hogy a focira nem marad agya.

Nem lesz minden más, nem leszünk hirtelen bajnokaspiránsok, de hogy nem a tabella közepe a jelenlegi keret szintje az tuti. Valamiért azok a támadó szellemű játékosok, akik máshonnan jönnek is, eleinte bevarrják mindenhonnan, aztán a hónapok alatt már egy Palmer sem tud 7 méterről kaput találni.

A hasonlatodra levetítve a prostikban több van, csak a madame nem a megfelelő kliensekre osztja le őket.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#143 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Dízel írta: 2024. február 2., péntek 7:14 Nem hittem volna hogy ilyet mondok, de bizni kell nkunkuba hogy nem serul le, mert osszesen kb 45 percet jatszott egesz szezonban es lott vagy 2-3 golt.
Nincs mese eroltetni kell, ha meg megint leserul akkor kuka mint james, es hozni kell egy csatart. Amugy is kene, de ugy meg plane.
Hát ez az egy, amiben lehet bízni, csak rohadt sérülékeny...de ha nem sérül le, akkor valszeg jók leszünk elől vele, ez mar látszott eddig is

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#144 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2024. február 2., péntek 10:11
AwayRoller írta: 2024. február 2., péntek 9:48
Pityee írta: 2024. február 2., péntek 9:43 Én nem hinném, hogy bármennyire is veszélyben lenne Pokketino állása :D Most egyáltalán nem uralkodik olyan káosz, mint Potternél. Simán van egy középszerű edzőnk, akivel elevickélünk a tabella közepén. Szerintem ezt simán betudják nyelni az amcsik. Előbb-utóbb pedig a szurkolók is hozzászoknak :D Nem lesz nagy elvárás a csapattal szemben, ergó minden kiscsapat elleni győzelemnek exta motivációként fognak örülni :D
Én úgy tekintem, hogy Boehlyéknak ez full üzlet. Évek óta először szivacs a jegyeladás, nem telik meg a stadion. Ha ezt még sikerül megfejelni egy Fa kupa kizúgással és egy elveszített ligakupával, valmint az ellenfeleket elnézve a PL eredmények sem lesznek már olyan fényesek, mint a sereghajtók ellen, akkor változtatniuk kell. Ezt pedig legegyszerűbben az edző cseréjével orvosolhatják.
Jól befogjuk szopni ezt, ha nem lépnek időben. Nyáron nagy edző keringő lesz. Liverpool, United, Barcelona, jó lenne nem lemaradni az edzőkről vagy különben tényleg mid-table csapat leszünk nagyon sokáig. De egy valamire való edző ezt nem fogja elvállalni.

De Zerbi
Xabi Alonso
Nagelsmann
Ruben Amorim
Ezek lesznek most a legkeresettebb edzők a nyáron + Mourinhoék, de őket már más kategóriába sorolom.
Nagelsmann már egyszer kikosarazott minket, pedig akkor még nem volt ekkora szartenger a csapat :D

Awayroller: Az a baj, hogy nem tudom mennyiben változna meg a játékunk ha esetleg érkezne egy másik edző. Nyilván ha kapna a kezei alá egy Osimhent, akkor egy értelmes támadóval lehet minden más lesz. Viszont ha Pokketino kapná Osimhent, lehet ő is tudna vele valamit kezdeni. Szerintem globálisan lett elszarva a csapat összeállítás és ebben a keretben egyszerűen nincs több. Tudod, hogy van az a mondás, hogy a bordélyház ha nem működik, akkor sem a madamot kell lecserélni, hanem a kurvákat :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6919
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#145 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

AwayRoller írta: 2024. február 2., péntek 9:48
Pityee írta: 2024. február 2., péntek 9:43 Én nem hinném, hogy bármennyire is veszélyben lenne Pokketino állása :D Most egyáltalán nem uralkodik olyan káosz, mint Potternél. Simán van egy középszerű edzőnk, akivel elevickélünk a tabella közepén. Szerintem ezt simán betudják nyelni az amcsik. Előbb-utóbb pedig a szurkolók is hozzászoknak :D Nem lesz nagy elvárás a csapattal szemben, ergó minden kiscsapat elleni győzelemnek exta motivációként fognak örülni :D
Én úgy tekintem, hogy Boehlyéknak ez full üzlet. Évek óta először szivacs a jegyeladás, nem telik meg a stadion. Ha ezt még sikerül megfejelni egy Fa kupa kizúgással és egy elveszített ligakupával, valmint az ellenfeleket elnézve a PL eredmények sem lesznek már olyan fényesek, mint a sereghajtók ellen, akkor változtatniuk kell. Ezt pedig legegyszerűbben az edző cseréjével orvosolhatják.
Jól befogjuk szopni ezt, ha nem lépnek időben. Nyáron nagy edző keringő lesz. Liverpool, United, Barcelona, jó lenne nem lemaradni az edzőkről vagy különben tényleg mid-table csapat leszünk nagyon sokáig. De egy valamire való edző ezt nem fogja elvállalni.

De Zerbi
Xabi Alonso
Nagelsmann
Ruben Amorim
Ezek lesznek most a legkeresettebb edzők a nyáron + Mourinhoék, de őket már más kategóriába sorolom.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#146 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta: 2024. február 2., péntek 9:43 Én nem hinném, hogy bármennyire is veszélyben lenne Pokketino állása :D Most egyáltalán nem uralkodik olyan káosz, mint Potternél. Simán van egy középszerű edzőnk, akivel elevickélünk a tabella közepén. Szerintem ezt simán betudják nyelni az amcsik. Előbb-utóbb pedig a szurkolók is hozzászoknak :D Nem lesz nagy elvárás a csapattal szemben, ergó minden kiscsapat elleni győzelemnek exta motivációként fognak örülni :D
Én úgy tekintem, hogy Boehlyéknak ez full üzlet. Évek óta először szivacs a jegyeladás, nem telik meg a stadion. Ha ezt még sikerül megfejelni egy Fa kupa kizúgással és egy elveszített ligakupával, valmint az ellenfeleket elnézve a PL eredmények sem lesznek már olyan fényesek, mint a sereghajtók ellen, akkor változtatniuk kell. Ezt pedig legegyszerűbben az edző cseréjével orvosolhatják.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#147 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta: 2024. február 2., péntek 8:56
Crap írta: 2024. február 2., péntek 8:55
kecske01 írta: 2024. február 2., péntek 8:42

Poch az Everton vereség után nagyon sürgette az igazolásokat :D
Megkapta Casadeit cserébe
Tegyük hozzá, hogy egy ilyen rohadt bő kerettel, rengeteg játékos félre játszatásával és visszafejlődésével én se igazolnék egy ilyen fél szezon után senkit se, kifejezetten az ő kérésére.
Ez kb. tényleg egy jó átigazolási ablak volt így, ahogy van.
+1, szerintem is úgy látják, hogy márciusra már nem biztos, hogy vele fordulunk rá, úgyhogy jobb megtartani a zsebpénzt nyárra.
Én nem hinném, hogy bármennyire is veszélyben lenne Pokketino állása :D Most egyáltalán nem uralkodik olyan káosz, mint Potternél. Simán van egy középszerű edzőnk, akivel elevickélünk a tabella közepén. Szerintem ezt simán betudják nyelni az amcsik. Előbb-utóbb pedig a szurkolók is hozzászoknak :D Nem lesz nagy elvárás a csapattal szemben, ergó minden kiscsapat elleni győzelemnek exta motivációként fognak örülni :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#148 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Crap írta: 2024. február 2., péntek 8:55
kecske01 írta: 2024. február 2., péntek 8:42
Bandi írta: 2024. február 2., péntek 6:38 Azt hiszem ez volt a legsikeresebb átigazolási időszak a Boehly érában! Pacsi neki, tud ő ha akar :D

Amúgy Santos is ment a Strasbourg-ba a szezon végéig.
Poch az Everton vereség után nagyon sürgette az igazolásokat :D
Megkapta Casadeit cserébe
Tegyük hozzá, hogy egy ilyen rohadt bő kerettel, rengeteg játékos félre játszatásával és visszafejlődésével én se igazolnék egy ilyen fél szezon után senkit se, kifejezetten az ő kérésére.
Ez kb. tényleg egy jó átigazolási ablak volt így, ahogy van.
+1, szerintem is úgy látják, hogy márciusra már nem biztos, hogy vele fordulunk rá, úgyhogy jobb megtartani a zsebpénzt nyárra.

Crap
Hozzászólások: 994
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#149 Hozzászólás Szerző: Crap »

kecske01 írta: 2024. február 2., péntek 8:42
Bandi írta: 2024. február 2., péntek 6:38 Azt hiszem ez volt a legsikeresebb átigazolási időszak a Boehly érában! Pacsi neki, tud ő ha akar :D

Amúgy Santos is ment a Strasbourg-ba a szezon végéig.
Poch az Everton vereség után nagyon sürgette az igazolásokat :D
Megkapta Casadeit cserébe
Tegyük hozzá, hogy egy ilyen rohadt bő kerettel, rengeteg játékos félre játszatásával és visszafejlődésével én se igazolnék egy ilyen fél szezon után senkit se, kifejezetten az ő kérésére.
Ez kb. tényleg egy jó átigazolási ablak volt így, ahogy van.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6919
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#150 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bandi írta: 2024. február 2., péntek 6:38 Azt hiszem ez volt a legsikeresebb átigazolási időszak a Boehly érában! Pacsi neki, tud ő ha akar :D

Amúgy Santos is ment a Strasbourg-ba a szezon végéig.
Poch az Everton vereség után nagyon sürgette az igazolásokat :D
Megkapta Casadeit cserébe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#151 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Nem hittem volna hogy ilyet mondok, de bizni kell nkunkuba hogy nem serul le, mert osszesen kb 45 percet jatszott egesz szezonban es lott vagy 2-3 golt.
Nincs mese eroltetni kell, ha meg megint leserul akkor kuka mint james, es hozni kell egy csatart. Amugy is kene, de ugy meg plane.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#152 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Azt hiszem ez volt a legsikeresebb átigazolási időszak a Boehly érában! Pacsi neki, tud ő ha akar :D

Amúgy Santos is ment a Strasbourg-ba a szezon végéig.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#153 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Így ha Broja is belendül a kölcsön alatt, ahogy Maatsen is játszik, fejenként hozhatnak kb 30-30 millio fontot is, ami már 60 millio fix nyáron és saját nevelések.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#154 Hozzászólás Szerző: Pityee »

“A Chelsea szerződtette Ed #Richmond-ot, a Leicester City első csapatának fizioterapeutáját. ✍🏻

Richmond az elmúlt két évben a Leicester Citynél dolgozott. A Rókákhoz való csatlakozása előtt öt és fél évig a Crystal Palacenál is dolgozott, 2017 és 2019 között pedig a walesi válogatottnál is volt fizioterapeuta.🏥


Ki mondta, hogy nem hoztunk senkit? :lol: A vezetőségünk igenis belátta hol kell erősíteni 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#155 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Pityee írta: 2024. február 1., csütörtök 21:09 🚨 𝐇𝐄𝐑𝐄 𝐖𝐄 𝐆𝐎! Armando Broja set to join Fulham on loan from Chelsea until June ⚪️⚫️🇦🇱

Fulham win the race against Wolves to sign Broja, loan fee will be around £4m to Chelsea then he will be back.

…how do you rate this deal 𝐟𝐫𝐨𝐦 𝟏 𝐭𝐨 𝟏𝟎? 🍿

Forrás: Fabrizio Romano”


Amúgy ennek mi értelme, hogy kölcsönadtuk az egyik csatárunkat, anélkül hogy hoztunk volna bárkit is? :D Most már a szenegáli tigrisünk tényleg úgy játszhat, hogy bármilyen fos teljesitményt tesz le az asztalra akkor is játszani fog? :D
Bármi ifista megteszi....de tényleg nagyon kellett volna csatár, hihetetlen hogy senkit nem vettünk és a vezetőség szerint ez a keret jó :shock:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6919
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#156 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2024. február 1., csütörtök 21:09 🚨 𝐇𝐄𝐑𝐄 𝐖𝐄 𝐆𝐎! Armando Broja set to join Fulham on loan from Chelsea until June ⚪️⚫️🇦🇱

Fulham win the race against Wolves to sign Broja, loan fee will be around £4m to Chelsea then he will be back.

…how do you rate this deal 𝐟𝐫𝐨𝐦 𝟏 𝐭𝐨 𝟏𝟎? 🍿

Forrás: Fabrizio Romano”


Amúgy ennek mi értelme, hogy kölcsönadtuk az egyik csatárunkat, anélkül hogy hoztunk volna bárkit is? :D Most már a szenegáli tigrisünk tényleg úgy játszhat, hogy bármilyen fos teljesitményt tesz le az asztalra akkor is játszani fog? :D
Én nem bánom, hogy Poch nem kapott senkit. Úgyse tudná használni azt se :D

Sindu
Hozzászólások: 759
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#157 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Pityee írta: 2024. február 1., csütörtök 21:09 🚨 𝐇𝐄𝐑𝐄 𝐖𝐄 𝐆𝐎! Armando Broja set to join Fulham on loan from Chelsea until June ⚪️⚫️🇦🇱

Fulham win the race against Wolves to sign Broja, loan fee will be around £4m to Chelsea then he will be back.

…how do you rate this deal 𝐟𝐫𝐨𝐦 𝟏 𝐭𝐨 𝟏𝟎? 🍿

Forrás: Fabrizio Romano”


Amúgy ennek mi értelme, hogy kölcsönadtuk az egyik csatárunkat, anélkül hogy hoztunk volna bárkit is? :D Most már a szenegáli tigrisünk tényleg úgy játszhat, hogy bármilyen fos teljesitményt tesz le az asztalra akkor is játszani fog? :D
Gondolom az a logika mögötte, h Poch ezen a ponton előbb rakja be Palmert, Nkunkut, Sterlinget, talán még Mudrykot is csatár poziba, mint Broját. Aztán a Fulhamben hátha felveszi a PL ritmusát.
Ha van is benne logika, attól még ostoba lépésnek tartom, ha nem jön a helyére senki. :D Hajrá Poch, tessék hamis kilencesekkel alkotni, Havertz óta ez itt a módi :lol:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#158 Hozzászólás Szerző: Pityee »

🚨 𝐇𝐄𝐑𝐄 𝐖𝐄 𝐆𝐎! Armando Broja set to join Fulham on loan from Chelsea until June ⚪️⚫️🇦🇱

Fulham win the race against Wolves to sign Broja, loan fee will be around £4m to Chelsea then he will be back.

…how do you rate this deal 𝐟𝐫𝐨𝐦 𝟏 𝐭𝐨 𝟏𝟎? 🍿

Forrás: Fabrizio Romano”


Amúgy ennek mi értelme, hogy kölcsönadtuk az egyik csatárunkat, anélkül hogy hoztunk volna bárkit is? :D Most már a szenegáli tigrisünk tényleg úgy játszhat, hogy bármilyen fos teljesitményt tesz le az asztalra akkor is játszani fog? :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#159 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Formula close to being agreed by Chelsea for Armando Broja to exit on loan. 22yo will then decide on Fulham or Wolves. AC Milan enquired but financial constraints prevented it; could revisit in summer.

@David Ornstein


Broja mar kozel a tavozashoz, még ma megy valahova.

Sindu
Hozzászólások: 759
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#160 Hozzászólás Szerző: Sindu »

emsanya írta: 2024. február 1., csütörtök 14:17
Sindu írta: 2024. február 1., csütörtök 13:11 Toney eleve esélytelen? Nyáron már csak 12 hó lesz hátra a szerződéséből, és menni akar. Túl kézenfekvő lenne, meg nem elég nagy név, gondolom.
100 milliorol inditjak az árát, fél evet nem is jatszott, raadasul elegge ajanlgatta magat az arsenalnak. Sztem Osimhen miatt mar meg se probaljuk.
Ez a mostani téli ablakra igaz. Ha pénzt akarnak látni belőle, akkor nyáron el kell adniuk, vmi észszerűbb összegért.
20 gólt lőtt tavaly a PL-ben, de mind1, inkább jön majd Osimhen, a bohócliga 26 gólos gólkirálya.
Nagyon drukkolok, h ne legyen flop, de rossz előérzetem van...

Válasz küldése