Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolási pletykák

#12581 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Bubi írta:
Gaba írta:Pontos okát nem lehet tudni,de valamelyik nap olvastam az edzőjük nyilatkozatát,ahol azt mondta hogy az egyik legfontosabb játékosának tartja,és nem akarja elengedni.
Az tutira kamu, ha tartaná valamire játszatná is.
Az egész Leverkusen vacak idén. A védelem elég lyukas, a labdát nem nagyon tudják megtartani, innentől kezdve pedig támadásokat sem nagyon vezetnek. Igazoltak a nyáron tehetséges játékosokat, de nem igazán akaródzik összeállni a dolog. Nincs "játékuk".

Hogy ebben mekkora szerepet játszik Bailey és az ő esetleges visszaesése? Nem tudom.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12582 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Gaba írta:
Augusztusban hosszabbítottak vele...Itt valami másról lehet szó.
Ja én azt hittem Malcomról beszélünk. Tehát Bailey.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12583 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Bubi írta:
Gaba írta:Pontos okát nem lehet tudni,de valamelyik nap olvastam az edzőjük nyilatkozatát,ahol azt mondta hogy az egyik legfontosabb játékosának tartja,és nem akarja elengedni.
Az tutira kamu, ha tartaná valamire játszatná is.
Augusztusban hosszabbítottak vele...Itt valami másról lehet szó.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12584 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Gaba írta:Pontos okát nem lehet tudni,de valamelyik nap olvastam az edzőjük nyilatkozatát,ahol azt mondta hogy az egyik legfontosabb játékosának tartja,és nem akarja elengedni.
Az tutira kamu, ha tartaná valamire játszatná is.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12585 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Bubi írta:
Pityee írta:
Bubi írta:A gyilkos ballába amivel beveri 30-40 méterről rendszerint az nem extrás? A pontrúgásai, sebessége, 1v1 megoldásai... És mindössze 21 éves.

Szerintem nem kell nála nagyobb tehetség. Willian helyére bármikor, hatalmas üzlet lenne, ebben biztos vagyok, viszont Lozano nagyobb tehetség, őt lenne a legnagyobb húzás elhozni. Idén ott folytatja ahol tavaly abbahagyta, 11 g 4 assist.
Ha annyira nagy tehetség lenne, akkor szerintem játszana a barszában is, független attól hogy nem az edző kérésére érkezett. De őt még csak be sem cserélik, sőt a legutolsó meccseken már a keretbe sem fért be. Másik részről meg ki tudja, mennyire hátráltatja őt a karrierjében és a fejlődésében ez a barszelónai kaland. Nem hinném, hogy nagyon jót tesz neki az állandó padozás és a meccsek lelátóról való megtekintése.
Ez teszi őt Chelsea kaliberű igazolássá. Azért nem játszik, mert előtte van Dembélé aki egyrészt 100+ milliós igazolás volt, másrészt tehetségesebb mint Malcom és ennek ellenére sem kezdő. Harmadrészt igen, nem akarta az edző, egyébként sokkal többet játszana. Elhiheted hogy van valami gubanc a háttérben, hisz lehetőséget sem kap a bizonyításra, ennél ő sokkal jobb játékos.

Coutinho, Suarez és Messi fix, melléjük be-be ugrál Dembélé így Malcomnak nem maradt hely.

Nem ő az első egyébként akit nem tart semmire a barca valami érthetetlen oknál fogva. Pl Ibrahimovic, Fabregas, Alexis Sanchez...

Kezd ott is fontosabb lenni a név mint a potenciál vagy a tudás, ezért kezdett el hanyattlani a Barcelona.

Szerk.: Nem tudjátok mi van Baileyvel? 1 gólja van idén és a meccseit se játszotta végig ha jól láttam. Egy szezonos volt a csoda?
Pontos okát nem lehet tudni,de valamelyik nap olvastam az edzőjük nyilatkozatát,ahol azt mondta hogy az egyik legfontosabb játékosának tartja,és nem akarja elengedni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12586 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta:
Bubi írta:A gyilkos ballába amivel beveri 30-40 méterről rendszerint az nem extrás? A pontrúgásai, sebessége, 1v1 megoldásai... És mindössze 21 éves.

Szerintem nem kell nála nagyobb tehetség. Willian helyére bármikor, hatalmas üzlet lenne, ebben biztos vagyok, viszont Lozano nagyobb tehetség, őt lenne a legnagyobb húzás elhozni. Idén ott folytatja ahol tavaly abbahagyta, 11 g 4 assist.
Ha annyira nagy tehetség lenne, akkor szerintem játszana a barszában is, független attól hogy nem az edző kérésére érkezett. De őt még csak be sem cserélik, sőt a legutolsó meccseken már a keretbe sem fért be. Másik részről meg ki tudja, mennyire hátráltatja őt a karrierjében és a fejlődésében ez a barszelónai kaland. Nem hinném, hogy nagyon jót tesz neki az állandó padozás és a meccsek lelátóról való megtekintése.
Ez teszi őt Chelsea kaliberű igazolássá. Azért nem játszik, mert előtte van Dembélé aki egyrészt 100+ milliós igazolás volt, másrészt tehetségesebb mint Malcom és ennek ellenére sem kezdő. Harmadrészt igen, nem akarta az edző, egyébként sokkal többet játszana. Elhiheted hogy van valami gubanc a háttérben, hisz lehetőséget sem kap a bizonyításra, ennél ő sokkal jobb játékos.

Coutinho, Suarez és Messi fix, melléjük be-be ugrál Dembélé így Malcomnak nem maradt hely.

Nem ő az első egyébként akit nem tart semmire a barca valami érthetetlen oknál fogva. Pl Ibrahimovic, Fabregas, Alexis Sanchez...

Kezd ott is fontosabb lenni a név mint a potenciál vagy a tudás, ezért kezdett el hanyattlani a Barcelona.

Szerk.: Nem tudjátok mi van Baileyvel? 1 gólja van idén és a meccseit se játszotta végig ha jól láttam. Egy szezonos volt a csoda?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12587 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:A gyilkos ballába amivel beveri 30-40 méterről rendszerint az nem extrás? A pontrúgásai, sebessége, 1v1 megoldásai... És mindössze 21 éves.

Szerintem nem kell nála nagyobb tehetség. Willian helyére bármikor, hatalmas üzlet lenne, ebben biztos vagyok, viszont Lozano nagyobb tehetség, őt lenne a legnagyobb húzás elhozni. Idén ott folytatja ahol tavaly abbahagyta, 11 g 4 assist.
Ha annyira nagy tehetség lenne, akkor szerintem játszana a barszában is, független attól hogy nem az edző kérésére érkezett. De őt még csak be sem cserélik, sőt a legutolsó meccseken már a keretbe sem fért be. Másik részről meg ki tudja, mennyire hátráltatja őt a karrierjében és a fejlődésében ez a barszelónai kaland. Nem hinném, hogy nagyon jót tesz neki az állandó padozás és a meccsek lelátóról való megtekintése.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12588 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A gyilkos ballába amivel beveri 30-40 méterről rendszerint az nem extrás? A pontrúgásai, sebessége, 1v1 megoldásai... És mindössze 21 éves.

Szerintem nem kell nála nagyobb tehetség. Willian helyére bármikor, hatalmas üzlet lenne, ebben biztos vagyok, viszont Lozano nagyobb tehetség, őt lenne a legnagyobb húzás elhozni. Idén ott folytatja ahol tavaly abbahagyta, 11 g 4 assist.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12589 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Én ebbe a Malcom gyerekbe nem látok semmi extrát. Ha már megszabadulunk Williantól, akkor tőle egy sokkal jobb szélsőt várok, nem egy újabb műbrazilt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#12590 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Willian+20milla <->Malcom is jó üzlet lenne

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12591 Hozzászólás Szerző: emsanya »

According to Spanish TV station La Sexta, Barcelona are willing to offer Malcom + €20m for Willian in January.

Malcomot+20 millio eurot adna a télen Willianért a barca.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#12592 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta:Malcom most nyilatkozta le hogy jól érzi magát annak ellenére is, hogy nem játszik.
Biztos utcalány jól érzi magát, 41 milliós játékos akit az edző nem akart és ha nincsenek sérültek a keretbe sem fér be :) Nyilván nem nagyon tud mást nyilatkozni egy fiatal feltörekvő játékos ilyen szituban..

Willian egész jól játszik idén, a PL-ben a dobogón van a chances created ranglistán, a gólok és gólpasszok is jönnek a saját ütemében, de ha sikerülne őt Dembelére elcserélni januárban(még akkor is ha ez jó pár tízmilliós ráfizetéssel menne) az elképesztően jó húzás lenne. Malcom ügyesnek tűnt a Bordeaux-ban, de nem tudom hogy ő mekkora erősítés lenne nekünk jelenleg vagy hogy milyen potenciál van benne.

Suso meg kiegészítőembernek jó lenne, jurop ligába, bajnokikra meg kupameccsekre, de azért ő nem az a név akivel vissza fogunk jutni Európa elitjébe. Láttam sokszor a Milanban, jó játékos, sokat fejlődött, de nem azt a szintet képviseli mint az esetlegesen körülötte játszó Jorginho, Kanté vagy Hazard a saját posztján.

Szerintem a januári/nyári igazolásoknál a következő szempontokat kéne figyelembe venni:

- legyen meg Sarri akarata, olyan játékosok jöjjenek akik neki kellenek. Ez több edzőnél is konfliktus volt, Jorginho-val pedig bizonyította Sarri hogy tudja használni azt akit ő kér.

- legyen vagy toptehetség(Havertz, Bailey, Pulisic, Sancho) vagy olyan felnőtt játékos aki jelenleg komoly előrelépést jelentene. Pl. Pedro helyett Suso-t vagy Giroud helyére valami más 30 körüli fostaliga csatárt hozni nincs sok értelme. Tele vagyunk olyan játékosokkal akik nagyon magas szintet képviselnek de nem világklasszis szint. Jó lenne ha olyan embereket vennénk akiket van értelme leigazolni mert rövid- vagy hosszú távon profitálunk belőle.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12593 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Gaba írta:
Bubi írta:Malcom most nyilatkozta le hogy jól érzi magát annak ellenére is, hogy nem játszik. Meg akar küzdeni a helyéért.

Szvsz nincs esélye dembélé mellett, és a francia sem kezdőember.

Willian - Malcom csere? Túl szép, hogy igaz legyen.

Suso jó focista, de szerintem a mai szélsőkhöz képest lassú. Pengének penge, jól oldja meg 1V1ben, de szerintem nem elég a tehetsége.
Suso az egyik legjobb formában lévő szélső jelenleg.Kellett neki egy Milan,hol megkapta a bizalmat.A Liverpool pont úgy járt vele mint mi pár tehetségünkkel. Dembele tehetséges,de egy elmebeteg. Balotelli szint kb. Egy ilyen kezelhetetlen játékost nem fognak idehozni. Malcom jó lenne,de szerintem őt korai temetni.Lehet még jövője a Barcaban. Suso tökéletesen passzolna a csapatunkba,ahol amúgy is van egy pár Spanyol.Ráadásul egy ballábas jobbszélső,ami már régóta hiánycikk. Annyit még róla hogy az ide szezonban egyedül Messi,és David Silva alakított ki több gólhelyzetet nála.

Szerintem is jó Suso, Pedronál vagy Wiliannél jobb. Szerintem lehetne egy kicsit nagyobb a végsebessége, de láttunk már nála lassabb támadót is jól megélni, szóval én is örülnék neki, de valamiért azt gondolom, hogy neki a legmegfelelőbb hely a Milán.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12594 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ha Suso jön, összeállhat egy spanyol támadó trio, Suso-Morata-Pedro.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12595 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Bubi írta:Malcom most nyilatkozta le hogy jól érzi magát annak ellenére is, hogy nem játszik. Meg akar küzdeni a helyéért.

Szvsz nincs esélye dembélé mellett, és a francia sem kezdőember.

Willian - Malcom csere? Túl szép, hogy igaz legyen.

Suso jó focista, de szerintem a mai szélsőkhöz képest lassú. Pengének penge, jól oldja meg 1V1ben, de szerintem nem elég a tehetsége.
Suso az egyik legjobb formában lévő szélső jelenleg.Kellett neki egy Milan,hol megkapta a bizalmat.A Liverpool pont úgy járt vele mint mi pár tehetségünkkel. Dembele tehetséges,de egy elmebeteg. Balotelli szint kb. Egy ilyen kezelhetetlen játékost nem fognak idehozni. Malcom jó lenne,de szerintem őt korai temetni.Lehet még jövője a Barcaban. Suso tökéletesen passzolna a csapatunkba,ahol amúgy is van egy pár Spanyol.Ráadásul egy ballábas jobbszélső,ami már régóta hiánycikk. Annyit még róla hogy az ide szezonban egyedül Messi,és David Silva alakított ki több gólhelyzetet nála.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12596 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Malcom most nyilatkozta le hogy jól érzi magát annak ellenére is, hogy nem játszik. Meg akar küzdeni a helyéért.

Szvsz nincs esélye dembélé mellett, és a francia sem kezdőember.

Willian - Malcom csere? Túl szép, hogy igaz legyen.

Suso jó focista, de szerintem a mai szélsőkhöz képest lassú. Pengének penge, jól oldja meg 1V1ben, de szerintem nem elég a tehetsége.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12597 Hozzászólás Szerző: Gaba »

mikel12 írta:BREAKING: Willian is close to signing for Barcelona, They have already agreed terms and the price would be between 50-80m, however if Chelsea reject they will offer us Malcom. (
@elchiringuitotv)

Felrobbant a twitter kis tulzassal. Azert spanyol lapok kozul ez eleg megbizhatonak mondhato. Dembeleert cserebe azonnal oda adnam, de egy 50 millio folotti ajanlatot hulye lesz nem elfogadni a klub. Lehet van valami valosagalapja amugy ennek a Suso-ugynek ezekutan.
Dembele,Malcom,Suso hármas közül bármelyiket elfogadnàm. Willian sem lesz már fiatalabb.Addig kell eladni,ameddig még valaki fizet érte ennyit. Állitólag Susonak van egy 40 milliós kivásárlási ára,ami a külföldi csapatokra vonatkozik.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12598 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

BREAKING: Willian is close to signing for Barcelona, They have already agreed terms and the price would be between 50-80m, however if Chelsea reject they will offer us Malcom. (
@elchiringuitotv)

Felrobbant a twitter kis tulzassal. Azert spanyol lapok kozul ez eleg megbizhatonak mondhato. Dembeleert cserebe azonnal oda adnam, de egy 50 millio folotti ajanlatot hulye lesz nem elfogadni a klub. Lehet van valami valosagalapja amugy ennek a Suso-ugynek ezekutan.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12599 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea are interested in Declan Rice as his contract saga continues at West Ham. (Forrás: Daily Star)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12600 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:Chelsea are interested in signing AC Milan's 24-year-old Spanish forward Suso in January. (Forrás: Tutto Mercato)
Bírom Suso-t, egy technikás jobbszélső baromi jó bal lábbal és rúgótechnikával, akinek sok pontot köszönhetett a vergődő Milan az elmúlt években, az meg pláne kiemelendő vele kapcsolatban, hogy azok után, ahogy a Liverpool a kukába dobta, milyen szépen felépítette magát az olasz bajnokságban. Viszont nála egy polccal feljebb kell nézelődni szerintem, nem ő kell nekünk. A lejjebb említett Sancho-t nagyon adnám (többek mellett), iszonyat penge már most a gyerek, ha nem száll el, komoly játékos lehet belőle. Bár még nagyon fiatal, de ha Hazard megy nyáron, szerintem reális opcióként jöhetne szóba a pótlására. Nem utolsó sorban jó kis fricska lehetne a City-nek De Bruyne-ért cserébe. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése