Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#3701 Hozzászólás Szerző: Dízel »

emsanya írta: 2022. november 21., hétfő 12:07 Chelsea ARE monitoring Jordan Pickford. (@FabrizioRomano)

Figyeljuk Pickford-ot, uj kapusnak.
Total nem ertem. Kepa es mendy is jo, kinek milyen a formaja. Mendy es kepa is tud vilagklasszis formaban vedeni, ezt lattuk mar.
Full felesleges, masra kene koncentralni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#3702 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea ARE monitoring Jordan Pickford. (@FabrizioRomano)

Figyeljuk Pickford-ot, uj kapusnak.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#3703 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta: 2022. november 20., vasárnap 11:22 Poenbol megneznem jovore a Lukaku-Auba-Ronaldo budos paraszt triot elöl.
Biztos rengeteget kacagnánk az szezon során 8)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#3704 Hozzászólás Szerző: Dízel »

emsanya írta: 2022. november 20., vasárnap 11:22 Poenbol megneznem jovore a Lukaku-Auba-Ronaldo budos paraszt triot elöl.
Vegervenyesen megkapnank a vilag leggazabb klubbja cimet. Raadasul jo szarok is lennek elol.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#3705 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Poenbol megneznem jovore a Lukaku-Auba-Ronaldo budos paraszt triot elöl.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#3706 Hozzászólás Szerző: kazomester »

kecske01 írta: 2022. november 20., vasárnap 10:31 Chelsea have reportedly made a U-turn on Cristiano Ronaldo and are now ‘ready to step in’ if Manchester United follow through with their plan to sack him.

simonphilips

:lol:
Todd nem bírja a faszat a gatyájában tartani, mi?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#3707 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea have reportedly made a U-turn on Cristiano Ronaldo and are now ‘ready to step in’ if Manchester United follow through with their plan to sack him.

simonphilips

:lol:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#3708 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta: 2022. november 19., szombat 21:44
kecske01 írta: 2022. november 19., szombat 21:31
Bubi írta: 2022. november 19., szombat 20:24

Mindez egy edzésen a csapattársa belépője után... Gyönyörű.
Ha teljes a szakadás az minimum fél év, így én teljesen elfelejteném őt, 50-50 hogy ez után visszatalál-e oda ahol tartott, de magunkat ismerve simán el tudom képzelni, hogy pár millióval olcsóbban elhozzuk.
8-10 hetet írnak
Ez "csak" az egyik kis szalag, nem az amelyik karriereket szokott tönkretenni és 6-9 hónap a felépülés.. Az az ACL
Akkor jöhet. :D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#3709 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta: 2022. november 19., szombat 21:31
Bubi írta: 2022. november 19., szombat 20:24
Bazsi írta: 2022. november 19., szombat 18:28

Christo Nkunku tore the LCL in his left knee whilst training with the French national team on 15th November in Paris.

Elszakadt a térdszalagja. Hihetetlen mennyire balszerencséje van a klubnak, a jenkik inkompetenciájáról nem is beszélve.
Mindez egy edzésen a csapattársa belépője után... Gyönyörű.
Ha teljes a szakadás az minimum fél év, így én teljesen elfelejteném őt, 50-50 hogy ez után visszatalál-e oda ahol tartott, de magunkat ismerve simán el tudom képzelni, hogy pár millióval olcsóbban elhozzuk.
8-10 hetet írnak
Ez "csak" az egyik kis szalag, nem az amelyik karriereket szokott tönkretenni és 6-9 hónap a felépülés.. Az az ACL

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#3710 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2022. november 19., szombat 20:24
Bazsi írta: 2022. november 19., szombat 18:28
kecske01 írta: 2022. november 19., szombat 13:14 2 és fél hónapra sérült le Nkunku :D gondolom akkor nem télen jön
Christo Nkunku tore the LCL in his left knee whilst training with the French national team on 15th November in Paris.

Elszakadt a térdszalagja. Hihetetlen mennyire balszerencséje van a klubnak, a jenkik inkompetenciájáról nem is beszélve.
Mindez egy edzésen a csapattársa belépője után... Gyönyörű.
Ha teljes a szakadás az minimum fél év, így én teljesen elfelejteném őt, 50-50 hogy ez után visszatalál-e oda ahol tartott, de magunkat ismerve simán el tudom képzelni, hogy pár millióval olcsóbban elhozzuk.
8-10 hetet írnak

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#3711 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Bazsi írta: 2022. november 19., szombat 18:28
kecske01 írta: 2022. november 19., szombat 13:14 2 és fél hónapra sérült le Nkunku :D gondolom akkor nem télen jön
Christo Nkunku tore the LCL in his left knee whilst training with the French national team on 15th November in Paris.

Elszakadt a térdszalagja. Hihetetlen mennyire balszerencséje van a klubnak, a jenkik inkompetenciájáról nem is beszélve.
Mindez egy edzésen a csapattársa belépője után... Gyönyörű.
Ha teljes a szakadás az minimum fél év, így én teljesen elfelejteném őt, 50-50 hogy ez után visszatalál-e oda ahol tartott, de magunkat ismerve simán el tudom képzelni, hogy pár millióval olcsóbban elhozzuk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák

#3712 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

kecske01 írta: 2022. november 19., szombat 13:14 2 és fél hónapra sérült le Nkunku :D gondolom akkor nem télen jön
Christo Nkunku tore the LCL in his left knee whilst training with the French national team on 15th November in Paris.

Elszakadt a térdszalagja. Hihetetlen mennyire balszerencséje van a klubnak, a jenkik inkompetenciájáról nem is beszélve.

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#3713 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Toneyt eltilthatjak, tul sokat tippmikszut. Szerencsere igy ide nem fog igazolni.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#3714 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Vagy lehetne mász nézni...őszintén nem akarok Fifat játszani, emsanya amit írt kva jó lenne de nem reális sztem viszont ami reális lehet nyáron, persze osszetennem a két kezem:

Kepa-Mendy: igazából itt eladnám a szenegalit, valamennyit tuti ér, cserének azért luxus (ahogy Kepa volt), annyira nem rossz. Persze ideális lenne egy magas kapus, de nem égető.
Rw: muszáj egy csere sajnos James sérülékeny, Dumfriesről volt szó, teljesen jó lenne.
CB: itt sok minden múlik azon hogy akkor most 2 vagy 3 védő. Ha kettő akkor Fofana-Kulabáró ha felvennèk a ritmust elég lenne, Chalobah jó csere és Silva mentor/padról (szándékosan nem kezdőbe írom, jó lenne végre nem a 40 éves védőre építeni akármennyire klasszis). Ha 3 CB akkor minimum kell egy Gvardiol hogy mennyiségre meglegyunk. Azpitol elbucsuznek de ha 3 vèdőzünk akkor maradhat (Silva, Chaloba és ő csere), csak könyörgöm ne csere RW-kènt számoljunk vele.
LW: szidjuk hajasbabát de ha 10 milla lett volna akkor örültünk volna hogy még így is simán Alonso upgrade, nála az ár ami miatt flop. Chilwell még kezdő persze bár sérülékeny de a spanyol okés cserènek.
Cm/Cdm pozik: Rice talán mert saját nevelés elhozhato, Bellinghamben nem bízom. Rice-Kova kezdő, Gallagher-RLC beugró, remélem oldalpasszt elhajtjuk végre, Kante sztem nem marad és nem is lehet számolni vele, Zakariaban nagyon bízom hogy megkapja a lehetőséget és leigazoljuk, de őt nem mertem ideirni.
LW: kell Leao és kész, itt nem vagyok hajlandó lejjebb adni. Jobbra Mount, cserèk Sterling/Hall. Itt elhajtanám Zijest, Pulit meg Havertzet is. Nkunkut nem érzem annyira jónak mint amilyen drága, letennèk róla.
Center: Broja remélem megkapja a bizalmat, beugronak meg egy évet mèg Auba elmegy.

Ez így Dumfries-Gvardiol-Rice-Leao, négy igazolás, nagyon max 300 millióból ki kellene jönnie, ennyit adtak ki kb ezen a nyáron is, úgyhogy hajrá. Nyilván az ideális egy kapus, mèg egy CB, mèg egy középpályás, mèg egy szélső és mèg egy csatár lenne, de nem akarok irrealitásokba belemenni, sztem a fenti keret simán mehetne a 4. helyért de kis szerencsével (kevés sérült) akár kemény munka és osszeszokas után második évükben a bajnoki címért is.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#3715 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta: 2022. november 19., szombat 13:14 2 és fél hónapra sérült le Nkunku :D gondolom akkor nem télen jön
Dehogynem. Pont azert jon telen. :D
Gyujtjuk a serult jatekosokat.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#3716 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

2 és fél hónapra sérült le Nkunku :D gondolom akkor nem télen jön

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#3717 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Fabrizio Romano:

“On Endrick, Chelsea are in the race along with Real Madrid and PSG"

"Romeo Lavia was a target in the summer, but there are no fresh contacts."

"Arsen Zakharyan wants the move to Chelsea and they’re working to sign him."


Jöhetnek mind.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#3718 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én meg már ebben sem hiszek, hogy ki honnan jön. Ugyanugy jött bukta ember a Serie A-bol meg a bundesligábol is, de már PL-en belül is igazoltunk ugy hogy elfelejtett focizni az ember mikor átjött. Én ezt elengedtem.

Jo játékosprofilok kellennek meg aki illik a taktikába.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#3719 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Van Nkunkunak sok jó tulajdonsága amivel kiemelkedik, mint a gyorsasága, labdakezelése, gólérzékenysége stb. Ami miatt szerintem nekünk ő fontos láncszem lehetne az az, ahogy szervezi a támadásokat, ha kell mélyen visszajön labdáért és a pillanat tört része alatt hoz tökéletes döntéseket. Nem egy cselgép mint Leao, de lehet, hogy közvetve Nkunku több helyzetet alakít ki .

Az ötlettelen, fantáziátlan támadósorunkba kincs lenne egy ilyen típus.

Egyikőjük se produkálna olyan számokat nálunk mint most a csapataikban, legalábbis azonnal nem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Crap
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#3720 Hozzászólás Szerző: Crap »

emsanya írta: 2022. november 16., szerda 23:42 Ennyi erővel Leao-ra is lehetne mondani, hogy terület nélkül nem ér semmit, meg PL-ben agyon basszák fizikailag is.

Amugy mindkettöre nyomulunk, én hiszek benne hogy Nkunku és Leao is érkezni fog.

Bubi eléggé képben van Nkunku-rol, lehet töle infokat kérni. Sok oldalu játékos amugy.
Leao játékát úgy ahogy követem akár csak a seria A mert magasan az a második legjobb bajnokság jelenleg.

Leao jóval magasabb, erősebb és kb. sebességben is ugyanott vannak. Játéka sokkal kevésbé függ a csapat minőségétől.

Tavaly még azt írtam róla, hogy nem kéne mert sokszor leszegett fejjel vezette bele a védőbe a labdát, és rohadt sok labdát adott el. Nem a cselekkel volt problémája mert kegyetlen technikás hanem fejben nem tudta össze rakni. Viszont ezen rengeteget dolgozott és azóta kb megállíthatatlan. Nála tényleg csak fejben kell ott lennie és világ klasszis lesz. Ilyen szempontból baromi jo helye van a Milannal mert annyit gyakorolhatta az 1v1 szitukat éles meccseken amíg el nem jutott a mostani szintre és önbizalomra.

Ellenünk játszott meccse szerintem elég jó bizonyíték volt hogy mit is tud. Fél Milan sérült volt, és full egyedül nyomta elől mégis majdnem be kaptunk 1-1 gólt, miközben James és Chalobah egyszerre próbálta fogni.

Válasz küldése