Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12381 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Николаевич írta:19 éves srácról beszélünk, bőven fejlődhet ő még, főleg ha Hazrd meg Higuain játszik mellette.. Érdemes megnézni 1-2 videójàt, komoly csapatok védelmeit is csúnyán mrg tudja rángatni. Kicsit nyers tehetség még ő, de szerintem nem lesz rossz.
(20). A 18 éves Sancho úgy kiszorította, mint a szar... A videókat haggyuk, bárkiről össze lehet vágni imponáló klippeket. Nem tagadom, hogy tehetséges és robbanhat Sarri kezei alatt, de ez sokkal inkább egy marketing igazolás a vezetőség részéről, mint szakmai.

Liverpool are on the verge of signing Borussia Dortmund winger Christian Pulisic for £50m. (Source: BILD) :roll:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12382 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem tudom mi Zaha ára, de kötve hiszem, hogy 45-50 millióból nem lehet kész játékost venni. Mert nekünk arra lenne szükségünk. (Zaha esetében a csatárkérdés is meg lenne oldva nyárig)

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolási pletykák

#12383 Hozzászólás Szerző: White »

Nincs semmi baj Pulisic játékával , 20 éves , gyors és technikás, de könyörgöm CHO-t ha miatta kölcsön adjuk a Champo-ba , a világ legnagyobb idiótái vagyunk. Szerintem ketten kb.ugyanott tartanak.
Esetleg úgy lenne értelme ha CHO mehetne Dortmund-ba egy év kölcsönre.
Szerintem meg mindig Hazard és a csatár gondok a legfontosabbak.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#12384 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

zoli0415 írta:German publication Bild are reporting tonight that #cfc have agreed £45m deal to sign Christian #Pulisic from Borussia Dortmund next summer.
Nem igazán értem,hogy miért csak nyáron jön ha egyszer a Dortmundba sem játszik.
Szerimtem ezt a 45m-ot okosabban is el lehetett volna költeni olyan játékosra aki már most a télen jönne.
Meg minek nekünk egy olyan játékos aki csak csere egy gyengebb bajnokságban és az is köztudott volt,hogy ő inkább a pool-ba menne persze fiatal meg még bejöhet,de szerintem sokkal jobb opciok is lehettek volna ha a vezetőség kicsit kinyitja a szemét(szerintem Malcomot is kilehetett volna kölcsönözni a barca-tol opcios joggal vagy ott van T.Hazard).
Mindenesetre ha tényleg jön akkor remélem beválik,de már a télen kell az erősítés,hogy meglegyen a top4 és legyen esély megtartani Hazard-t.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12385 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Chelsea winger Callum Hudson-Odoi the latest English youngster targeted by Bundesliga elite as Bayern Munich ready £13m offer for 18-year-old (Mail)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#12386 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kazomester írta:
zoli0415 írta:German publication Bild are reporting tonight that #cfc have agreed £45m deal to sign Christian #Pulisic from Borussia Dortmund next summer.
:roll: :| Nálam mínusszal indul a rossz statjai miatt, de remélem rámcáfol és felnő a feladathoz. Remélem játszatják tavasszal, nem lenne jó ha megállna a fejlődésben... De gondolom ha eddig se tolta eleget, ezután pláne nem fogja.
19 éves srácról beszélünk, bőven fejlődhet ő még, főleg ha Hazrd meg Higuain játszik mellette.. Érdemes megnézni 1-2 videójàt, komoly csapatok védelmeit is csúnyán mrg tudja rángatni. Kicsit nyers tehetség még ő, de szerintem nem lesz rossz.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12387 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Vardy ebbe a sok passzos fociba??? Jó csatár, de egy kontra csapatba, ahol előre rúgják, elfut és bebassza.

Meglátjuk, amíg nem távozik senki, érkező sem lesz, ez az alap nálunk.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6940
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#12388 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Sarri: "In this position we have only two players, Jorginho and Fabregas, so for me it would be really a problem without Cesc. I want him to stay."

Sarri: "I don't know the final decision of Cesc and the club of course. But for me it's very important and if Cesc goes, I think that we need to buy another player."

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12389 Hozzászólás Szerző: kazomester »

zoli0415 írta:German publication Bild are reporting tonight that #cfc have agreed £45m deal to sign Christian #Pulisic from Borussia Dortmund next summer.
:roll: :| Nálam mínusszal indul a rossz statjai miatt, de remélem rámcáfol és felnő a feladathoz. Remélem játszatják tavasszal, nem lenne jó ha megállna a fejlődésben... De gondolom ha eddig se tolta eleget, ezután pláne nem fogja.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#12390 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Gaba írta:Még egy szösszenet :)

January targets Chelsea have considered according to
@Matt_Law_DT
are Gonzalo Higuain, Nabil Fekir, Callum Wilson, and Jamie Vardy.
Fekir álom lenne az egyik kedvenc játékosom, nagyon örültem neki mikor a pool-nak nem sikerült megvenni. :D
a csatárok közül gondolom Vardy és Higuain lennének első számúnak hozva aminek azért nem örülnék, mert mind ketten 30 fölött vannak és egyikük sem hosszútávú megoldás, én hosszútávú megoldást Icardi-ban látnám, de ha ebből a 3-ból kéne választani akkor Vardy és Wilson de akkor Giroud és Morata is pápá.
Thorgan Hazard szintén hatalmas vétel lenne a 2 Hazard-al a szélen brutál támadó sor lehetne. :D :D :D

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12391 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

German publication Bild are reporting tonight that #cfc have agreed £45m deal to sign Christian #Pulisic from Borussia Dortmund next summer.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12392 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gaba írta:Még egy szösszenet :)

January targets Chelsea have considered according to
@Matt_Law_DT
are Gonzalo Higuain, Nabil Fekir, Callum Wilson, and Jamie Vardy.
Nálam Higuain és Fekir lenne a befutó, ha túl komplikált a pipita üzlet akkor Vardy helyette.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#12393 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Gaba írta:Még egy szösszenet :)

January targets Chelsea have considered according to
@Matt_Law_DT
are Gonzalo Higuain, Nabil Fekir, Callum Wilson, and Jamie Vardy.
utóbbi hárommal ki tudnék egyezni XD

Thorgan szintén jó lehetne

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12394 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Még egy szösszenet :)

January targets Chelsea have considered according to
@Matt_Law_DT
are Gonzalo Higuain, Nabil Fekir, Callum Wilson, and Jamie Vardy.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12395 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Chelsea do have the option to re-sign Thorgan Hazard from Borussia Monchengladbach this summer (BILD)

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#12396 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Botond9797 írta:Épp ma olvastam, hogy Böde Dani külföldre igazolna. Reszless Van Dijk, reszkess Lovren! :o :lol: :lol:
És Jorginho is veszélyben lehet, hisz Nagy Ádi viszonylag könnyen mozdítható Bolognából :)

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#12397 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Épp ma olvastam, hogy Böde Dani külföldre igazolna. Reszless Van Dijk, reszkess Lovren! :o :lol: :lol:
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12398 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Leonardo most nyilatkozott amiben elmondta hogy nem kerestük meg őket Higuain leigazolásával kapcsolatban,és a játékos sem mondott nekik olyat hogy távozni szeretne.
Kíváncsi leszek,hogy ha veszünk csatárt,akkor az ki lesz :o

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12399 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Ha Jorginho annyira jo lenne megertenem, hogy hagyja a vezetoseg Fabret mar telen elmenni, de a kamu olasz Chelsea mezben egymas utan 3 jo meccset meg nem jatszott, plusz szerintem Fabregas jobban is lat a palyan, jobban ismeri a tarsak mozgasat. Nagy barmok vagyunk, hogy azon a poszton nem rotalunk.

Orulok a Lozanos hireknek, nekem nagy kedvencem, jobb jatekos szerintem mint Pulisic.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12400 Hozzászólás Szerző: kazomester »

chaoskid18 írta:
kazomester írta:CalcioMercato (En) @CmdotCom_En

From Spain: #Fabregas 'very close' to terminating #Chelsea contract as #ACMilan and #Monaco prepare move
ha ez megtörténik mozgalmas Január elé nézünk mert oda is kelleni fog valaki...
Kulcsfontosságú lenne megtolni ezt a hónapot...

Válasz küldése