Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#14181 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Leon Bailey kell!!! Idióták vagyunk, ha nem hozzuk el. Minden adottsága megvan, ami egy szélsőnek kell.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14182 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Ha Hazard menne akkor őt szívesen látnám helyette, de ha marad a belga akkor is lehetne neki helyet szorítani kár, hogy nem merül fel a neve még csak pletyka szinten sem.

http://www.fociclub.hu/2018/04/10/marti ... zonytalan/" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#14183 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

broduer írta:
cech19960320 írta:Azért Zouma konkrétan kenterbe veri az összes védőnket, a hátán viszi a stokeot..
És az általa vezetett védelem kapta toronymagasan a legtöbb gólt a bajnokságban. Nem tagadom, hogy tehetséges és jó képességű, de azért ez a kijelentés erős. Azpi, Luiz (alapból) és Rüdiger semmivel sem rosszabbak nála , de Chris sem.
és ha ő nem lett volna ott, 2x ennyit kaptak volna...

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#14184 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

broduer írta:
cech19960320 írta:Azért Zouma konkrétan kenterbe veri az összes védőnket, a hátán viszi a stokeot..
És az általa vezetett védelem kapta toronymagasan a legtöbb gólt a bajnokságban. Nem tagadom, hogy tehetséges és jó képességű, de azért ez a kijelentés erős. Azpi, Luiz (alapból) és Rüdiger semmivel sem rosszabbak nála , de Chris sem.
Christ és Rüdigert vitatnám..
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#14185 Hozzászólás Szerző: broduer »

cech19960320 írta:Azért Zouma konkrétan kenterbe veri az összes védőnket, a hátán viszi a stokeot..
És az általa vezetett védelem kapta toronymagasan a legtöbb gólt a bajnokságban. Nem tagadom, hogy tehetséges és jó képességű, de azért ez a kijelentés erős. Azpi, Luiz (alapból) és Rüdiger semmivel sem rosszabbak nála , de Chris sem.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#14186 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Azért Zouma konkrétan kenterbe veri az összes védőnket, a hátán viszi a stokeot..

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#14187 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szabi írta:
Dízel írta:Azért az is elgondolkoztató, hogy a fiataljaink sorra nyerik a korosztályos kupákat, de mihelyst egy kicsit nagyobb közegbe kerülnek, sorozatosan megbuknak. Chris Ez alól kivétel, bár mostanra kiderült, túl hamar került be a mélyvízbe.
Zoumarol semmit se hallok, RLC oké sérült volt, de nem az a fajta aki a csapatot húzza, Musondát elöbb megtargyaltátok, Kenedy meg kérdőjel, én is többet láttam/látok ki belőle, de ideje lenne, hogy egy stabil jó teljesítményt nyújtson, nem csak par meccsre, hanem akár egész évre.
Hol van boga? és a többiek?
Sajnos nekem az a gyanúm, sokan túl misztifikálják őket, és nem ők a hiperszuper fiatalok, hanem az össze többi ellenfelük kritikán alluli.
Boga ahhoz képest, hogy nagyrészt kényszerűségből ugyan, de kezdett a PL nyitófordulójában nálunk, ő sem mondható nélkülözhetetlen alapembernek a Champo-ban kiesés elöl menekülő Birminghamben.
Na jó mondjuk az hogy Boga kezdett nálunk egy bajnoki nyitányon az kb az a szint mint hogy Bajner bemutatkozott a Dortmundban a Bundesligában.

Viszont Musonda szereplése(illetve nem szereplése) előtt értetlenül állok. Komolyan annyira nem jó a gyerek hogy a rég bajnok Celtic-ben zsinórban 5 meccset végigpadozik? Azért amikor nálunk játszott szinte minden meccsén jó volt, PL- és Champo csapatok ellen jöttek a szép megoldások, gólpasszok.. sőt, a Celticben a Zenit elleni EL-meccsen is gyönyörű gólpasszt adott. A skót ligában kb. League One szintű csapatok vannak, baromi nehezen tudom elképzelni hogy ne villogna ott, valami más állhat a háttérben.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#14188 Hozzászólás Szerző: broduer »

Dízel írta:Azért az is elgondolkoztató, hogy a fiataljaink sorra nyerik a korosztályos kupákat, de mihelyst egy kicsit nagyobb közegbe kerülnek, sorozatosan megbuknak. Chris Ez alól kivétel, bár mostanra kiderült, túl hamar került be a mélyvízbe.
Zoumarol semmit se hallok, RLC oké sérült volt, de nem az a fajta aki a csapatot húzza, Musondát elöbb megtargyaltátok, Kenedy meg kérdőjel, én is többet láttam/látok ki belőle, de ideje lenne, hogy egy stabil jó teljesítményt nyújtson, nem csak par meccsre, hanem akár egész évre.
Hol van boga? és a többiek?
Sajnos nekem az a gyanúm, sokan túl misztifikálják őket, és nem ők a hiperszuper fiatalok, hanem az össze többi ellenfelük kritikán alluli.
Zouma egyébként sokak kedvence itt, de most a Stoke kapta toronymagasan a legtöbb gólt a bajnokságban és valószínűleg ő is erősen benne van ,mert az utolsó 2-3 meccsen már padra került (bár lehetséges,hogy csak apróbb sérülés). Amikor meg itt játszott Mou harmadik szezonjában ugyanolyan indagozó volt. Csak abból a csapatból könnyű volt kitűnni pár mentéssel. Vagyis nem ő volt jó, hanem a többiek voltak nagyon szarok (lásd Williant abban a szezonban). Szóval a számokat nézve ő sem idevaló (még).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára broduer 2018. április 10., kedd 17:28-kor.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14189 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dízel írta:Azért az is elgondolkoztató, hogy a fiataljaink sorra nyerik a korosztályos kupákat, de mihelyst egy kicsit nagyobb közegbe kerülnek, sorozatosan megbuknak. Chris Ez alól kivétel, bár mostanra kiderült, túl hamar került be a mélyvízbe.
Zoumarol semmit se hallok, RLC oké sérült volt, de nem az a fajta aki a csapatot húzza, Musondát elöbb megtargyaltátok, Kenedy meg kérdőjel, én is többet láttam/látok ki belőle, de ideje lenne, hogy egy stabil jó teljesítményt nyújtson, nem csak par meccsre, hanem akár egész évre.
Hol van boga? és a többiek?
Sajnos nekem az a gyanúm, sokan túl misztifikálják őket, és nem ők a hiperszuper fiatalok, hanem az össze többi ellenfelük kritikán alluli.
Boga ahhoz képest, hogy nagyrészt kényszerűségből ugyan, de kezdett a PL nyitófordulójában nálunk, ő sem mondható nélkülözhetetlen alapembernek a Champo-ban kiesés elöl menekülő Birminghamben.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#14190 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Azért az is elgondolkoztató, hogy a fiataljaink sorra nyerik a korosztályos kupákat, de mihelyst egy kicsit nagyobb közegbe kerülnek, sorozatosan megbuknak. Chris Ez alól kivétel, bár mostanra kiderült, túl hamar került be a mélyvízbe.
Zoumarol semmit se hallok, RLC oké sérült volt, de nem az a fajta aki a csapatot húzza, Musondát elöbb megtargyaltátok, Kenedy meg kérdőjel, én is többet láttam/látok ki belőle, de ideje lenne, hogy egy stabil jó teljesítményt nyújtson, nem csak par meccsre, hanem akár egész évre.
Hol van boga? és a többiek?
Sajnos nekem az a gyanúm, sokan túl misztifikálják őket, és nem ők a hiperszuper fiatalok, hanem az össze többi ellenfelük kritikán alluli.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14191 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Szabi írta:
Gaba írta: Szerintem ezen a nyáron sok minden el fog dőlni.Pedro és társait el fogjuk passzolni.Kétlem hogy sokat változna az átigazolási politikánk.Esélyes hogy egy Arsenal vonalon fogunk elindulni,ahol a fiatalabb játékosoknak több szerep jut majd.Kenedy,Loftus-Cheek,Zouma,Musonda,Michy mind mind szerepet kaphatnának az új edzőnél.
Bírom Musonda-t, de egyelőre a Celtic kezdőcsapatába sem tudta beverekedni magát, sőt az utóbbi hat bajnokijukon ötször még csak be sem cserélték, szóval ő ebből a felsorolásból azért kilóg olyan szempontból, hogy a többiek rendszeresen játszanak és nem is tétlenkednek.
Nagyon érdekes..Pedig azt gondoltam hogy a Celtic-ben állandó kezdő lehet.A képességei alapján nem egy Celtic kispadon lenne a helye, de nem kizárt hogy leszarom hozzáállása van.Többet várok ennél tőle! Remélem összekapja magát.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#14192 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Juventus interested in taking Chelsea's Alvaro Morata back to Turin this summer. [Telegraph]

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14193 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Gaba írta: Szerintem ezen a nyáron sok minden el fog dőlni.Pedro és társait el fogjuk passzolni.Kétlem hogy sokat változna az átigazolási politikánk.Esélyes hogy egy Arsenal vonalon fogunk elindulni,ahol a fiatalabb játékosoknak több szerep jut majd.Kenedy,Loftus-Cheek,Zouma,Musonda,Michy mind mind szerepet kaphatnának az új edzőnél.
Bírom Musonda-t, de egyelőre a Celtic kezdőcsapatába sem tudta beverekedni magát, sőt az utóbbi hat bajnokijukon ötször még csak be sem cserélték, szóval ő ebből a felsorolásból azért kilóg olyan szempontból, hogy a többiek rendszeresen játszanak és nem is tétlenkednek.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14194 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Dízel írta:
Gaba írta:
Gallion írta:Bayern Munich, Paris St Germain and a number of English clubs have asked to be kept informed if Kenedy is ever made available for sale. (SkySports)
Már akkor látszott hogy belőle tényleg lehet valaki,amikor leigazoltuk.Akkor is csoda volt hogy a Barca orra előle sikerült elhalászni. Ha nyáron nem találunk neki helyet a csapatban,és eladjuk az pár éven belül De Bruyne,Lukaku színtű veszteség lesz.Nagy változások várhatóak nyáron,nagyon remélem hogy az új edző komolyabb szerepet szán majd neki.
Tisztában van minden új edző azzal, hogy ha hozzánk jön, nálunk egyszerre kellenek az eredmények. Nem fognak Kenedyvel és RLC-vel szórakozni, ez borítékolható. Elöbb fog játszani pedro 35 évesen és elöbb fog játszani fabregas is, mert csak.
Szerintem ezen a nyáron sok minden el fog dőlni.Pedro és társait el fogjuk passzolni.Kétlem hogy sokat változna az átigazolási politikánk.Esélyes hogy egy Arsenal vonalon fogunk elindulni,ahol a fiatalabb játékosoknak több szerep jut majd.Kenedy,Loftus-Cheek,Zouma,Musonda,Michy mind mind szerepet kaphatnának az új edzőnél.Legalábbis szerintem ez lenne a járható út,ha már nem akar a vezetőség 100 millákat elkölteni egy játékosra.És most felébredek az álmomból,és rá kell hogy jöjjek hogy Drinkwater szintű igazolások fognak jönni a nyáron is :(

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#14195 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nem tudom hogy vagytok vele, de én teljesen kiégtem erre az évre és egyáltalán nem várom a nyarat. A helyetekben azért nem venném ennyire biztosra ezeket az " óriási változásokat " nehogy aztán csalódás érjen :roll: Bár ha Hazard és Curti eladására gondoltok akkor talán nem álltok nagyon messze az igazságtól. Mindenesetre reméljük a legjobbakat.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#14196 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Gaba írta:
Gallion írta:Bayern Munich, Paris St Germain and a number of English clubs have asked to be kept informed if Kenedy is ever made available for sale. (SkySports)
Már akkor látszott hogy belőle tényleg lehet valaki,amikor leigazoltuk.Akkor is csoda volt hogy a Barca orra előle sikerült elhalászni. Ha nyáron nem találunk neki helyet a csapatban,és eladjuk az pár éven belül De Bruyne,Lukaku színtű veszteség lesz.Nagy változások várhatóak nyáron,nagyon remélem hogy az új edző komolyabb szerepet szán majd neki.
Tisztában van minden új edző azzal, hogy ha hozzánk jön, nálunk egyszerre kellenek az eredmények. Nem fognak Kenedyvel és RLC-vel szórakozni, ez borítékolható. Elöbb fog játszani pedro 35 évesen és elöbb fog játszani fabregas is, mert csak.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14197 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Gallion írta:Bayern Munich, Paris St Germain and a number of English clubs have asked to be kept informed if Kenedy is ever made available for sale. (SkySports)
Már akkor látszott hogy belőle tényleg lehet valaki,amikor leigazoltuk.Akkor is csoda volt hogy a Barca orra előle sikerült elhalászni. Ha nyáron nem találunk neki helyet a csapatban,és eladjuk az pár éven belül De Bruyne,Lukaku színtű veszteség lesz.Nagy változások várhatóak nyáron,nagyon remélem hogy az új edző komolyabb szerepet szán majd neki.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#14198 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Bayern Munich, Paris St Germain and a number of English clubs have asked to be kept informed if Kenedy is ever made available for sale. (SkySports)

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#14199 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Pityee írta:
edeskeves írta:
Szabi írta:Massimiliano Allegri wants Chelsea to sign three players if he replaces Antonio Conte. (Tuttosport)

The report also claims that should Allegri decide to make the move to Stamford Bridge, he could attempt to sign Juventus trio Rodrigo Bentancur, Federico Bernardeschi and Miralem Pjanic.

Allegri would also have plans for Chelsea’s current squad, one of which includes giving back a first-team place to David Luiz and handing a prominent role to Cesc Fabregas.
Nem hiszem, hogy nyaron nem lesz komolyabb erosites, ha marad Conte, ha valaki mas jon. Ezzel a kerettel iden is lefottunk, jo lenne, ha megint csak 1 ev lenne BL nelkul..
Amugy Luiz meg mindig serult, ha nem hackelik az instajat, de kotve hiszem.
Az viszont jo kerdes, hogy ez a 3 emlitett nev milyen szintu erositest jelentene, valahogy megint nem a szupersztar kategoria amire szuksegunk lenne. Bar ezek utan nem lesz konnyu.
Kivancsi leszek, most aztan vegkepp eldol, hogy milyen celjaink lehetnek a kozeljovoben, vannak ugye tavozokkal kapcsolatos hirek is, oket mindenkepp legalabb hasonlo minoseggel kellene potolni, ha mennek.
Allegrit amugy en szemely szerint elneznem itt, mivel ugye tavozik elvileg a szezon vegen, ha Conte ugyanezt teszi, feltehetoen ujra olasz edzonk lesz.
Pjanic atom jó lenne, viszonylag fiatal, lát a pályán és nagyon tud osztogatni, konkrétan az új Pirlo a csávó. Neki nagyon tudnék örülni, méltó helyettese lenne Fabregasnak. Vagy akár duóban is dobálhatnák a forintos passzokat, Kanté pedig ellátná a védekezői feladatokat. De attól tartok, hogy ő álomkategória marad számunkra.
Huh Pjanic nagy pleja lesz !! Én is nagyon örülnék neki ,meg Allegrinek is ,én mindig jobb edzőnek tartottam mint Contet

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#14200 Hozzászólás Szerző: Pityee »

edeskeves írta:
Szabi írta:Massimiliano Allegri wants Chelsea to sign three players if he replaces Antonio Conte. (Tuttosport)

The report also claims that should Allegri decide to make the move to Stamford Bridge, he could attempt to sign Juventus trio Rodrigo Bentancur, Federico Bernardeschi and Miralem Pjanic.

Allegri would also have plans for Chelsea’s current squad, one of which includes giving back a first-team place to David Luiz and handing a prominent role to Cesc Fabregas.
Nem hiszem, hogy nyaron nem lesz komolyabb erosites, ha marad Conte, ha valaki mas jon. Ezzel a kerettel iden is lefottunk, jo lenne, ha megint csak 1 ev lenne BL nelkul..
Amugy Luiz meg mindig serult, ha nem hackelik az instajat, de kotve hiszem.
Az viszont jo kerdes, hogy ez a 3 emlitett nev milyen szintu erositest jelentene, valahogy megint nem a szupersztar kategoria amire szuksegunk lenne. Bar ezek utan nem lesz konnyu.
Kivancsi leszek, most aztan vegkepp eldol, hogy milyen celjaink lehetnek a kozeljovoben, vannak ugye tavozokkal kapcsolatos hirek is, oket mindenkepp legalabb hasonlo minoseggel kellene potolni, ha mennek.
Allegrit amugy en szemely szerint elneznem itt, mivel ugye tavozik elvileg a szezon vegen, ha Conte ugyanezt teszi, feltehetoen ujra olasz edzonk lesz.
Pjanic atom jó lenne, viszonylag fiatal, lát a pályán és nagyon tud osztogatni, konkrétan az új Pirlo a csávó. Neki nagyon tudnék örülni, méltó helyettese lenne Fabregasnak. Vagy akár duóban is dobálhatnák a forintos passzokat, Kanté pedig ellátná a védekezői feladatokat. De attól tartok, hogy ő álomkategória marad számunkra.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése