Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15661 Hozzászólás Szerző: Gallion »

chaoskid18 írta:
mikel12 írta:Jim White @JimWhite
·
7 min
Although @Arsenal and @ChelseaFC reportedly agree fee for Alex Oxlade-Chamberlain, source says player's preference would be @LFC
Na ez miatt még nem merek örülni Oxnak pedig kezdtem beleélni magam! :(
Lehet benne igazság, valószínűleg a szerepkör miatt. Liverpoolban tisztán a támadó trióban kapna helyet, és elvileg a váltása mögött az is áll, hogy nem favorizálja annyira a wingback pozíciót, amit Wenger játszatott vele az utóbbi időben, márpedig sanszos, hogy inkább Moses mellé/helyett hoznánk. Én mindenesetre Hazard visszatérése után Moses-t még nem temetném wb-ként, hátha összekapja magát és egy Hazard-Morata-Oxlade hármas mehetne elől.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#15662 Hozzászólás Szerző: laczze »

Megyó írta:Mellékesen őt sem értem. Vagy elfogadja, hogy a fizetésen kívül a karrierje kb ennyi volt és padozni fog, vagy azt gondolja kezdő lesz, mert játszott Kantéval?
Szerintem még mindig jobban jár, ha egy élcsapatban peremember, ahol játszhat a BL-ben és pár érem felkerülhet a polcára, mint hogy a Leszterben bár kezdő de kb esélytelen bármi kupára és a fizuja is kevesebb 27 évesen szerintem ez teljesen logikus lépés.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15663 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta:
emsanya írta:Ox es Drinkwater két jó igazolás, úgy néz ki végre jönnek a hiányposztokra és kész lesz a keret. Ox akár wb, akár szélső, akár cm, mibdenhol stabil a srác és rutinos a fiatal kora ellenére.
Azt meg tudnád nekem indokolni, hogy a vizesfiú miért számít jó igazolásnak 30m euró körüli összegért?
Nagyjából összefoglalták előttem, miért tartom jó igazolásnak. Játékstílusra pont ilyesmi ember kell , azonnal bedobható (Kanté mellé gondolkodás nélkül), és bírni fogja a padozást.
A 30 millio euro nem pénz, nyertünk már különben is annyit az elmúlt években pénzben, átigazolásokban, hogy ez simán belefér (pl Oscar). De nem feltétlen a pénzügyi részét néztem.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15664 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Spring írta:Szabi, kit hoztál volna 4. Számú kozeppalyasnak személy szerint? Siralmasan állunk angol játékosokkal, Chalobaht szerintem nagyon szerette volna Conte, de nyilván ő nem hülye, hogy itt maradjon padozni a vb előtt egy évvel. Ugyanez igaz minden normálisabb játékosra, mindenki tudja mik az eroviszonyok a klubnál jelenleg. Az árat ne nézzük, ez van, mi kezdtük el 2003ban, most a City és a psg csinálja, nem tudok haragudni egyik csapatra sem, aki költi a pénzt. Bár azért legalább mi olyan embereket igazoltunk, akik túlnyomó többségben nagy részesei voltak a klub legszebb éveinek.
Persze, ez mind világos, amit írtál. Chalobah nagy szívfájdalmam nekem is, de ott tudjuk, mi volt a szituáció, a játékos és a klub szemszögéből is érthető és teljes mértékben védhető a transzfer. Kérdésedre válaszolva, én személy szerint Krychowiak-ot, és most csak abból a listából mondtam nevet, akiknek volt realitása is némileg (tegyük félre, hogy amúgy is kedvelem a lengyelt), mert többször felröppent a nevü. Már írtam korábban, de ha tudjuk (és tudtuk), hogy ekkora hiány van angol (vagy inkább hg) játékosok terén, lehetett volna okosabban sakkozni, mikor lejárót hosszabbítunk. Értem ezalatt, hogy harmadik számú kapusnak elhozni egy rutinosabb angol srácot (mondjuk a Championship-ből fillérekért, vagy a PL-ből egy cserekapust), mert Eduardo mentornak meg sokat látott rutinrókának tökéletes az edzésekre, de védeni annyit fog a szezonban, mint én. Ráadásul jött Caballero is idén már, aki ezt a "szerepet" szintén el tudja látni, na meg Courtois-t sem kell már pelenkázni. Felkészülés alatt is talán egyszer láttuk egy félidő erejéig Eduardo-t, tehát tök fölösleges erre egy légiós helyet pazarolni. Ebben az esetben máris nem kéne mondjuk Drinkwater 30 milliós idehozatalán gondolkodni, mert szóba jöhetne egy képzettebb, jobb, de létszám felettivé vált, ezért kicsit olcsóbb külföldi megoldás is (pl. Krychowiak.). Ez csak egy példa volt, nem arról van szó, szívesen látnék én angolokat a saját fiataljainkon (RLC, Aina, stb.) kívül is, mert tényleg szörnyű, hogy Cahill kb. az egyetlen, de mint írták korábban, az olyan minőséget, amiben biztosan nem fogunk csalódni Alli vagy Kane jelenti, ami pedig a lehetetlen és elérhetetlen kategória. Azt nem szeretem ebben a történetben, hogy tök izzadságszagú a dolog és csak azért kell Drinkwater, mert tulajdonképpen "kötelező" megvennünk a szabályozás miatt, ezért költünk rá 30 milliót, mikor ezt az összeget kicsit értelmesebben is el lehetne verni, tudván, hogy máskor, máshol szeretünk fontokon rugózni. Egyébként meg az életben nem dobnánk érte ajánlatot, nemhogy még ilyen nagyságrendűt. Drinkwaterrel mint írtam, nincs különösebb baj, nem az ő hibája, hogy megkerestük, elmegy negyedik számúnak, csak nem ennyiért.

Cresswell pl. simán jöhetne bal oldalra Alonso cseréjének Ox-on kívül is (akire nem tudjuk, hol számítana Conte, csak sejtjük, hogy wb poszton), 30-ból (de inkább kevesebből) egészen biztosan meglenne, máris lehetne nézegetni középre egy jobb, külföldi játékost. Ezek csak ötletelések, de én próbálok így gondolkodni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15665 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Nekem is az a bajom vele, amit Szabi leírt. Ahhoz nem elég szar, hogy idehozzuk 5-10 millióért beugrónak a két kisebb kupára, ahhoz meg nem elég jó, hogy tétmeccsen a kezdőbe rakjuk. Ráadásul az ára háromszorosa a reálisnak. Mellékesen őt sem értem. Vagy elfogadja, hogy a fizetésen kívül a karrierje kb ennyi volt és padozni fog, vagy azt gondolja kezdő lesz, mert játszott Kantéval?

Ez nem egy jó biznisz, egyáltalán nem. De tény, hogy Chalobah fejlődése érdekében megéri egy közepes játékost idehozni és őt engedni, hogy kezdő lehessen máshol, hátha 1-2 éven belül már elég tapasztalt lesz.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolási pletykák

#15666 Hozzászólás Szerző: Spring »

Szabi, kit hoztál volna 4. Számú kozeppalyasnak személy szerint? Siralmasan állunk angol játékosokkal, Chalobaht szerintem nagyon szerette volna Conte, de nyilván ő nem hülye, hogy itt maradjon padozni a vb előtt egy évvel. Ugyanez igaz minden normálisabb játékosra, mindenki tudja mik az eroviszonyok a klubnál jelenleg. Az árat ne nézzük, ez van, mi kezdtük el 2003ban, most a City és a psg csinálja, nem tudok haragudni egyik csapatra sem, aki költi a pénzt. Bár azért legalább mi olyan embereket igazoltunk, akik túlnyomó többségben nagy részesei voltak a klub legszebb éveinek.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15667 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Habár én nem vagyok túl jó véleménnyel róla, de Drinkwater pont az a játékos, legalábbis szerintem, akit ingyen (szerződése lejárta után) vagy nagyon max. a mostani "pánikhangulatban" 5-7 millió fontért cserébe azért elfogad az ember egy topklub padjára 4. számú belső középpályásnak, ezzel nincs is baj. Nem klasszis, ez nyilvánvaló, de mégiscsak alapembere volt egy bajnokcsapatnak, válogatottban is bemutatkozott (ennek nyomán, különben az életben nem került volna oda, Livermore és társai ide vagy oda), tehát megélt már ezt-azt, letett már valamit az asztalra, amiért hoznánk, arra talán alkalmas. Nade 30 millióért? Okés, hogy mai árak, meg kell az angol a keretbe, de miért pont egy, az elmúlt másfél éves bevételeit figyelembe véve nem szegény középcsapatot találunk meg, akiknek az egyik legfontosabb (és jelenleg sérült) játékosáról beszélünk. tehát semmi szándékuk olcsón megválni tőle. Ez az érthetetlen ebben a történetben, semmi más. Máskor, másra nem vagyunk hajlandóak költeni, ilyenkor meg relatíve kidobjuk a pénzt az ablakon kis túlzással.
6+8+5+4+1+1+2+1

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15668 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Pityee írta:
Szabi írta:
emsanya írta:Ox es Drinkwater két jó igazolás, úgy néz ki végre jönnek a hiányposztokra és kész lesz a keret. Ox akár wb, akár szélső, akár cm, mibdenhol stabil a srác és rutinos a fiatal kora ellenére.
Azt meg tudnád nekem indokolni, hogy a vizesfiú miért számít jó igazolásnak 30m euró körüli összegért?
Egyetértek. Ox még mondjuk okés 35-40 millióért, mert fiatal és van benne potenciál de Drinkwaterért nagyon sok az a 30 millió is. Akkor inkább Barkleyért kéne letenni azt az összeget és találni neki egy posztot. Viszont valószínű Barkley nem szeretne negyedik kp-nak padozni, úgyh meg kell birkózni azzal, hogy 30 millióért igazolunk egy padmelegítőt. Sajnos ez van, mikor az utolsó napokban kell kapkodni, megszoktuk már :roll:
Eddig is ennyit kértek tőle, plusz nem az utolsó pillanat hanem a PSG baszta szét az egész piacot. Ez van.

Drinkwater és Ox nagyon király kis igazolások. Mindemellett remélem Costan is sikerül túladni. Ha lett volna egy csöpp eszünk eladjuk Williant és all in rámegyünk Sanchezre. Mivel ez a lehetetlen kategória, én Barkleynak is örülnék egyébként, nem a világ legjobbja, de lehet működne Hazardal és a Pedro/Willian/Barkley hármasból egy meccsen valamelyiknak csak menne... Willian és Pedro csak minden második vagy harmadik meccsen képes elfogadhatóan játszani.
*knock, and it shall be opened unto you*

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolási pletykák

#15669 Hozzászólás Szerző: Spring »

Drinkwater azért nagyon jó igazolás szerintem, mert a Leicesterben már megmutatta, hogy remekül megertik egymast Kantevel. Ha Bakayoko októberben megserul, Fabregas osszeszed 5 sárgát netalántán, akkor nem mindegy, hogy ki lesz Kante párja. Az árakat szerintem értelmetlen nézni, pár éve nyilván Chamberlain is - akinek egy éve van hátra a a szerzodesebol - kb ért volna 10 millio fontot, most meg 35 millaert jön. Drinkwaternel jobb igazolast kapasbol nem bírok mondani, lehet mondani a lengyel srácot a PSGbol és még pár jó hangzó nevét, de nekünk most angol játékosokra van szükségünk és olyanra, aki nem fog panaszkodni Bakayoko meg Fabregas mögött.

Ezzel a kerettel már meg lehet indulni a Plnek, simán esélyesek vagyunk, a Blt én speciel hanyagolnam ebben az évben, Mou nagyon nehezen visszafordithato károkat okozott a klubnál, egy rakás igy utolag vilagklasszis játékost eladott, újra fel kell építeni egy erős Chelsea alapjait először aztán jövőre lehet álmodozni. Conte meg remélem semmifelekeppen nem fog távozni, az első Mou korszak óta az első edzőnk, akinek minden támogatást meg kell adni
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#15670 Hozzászólás Szerző: laczze »

Hagyjuk már. 30 millió a mai piacon (sajnos) sz*rt sem ér.
Ennyi pénzből csak kiegészítő embert lehet már vásárolni, de mélyebben belegondolva még mielőtt ennyire drasztikusan felmentek volna az árak 3-4 éve se lehetett 30 millióért klasszist igazolni.
Lassan olyan érzésem van, hogy nem a kivásárlási ár rémíszti el a csapatokat ( már amelyiket ) pl minket, hanem a játékos fizu igénye...
Szerintem simán megvennénk Sanchezt is 80 millióért is ha nem kérne 300 ezret hetente, mert sokkal rosszabbul jár a klubb ha a legtöbb fizun emelnie kell.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15671 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta:
emsanya írta:Ox es Drinkwater két jó igazolás, úgy néz ki végre jönnek a hiányposztokra és kész lesz a keret. Ox akár wb, akár szélső, akár cm, mibdenhol stabil a srác és rutinos a fiatal kora ellenére.
Azt meg tudnád nekem indokolni, hogy a vizesfiú miért számít jó igazolásnak 30m euró körüli összegért?
Egyetértek. Ox még mondjuk okés 35-40 millióért, mert fiatal és van benne potenciál de Drinkwaterért nagyon sok az a 30 millió is. Akkor inkább Barkleyért kéne letenni azt az összeget és találni neki egy posztot. Viszont valószínű Barkley nem szeretne negyedik kp-nak padozni, úgyh meg kell birkózni azzal, hogy 30 millióért igazolunk egy padmelegítőt. Sajnos ez van, mikor az utolsó napokban kell kapkodni, megszoktuk már :roll:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#15672 Hozzászólás Szerző: focimark »

chaoskid18 írta:
mikel12 írta:Jim White @JimWhite
·
7 min
Although @Arsenal and @ChelseaFC reportedly agree fee for Alex Oxlade-Chamberlain, source says player's preference would be @LFC
Na ez miatt még nem merek örülni Oxnak pedig kezdtem beleélni magam! :(
Liverpool have also shown an interest, but Alex Oxlade-Chamberlain is set to move to Stamford Bridge.(BBC)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15673 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

mikel12 írta:Jim White @JimWhite
·
7 min
Although @Arsenal and @ChelseaFC reportedly agree fee for Alex Oxlade-Chamberlain, source says player's preference would be @LFC
én annyira nem vágom ki az a Jim White de rohadtul remélem, hogy téved.
Kell Ox mert ügyes gyerek 2-3 poszton bevethető és nem mellesleg angol is.
remélem minél előbb aláír ő is és Barkley is Drinkwter szerintem felesleges főleg majdnem ugyanannyiért mint Ox.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15674 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:Ox es Drinkwater két jó igazolás, úgy néz ki végre jönnek a hiányposztokra és kész lesz a keret. Ox akár wb, akár szélső, akár cm, mibdenhol stabil a srác és rutinos a fiatal kora ellenére.
Azt meg tudnád nekem indokolni, hogy a vizesfiú miért számít jó igazolásnak 30m euró körüli összegért?
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15675 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

mikel12 írta:Jim White @JimWhite
·
7 min
Although @Arsenal and @ChelseaFC reportedly agree fee for Alex Oxlade-Chamberlain, source says player's preference would be @LFC
Na ez miatt még nem merek örülni Oxnak pedig kezdtem beleélni magam! :(
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15676 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ox es Drinkwater két jó igazolás, úgy néz ki végre jönnek a hiányposztokra és kész lesz a keret. Ox akár wb, akár szélső, akár cm, mibdenhol stabil a srác és rutinos a fiatal kora ellenére.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15677 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Megyó írta: Kíváncsi vagyok direkt vesztettek-e, csak hogy mondhassák, na ezért lépünk le, vagy ez már túlgondolás a részemről és megmondták volna, ha menni akarnak amúgy is? De ha igen, akkor most 2 vereség miatt miért lépnek? Érdekes kérdés ez...
Szerintem ez kicsit túl van gondolva. Odáig egyetértek, hogy valószínűleg az elvágyódó bagázs nem olyan lelkesedéssel tolta, de már mentálisan ennél erősebb sz*rzinak is gurítottak 6okat :mrgreen:

Rangadókon egyszerűen becsődöl az öreg minden tudománya, épp ezért mintha próbálna máshonnan csipegetni... Két éve először az agyonhasznált 4-1-4-1-e helyett 2 szűrőt dobott fel(talán MU ellen?!) és Mourinhosan lehozták a meccset. Azután abban az évben mintha minden rangadón ez ment volna. Tavaly óta pedig, másokhoz hasonlóan, Conte rendszerével próbál valamit kikaparni, de egyszerűen érződik, hogy ezek a formációk nem az esetei. Újat már nem tud kitalálni, nem haladt a korral és kihal, mint a mamut. Na de az ő bajuk, én vígan elnézem a kispadjukon még pár évig, amíg középcsapattá süllyednek.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15678 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Jim White @JimWhite
·
7 min
Although @Arsenal and @ChelseaFC reportedly agree fee for Alex Oxlade-Chamberlain, source says player's preference would be @LFC
Ohh Chelsea we love you..

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolási pletykák

#15679 Hozzászólás Szerző: Spring »

Chamberlain szerintem a nyár igazolasa lesz. Tipikus Conte játékos, nem vilagklasszis és soha sem lesz az, de egy átlagon felüli szintet mindig fog hozni. Conte Mosesbol is fasza játékost csinált tavaly, Chamberlainnel pedig sok variációs lehetősége lesz. Mosest én nem bírom elturni jobb oldalon, vedekezesben nagyon ott van, de tamadasban nagyon gyenge már régóta, minden meccsen van egy ziccere és vagy a kapusba vagy fölé lövi. Chamberlain szerintem jobb oldalra nagyot szólna, eddig nem szerzett sok gólt, de Conte szerintem brutal játékost fog csinálni belőle.

Drinkwater meg 4. Számú kpnak tökéletes, Kantevel is jól megertik egymast, jó lesz ez a keret nagyjából.

Mondjuk egyet nem tudok, hogy ha Kantet vagy Luizt elveszitjuk sérülés vagy eltiltás miatt mi lesz egy komolyabb meccsen...akkora stabilitást és magabiztossagot adnak a többieknek, hogy jelenleg szerintem ők ketten azok, akik abszolút nélkülözhetetlenek. Hazard és Azpi is fontos tényezők, de nélkülük azért nem áll meg az élet. Remélem nem lesznek sérülések a szezonban nagyon, szarban lennénk egy két komolyabb ember kiesesevel.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15680 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gallion írta:Eagle-eyed Chelsea fans have noticed that the club appear to have accidentally announced the signing of Leicester City midfielder Danny Drinkwater on the official website this afternoon.
Although the alleged news story was only up for a short amount of time, it didn't stop a number of supporters getting a quick screengrab of the image.
Although the image could be a fake, Drinkwater has managed to dominate talk between Chelsea fans on social media with the supposed screenshot doing the rounds.

[img]kép[/img]
Igaz valóban, magyar Chelsea oldalak is megírták, érdekes hogy miért vették le a hivatalos bejelentést :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése