Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#14161 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Oblak a jövőjéről:

"No news. I have the contract that I signed two years ago," Oblak told reporters.
"What will happen well nobody knows, not even me. I prefer to finish the season well and hopefully with a title. Then we'll see but I have a contract. I do not think of anything other than Atletico."
"I am sure that Atletico will grow and we will see what will happen to me, for the moment I am here.
"I have a contract until 2021. If I continue, we will grow together and if not, the club will grow as well."


A szokásos sablonszöveg, de számomra az jön le, hogy új kihívások elé akar nézni és Kurti hasonlókat nyilatkozik/nyilatkozott, túl egyszerű lenne egy csere (és részünkről még egy kis ráfizetés), hogy mindenki boldog legyen.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#14162 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Na pontosan ez a legrosszabb irany, ami fele elindulhatunk. Vagy epitsuk be a fiatalokat, vagy igazoljunk olyanokat, akik azonnal minosegi valtozast jelenthetnek. Kozepszeru igazolasokkal tele van mar a padlas. meg a tokom...
211! NEW RECORD!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14163 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Николаевич írta:
emsanya írta:Őt elfogadnám az arsenalbol, Kanté-val nem lennének rosszak. Talán annyi hogy alacsonyak. De az biztos h azt amit Fabregas csinál mostanában, Wilshere fényévekre van tőle.
Szerinted Wilshere legnagyobb gondja az hogy alacsony? Szerintem inkább az hogy sérülékeny meg hogy szar játékos.
Én idén viszonylag sokat láttam játszani és jó volt. Fabregas hoz képest meg pláne. Tud üzközni, ad kulcs passzokat, gyors és képes egy-egyezni, meg van lövökéje. Sajnos ebböl Fabregas-nál gyakorlatilag már semmi sincs meg.

Persze tudnék jobbat, de nem kergetek hamis álmokat Nainggolan-nal, Thiago-val stb. Örülnék az angolnak is, jelenlegi keretben is kezdő lehetne.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14164 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Николаевич írta:
emsanya írta:Őt elfogadnám az arsenalbol, Kanté-val nem lennének rosszak. Talán annyi hogy alacsonyak. De az biztos h azt amit Fabregas csinál mostanában, Wilshere fényévekre van tőle.
Szerinted Wilshere legnagyobb gondja az hogy alacsony? Szerintem inkább az hogy sérülékeny meg hogy szar játékos.

De mindegy, vegyük csak meg, csak ne felejtsük el bezsákolni mellé Defoe-t, Fraizer Campbellt meg Adam Johnsont ha szabadult.
Wilshere az Arsenal fanok mindene volt Ramseyvel egyutt, volt par szep mozzanatuk, de szerintem nem lenne erosites, lenne megegy angol igeretunk, ahelyett, hogy elpasszolnank azt a kettot is amink van.
Ertelmetlen igazolasok voltak es Wilshere is az lenne. Mondjuk lenne egy massziv angol brigad a rehabon.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#14165 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

emsanya írta:Őt elfogadnám az arsenalbol, Kanté-val nem lennének rosszak. Talán annyi hogy alacsonyak. De az biztos h azt amit Fabregas csinál mostanában, Wilshere fényévekre van tőle.
Szerinted Wilshere legnagyobb gondja az hogy alacsony? Szerintem inkább az hogy sérülékeny meg hogy szar játékos.

De mindegy, vegyük csak meg, csak ne felejtsük el bezsákolni mellé Defoe-t, Fraizer Campbellt meg Adam Johnsont ha szabadult.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14166 Hozzászólás Szerző: Dante »

Lehet az újjáépítést okosan csinálni és lehet Sunderland módra a top 6 kiégett játékosaira is vadászni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14167 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Őt elfogadnám az arsenalbol, Kanté-val nem lennének rosszak. Talán annyi hogy alacsonyak. De az biztos h azt amit Fabregas csinál mostanában, Wilshere fényévekre van tőle.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#14168 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

WILSHERE SHOULD JOIN CHELSEA'

Dennis Wise told the Debate last night Jack Wilshere, out of contract at Arsenal in the summer, should consider a cross-London move to his old club Chelsea

Köszi a kiváló ötletet, Dennis. Karcolna egy Drinkwater-Barkley-Wilshere középpàlya.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#14169 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Ha esetleg nyáron nagytakarítanánk, és az lenne a cel h a kiegészítő emberek is minőségiek legyenek, nagyon erősen figyelni kéne 3 embert a holland bajnokságban:
Alireza ès Ziyech jobb oldalra pedro(és willi helyén is) jobbak lennének, Lozano meg Hazard vàltótársának jöhetne jól...

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14170 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Gaba írta:A sajtó szerint a nyári első érkezőnk a CSKA Moszkva 21 éves orosz középpályása, Aleksandr Golovin lehet. A játékos még a Világbajnokság kezdete előtt, Roman Abramovich külön kívánságára érkezhet hozzánk.
erre nagy szükség van.
Ha ez igaz akkor legalább láthatjuk, hogy Abra megelégszik azzal ha az EL helyekért küzdünk majd.
ide kicsit komolyabb igazolások kellenének, mert azért lehet bármekkora tehetség az van az akadémián is nem is 1 és lehet jobbak is mint Golovin, nekik kéne lehetőséget adni vagy ők azért nem jók, mert ingyen lennének?
ha nem számít az, hogy a csapat hol végez a szezon végén akkor jöjjön olyan edző aki a fiatalok beépítésében jó.

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Átigazolási pletykák

#14171 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Szabi írta:
Gaba írta:A sajtó szerint a nyári első érkezőnk a CSKA Moszkva 21 éves orosz középpályása, Aleksandr Golovin lehet. A játékos még a Világbajnokság kezdete előtt, Roman Abramovich külön kívánságára érkezhet hozzánk.
Őt már 1-2 éve is pletykálták, a nagyon kevés orosz tehetség egyike. A másik ilyen az Alexey Miranchuk (Szpartak), aki nekem tetszett mikor láttam egyszer-kétszer, rá majd a vb-n figyelhetnek fel esetleg a nagyobb csapatok, ha ott jól teljesít.
Az a baj ilyen nagy tehetségekkel tele az akadémia. Inkább olyan vezéregyéniségeket kéne igazolnunk akik egyből tudnak pluszt adni a csapatnak és motiválják ezt a nyámnyila bandát.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14172 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Gaba írta:A sajtó szerint a nyári első érkezőnk a CSKA Moszkva 21 éves orosz középpályása, Aleksandr Golovin lehet. A játékos még a Világbajnokság kezdete előtt, Roman Abramovich külön kívánságára érkezhet hozzánk.
Őt már 1-2 éve is pletykálták, a nagyon kevés orosz tehetség egyike. A másik ilyen az Alexey Miranchuk (Szpartak), aki nekem tetszett mikor láttam egyszer-kétszer, rá majd a vb-n figyelhetnek fel esetleg a nagyobb csapatok, ha ott jól teljesít.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Átigazolási pletykák

#14173 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Gaba írta:A sajtó szerint a nyári első érkezőnk a CSKA Moszkva 21 éves orosz középpályása, Aleksandr Golovin lehet. A játékos még a Világbajnokság kezdete előtt, Roman Abramovich külön kívánságára érkezhet hozzánk.
Még véletlenül se olyat igazoljunk akit az edző is akar.. vagy ha Abra lesz jövőre a manager akkor nem szóltam.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14174 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A sajtó szerint a nyári első érkezőnk a CSKA Moszkva 21 éves orosz középpályása, Aleksandr Golovin lehet. A játékos még a Világbajnokság kezdete előtt, Roman Abramovich külön kívánságára érkezhet hozzánk.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#14175 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

emsanya írta:
Hú hát nem is tudom melyik lenne a nagyobb fogás. .


Kemény kérdés.. Ja nem, Mbappe lenne az, toronymagasan :D Thiago is ügyes, de azért nem olyan extra és iszonyú sokat volt már sérült a pályafutása során.

De szerintem nem lesz ebből semmi, nem fog a PSG bajba kerülni és megtartják Mbappet.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14176 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Paris Saint-Germain's Kylian Mbappe and Bayern Munich's Thiago Alcantara head Manchester City's summer transfer wanted list, Sky Sports News understands.

Hú hát nem is tudom melyik lenne a nagyobb fogás. Én nagy Thiago fan vagyok, zseni a srác, de Mbappe is odabaszna náluk Sané-val, a két szélen.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14177 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Gaba írta:A Guardian szerint a Monaco vissza szeretné venni Tiemoue Bakayokot, az üzletbe pedig belevonhatják Fabinhot, akiért a játékos mellett 30 millió fontot is fizetne a Chelsea.
ha jön új edző akkor mindenképp hagynám, hátha az új edző kihozza belőle az állatot, amúgy tavaly nyáron is volt valami pletyka, hogy a Monaco beajánlotta a Chelsea-nek Fabinhot nehogy a PSG vigye el (nem tudom igaz-e).

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#14178 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Ugyanez a helyzet előállhat, ha nem vesszük meg Fabinhot, akkor ő meg a MU-nál lehet POTY, és a Pogba-Matic-Fabinho kp-t nem fogjuk megenni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14179 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gaba írta:A Guardian szerint a Monaco vissza szeretné venni Tiemoue Bakayokot, az üzletbe pedig belevonhatják Fabinhot, akiért a játékos mellett 30 millió fontot is fizetne a Chelsea.
Akkor jövőre Baka lesz a Ligue 1 legértékesebb játékosa, player of the year minden szar, mi pedig ráfizetéssel megkapunk egy Fabinhot, aki hoz egy átlagos teljesítményt. Ja és Baka-t elviszi Monacobol egy top klub 70-100 millio fontért, ahol szintén utcalány jo lesz...

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14180 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A Guardian szerint a Monaco vissza szeretné venni Tiemoue Bakayokot, az üzletbe pedig belevonhatják Fabinhot, akiért a játékos mellett 30 millió fontot is fizetne a Chelsea.

Válasz küldése