Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#13581 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Gallion írta:
emsanya írta:UNITED CLOSE ON WILLIAN?

Manchester United are confident of completing the signing of Chelsea forward Willian following Brazil’s World Cup exit, reports the Sun on Sunday.

United manager Jose Mourinho has made Willian his primary transfer target this summer and is locked in battle with Barcelona to secure his signature.
Már több lap is lehozta, hogy csak is akkor engedjük el Willian-t a MU-ba, ha jön Martial, de mivel sose fogják eladni nekünk őt, ezért vagy megegyezünk a Barca-val, vagy itt marad, nincs más opció szerintem.
Mondjuk az szemét dolog, hogy mi egy kvázi cserét ajánlunk, ami mind a két fél igényeit kielégítené, ehhez képest egy nagy semmi nem lesz az egészből.
Igazából a jelenlegi helyzetből kiindulva, lehet a vezetőség totál telibeszarja Martialt és egy megfelelő ajánlat esetén siman elengedik Willan-t. :D
Úgy, mint Maticot. Akkor sem őt sajnáltam, ahogy most sem Williant, hanem a nem megfelelő pótlása miatt akadtam ki. Ugyanakkor Bakayokorol senki sem gondolta volna, hogy ennyire be fog sülni, szóval ezt nem varrnám a boardra, de Williant ha nem pótoljuk megfelelően (pláne hazardot...) akkor hatalmas nagy bukfenc lesz ebből. :roll:

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13582 Hozzászólás Szerző: Gallion »

emsanya írta:UNITED CLOSE ON WILLIAN?

Manchester United are confident of completing the signing of Chelsea forward Willian following Brazil’s World Cup exit, reports the Sun on Sunday.

United manager Jose Mourinho has made Willian his primary transfer target this summer and is locked in battle with Barcelona to secure his signature.
Már több lap is lehozta, hogy csak is akkor engedjük el Willian-t a MU-ba, ha jön Martial, de mivel sose fogják eladni nekünk őt, ezért vagy megegyezünk a Barca-val, vagy itt marad, nincs más opció szerintem.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13583 Hozzászólás Szerző: emsanya »

UNITED CLOSE ON WILLIAN?

Manchester United are confident of completing the signing of Chelsea forward Willian following Brazil’s World Cup exit, reports the Sun on Sunday.

United manager Jose Mourinho has made Willian his primary transfer target this summer and is locked in battle with Barcelona to secure his signature.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#13584 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta:
kecske01 írta:Buffon meg Top5-os kapus meg mindig.
Szerintem baromira nem... De amúgy is hiába ő az elmúlt 15 év egyik legnagyobbja, neki van 3 elvesztett BL-döntője Victor Valdes-nek meg 3 nyert, Keylor Navas-nak meg 2 nyert. Nem ettől fog BL-t nyerni a PSG. Ettől nem lesznek erősebb csapat, hosszú távon lehet hogy inkább kibasznak magukkal ha Areola távozik.
Én is bírom Areola-t, mikor U20-as vb-t nyert a franciákkal, akkor jegyeztem meg a nevét, de szerintem közel sem akkora durranás, hogy nagyon fájt volna érte a PSG szíve, mikor meghozták azt a döntést, hogy leigazolják Buffon-t. Annak idején Trapp-ot is első számú kapusnak vették elé, csak úgy besült a német, hogy élmény volt nézni. Areola aránylag sokat hibázik a bravúrjai mellett, hogy messzebb ne menjek, a Real elleni BL-párharcban sem volt a helyzet magaslatán. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy azért védett ő, mert ő volt a jobb opció. Az értéke is csak 13.5 millió font transfermark-on 25 évesen, PSG-játékos létére, szerintem ez is jelzésértékű.

Buffon nem különösebben a kedvencem, de vitathatatlan, hogy még mindig az egyik legjobb kapus, top5-be is beletenném. Nem tőle lesznek BL-győztesek, de rövid távon mégiscsak stabilabb támpont, mint Areola. Ha távozik a francia, vesznek helyette 60-ért majd valamilyen aktuális sztárt Buffon visszavonulása után, nem hiszem, hogy ezen izgulnának. Navas pedig lehet nyert 2 BL-finálét, de 20 év múlva a kutya se fog rá emlékezni, Buffonra annál inkább.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#13585 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kecske01 írta:Buffon meg Top5-os kapus meg mindig.
Szerintem baromira nem... De amúgy is hiába ő az elmúlt 15 év egyik legnagyobbja, neki van 3 elvesztett BL-döntője Victor Valdes-nek meg 3 nyert, Keylor Navas-nak meg 2 nyert. Nem ettől fog BL-t nyerni a PSG. Ettől nem lesznek erősebb csapat, hosszú távon lehet hogy inkább kibasznak magukkal ha Areola távozik.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13586 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Buffon meg Top5-os kapus meg mindig.

Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#13587 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Személy szerint nem értem PSG-t mert,Areola talán a legtehetségesebb kapus,ha most Buffon mögött padoztatják
az a fejlődésének árthat pedig Gigi már nem fiatal és Alphonse pedig hosszú idóre megoldhatja a kapus posztot
Párizsnak,ráadásul még kötődne is a klubhoz mert saját nevelés.

Én is kedvencnek tartom,ha Thibaut távozik vele pótolnám.2010-es u-17-es eb figyeltem fel rá és azóta
követem a karrierjét.Folyamatosan fejlődik.Trapp-ot is azért hozték,hogy kezdő legyen,de kiszorította őt.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#13588 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Buffon - PSG, hivatalos

Szerintem ez megint inkább a marketingnek szól, Buffon neve jól cseng, megint el lehet adni pár mezt a nevével és a PSG-vel fog foglalkozni a sajtó, ők lesznek továbbra is az aktuális kirakatcsapat. Areola baromi jó kis kapus és fiatal, most meg padra raknák. Ha Kurti távozik én szívesen látnám.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13589 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ARSENAL IN TALKS FOR N’ZONZI

Arsenal are in talks to sign Sevilla midfielder Steven N'Zonzi, according to Sky sources.


Kár érte, jó kis playa. Persze nekik már van edzőjük, így könnyű...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#13590 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AS Monaco are pursuing a deal for Chelsea's Callum Hudson-Odoi, but have been quoted a price higher than what they paid for 16-year-old forward Willem Geubbels (€20m), according to RMC.

Gyorsan, kell a pénz Higuain-ra :!:

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#13591 Hozzászólás Szerző: becus3 »

emsanya írta:Paris St-Germain want to sign Chelsea and France midfielder N'Golo Kante this summer. The Blues want £100m for the 27-year-old but have lined up Lyon's Tanguy Ndombele, 21, as a potential replacement. Forrás: goal.com
Potolhatatlan.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13592 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.skysports.com/transfer/news/ ... e-juventus" onclick="window.open(this.href);return false;

Gonzalo Higuain's agent says the striker has not held talks with Chelsea or any other club for a move away from Juventus.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#13593 Hozzászólás Szerző: Szabi »

According to Belgian journalist, Kristof Terreur, any contact between Real Madrid's entourage and Eden Hazard's has been dropped when Zidane left the Spanish club.

Reméljük igaz, és valóban Mbappé és/vagy Neymar lesz CR utódja. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13594 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Paris St-Germain want to sign Chelsea and France midfielder N'Golo Kante this summer. The Blues want £100m for the 27-year-old but have lined up Lyon's Tanguy Ndombele, 21, as a potential replacement. Forrás: goal.com

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13595 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta:Off

Mit gondoltok Cr-ről? Elfog menni a juveba szerintetek?
Szerintem igen, kell neki az új kihívás. Juve nem nyert x ideje BL-t és ha velük megnyerné, akkor abszolút rekorder lenne. Ráadásul a három top ligában behúzna mindent, nem sokan mondhatnák el ezt magukról.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13596 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Off

Mit gondoltok Cr-ről? Elfog menni a juveba szerintetek?

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#13597 Hozzászólás Szerző: focimark »

Higuain's agent on Chelsea rumour: "We are not in talks with Chelsea. Gonzalo wants to respect his contract with Juventus, it would be great to see Higuain and Ronaldo playing together again." (Sky Italia)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#13598 Hozzászólás Szerző: Bubi »

becus3 írta:
Bubi írta:Van edzőkérdés az tuti. Nem igazolunk amíg nem tiszta ki fogja vezetni idén a csapatot, max olyan neveket akikre gyorsan le kell csapni, mint pl Golovin. Egyébként szerintem jó játékos a srác. Ha hivatalos lesz Sarri, szerintem beindul az élet.

Teljesen mindegy ki lesz az edzőnk amíg Lampard el nem foglalja a helyét. Lampard, Terry és Zola remélem együtt kap pár éven belül helyet az edzői stábban.

Golovin előző szezonja: 16 gól 15 gólpasszm ennek a javát CM posztról lőtte és adta, de bevethető szárnyként és szélső támadóként is mindkét oldalt. Ha Conte maradna Golovin lenne a kis kedvence az tuti.
Lampard es a helye. Hat te honnan tudod molten edzo. ? Mond mar honnan?
Nem mondom meg.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13599 Hozzászólás Szerző: emsanya »

https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2 ... -sajtohir/" onclick="window.open(this.href);return false;

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#13600 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Bubi írta:Van edzőkérdés az tuti. Nem igazolunk amíg nem tiszta ki fogja vezetni idén a csapatot, max olyan neveket akikre gyorsan le kell csapni, mint pl Golovin. Egyébként szerintem jó játékos a srác. Ha hivatalos lesz Sarri, szerintem beindul az élet.

Teljesen mindegy ki lesz az edzőnk amíg Lampard el nem foglalja a helyét. Lampard, Terry és Zola remélem együtt kap pár éven belül helyet az edzői stábban.

Golovin előző szezonja: 16 gól 15 gólpasszm ennek a javát CM posztról lőtte és adta, de bevethető szárnyként és szélső támadóként is mindkét oldalt. Ha Conte maradna Golovin lenne a kis kedvence az tuti.
Lampard es a helye. Hat te honnan tudod molten edzo. ? Mond mar honnan?

Válasz küldése