Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14361 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:
Bubi írta:Dembele egy piszok nagy tehetség, még is arról cikkeznek, hogy eladná a Barca mert beilleszkedési problémái vannak, nem jön ki a csapattársakkal. Lehet, hogy neki nem tetszik, hogy Messi szolgájaként kell játszania? Végül is neki most az a legfontosabb, hogy magas szinten játszhasson rendszeresen és hogy megtanúlja állandósítani a teljesítményét, húzóemberré válni topszinten. Ehhez nem biztos, hogy a Barca a legjobb hely.

Ki-mit tud erről?
Volt egy cikk róla, hogy nehezen illeszkedik be. Családját átköltöztette barcelonába, ahol rengeteg a veszekedés, velük él. A táplálkozása pocsék, iszlám vallást követ, semmit nem evett meg a barcelona központjában, csak otthon kajált zsíros ételeket (most már szakácsot is találtak neki). És természetesen az éjszakai életben is nyomul rendesen, piál és bulik.

Szoval egy elég tróger, nehéz ügy a srác. Nem tudom egy kemény kezű edzővel javulna vagy rosszabbodna ez a helyzet.
Mar ahogy kiprovokalta maganak, hogy Barcelonaba mehessen az se volt tul etikus, aztan meg a teljesitmenye eddig kb nulla. Fizettek is erte szep kis osszeget, mondjuk azt nem ertem, hogy minek kellett nekik mikor tuti volt, hogy Coutinhot megszerzik, de o bajuk. Tul sok a macera vele kapcsolatban.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14362 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:Dembele egy piszok nagy tehetség, még is arról cikkeznek, hogy eladná a Barca mert beilleszkedési problémái vannak, nem jön ki a csapattársakkal. Lehet, hogy neki nem tetszik, hogy Messi szolgájaként kell játszania? Végül is neki most az a legfontosabb, hogy magas szinten játszhasson rendszeresen és hogy megtanúlja állandósítani a teljesítményét, húzóemberré válni topszinten. Ehhez nem biztos, hogy a Barca a legjobb hely.

Ki-mit tud erről?
Volt egy cikk róla, hogy nehezen illeszkedik be. Családját átköltöztette barcelonába, ahol rengeteg a veszekedés, velük él. A táplálkozása pocsék, iszlám vallást követ, semmit nem evett meg a barcelona központjában, csak otthon kajált zsíros ételeket (most már szakácsot is találtak neki). És természetesen az éjszakai életben is nyomul rendesen, piál és bulik.

Szoval egy elég tróger, nehéz ügy a srác. Nem tudom egy kemény kezű edzővel javulna vagy rosszabbodna ez a helyzet.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14363 Hozzászólás Szerző: Szabi »

#Chelsea are ready for another battle with Barcelona — for £25million-rated Caen kid Yann Karamoh, on loan at Inter Milan. [Mirror]
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4790
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#14364 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pogba se hepi, érte is dobhatunk egy 50 millás ajánlatot :lol:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#14365 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szabi írta:Na mai hírek alapján akkor nyártól összeáll a Hazard - Lewa - Dembele hármas? :D Csak nehogy augusztusban a Pedro - Carroll - Candreva trió fogadjon. :D
Uhh, álom kategória 8)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#14366 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dembele egy piszok nagy tehetség, még is arról cikkeznek, hogy eladná a Barca mert beilleszkedési problémái vannak, nem jön ki a csapattársakkal. Lehet, hogy neki nem tetszik, hogy Messi szolgájaként kell játszania? Végül is neki most az a legfontosabb, hogy magas szinten játszhasson rendszeresen és hogy megtanúlja állandósítani a teljesítményét, húzóemberré válni topszinten. Ehhez nem biztos, hogy a Barca a legjobb hely.

Ki-mit tud erről?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#14367 Hozzászólás Szerző: Traxver »

edeskeves írta: Szerintem ha a Bayernt otthsgyja nyilegyenesen megy a Realhoz, hol van nekunk eselyunk ilyen kaliberu jatekosra..:D MU meg Lukaku utan nem fog ennyi penzt kifizetni megegy csatarert es Sanchez fizetese se kutya, nem tudom Lewanak mennyit kene fizetni, gyanitom hasonlot.
azt azé ne felejtsük el, hogy igaz Sancheznek van egy 350ezer fontos heti fizetése de ingyen jött, ha összeadjuk az évi kb 20 millió font környékére jön ki már pedig ez a 20 millió nem rossz egy olyan játékosé aki ingyen jött el sőt ha levesszük Mkhitaryan bérét már nem is ennyire jön ki. Egy klub vezető meg baszik rá, hogy fizetést fizet vagy átigazolási díjat. MUnak meg egy 20 millió fostalicska pénz. Az már máskérdés, hogy Lewa is ennyit kérhet fizetésként és mellé a MUnak is perkálnia kell. Csak utána Mounak főhet a feje, hogy melyik 60-70 milliós játékost játszassa.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Traxver 2018. február 26., hétfő 21:47-kor.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14368 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Na mai hírek alapján akkor nyártól összeáll a Hazard - Lewa - Dembele hármas? :D Csak nehogy augusztusban a Pedro - Carroll - Candreva trió fogadjon. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#14369 Hozzászólás Szerző: Traxver »

adrian1989 írta:
emsanya írta:Chelsea and Manchester United are set to battle it out for the signature of Robert Lewandowski – IF he can persuade Bayern Munich to let him go.

Sky Sports News understands the Polish skipper is keen to leave Bayern and his future could become clearer in the next fortnight. (Forrás: Skysports)

Mi és a MU beszállunk Lewa-ért. Náluk jobban elképzelhető, egyrészt anyagilag kemény dió a világ talán legjobb befejező csatára, másrészt Ibra helyett kellhet nekik keretbe. És még a PSG és a Real is képben van...
A Real-nak van a legnagyobb esélye, mert tuti belevonják James-t is!
nálunk felejtős, a MU meg egy vicc, mert mit csinálnának vele leültetnék a padra vagy Lukakut?
A PSG-be meg nem hiszem, hogy elmenne ő annál többre hivatott, mint, hogy egy gyenge Ligue1-be játsszon.
Real lesz a befutó, miután elzavarják Benzemát.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14370 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Chelsea and Manchester United are set to battle it out for the signature of Robert Lewandowski – IF he can persuade Bayern Munich to let him go.

Sky Sports News understands the Polish skipper is keen to leave Bayern and his future could become clearer in the next fortnight. (Forrás: Skysports)

Mi és a MU beszállunk Lewa-ért. Náluk jobban elképzelhető, egyrészt anyagilag kemény dió a világ talán legjobb befejező csatára, másrészt Ibra helyett kellhet nekik keretbe. És még a PSG és a Real is képben van...
A Real-nak van a legnagyobb esélye, mert tuti belevonják James-t is!
nálunk felejtős, a MU meg egy vicc, mert mit csinálnának vele leültetnék a padra vagy Lukakut?
A PSG-be meg nem hiszem, hogy elmenne ő annál többre hivatott, mint, hogy egy gyenge Ligue1-be játsszon.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14371 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea and Manchester United are set to battle it out for the signature of Robert Lewandowski – IF he can persuade Bayern Munich to let him go.

Sky Sports News understands the Polish skipper is keen to leave Bayern and his future could become clearer in the next fortnight. (Forrás: Skysports)

Mi és a MU beszállunk Lewa-ért. Náluk jobban elképzelhető, egyrészt anyagilag kemény dió a világ talán legjobb befejező csatára, másrészt Ibra helyett kellhet nekik keretbe. És még a PSG és a Real is képben van...

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14372 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... os-2621633" onclick="window.open(this.href);return false;

Azért Carrasco-ba ennél több volt szerintem.Ide is elfért volna Hazard cseréjének,Pedro-nal 1000x jobb lett volna.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14373 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Николаевич írta:BREAKING NEWS

Chelsea and Manchester United are set to battle it out for the signature of Robert Lewandowski – IF he can persuade Bayern Munich to let him go.

Sky Sports News understands the Polish skipper is keen to leave Bayern and his future could become clearer in the next fortnight.

Despite being under contract until 2021, he has hired super-agent Pini Zahavi to negotiate a deal to release him from the Bundesliga leaders. But Zahavi will have his work cut out, with Bayern not short of funds and expected to resist any attempts to lure their prized goal scorer away.

The three Premier League teams are likely to face stiff competition from Real Madrid - and PSG will also join the hunt if, as expected, Edison Cavani leaves in the summer.

Since signing in July 2014, Lewandowski has scored 97 goals in 108 Bundesliga games for Bayern – and six in his last four games.
Szerintem ha a Bayernt otthsgyja nyilegyenesen megy a Realhoz, hol van nekunk eselyunk ilyen kaliberu jatekosra..:D MU meg Lukaku utan nem fog ennyi penzt kifizetni megegy csatarert es Sanchez fizetese se kutya, nem tudom Lewanak mennyit kene fizetni, gyanitom hasonlot.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#14374 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

BREAKING NEWS

Chelsea and Manchester United are set to battle it out for the signature of Robert Lewandowski – IF he can persuade Bayern Munich to let him go.

Sky Sports News understands the Polish skipper is keen to leave Bayern and his future could become clearer in the next fortnight.

Despite being under contract until 2021, he has hired super-agent Pini Zahavi to negotiate a deal to release him from the Bundesliga leaders. But Zahavi will have his work cut out, with Bayern not short of funds and expected to resist any attempts to lure their prized goal scorer away.

The three Premier League teams are likely to face stiff competition from Real Madrid - and PSG will also join the hunt if, as expected, Edison Cavani leaves in the summer.

Since signing in July 2014, Lewandowski has scored 97 goals in 108 Bundesliga games for Bayern – and six in his last four games.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#14375 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Gaba írta:A Chelsea a következő idényre kölcsönveheti a Barcelona francia válogatott szélsőjét, Ousmane Dembét, aki korábban sérüléssel, és egyelőre beilleszkedési nehézségekkel is küszködik Katalóniába igazolása óta (El Gol Digital)
Johet, de csak akkor ha serult 8)
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14376 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A Chelsea a következő idényre kölcsönveheti a Barcelona francia válogatott szélsőjét, Ousmane Dembét, aki korábban sérüléssel, és egyelőre beilleszkedési nehézségekkel is küszködik Katalóniába igazolása óta (El Gol Digital)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14377 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta:Ezzel szemben Hazard kedvenc klubja szerintem mi vagyunk és leszünk is..
Azért a Lille komoly kihívó ebben a versenyben, szerintem nagyjából egyformán szereti a két klubot. (OFF: Kíváncsi lennék egyébként hogyan éli meg, hogy korábbi csapata, amit néhány éve bajnokká tett, nyáron a PSG mögött a legtöbbet költve most 19. helyen áll és esélyes a kiesésre, és ha esetleg bent is marad, az FFP megszegése miatt még ezután is benne lehet, hogy visszasorolják.)

Zidane lehet itt a kulcs, ha esetleg menesztik nyáron, szerintem maradni fog. A pompa és csillogás önmagában nem érdekli, szakmai szempontok is csak részben, de legalább ennyire az érzelmek (kötődés) is befolyásolják. Szereti a klubot, családos ember, nem él kicsapongó életet, jól megvannak Londonban stb. Persze ehhez kezdésnek nem ártana egy BL-hely, igazolások terén a törekvés a jobbra (ezalatt azt értem, hogy vb-ről visszatérve nem Cleverley és Albrighton fogadják) és akkor még talán Zidane hívószava (ha lesz) se lesz annyira magától értetődő. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#14378 Hozzászólás Szerző: Bubi »

adrian1989 írta:
Bubi írta:Van különbség Robben és Hazard közt. Robben sosem kötődött a chelseahez. Amióta eligazolt szerintem a szájára se vette a klub nevét, talán már el is felejtette, hogy itt járt. Ő nyíltan vállalta, hogy a Chelsea egy remek ugródeszka volt számára, hiába a bálványom, kicsit örülök hogy nem jött össze neki a Madridi karrier, az lett volna az álma. Ezzel szemben Hazard kedvenc klubja szerintem mi vagyunk és leszünk is, csak hát mint mindenkinek neki is a madridi fényűzés az álma. Galaktikusnak lenni a csúcs, én is ott akarnék kikötni ha választhatnék.
Én nem értem ezt a madridi álmot, a szurkolók kifütyülnek ha rosszul érsz a labdába és minden CR körül forog mindenkinek neki kell passzolni az ő seggét kell kinyalni és 100%, hogy CR nem fog távozni a nyáron, mert megint összeszedi magát és lövi a gólokat és a marketing értéke még mindig neki az egyik legjobb és ez Madridba nagyon fontos.
én úgy értettem, hogy annyi bennük a közös, hogy itt szeretik/szerették őket de jött a Real és ők nem tudnak/tudtak nemet mondani, amit sokan értenek , de én nem mondjuk én lehet azért mert hányok az egész LaLiga-tól.
Azért bálványozzák Madridot mert az az élet, az amivé válsz tőle és amit jelent madridistának lenni azt csak ott kapod meg. Plusz onnan könnyebb aranylabdát nyerni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14379 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Bubi írta:Van különbség Robben és Hazard közt. Robben sosem kötődött a chelseahez. Amióta eligazolt szerintem a szájára se vette a klub nevét, talán már el is felejtette, hogy itt járt. Ő nyíltan vállalta, hogy a Chelsea egy remek ugródeszka volt számára, hiába a bálványom, kicsit örülök hogy nem jött össze neki a Madridi karrier, az lett volna az álma. Ezzel szemben Hazard kedvenc klubja szerintem mi vagyunk és leszünk is, csak hát mint mindenkinek neki is a madridi fényűzés az álma. Galaktikusnak lenni a csúcs, én is ott akarnék kikötni ha választhatnék.
Én nem értem ezt a madridi álmot, a szurkolók kifütyülnek ha rosszul érsz a labdába és minden CR körül forog mindenkinek neki kell passzolni az ő seggét kell kinyalni és 100%, hogy CR nem fog távozni a nyáron, mert megint összeszedi magát és lövi a gólokat és a marketing értéke még mindig neki az egyik legjobb és ez Madridba nagyon fontos.
én úgy értettem, hogy annyi bennük a közös, hogy itt szeretik/szerették őket de jött a Real és ők nem tudnak/tudtak nemet mondani, amit sokan értenek , de én nem mondjuk én lehet azért mert hányok az egész LaLiga-tól.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#14380 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Van különbség Robben és Hazard közt. Robben sosem kötődött a chelseahez. Amióta eligazolt szerintem a szájára se vette a klub nevét, talán már el is felejtette, hogy itt járt. Ő nyíltan vállalta, hogy a Chelsea egy remek ugródeszka volt számára, hiába a bálványom, kicsit örülök hogy nem jött össze neki a Madridi karrier, az lett volna az álma. Ezzel szemben Hazard kedvenc klubja szerintem mi vagyunk és leszünk is, csak hát mint mindenkinek neki is a madridi fényűzés az álma. Galaktikusnak lenni a csúcs, én is ott akarnék kikötni ha választhatnék.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése