Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#10881 Hozzászólás Szerző: broduer »

cech19960320 írta:
broduer írta:
kazomester írta:Baka volt a Milan irányítója? Ezt nehezen tudom elhinni. Tudom hogy nem bírod Jorginho - t de azért túlzásokba ne essünk. Meg mindig ő áll a legközelebb ahhoz a poszthoz amit a 4241 megkovetelhet (ha egyáltalán erről lesz szó). De ez alapján a hír alapján én is elképzelhetetonek tartom hogy távozik.
Oké, de ha távozik ki fog konkrétan középpályást játszani, ha életbe lép a transfer ban? Kova is offos így (meg amúgy is), maradna Kanté+ a sérült RLC . Más nem tud mélységi középpályást játszani (Barkley inkább 10-es). Bakát vissza lehetne hozni (bár az eddigi hírek alapján nem tartunk rá igényt), meg esetleg Pasalicet, de ő sem egy nagy eresztés, na meg ez még mindig rohadt kevés lenne mennyiségben. Vagy majd Lampard rehabilitálja és néha becseréli magát :P
Pasalic maradni akar az Atalantánál, míg Baka szívesen megküzdene a helyéért.
Megértem, több esélye van ott Bl-t nyerni, mint itt :roll: :lol:

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#10882 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

broduer írta:
kazomester írta:Baka volt a Milan irányítója? Ezt nehezen tudom elhinni. Tudom hogy nem bírod Jorginho - t de azért túlzásokba ne essünk. Meg mindig ő áll a legközelebb ahhoz a poszthoz amit a 4241 megkovetelhet (ha egyáltalán erről lesz szó). De ez alapján a hír alapján én is elképzelhetetonek tartom hogy távozik.
Oké, de ha távozik ki fog konkrétan középpályást játszani, ha életbe lép a transfer ban? Kova is offos így (meg amúgy is), maradna Kanté+ a sérült RLC . Más nem tud mélységi középpályást játszani (Barkley inkább 10-es). Bakát vissza lehetne hozni (bár az eddigi hírek alapján nem tartunk rá igényt), meg esetleg Pasalicet, de ő sem egy nagy eresztés, na meg ez még mindig rohadt kevés lenne mennyiségben. Vagy majd Lampard rehabilitálja és néha becseréli magát :P
Pasalic maradni akar az Atalantánál, míg Baka szívesen megküzdene a helyéért itt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cech19960320 2019. június 20., csütörtök 12:20-kor.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10883 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:Baka volt a Milan irányítója? Ezt nehezen tudom elhinni. Tudom hogy nem bírod Jorginho - t de azért túlzásokba ne essünk. Meg mindig ő áll a legközelebb ahhoz a poszthoz amit a 4241 megkovetelhet (ha egyáltalán erről lesz szó). De ez alapján a hír alapján én is elképzelhetetonek tartom hogy távozik.
Nem az hogy nem birom, a szezon második felében már voltak elfogadhato dolgai, csak elég speciális a poszt amiket évek ota játszik. Baka mehetne Kanté mellé és elöttül RLC ha felépül.

Szerintem meg egyébként maradni fog, a juvéban megoldják máshogy a középpályát, van egy rakat jo játékosuk és még érkezett Ramsey meg ugy néz ki hogy Pogba.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára emsanya 2019. június 20., csütörtök 12:14-kor.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#10884 Hozzászólás Szerző: broduer »

kazomester írta:Baka volt a Milan irányítója? Ezt nehezen tudom elhinni. Tudom hogy nem bírod Jorginho - t de azért túlzásokba ne essünk. Meg mindig ő áll a legközelebb ahhoz a poszthoz amit a 4241 megkovetelhet (ha egyáltalán erről lesz szó). De ez alapján a hír alapján én is elképzelhetetonek tartom hogy távozik.
Oké, de ha távozik ki fog konkrétan középpályást játszani, ha életbe lép a transfer ban? Kova is offos így (meg amúgy is), maradna Kanté+ a sérült RLC . Más nem tud mélységi középpályást játszani (Barkley inkább 10-es). Bakát vissza lehetne hozni (bár az eddigi hírek alapján nem tartunk rá igényt), meg esetleg Pasalicet, de ő sem egy nagy eresztés, na meg ez még mindig rohadt kevés lenne mennyiségben. Vagy majd Lampard rehabilitálja és néha becseréli magát :P

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10885 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Baka volt a Milan irányítója? Ezt nehezen tudom elhinni. Tudom hogy nem bírod Jorginho - t de azért túlzásokba ne essünk. Meg mindig ő áll a legközelebb ahhoz a poszthoz amit a 4241 megkovetelhet (ha egyáltalán erről lesz szó). De ez alapján a hír alapján én is elképzelhetetonek tartom hogy távozik.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10886 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:
emsanya írta:Mehet a kis kulcstarto. Ha 4-2-3-1-et fogunk játszani, akkor használhatatlan. Még Baka is sokoldalubb nála.
Miért is? Nem gondolod, hogy 4231ben mélységi irányítóként Baka vagy bárki jobb lehetne a keretből... :roll: Ja tudom ő regista blablabla, láttuk tavaly is, hogy képes minőségi indításokra. Ha a játék azt fogja követelni, képes lehet egy jó szintet képviselni, még ha nem is hozza Fabregas-t.
Mivel évek ota registát játszik, igen Baka is jobb lehetne (milanban is ezen a poszton játszott idén). De kezdjük el akkor átnevelni, hátha Lampsnak sikerül. Csak Kanté lesz inkább a védekezőbb (mert a legjobb a vilábon) és akkor a másiknak náha fel is kéne érni a kapu elé, na az Jorginhonál megint öngol. Meg saját bevallása szerint is nem tud ugy védekezni se a PL-ben. Szoval ez megint egy fogyatékos kényszer megoldás, de ugyis ebben jók vagyunk.

Sarri meg közben ugy néz ki megkapja Pogbát. Ah bele se gondolok mennyivel jobb lehetne egy Kanté-Pogba (tudom nem igazolhatunk de bosszanto helyzet) nekünk meg itt marad a kedvenc registája, hurrá...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10887 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:Mehet a kis kulcstarto. Ha 4-2-3-1-et fogunk játszani, akkor használhatatlan. Még Baka is sokoldalubb nála.
Miért is? Nem gondolod, hogy 4231ben mélységi irányítóként Baka vagy bárki jobb lehetne a keretből... :roll: Ja tudom ő regista blablabla, láttuk tavaly is, hogy képes minőségi indításokra. Ha a játék azt fogja követelni, képes lehet egy jó szintet képviselni, még ha nem is hozza Fabregas-t.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10888 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:
Gaba írta:“A Chelseanek 4 éves szerződése van Jorginhoval, de várunk még pár napot, hogy kiderüljön mennyire valósak a pletykák az újságokban az érdeklődésekről. A múltja a Napolinál nem okoz neki gondot, mert egy profi.”- Jorginho ügynöke

Ki gondolta volna.... :D
Vigye magával nyugodtan a szerelemgyerekét, nem sok mindenkinek fog hiányozni :D
Mehet a kis kulcstarto. Ha 4-2-3-1-et fogunk játszani, akkor használhatatlan. Még Baka is sokoldalubb nála.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#10889 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gaba írta:“A Chelseanek 4 éves szerződése van Jorginhoval, de várunk még pár napot, hogy kiderüljön mennyire valósak a pletykák az újságokban az érdeklődésekről. A múltja a Napolinál nem okoz neki gondot, mert egy profi.”- Jorginho ügynöke

Ki gondolta volna.... :D
Vigye magával nyugodtan a szerelemgyerekét, nem sok mindenkinek fog hiányozni :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10890 Hozzászólás Szerző: Gaba »

“A Chelseanek 4 éves szerződése van Jorginhoval, de várunk még pár napot, hogy kiderüljön mennyire valósak a pletykák az újságokban az érdeklődésekről. A múltja a Napolinál nem okoz neki gondot, mert egy profi.”- Jorginho ügynöke

Ki gondolta volna.... :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10891 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea will consider offers for full back Davide Zappacosta, with Roma showing the most interest at this moment. Forrás: Calciomercato

No ujabb szemét eltakaritási akcio.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10892 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:
emsanya írta:
kecske01 írta:Liverpool have been told by Barcelona they can make a move for France forward Ousmane Dembélé, but only if they pay more than £90m for the 22-year-old. (Source: Teamtalk) :)
Kemény hogy ez a gyökér is tartja az árát
Buta és kezelhetetlen igen, de ne felejtsük el, hogy még mindig csak 22 éves és a Dortmundban egy állat volt. Ha azt a formát előtudná újra húzni, akkor egy csiszolatlan gyémánt lehet bármelyik csapatnak.
Igen de heti egyszer elfelejt edzésre járni :D. Dortmundbol is balhéval jött el, barcábol is kibasszák, sztem.ilyen szinten felejtö az ember. Majd jo lesz egy rennes-be mint Ben-Arfa.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#10893 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:
kecske01 írta:Liverpool have been told by Barcelona they can make a move for France forward Ousmane Dembélé, but only if they pay more than £90m for the 22-year-old. (Source: Teamtalk) :)
Kemény hogy ez a gyökér is tartja az árát
Buta és kezelhetetlen igen, de ne felejtsük el, hogy még mindig csak 22 éves és a Dortmundban egy állat volt. Ha azt a formát előtudná újra húzni, akkor egy csiszolatlan gyémánt lehet bármelyik csapatnak.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10894 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta:Liverpool have been told by Barcelona they can make a move for France forward Ousmane Dembélé, but only if they pay more than £90m for the 22-year-old. (Source: Teamtalk) :)
Kemény hogy ez a gyökér is tartja az árát

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#10895 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Liverpool have been told by Barcelona they can make a move for France forward Ousmane Dembélé, but only if they pay more than £90m for the 22-year-old. (Source: Teamtalk) :)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#10896 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Ilyen van?
Tényleg semmi értelme az FFP-nek.
https://keresztlabda.hu/2019/06/18/az-a ... a-ligabol/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10897 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szerintem Rodri sokkal több, mint Busquets, csak egyéni védekezésben marad el. Benéztem az Atleti ezt a release clause-t, bár érdemes megjegyezni, hogy ők is elég jó áron igazolták tavaly.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10898 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Manchester City have just confirmed to Atlético Madrid they’re going to pay the release clause for Rodri. Final price: €70M. The player is discussing his contract now.(Fabrizio Romano)

Hát oriásit huznak vele is, Fernandhino helyére. Gyakorlatilag a fiatal Busquets a srác. Egy darabig a city még rombolni fog a ligában.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10899 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:
Gallion írta:Borzasztóan frusztrál, hogy hova szöktek a modern futballpiac árai. Már nem lassan, hanem gyakorlatilag ott tartunk, hogy csak 5-6 top klub van a világon amelyik meg tudja engedni magának, hogy valóban klasszist vásároljon. Az FFP meg nyilván csak dísznek van. Undorító a jelenlegi állapot.
Az FFP-t csak pár csapat tudja simán kijátszani, akikre valahogy sajnos nem vonatkoznak a törvények. (PSG,City,Real)
És mi betartjuk évek óta ezt a szaros FFP-t, erre megbüntetnek más miatt. De tényleg az hogy a psg meg "kölcsön veszi" 180 millio euroért Mbappét, meg átutal egy katari cég Neymarnak 220 millio eurot hogy kivásárolja magát, egy vicc. Hála az égnek nem nyertek még BL-t és reméljük még meg fognak égni párszor.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#10900 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gallion írta:Borzasztóan frusztrál, hogy hova szöktek a modern futballpiac árai. Már nem lassan, hanem gyakorlatilag ott tartunk, hogy csak 5-6 top klub van a világon amelyik meg tudja engedni magának, hogy valóban klasszist vásároljon. Az FFP meg nyilván csak dísznek van. Undorító a jelenlegi állapot.
Az FFP-t csak pár csapat tudja simán kijátszani, akikre valahogy sajnos nem vonatkoznak a törvények. (PSG,City,Real)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése