Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#18021 Hozzászólás Szerző: kazomester »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ea-2557779

Először is tekintsünk el tőle, hogy NSO. Másodszor a legjobb amit tehetünk, ha nyáron elengedjük Costa-t Kínába (az a 100 millió körüli összeg maga lenne az álom, amiről korábabn szó esett), tekintve, hogy ott motoszkál a fejében az eligazolás gondolata, és látjuk milyen teljesítményt hoz azóta... Felőlem maradhatna, de látva ezt a drasztikus formahanyatlást, inkább menjen (ha tényleg akar).

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18022 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én nagyon adnám a Coman gyereket, de igaza van azoknak akik kételkednek. Nagyon labdaügyes, elég jó befejező és mocskosul gyors de nem csak minden másban, még ezekben is sokat kéne fejlődnie. Viszont nálunk kezdő lenne szerintem, jobb mint Pedro, gólerősebb mint Willian.

Costa szerintem nem elég ide, nem is lesz.

Depayról annyit, hogy volt idő mikor ő volt a mu legjobbja. Aztán letörték a szarvát érthető okokból, gondolom utána nem volt motivációja Manchesterben plusz nem is érezte jól magát. Amúgy a Lyon nagyon kevés neki, félgőzzel szarja a gólokat.

Te is adnád Comant Megyó? ;)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#18023 Hozzászólás Szerző: Gamling »

Николаевич írta:
Bandi írta:
Bubi írta:Brutális ez a depay gyerek. 5 gólos eddig, ma a kezdőkörből emelte át a kapust... Fogja még bánni a Manu hogy elengedte, ritka tehetség.
Ő tipikusan az a játékos szerintem, aki mentálisan nem elég erős ahhoz, hogy egy nagy csapatban klasszis szintet tudjon hozni. Egy holland vagy francia bajnokságban nagy király és lehet hogy egy nagy csapat még be fog próbálkozni nála, de nagy áttörést nem várok tőle.

Szerintem korai még leírni 22 évesen. A PSV-ben utcalány jó volt.. Egy nagyobb csapatnál elhasalni nem a világ vége. Coutinho-t úgy zavarták el az Inter-ből, utólag kiderült hogy nem biztos hogy ő volt a kutyaütő. És sok ilyen példa van.

Azt meg szintén sorolni lehet kik voltak "lusták", "középszerűek", "gyengék", "nagypofájúak" Mourinho-nak.. De Bruyne, Bertrand, Lukaku - saját posztjukon a liga legjobb játékosai. Mourinho inkább szórakozik a Championship-szintű Lingarddal.

Meglátjuk mi lesz Depay-ból, szerintem fog ő még nagyot dobbantani. Látszik a Lyon-ban hogy mennyit dob a játékán ha bíznak benne és ha kap szabad kezet. Josénál persze egy szélső/tkp első számú erénye hogy jól védekezzen, ott nem csoda hogy nem élt meg.
Alapvetően nem vitatom amit mondasz, de az egész nagyon arra van kihegyezve, hogy José alatt száműzve volt, Mourinho ilyen-olyan baromságai miatt. (Ami szintén igaz, ezt sem vitatom) Csak ne felejtsük el azért, hogy Depay besült igazolás nem Mou alatt lett, előtte Van Gaal alatt sem brillírozott, pedig ott kapott lehetőséget bőven. Ez nem változtat azon, hogy érettebben lehet még belőle valaki a nagy klubok szintjén is, de nem érdemes ráhúzni a "Mou által elfecsérelt klasszis palánta" zsánert, a lustaságáról, nagyképűségéről már korábban is voltak hírek/pletykák, nem a tipikus José azt mondta hogy nem edz rendesen eset, akiről előtte sehol ilyen fel sem merült.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#18024 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bandi írta:
Bubi írta:Brutális ez a depay gyerek. 5 gólos eddig, ma a kezdőkörből emelte át a kapust... Fogja még bánni a Manu hogy elengedte, ritka tehetség.
Ő tipikusan az a játékos szerintem, aki mentálisan nem elég erős ahhoz, hogy egy nagy csapatban klasszis szintet tudjon hozni. Egy holland vagy francia bajnokságban nagy király és lehet hogy egy nagy csapat még be fog próbálkozni nála, de nagy áttörést nem várok tőle.

Szerintem korai még leírni 22 évesen. A PSV-ben utcalány jó volt.. Egy nagyobb csapatnál elhasalni nem a világ vége. Coutinho-t úgy zavarták el az Inter-ből, utólag kiderült hogy nem biztos hogy ő volt a kutyaütő. És sok ilyen példa van.

Azt meg szintén sorolni lehet kik voltak "lusták", "középszerűek", "gyengék", "nagypofájúak" Mourinho-nak.. De Bruyne, Bertrand, Lukaku - saját posztjukon a liga legjobb játékosai. Mourinho inkább szórakozik a Championship-szintű Lingarddal.

Meglátjuk mi lesz Depay-ból, szerintem fog ő még nagyot dobbantani. Látszik a Lyon-ban hogy mennyit dob a játékán ha bíznak benne és ha kap szabad kezet. Josénál persze egy szélső/tkp első számú erénye hogy jól védekezzen, ott nem csoda hogy nem élt meg.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#18025 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bubi írta:Brutális ez a depay gyerek. 5 gólos eddig, ma a kezdőkörből emelte át a kapust... Fogja még bánni a Manu hogy elengedte, ritka tehetség.
Ő tipikusan az a játékos szerintem, aki mentálisan nem elég erős ahhoz, hogy egy nagy csapatban klasszis szintet tudjon hozni. Egy holland vagy francia bajnokságban nagy király és lehet hogy egy nagy csapat még be fog próbálkozni nála, de nagy áttörést nem várok tőle.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#18026 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Николаевич írta: -Chelsea have made a €60 million bid for Juventus winger Kingsley Coman, according to Telefoot via Get French Football News.
Bubi gondolom pezsgőt bontana :D
Bubi, ha ez bejön, add meg a címed és én küldöm a pezsgőt :)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#18027 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Napi szennyadag:

-Chelsea have made a €60 million bid for Juventus winger Kingsley Coman, according to Telefoot via Get French Football News.

Coman is currently on a two-year loan at Bayern Munich, with an agreement already in place with the Bundesliga champions that would see him move permanently for €20m.


Bubi gondolom pezsgőt bontana :D Ha megszereznénk nyáron alig 21 évesen elmondhatná magáról hogy játszott a PSG-ben, a Juventus-ban, a Bayern-ben és a Chelsea-ben is, kinéz neki egy Anelka-életműdíj.

-Arsenal and Chelsea are ready to battle it out for Wolves star Helder Costa in the summer, according to reports from The Sun.

Antonio Conte was impressed with the former Benfica winger when the sides met in the FA Cup last month, while Arsenal are also keen to secure a deal.


Tényleg nagyon ügyes volt ez a gyerek ellenünk, sokkal többet nem tudok róla mondani.


-Chelsea are set to join Arsenal in a battle to sign Manchester United winger Jesse Lingard, according to The Sun.

Na jól van :D :D Ez a gyerek a világ legnagobb kóklere, a Sunderlandbe való maximum. José-nak természetesen ő kellett, nem Depay, gondolom jobban védekezik.


-Chelsea and Manchester City are leading the race to sign Sevilla midfielder Steven N'Zonzi this summer, according to the Sunday People.

The former Stoke City man has a release clause of £25 million in his contract, and Juventus have also shown an interest in N'Zonzi after he rejected a new deal.


Na ez viszont az én nedves álmom, írtam már többször is a nevét. Szerintem tökéletes lenne Kanté mellé.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#18028 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

IsteniDiego írta:
Bubi írta:Brutális ez a depay gyerek. 5 gólos eddig, ma a kezdőkörből emelte át a kapust... Fogja még bánni a Manu hogy elengedte, ritka tehetség.
Opciós joggal(35m Euró) adták el, ha jól tudom, szóval még nem kell bánkódniuk.

Rosszul tudod :)

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#18029 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

Bubi írta:Brutális ez a depay gyerek. 5 gólos eddig, ma a kezdőkörből emelte át a kapust... Fogja még bánni a Manu hogy elengedte, ritka tehetség.
Opciós joggal(35m Euró) adták el, ha jól tudom, szóval még nem kell bánkódniuk.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18030 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Brutális ez a depay gyerek. 5 gólos eddig, ma a kezdőkörből emelte át a kapust... Fogja még bánni a Manu hogy elengedte, ritka tehetség.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#18031 Hozzászólás Szerző: kazomester »

http://weaintgotnohistory.sbnation.com/ ... get-report Ennyiből már meg lehetne erősíteni a keretet 8) :)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#18032 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta:Amúgy az ászpilikuétá és a báccúháji dallamos nevek.
Japp, előbbiről az aztékok, utóbbiról a polinéz törzsek valamelyike ugrik első hallásra be :lol:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18033 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem kritika volt, tényleg nem tudtam hogy ejtik. :) Amúgy az ászpilikuétá és a báccúháji dallamos nevek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolási pletykák

#18034 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Bubi írta:Próbálgatom kimondani a srác nevét, shikk? Tényleg sikkesen mozog, megérne 15-20 miskát.
Sikk, az sch szimpla S. Mondjuk nem értem az effajta "kritikát" egy olyan csapat szurkolójától, ahol Azpilicueta meg Batshuayi játszik... :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18035 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Próbálgatom kimondani a srác nevét, shikk? Tényleg sikkesen mozog, megérne 15-20 miskát.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#18036 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Héten volt hír, hogy figyeljük Patrik Schick-et, a Sampdoria fiatal csatárát, a tegnapi genoa-samp derbire is küldött Conte scout-ot.

http://metro.co.uk/2017/03/09/chelsea-t ... d-6499102/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ha valaki látta tegnap hogy játszott a srác, megérti. Nem sokáig marad a samp-ban. Kb. 190 centis, de ugy vezeti ballal a labdát mint Messi, nagy tehetség.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#18037 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

hosszú távon lehet jó lenne, de eddig igen hullámzó, ráadásul teli van ilyenekkel az akadémiánk.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#18038 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Szerintetek Ryan Sessegnon jo igazolas lenne? :) A Fulham hatvedje, 16 eves.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18039 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta:
Bubi írta:
Szabi írta:Bubi kedvéért egy tegnapi pletyka. A Gazzetta értesülései szerint jelenleg két klub, a Juve és a mi érdeklődésünk a legélénkebb Corentin Tolisso iránt. A Lyon min. 34m eurót szeretni érte kapni a hírek szerint, állítólag a Juve egy 17m + Lemina csomaggal készül bepróbálkozni a nyáron.
Adná az Isten, Laca nem érezné magát egyedül. 8)
Szerintem Lacazette a szarziba fog menni, ha csak nem dobbant innen Costa.
Nem függvénye, Laca a Lyonban sem úgy mozog mint egy klasszikus befejező, visszajár labdáért plusz szokott jobb és baloldalt is játszani a csatár mögött, nekünk pont ilyen ember kell.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#18040 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:
Szabi írta:Bubi kedvéért egy tegnapi pletyka. A Gazzetta értesülései szerint jelenleg két klub, a Juve és a mi érdeklődésünk a legélénkebb Corentin Tolisso iránt. A Lyon min. 34m eurót szeretni érte kapni a hírek szerint, állítólag a Juve egy 17m + Lemina csomaggal készül bepróbálkozni a nyáron.
Adná az Isten, Laca nem érezné magát egyedül. 8)
Szerintem Lacazette a szarziba fog menni, ha csak nem dobbant innen Costa.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése