Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#14281 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Icardinak tudnek orulni, kerdes, hogy Bats vagy Morata tavozna e az erkezesevel. A masik, ha hihetunk a pletykaknak a MU-nal es a PSG-nel lomtalanitas lesz a nyaron, erdemes lenne kihasznalni. Martial,Depay,Draxler...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14282 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta:#Chelsea have made an opening offer of €63million for Inter Milan striker Mauro Icardi’s services. [AS]
Mondjuk ennek nagyjából a duplája fog kelleni ahhoz, hogy egyáltalán legyen miről beszélni. Ezt az ajánlatot - pláne a hétvégi mesternégyese után -, feltéve ha nem kamu, nevetve visszadobják.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14283 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem kifejezetten kedvelem Icardi-t, a jatekstilusa sem az ami nálunk kétség kívül beválik, de ha azon gondolkozom hogy ki az aki elég tökös, hogy ne befolyásolja a nagy nyomás (?) a játékát, előrelépést jelentene neki a klubváltás, akkor rajta kívül nem sok mindenki ugrik be. (Csatár poszton)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#14284 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

#Chelsea have made an opening offer of €63million for Inter Milan striker Mauro Icardi’s services. [AS]

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#14285 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ha Courtois menni szeretne (meg mostanában amúgy sem vagyok megelégedve vele, semmi klasszis teljesítményt nem hoz), akkor Alissonra én is simán lecserélném, fiatal, top és a napokban nevezték ki őt a brazil válogatott elsőszámú kapusának a VB-n.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14286 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Courtois is leginkább már csak a nevéből ál, semmi extrát nem hoz az ember. Oblak simán jobb lenne, de nem hiszem h ide akarna jönni. Alison szintén nagyon jo kapus, őt Klopp már kiszemelte, nekik is nagy szükségük van kapusra. Nem olcsó mulatság a pali, de a pool is tele van lóvéval, inkább ki tudnák fizetni.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14287 Hozzászólás Szerző: Dante »

Egy Oblak-os csere annyira kézenfekvő lenne, hogy tuti kihagynánk. A hasonló esetekben általában ilyesmi szokott lenni: Courtois Atleti, Oblak united, De Gea Real és a Real cserekapusa érkezne Caballero mögé :D

Nehéz amúgy eldönteni mi lenne a jó. Ha Hazard-tól független a deal, akkor elcserélném a szlovénre, de akár Butland-nek is örülnék, ő a dirigálósabb fajta kapus.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#14288 Hozzászólás Szerző: kazomester »

edeskeves írta:Ha mar Courtois megy es valamelyik madridi csapatba, szerintem leginkabb Atletico a mult miatt, csinaljunk egy cseret Oblak nem lenne rosszabb nekunk sem, bar lehet Courtoisnak nagyobb az erteke, nem tudom pontosan. Masik favoritom Alison a Romabol.
Remelem a klubnal is hasonloan gondolkodnak, nem megbantva Gulacsit, de azert ne vicceljunk mar.
Oblak jobb kapus, szóval egyenesen jobban járnánk.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14289 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Ha mar Courtois megy es valamelyik madridi csapatba, szerintem leginkabb Atletico a mult miatt, csinaljunk egy cseret Oblak nem lenne rosszabb nekunk sem, bar lehet Courtoisnak nagyobb az erteke, nem tudom pontosan. Masik favoritom Alison a Romabol.
Remelem a klubnal is hasonloan gondolkodnak, nem megbantva Gulacsit, de azert ne vicceljunk mar.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#14290 Hozzászólás Szerző: laczze »

Bírom Gulácsit, jo szezont fut, baromi jót, de azért nem Chelsea szint.
Persze benne van pár jó meccs a legfelső szinten is, talán pár szezon is de összességében Lipcse Dortmund szint az övé. Ami persze baromi jó! Sok sikert neki valahol máshol!
Drogba,Lampard,Terry <3

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#14291 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

tiszi írta:Micsoda PLETYKÁK :D :D
https://24.hu/sport/foci/2018/03/21/gul ... is-akarja/" onclick="window.open(this.href);return false; :DDDDDDDD
a poén hogy jobban is járnánk vele jelenleg... Gulácsi nagyon jó képességű kapus, levegőben elég magabiztos, és nagyon jók a reflexei, ha így fejlődik, top10be kerülhet akár (elvakultság nélkül). Nem véletlen imádják Lipcsében, tartják a Bundásliga egyik legjobb kapusának, és nem tudta őt kiszorítani a nyakára hozott másik 2 kapus

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák

#14292 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Micsoda PLETYKÁK :D :D
https://24.hu/sport/foci/2018/03/21/gul ... is-akarja/" onclick="window.open(this.href);return false; :DDDDDDDD

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14293 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Ha már edző és külföldi, én Thomas Tuchelnek örülnék és a fiatal játékos vonulatnak, akikkel szeret dolgozni.
Ha igaz az, hogy nem az edző dönt arról, hogy ki jön és ki megy akkor Tuchel hiába akar fiatalokkal dolgozni.
Amúgy én őt nem tartom jó edzőnek.
Szerintem Eddie Howe is megérne egy próbát a Bournemouth-nál már bizonyított, csak akkor ha ilyen edző jön meg középszerű játékosok akkor ne legyen nagy a vezetőség elvárása és ne cserélgessünk 2 évente edzőt.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14294 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ha már edző és külföldi, én Thomas Tuchelnek örülnék és a fiatal játékos vonulatnak, akikkel szeret dolgozni.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14295 Hozzászólás Szerző: Dante »

Majd meglátjuk. Az, hogy nem a média előtt zajlanak az események még nem jelenti, hogy a háttérben ne lenne megvitatva Conte sorsa. Mindenki tisztában van vele, hogy a kapcsolat board és edző között sosem volt fényes, engem meglepne, hogyha a szcenárió nem az volna, mint egy, a gyerekek érdekeit szem előtt tartó váló házaspárnál. Csendben kibírják amíg kell, majd mindenki elégedetten megy az útjára. Sztáredző sem kell, ahhoz, hogy a padunkra üljön, sőt, minél befolyásolhatóbb, annál jobb báb.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14296 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Dante írta:
adrian1989 írta:A Daily Mail szerint a Chelsea kiutat nyújthat a Manchester United fogságában lévő Luke Shawnak a nyáron.
nem értem minek ő, mert a posztjára ott van Alonso és Emerson.
mondjuk abban az esetben jó lenne, ha olcsón jönne, de nem hiszem, hogy a MU olcsón adná nekünk.
Az ő posztjára nincs senki, ő klasszikus balbunkó. Biztos el tud focizgatni wingback-ként is, de ott Alonso-t úgy se szorítaná ki, a spanyol jobban támad, mint védekezik - tehát Shaw-nál tutira használhatóbb ott. Emerson-ról nem mondanék semmit, nem világos, hogy ő befektetés, vagy peremember, egyelőre egyiknek sem jó, aztán majd elválik.

Az megint más kérdés, hogyha Conte megy, akkor az új edző milyen felállást használna, négy védős rendszerben szívesebben nézném meg az angolt. Plusz nem csak arsenal szurkoló lenne a védelmünkben. Kép
Én nem vagyok annyira biztos benne,hogy jövőre új edző lesz, nincs nagyon elérhető sztár edző, olyan meg még kevesebb aki elvállalná a Chelsea-t vagy ha el is vállalná rengeteg pénzt kérne ahogy állítólag Enrique is(bár ő ne is jöjjön).

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14297 Hozzászólás Szerző: Dante »

adrian1989 írta:A Daily Mail szerint a Chelsea kiutat nyújthat a Manchester United fogságában lévő Luke Shawnak a nyáron.
nem értem minek ő, mert a posztjára ott van Alonso és Emerson.
mondjuk abban az esetben jó lenne, ha olcsón jönne, de nem hiszem, hogy a MU olcsón adná nekünk.
Az ő posztjára nincs senki, ő klasszikus balbunkó. Biztos el tud focizgatni wingback-ként is, de ott Alonso-t úgy se szorítaná ki, a spanyol jobban támad, mint védekezik - tehát Shaw-nál tutira használhatóbb ott. Emerson-ról nem mondanék semmit, nem világos, hogy ő befektetés, vagy peremember, egyelőre egyiknek sem jó, aztán majd elválik.

Az megint más kérdés, hogyha Conte megy, akkor az új edző milyen felállást használna, négy védős rendszerben szívesebben nézném meg az angolt. Plusz nem csak arsenal szurkoló lenne a védelmünkben. Kép

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#14298 Hozzászólás Szerző: kazomester »

adrian1989 írta:A Daily Mail szerint a Chelsea kiutat nyújthat a Manchester United fogságában lévő Luke Shawnak a nyáron.
nem értem minek ő, mert a posztjára ott van Alonso és Emerson.
mondjuk abban az esetben jó lenne, ha olcsón jönne, de nem hiszem, hogy a MU olcsón adná nekünk.
Brexit FC.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14299 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

A Daily Mail szerint a Chelsea kiutat nyújthat a Manchester United fogságában lévő Luke Shawnak a nyáron.
nem értem minek ő, mert a posztjára ott van Alonso és Emerson.
mondjuk abban az esetben jó lenne, ha olcsón jönne, de nem hiszem, hogy a MU olcsón adná nekünk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14300 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta:A lehetséges távozók kapcsán sokszor emlegetitek Kantét, persze nem kis klubok érdeklődnek iránta (PSG, Real) szép summa fejében, de én pont róla nem bírom elképzelni, hogy mondjuk akár egy BL nélküli évben szarba hagyná a klubot és forszírozná a távozását. Semmi sztárallűrje nincs, kis szerény, csöndes, alázatos figura, aki négy éve még a francia harmadik ligában játszott.
Én őt sajnálnám legjobban, ha elmenne, őt lenne a legnehezebb pótolni. Hazard zseni meg minden, de talán az ő gólszámát tudnánk helyettesíteni. Kanté viszont akár egy új edzőnél, akár Conte-nál alapkő lehet továbbra is.

De persze teljesen megértem őt is, ha mondjuk a PSG megkeresi. Haza mehetne és egy bitang támadósor mögött takaríthatna, jo csapatba kerülne.

Válasz küldése