Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Átigazolási pletykák

#14321 Hozzászólás Szerző: bules »

emsanya írta:Manchester United boss José Mourinho wants £60m Chelsea star Willian this summer. (Forrás: Sun Sport)
Nyárra szerintem nem lesz ő már ott edző. :roll:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14322 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Manchester United boss José Mourinho wants £60m Chelsea star Willian this summer. (Forrás: Sun Sport)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14323 Hozzászólás Szerző: emsanya »

PSG have reportedly contacted Chelsea over summer moves for Thibaut Courtois and N'Golo Kanté. (Forrás: Daily Express)

Ebből ki tudna a vezetőség harácsolni 200-300 millió eurot is akár.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#14324 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kanté is ilyen kategória. A kis francia a világ legjobb VKPja és rongyos 30 millióért akárki megszerezhette volna, de hozzánk jött!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14325 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Tul jo játékos, drága és mások is látják. Sok nagy csapat verseng érte, nincs ilyen játékosra esélyünk jelenleg. Noname, ismeretlenebb játékosokat kell kutatnunk francia, portugál vagy holland ligából.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#14326 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

cech19960320 írta:
Botond9797 írta:https://player.hu/sport-3/a-menedzsere- ... zavicsrol/
Mit szólnátok hozzá? Magas, jó tesfelépítésű, technikás, fiatal...
Szerintem elférne egy ilyen ember Kanté mellé, látva Bakayoko teljesítményét. Álom-kategória???
azt hogy páran már egy ideje álmodozunk róla, de kizárt hogy megvegyük, 100 milla alatt nem engedik sehova.
Az olasz focit annyira nem követem, az ilyen típusú splíereket viszont kifejezetten kedvelem. Előbb-utóbb úgyis Angliában fog kikötni, mert az ilyen játékosnak a "besztlígben" a helye, viszont tartok attól, hogy City-United versenyfutás lesz érte a nyáron, mi pedig beérjük az angol középszerrel. :/
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14327 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Botond9797 írta:https://player.hu/sport-3/a-menedzsere- ... zavicsrol/
Mit szólnátok hozzá? Magas, jó tesfelépítésű, technikás, fiatal...
Szerintem elférne egy ilyen ember Kanté mellé, látva Bakayoko teljesítményét. Álom-kategória???
Én imádom. És sajnos az.
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#14328 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Botond9797 írta:https://player.hu/sport-3/a-menedzsere- ... zavicsrol/
Mit szólnátok hozzá? Magas, jó tesfelépítésű, technikás, fiatal...
Szerintem elférne egy ilyen ember Kanté mellé, látva Bakayoko teljesítményét. Álom-kategória???
azt hogy páran már egy ideje álmodozunk róla, de kizárt hogy megvegyük, 100 milla alatt nem engedik sehova.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#14329 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

https://player.hu/sport-3/a-menedzsere- ... zavicsrol/" onclick="window.open(this.href);return false;
Mit szólnátok hozzá? Magas, jó tesfelépítésű, technikás, fiatal...
Szerintem elférne egy ilyen ember Kanté mellé, látva Bakayoko teljesítményét. Álom-kategória???
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14330 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Courtois ügynöke cáfolta, hogy bárminemű tárgyalás is lett volna Courtois és a PSG között a napokban.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#14331 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Inkább legyen Balotelli :roll:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14332 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Gaba írta:Jackson Martinez szabadon igazolható lett! Mit gondoltok róla?Conte nagyon mondta hogy szüksége lenne három csatárra.Én megpróbálnám leigazolni,ha a Portos formáját valamennyire vissza lehetne hozni,nagyon penge lenne.Na és persze pár éven belül profittal adna túl rajta a vezetőség 8)
Pont ez az, utoljára akkor nyújtott értékelhetőt, mikor még a Porto-ban játszott, 3 évvel ezelőtt. Azt pedig kétlem, hogy bármilyen profittal túl tudnánk adni rajta, mivel egy 31 éves játékosról beszélünk. Nálunk 30 fölött eleve nem kap senki egy évnél (vagy Giroud esetében mivel év közben jött, másfél évnél) hosszabb kontraktust. Azt pedig feltételezem, hogy mivel a motivációját a pénzben leli már egy ideje, ide sem két forintért írna alá. Nettó baromság, ennyire hülyék azért talán nálunk sincsenek a board-ban, hogy egyáltalán bárkinek is megforduljon a fejében. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#14333 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Gaba írta:Jackson Martinez szabadon igazolható lett! Mit gondoltok róla?Conte nagyon mondta hogy szüksége lenne három csatárra.Én megpróbálnám leigazolni,ha a Portos formáját valamennyire vissza lehetne hozni,nagyon penge lenne.Na és persze pár éven belül profittal adna túl rajta a vezetőség 8)

Felesleges 3. Számúnak minimum 80-100k fizuért egy olyan jáékost, aki elment kínába bohóckodni, 2 év alatt 16 meccsen 4 gól, majd előbb a b csapatba küldték, utána kidobták

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14334 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Jackson Martinez szabadon igazolható lett! Mit gondoltok róla?Conte nagyon mondta hogy szüksége lenne három csatárra.Én megpróbálnám leigazolni,ha a Portos formáját valamennyire vissza lehetne hozni,nagyon penge lenne.Na és persze pár éven belül profittal adna túl rajta a vezetőség 8)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14335 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

focimark írta:
adrian1989 írta:
profitot, mert nem nagyon érdekli mostanában a csapat, meccsen sem tudom mikor volt utoljára, pedig régen nem hagyta volna ki a Chelsea - Barcat biztos.
gondolom megvan amit akart egy BL győztes csapat és ennyi őt már annyira nem motiválja ez az egész.
mert ha eredményeket akarna akkor csak elintézné, hogy ne Drinkwater Barkley meg Giroud legyen a nagy erősítés.
Gondolom Angliaban sem volt tul nagy meleg mostanaban, ezert nem olyan meglepo, hogy nem a lelatorol nezi a meccseket.
Amugy regebben sem csak vilagklasszisokat igazoltunk, szoval nem igazan ertem ezt az Abrat nem erdekli a klub szoveget...Benayoun,Sidwell,Mineiro,Bolahrouz. Kapasbol 4nev, akik nem eppen voltak vilagklasszisok, mikor idejottek(itt sem valtak azza). Giroudek raadasul nagyobb nevek, mint az elobb emlitett negyes.
Igen csak ők nem egyszerre érkeztek és több jó játékos volt a keretben.
Ne érts félre én nem azt várom,hogy most jöjjenek a “sztárok”, de ez nem koncepció, hogy olyan játékosok jönnek akik nem arra valók, hogy egy olyan csapatban legyenek ami Bl győzelmet akar meg PL-t nyerni.
Giroud-val nincs gond mert 2. számú csatárnak tökéletes csak az a baj,hogy Morata is csak arra jó.
Barkley teljesen felesleges volt mert Conte taktikájában nincs is posztja.
Drinkwater is elmegy padra, de Zappacosta felesleges igazolás mert semmivel nem jobb Moses-nél és Moses sem kezdő szint egy nagyra törő csapatban.
Emerson nálam nagy kérdőjel.
Rüdiger semmivel nem jobb mint Zouma vagy Aké akik itt voltam és semmibe nem kerültek volna.
Bakayoko 22 éves és a Monacos teljesítménye nagyon jó volt reméljük tudja majd azt hozni itt is.
Sokkal okosabban kéne igazolni és azokat a játékosokat pénzzé tenni akikre nincs szükség és a helyükre fiatalokat hozni csak egy példa Pedro mehet Leon Baily jöhet.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#14336 Hozzászólás Szerző: focimark »

adrian1989 írta:
profitot, mert nem nagyon érdekli mostanában a csapat, meccsen sem tudom mikor volt utoljára, pedig régen nem hagyta volna ki a Chelsea - Barcat biztos.
gondolom megvan amit akart egy BL győztes csapat és ennyi őt már annyira nem motiválja ez az egész.
mert ha eredményeket akarna akkor csak elintézné, hogy ne Drinkwater Barkley meg Giroud legyen a nagy erősítés.
Gondolom Angliaban sem volt tul nagy meleg mostanaban, ezert nem olyan meglepo, hogy nem a lelatorol nezi a meccseket.
Amugy regebben sem csak vilagklasszisokat igazoltunk, szoval nem igazan ertem ezt az Abrat nem erdekli a klub szoveget...Benayoun,Sidwell,Mineiro,Bolahrouz. Kapasbol 4nev, akik nem eppen voltak vilagklasszisok, mikor idejottek(itt sem valtak azza). Giroudek raadasul nagyobb nevek, mint az elobb emlitett negyes.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14337 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

adrian1989 írta:
edeskeves írta:
adrian1989 írta:Mint írtam a baj az vele,hogy nagyon hullámzó a teljesítménye, de jelenlegi formája az parádés de sokszor annyira gyenge,mintha nem is ő lenne!
Nem engedném el de jobb lenne egy olyan játékos aki megbízható és nem az van, hogy a szezonban van pár jó meccse a többin meg csak sétálgat a pályán eladogatja a labdákat!
Ahhoz tartom magam hogy a jelenlegi keret az nagyon gyenge és ahhoz amit Abra akar ahhoz nagyon kevés is,mert a riválisok bivaly erős kerettel rendelkeznek mi meg sajnos nem és úgy látszik, hogy ezen nem is nagyon akarnak változtatni.
Egyenlore en nem tudom eldonteni, hogy mit is akar...
profitot, mert nem nagyon érdekli mostanában a csapat, meccsen sem tudom mikor volt utoljára, pedig régen nem hagyta volna ki a Chelsea - Barcat biztos.
gondolom megvan amit akart egy BL győztes csapat és ennyi őt már annyira nem motiválja ez az egész.
mert ha eredményeket akarna akkor csak elintézné, hogy ne Drinkwater Barkley meg Giroud legyen a nagy erősítés.
Viszont akkor az adott edzovel szemben se legyenek tul nagy elvarasai.Egyszer-egyszer elofordul, hogy egy edzo ki tud hozni 120%-ot a csapatbol, de hosszutavon ez nem mukodik, ahhoz minosegi erositesek kellenek. Remek pelda erre a sajat csapata.
Lehet mutogatni, hogy marpedig mi igazoltunk, csak ha a minoseget megnezzuk..
Egyebkent en is reg lattam mar meccsen es meglepo, hogy a Barca ellen se mutattak. Ettol fuggetlenul lehet ott van, csak nem a szokott helyen.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14338 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

edeskeves írta:
adrian1989 írta:Mint írtam a baj az vele,hogy nagyon hullámzó a teljesítménye, de jelenlegi formája az parádés de sokszor annyira gyenge,mintha nem is ő lenne!
Nem engedném el de jobb lenne egy olyan játékos aki megbízható és nem az van, hogy a szezonban van pár jó meccse a többin meg csak sétálgat a pályán eladogatja a labdákat!
Ahhoz tartom magam hogy a jelenlegi keret az nagyon gyenge és ahhoz amit Abra akar ahhoz nagyon kevés is,mert a riválisok bivaly erős kerettel rendelkeznek mi meg sajnos nem és úgy látszik, hogy ezen nem is nagyon akarnak változtatni.
Egyenlore en nem tudom eldonteni, hogy mit is akar...
profitot, mert nem nagyon érdekli mostanában a csapat, meccsen sem tudom mikor volt utoljára, pedig régen nem hagyta volna ki a Chelsea - Barcat biztos.
gondolom megvan amit akart egy BL győztes csapat és ennyi őt már annyira nem motiválja ez az egész.
mert ha eredményeket akarna akkor csak elintézné, hogy ne Drinkwater Barkley meg Giroud legyen a nagy erősítés.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14339 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

adrian1989 írta:Mint írtam a baj az vele,hogy nagyon hullámzó a teljesítménye, de jelenlegi formája az parádés de sokszor annyira gyenge,mintha nem is ő lenne!
Nem engedném el de jobb lenne egy olyan játékos aki megbízható és nem az van, hogy a szezonban van pár jó meccse a többin meg csak sétálgat a pályán eladogatja a labdákat!
Ahhoz tartom magam hogy a jelenlegi keret az nagyon gyenge és ahhoz amit Abra akar ahhoz nagyon kevés is,mert a riválisok bivaly erős kerettel rendelkeznek mi meg sajnos nem és úgy látszik, hogy ezen nem is nagyon akarnak változtatni.
Egyenlore en nem tudom eldonteni, hogy mit is akar...

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14340 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Mint írtam a baj az vele,hogy nagyon hullámzó a teljesítménye, de jelenlegi formája az parádés de sokszor annyira gyenge,mintha nem is ő lenne!
Nem engedném el de jobb lenne egy olyan játékos aki megbízható és nem az van, hogy a szezonban van pár jó meccse a többin meg csak sétálgat a pályán eladogatja a labdákat!
Ahhoz tartom magam hogy a jelenlegi keret az nagyon gyenge és ahhoz amit Abra akar ahhoz nagyon kevés is,mert a riválisok bivaly erős kerettel rendelkeznek mi meg sajnos nem és úgy látszik, hogy ezen nem is nagyon akarnak változtatni.

Válasz küldése