Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#7221 Hozzászólás Szerző: Dante »

93 és 98 millió font közötti összegről írnak. Úgy gondolom, hogy a mozdítható csatárok közül a lehető legjobbat sikerül megszererezni. Haaland sokkal nagyobb rizikó lenne, mint Lukaku.

Kounde nem játszott egyetlen percet sem az előszezonban, úgyhogy egyik részről a Sevilla vigyáz rá és számol az eladásával, másik részről ha sikerül megvenni nem lesz azonnal bevethető.

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#7222 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

🚨 Romelu Lukaku to Chelsea is at the closing stages, last details, €115m ( £97m ) Chelsea will focus on Kounde straight after completing Lukaku ( Gianluca Di Marzio & Fabrizio Romano )

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7223 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2021. augusztus 7., szombat 6:36 Chelsea are confident to complete Lukaku deal in the next few days. Final bid set to be submitted. 🔵 #CFC

New contacts scheduled during the weekend - Inter want money and no players included. €12m/season salary offered to Lukaku.

No Messi talks - Chelsea focused on Romelu.


Innen szinte már 90%, hogy jön.
Szerintem így játszani nem fog már a Szuperkupa döntőn, de az simán benne van hogy civilben ott lehet a csapattal.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6935
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#7224 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea are confident to complete Lukaku deal in the next few days. Final bid set to be submitted. 🔵 #CFC

New contacts scheduled during the weekend - Inter want money and no players included. €12m/season salary offered to Lukaku.

No Messi talks - Chelsea focused on Romelu.


Innen szinte már 90%, hogy jön.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#7225 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pilgrim írta: 2021. augusztus 6., péntek 7:50
cech19960320 írta: 2021. augusztus 6., péntek 7:37
Pilgrim írta: 2021. augusztus 6., péntek 7:34 https://www.skysports.com/football/news ... an-striker

Sky Sports allitja, hogy az Inter elengedi Lukaku-t, ha 102 millio fontos ajanlatot kapnak erte. Varhatoan ez az ajanlattetel a mai napon megtortenik.

Ez a 102 millio sokkal emeszthetobb, mint a 130 millio.
A 120-130 millió az eddig euró volt, ami így stimmel is :D
2 napja 120-130 millio fontrol volt szo.
https://www.independent.co.uk/sport/foo ... 96633.html

Valoszinuleg a vege ott korul lesz, ha hozzavesszuk az ugynoki penzt, alairasi penzt...stb.
Az ügynöki pénz Abramovich terhe, nem a klubbé.

Nem tudom volt e itt róla szó, de az Inter még nem fizette ki a United-nek Lukaku árát. Emellett Lukaku korábbi együttesei is részesednek a mostani átigazolási díjból, ahogy a United, Everton, Anderlecht, úgy mi is. Még ha elenyésző is az összeg, ebből a 100+ millió euróból valamennyi visszafolyik.

Az Inter viszont így nem látja felét se az összegnek (United-nek elvileg 50 körül tartoznak).

Engem az eddigi hírek alapján meglepne, ha Arkadiy és Marina nem alkudott volna az eredetileg is csak pletykált 130 millió euróból.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7226 Hozzászólás Szerző: Daniel »

AwayRoller írta: 2021. augusztus 6., péntek 11:01 Amikor Mahrez, Kdb vagy Silva hamarabb játszik false9-t, mint az egyetlen alkalmas ember csatárt, akkor az sokat elmond. Amúgyis, Giroud a kellemes kivétel, de ne kezdjünk senki padjáról igazolni szerintem, nem egy sokadvonlas klub vagyunk.
Mondjuk en ezt betudom annak hogy a kopsz beteg. Ld korabbi beszelgeteseket Grealish zsenialis 8as posztjarol. Yaya Touret is padoztatta es minden idok egyik legjobb boxtobox kozeppalyasa volt. Na mindegy. Igazabol egy backup csatar jol jonne es annak szeirntem nem lenne rossz, ennyi.
*knock, and it shall be opened unto you*

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#7227 Hozzászólás Szerző: Crap »

Matt Law-al 20 perce fejeztek be egy élő podcastet / interjút, ahol Law a szurkolók kérdéseire válaszolt.
Lényeg a lényeg, Lukaku dealt elmondja, hogy jöhetett létre ilyen gyorsan a semmiből és ahogy ő mondta.: "ritkán szokott ilyet mondani, de ő úgy tudja, hogy a tárgyalások lényegi részének már vége, Lukaku jön a Chelsea-be."
Elvileg felajánlottuk Alonso mellet Abrahamet is, de egyik játékost se akarta az Inter, csak a pénz érdekelte őket. Így alakult ki ez az egész, hogy az Inter akarja Zapatat, Atalanta pedig szeretné Abrahamet, ha megy Zapata :D Abrahamat a klub nem stresszeli egyik irányba se. (Tehát ha akar még maradhat is és küzdhet a helyéért)

- Itt megjegyzem, hogy ha azért ez tényleg így van, ami miért is ne lenne elképzelhető, akkor azért az Inter tulaj brutál smucig szar, hogy 10 milliós különbség miatt inkább egy 30 éves kitudja milyen Zapatat favorizál, Abraham helyett, csak mert ezzel még több pénzt kivehet a kasszából. Azért az Inter a 80 milliós bevételét már bőven teljesítette.

Zouma, nem akar a West Ham-be menni. Meglepődött azon, hogy vissza utasította a West Ham ajánlatát.
Kounde továbbra sincs elfelejtve. Már régóta figyeljük.

Rice, nem fog új szerződést alá írni, jövőre arra számíthat, hogy jöhet a Chelsea-be vagy más nagy csapatba.

Egyébként meg jelenik meg vagy óránként 2-3 különböző cikk vagy olasz vagy angol portálokon, amik minde összevissza állítanak mindenfélét :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Crap 2021. augusztus 6., péntek 11:20-kor.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7228 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Amikor Mahrez, Kdb vagy Silva hamarabb játszik false9-t, mint az egyetlen alkalmas ember csatárt, akkor az sokat elmond. Amúgyis, Giroud a kellemes kivétel, de ne kezdjünk senki padjáról igazolni szerintem, nem egy sokadvonlas klub vagyunk.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7229 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Pityee írta: 2021. augusztus 6., péntek 10:42
Daniel írta: 2021. augusztus 6., péntek 10:33 Bernardo silva es gabriel jesus lehet be lesz aldozva a citynel Grealish miatt. Mindkettojuket szivesen megneznem, de talan inkabb Jesust (kedveltem mindig a jatekat, nem egy tipik suttyo brazil, van alazata is a foci irant es szerintem elegge underrated). Silva is jo csak ott szerintem megvagyunk en bizom a sracokban, o nem biztos hogy nagy elorelepes lenne vagy ziyech akkor tuti menne…
Jesus semmivel sem jobb mint Tammy. Ha már hozunk egy támadót akkor az extra kaliber legyen és ne valami középszer.
En nem tartom kozepszernek ezert is irtam. Sokkal jobb mint TA szerintem, csak nem igazan volt megbecsulve.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#7230 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Daniel írta: 2021. augusztus 6., péntek 10:33 Bernardo silva es gabriel jesus lehet be lesz aldozva a citynel Grealish miatt. Mindkettojuket szivesen megneznem, de talan inkabb Jesust (kedveltem mindig a jatekat, nem egy tipik suttyo brazil, van alazata is a foci irant es szerintem elegge underrated). Silva is jo csak ott szerintem megvagyunk en bizom a sracokban, o nem biztos hogy nagy elorelepes lenne vagy ziyech akkor tuti menne…
Jesus semmivel sem jobb mint Tammy. Ha már hozunk egy támadót akkor az extra kaliber legyen és ne valami középszer.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7231 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Bernardo silva es gabriel jesus lehet be lesz aldozva a citynel Grealish miatt. Mindkettojuket szivesen megneznem, de talan inkabb Jesust (kedveltem mindig a jatekat, nem egy tipik suttyo brazil, van alazata is a foci irant es szerintem elegge underrated). Silva is jo csak ott szerintem megvagyunk en bizom a sracokban, o nem biztos hogy nagy elorelepes lenne vagy ziyech akkor tuti menne…
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7232 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amazing24 írta: 2021. augusztus 6., péntek 9:55 Sky Italynal dolgozo Angelo Mangiante szerint Lukakut ma vagy holnap bejelentik.
Még megegyezés sincs. Ma fogjuk elvileg a megemelt ajánlatot megtenni.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#7233 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Sky Italynal dolgozo Angelo Mangiante szerint Lukakut ma vagy holnap bejelentik.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#7234 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Gebesz írta: 2021. augusztus 6., péntek 8:15 Na mehetünk Messire. Ingyen van aránylag nem rossz játékos 1-2 év még van benne🙂
Majd a city megveszi, guardiola csinál belőle VKPt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7235 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gebesz írta: 2021. augusztus 6., péntek 8:15 Na mehetünk Messire. Ingyen van aránylag nem rossz játékos 1-2 év még van benne🙂
Jo lesz az PSG-nek ha elmegy. Kell még nekik hogy a Ligue1-et megnyerjék valahogy.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6935
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#7236 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Gebesz írta: 2021. augusztus 6., péntek 8:15 Na mehetünk Messire. Ingyen van aránylag nem rossz játékos 1-2 év még van benne🙂
Nem illik a gyors futos focinkba.

Gebesz
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. március 17., vasárnap 18:49
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#7237 Hozzászólás Szerző: Gebesz »

Na mehetünk Messire. Ingyen van aránylag nem rossz játékos 1-2 év még van benne🙂

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#7238 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

cech19960320 írta: 2021. augusztus 6., péntek 7:37
Pilgrim írta: 2021. augusztus 6., péntek 7:34 https://www.skysports.com/football/news ... an-striker

Sky Sports allitja, hogy az Inter elengedi Lukaku-t, ha 102 millio fontos ajanlatot kapnak erte. Varhatoan ez az ajanlattetel a mai napon megtortenik.

Ez a 102 millio sokkal emeszthetobb, mint a 130 millio.
A 120-130 millió az eddig euró volt, ami így stimmel is :D
2 napja 120-130 millio fontrol volt szo.
https://www.independent.co.uk/sport/foo ... 96633.html

Valoszinuleg a vege ott korul lesz, ha hozzavesszuk az ugynoki penzt, alairasi penzt...stb.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#7239 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pilgrim írta: 2021. augusztus 6., péntek 7:34 https://www.skysports.com/football/news ... an-striker

Sky Sports allitja, hogy az Inter elengedi Lukaku-t, ha 102 millio fontos ajanlatot kapnak erte. Varhatoan ez az ajanlattetel a mai napon megtortenik.

Ez a 102 millio sokkal emeszthetobb, mint a 130 millio.
A 120-130 millió az eddig euró volt, ami így stimmel is :D

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#7240 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

https://www.skysports.com/football/news ... an-striker

Sky Sports allitja, hogy az Inter elengedi Lukaku-t, ha 102 millio fontos ajanlatot kapnak erte. Varhatoan ez az ajanlattetel a mai napon megtortenik.

Ez a 102 millio sokkal emeszthetobb, mint a 130 millio.

Válasz küldése