Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#4061 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Barkley távozott hivatalos.

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#4062 Hozzászólás Szerző: Crap »

Közben Odoi már hivatalos.:
Fabrizio Romano
@FabrizioRomano
Callum Hudson-Odoi, deal done. He will fly to Germany in the afternoon to undergo medical tests and sign as new Bayer Leverkusen player. 🚨🔵 #CFC
Loan deal until June, paperwork now ready. No buy option clause included and here we go confirmed.

És még egy kölcsön hír. Gilmour felől érdeklődik a Brighton. Nem akarjuk eladni, csak kölcsön jöhet szóba.
Billy G wanted by Brighton, Chelsea doesn't want to sell, wants a loan. (Ornstein blog)
Szerintem az egyik legjobb helyre menne ezzel Gilmour.

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#4063 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Bubi írta: 2022. augusztus 29., hétfő 14:34 Az MU úgy néz ki 100 milla körül viszi Anthonyt az ajaxból. Rashford, Martial, CR, Sancho, Elanga, Garnacho, Pellistri és Anthony....

Nem tudom, hogy jó helyre ment-e az a pénz. A brazil gyerek több mint jó, de Sancho egy magasabban jegyzett bajnokságból jött és csak szenved. Nem igazolnék ennyiért hollandiából, SOHA. Kezsman évi 30 gólt lőtt hollandiában mielött elhoztuk.
Ahh, Kezmant de sajnáltam, hogy nem valt be. Egyik kedvencem volt anno.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#4064 Hozzászólás Szerző: James Lee »

AwayRoller írta: 2022. augusztus 29., hétfő 14:28
kecske01 írta: 2022. augusztus 29., hétfő 13:28
AwayRoller írta: 2022. augusztus 29., hétfő 13:24 Ha már gyenge pletykák, olyanok is felröppentek, hogy Havertz produkcióját elnézve Mendes megint beajánlotta hozzánk CRt, hátha mostmár ég annyira a ház, hogy elvisszük:roll:
Hát havertz belét kidolgozta leszter ellen, szóval azt nézve mit akarnak ronival példálózni?
Gondolom, hogy gólt lő. Nem tudom mi járhat az ügynöke fejében, csak felhoztam, hogy ismét felmerült, mint gyenge pletyka. Nem szándékom a 839304028.ik vitát kirobbantani, hogy ki hasznos meg ki nem, ebben a rendszerben.
Azzal a szerencsétlennel már mindenhol házalnak/házaltak, sehol nem kellett. Most ott tartunk már, hogy amint egy játékos valahol túl büdöset fingik az öltözőben, már próbálják is a helyére nyomni cöröhetet. Most épp Haverzt volt a soros, de már azon sem lepődnék meg, ha holnap Mendy lenne. Persze csak BL-ben induló csapatok jöhetnek szóba, mert a téged felemelő klubot tiszteletből követni az eurépa ligába már büdös.
Kezd elég kínos, szánalmas és méltatlan lenni ez a történet, és Ronaldo is meglepően amatőr módon kezeli a cirkuszaival. Ten Hagot hasonlóan tökösnek gondoltam már a kinevezése előtt (Meggájvör padoztatása borítékolható volt, de azért Ronaldot lecsüccsenteni nem mindenkinek lett volna mersze), és úgy hiszem, a kezdeti nehézségeik ellenére sajnos számolni kell majd a felzárkózásukkal középtávon.

Ami pedig Aubával történt, felháborító. Remélem, nem esett nagyobb baja.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#4065 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Az MU úgy néz ki 100 milla körül viszi Anthonyt az ajaxból. Rashford, Martial, CR, Sancho, Elanga, Garnacho, Pellistri és Anthony....

Nem tudom, hogy jó helyre ment-e az a pénz. A brazil gyerek több mint jó, de Sancho egy magasabban jegyzett bajnokságból jött és csak szenved. Nem igazolnék ennyiért hollandiából, SOHA. Kezsman évi 30 gólt lőtt hollandiában mielött elhoztuk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#4066 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta: 2022. augusztus 29., hétfő 13:28
AwayRoller írta: 2022. augusztus 29., hétfő 13:24 Ha már gyenge pletykák, olyanok is felröppentek, hogy Havertz produkcióját elnézve Mendes megint beajánlotta hozzánk CRt, hátha mostmár ég annyira a ház, hogy elvisszük:roll:
Hát havertz belét kidolgozta leszter ellen, szóval azt nézve mit akarnak ronival példálózni?
Gondolom, hogy gólt lő. Nem tudom mi járhat az ügynöke fejében, csak felhoztam, hogy ismét felmerült, mint gyenge pletyka. Nem szándékom a 839304028.ik vitát kirobbantani, hogy ki hasznos meg ki nem, ebben a rendszerben.

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4067 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Pityee írta: 2022. augusztus 29., hétfő 13:48 “Csuklyás fegyveresek a saját házában rabolták ki és verték meg Aubameyangot”

https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/labdar ... JRhRkO35EQ#

Mostmár van még egy ok, hogy eljöjjön spanyolból.
Nagyon Durva.. Szegény James nél is betörtek nem? És vitték a bl érmet

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4068 Hozzászólás Szerző: Pityee »

“Csuklyás fegyveresek a saját házában rabolták ki és verték meg Aubameyangot”

https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/labdar ... JRhRkO35EQ#

Mostmár van még egy ok, hogy eljöjjön spanyolból.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#4069 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

AwayRoller írta: 2022. augusztus 29., hétfő 13:24 Ha már gyenge pletykák, olyanok is felröppentek, hogy Havertz produkcióját elnézve Mendes megint beajánlotta hozzánk CRt, hátha mostmár ég annyira a ház, hogy elvisszük:roll:
Hát havertz belét kidolgozta leszter ellen, szóval azt nézve mit akarnak ronival példálózni?

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#4070 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ha már gyenge pletykák, olyanok is felröppentek, hogy Havertz produkcióját elnézve Mendes megint beajánlotta hozzánk CRt, hátha mostmár ég annyira a ház, hogy elvisszük:roll:

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#4071 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ezek nagyon jo hirek. Gordon tulertekelt jatekos ennyiert. 20-25 misiert meg ok lenne, de a vezetoseg sem hulye, hogy triplajat fizesse erte, auba szinten zenesz. Chonak kell a kolcson mert megrekedt, aztan meglatjuk. Tobbiek jo hogy maradnak, kell a padra ember. Hakim mehet, de akkor helyere kene valaki, de nem gordon. Ja es persze csak az eladas johet szoba vele kapcsolatban, mivel o mar kesz jatekos, nem fiatal hogy adogassuk ide oda ingyen.

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#4072 Hozzászólás Szerző: Crap »

Ornstein infói szerint az Auba + Gordon üzlettől is visszatáncolunk. Mind a kettőnek sokalljuk az árát.
További Ornstein infok még.:
Pulisic + Galagher marad a csapatnál, akár csak Broja. Utóbbi biztos, hogy több lehetőséget is fog kapni az első csapatnál.

Fofana orvosiját nem a Chelsea stáb fogja végezni, hanem Beohly amcsiba repteti és a Dodgers stábja fogja elvégezni. (világ egyik legjobb orvosi csapatáról van szó, akinek a vezetője a Dodgers mellet többek között olyan sztárok is hozzá tartoznak mint.: Klay Thompson, Tom Brady, Nick Bosa, Kobe Bryant, Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Conor Mcgregor és még nagyon sok híresség) Gondolom a 80m fontos + 6 éves szerződéses pénzeknél nem akar véletlenre menni :D Így a bejelentése valószínűleg hét közepére csúszik.
További szöveg, hogy Fofana elvileg nem C terv volt, hanem prioritás és többkek között pl.: Skrinniar előtt volt a sorban, csak Júni/Júliusban teljesen érinthetetlen volt. Nem tudom ez mennyire duma.

Más újságok infoi.:
CHO elvileg mégis a Leverkusennél fog kikötni. Az ügynökének elvileg sikerült meggyőznie a Leverkusent, hogy fogadják el a Chelsea ajánlatát és csak sima kölcsönnel érjék be.

+Ziyechről elvileg mégse mondott le az Ajax, de ezek még nem igazán erős pletykák.

+ elég gyenge pletykák jelentek meg arról, hogy Zaha iránt érdeklődünk. (1 év van már csak vissza a szerződéséből, így lehet még így a szezon végén is könnyen mozdítható)
Szintén elég gyenge pletykák vannak Leao-ról is.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#4073 Hozzászólás Szerző: Traxver »

sajnálom, hogy De Jongról lemondtunk bár sztem ő nem akar távozni, de a barca szépen leépiti úgy, hogy a padra rakja minden 2. meccsen. Gondolom nyomást akarnak rá gyakorolni de véleményem szerint FDJ nem fog belemenni a fizu csökkentésbe főleg, hogy mindenkit betudtak regisztrálni. Mondjuk a VB előtt nem fog jól jönni FDJnek a padoztatás

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#4074 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Gaba írta: 2022. augusztus 28., vasárnap 16:16
Chris22 írta: 2022. augusztus 28., vasárnap 15:52 Kár, hogy Ruben Neves neve fel sem merül nálunk, de esszenciális lenne. Talán a legnagyobb gondunkat oldaná meg egy ilyen igazolás. Jorgi helyére berakva már 2 helyezéssel optimistább poziciót celozhatnánk meg
Vezér a csávó, 25!!éves, irányít, védekezik mint egy gép, Fabregast megközelítő szintent passzol és még lőni is tud. Minden ami Jorginho nem.
Biztosan jól érzi magát csapatkapitányként egy portugál csapatban, fogalmam sincs a kulissza mögötti titkokra, próbálkoztunk-e vagy miért nem igazol méltóbb helyre, de én inkább felé dobálnám a 80milliókat.
Én pont ezt éreztem tegnap Tielemans esetében! Mindent tud amit Jorginho, csak jobban és ráadásul olyan szeme van, ami az olasznak sosem lesz! Úgy teszi be a résekbe, mint annó Fabregas!

És kb 30 milla lenne, mert utolsó éve a szerződésből.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#4075 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Chris22 írta: 2022. augusztus 28., vasárnap 15:52 Kár, hogy Ruben Neves neve fel sem merül nálunk, de esszenciális lenne. Talán a legnagyobb gondunkat oldaná meg egy ilyen igazolás. Jorgi helyére berakva már 2 helyezéssel optimistább poziciót celozhatnánk meg
Vezér a csávó, 25!!éves, irányít, védekezik mint egy gép, Fabregast megközelítő szintent passzol és még lőni is tud. Minden ami Jorginho nem.
Biztosan jól érzi magát csapatkapitányként egy portugál csapatban, fogalmam sincs a kulissza mögötti titkokra, próbálkoztunk-e vagy miért nem igazol méltóbb helyre, de én inkább felé dobálnám a 80milliókat.
Én pont ezt éreztem tegnap Tielemans esetében! Mindent tud amit Jorginho, csak jobban és ráadásul olyan szeme van, ami az olasznak sosem lesz! Úgy teszi be a résekbe, mint annó Fabregas!

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#4076 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Kár, hogy Ruben Neves neve fel sem merül nálunk, de esszenciális lenne. Talán a legnagyobb gondunkat oldaná meg egy ilyen igazolás. Jorgi helyére berakva már 2 helyezéssel optimistább poziciót celozhatnánk meg
Vezér a csávó, 25!!éves, irányít, védekezik mint egy gép, Fabregast megközelítő szintent passzol és még lőni is tud. Minden ami Jorginho nem.
Biztosan jól érzi magát csapatkapitányként egy portugál csapatban, fogalmam sincs a kulissza mögötti titkokra, próbálkoztunk-e vagy miért nem igazol méltóbb helyre, de én inkább felé dobálnám a 80milliókat.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4077 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Calm down többet láttam játszani mint amit gondoltok. De attól függetlenül egy tök átlagos középszerű angol güris játékosnak tartom, aki közel sem ér 60 misit, pont. Ha más nemzetiségű lenne 10-20misinél többet nem is kérnének érte. De mivel angol és PL, ezért azthiszik aranyat hugyozik minden második angol játékos.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolási pletykák

#4078 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Chris22 írta: 2022. augusztus 27., szombat 15:16
Pityee írta: 2022. augusztus 27., szombat 14:42
Botond9797 írta: 2022. augusztus 27., szombat 14:21.

Ami Gordon-t illeti, a közvélekedéssel ellentétben én nem bánnám, ha jönne, akár sok pénzért is, ha tényleg képes jobb szárnyvédőt is játszani, amikor James pihen vagy RCB poszton játszik. Két legyet ütnénk vele egy csapásra, mert balszélső posztra is érkezne egy fejlődőképes, sokat melózó ember, akinek időnként távolról is elsül a lába.
Teljesen felesleges Gordon, főleg 60 misiért. Nincs rá értelmes magyarázat amiért megérné ennyiért idehozni. CHO bedugja egyik kezét a seggébe és még úgy is simán lehozza Gordon teljesítményét. Nagyon remélem hogy az Everton elutasítja az összes ajánlatunkat érte. Van pár más poszt ahova el lehetne verni azt a sok milliót.
Inkább ne alkoss véleményt olyan emberről akit 2x20percnél többet nem láttál játszani. Márpedig feltételezem, hogy így van a hozzászólásod alapján.
Pláne, hogy CHO-hoz hasonlítja...

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#4079 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Pityee írta: 2022. augusztus 27., szombat 14:42
Botond9797 írta: 2022. augusztus 27., szombat 14:21.

Ami Gordon-t illeti, a közvélekedéssel ellentétben én nem bánnám, ha jönne, akár sok pénzért is, ha tényleg képes jobb szárnyvédőt is játszani, amikor James pihen vagy RCB poszton játszik. Két legyet ütnénk vele egy csapásra, mert balszélső posztra is érkezne egy fejlődőképes, sokat melózó ember, akinek időnként távolról is elsül a lába.
Teljesen felesleges Gordon, főleg 60 misiért. Nincs rá értelmes magyarázat amiért megérné ennyiért idehozni. CHO bedugja egyik kezét a seggébe és még úgy is simán lehozza Gordon teljesítményét. Nagyon remélem hogy az Everton elutasítja az összes ajánlatunkat érte. Van pár más poszt ahova el lehetne verni azt a sok milliót.
Inkább ne alkoss véleményt olyan emberről akit 2x20percnél többet nem láttál játszani. Márpedig feltételezem, hogy így van a hozzászólásod alapján.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4080 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Botond9797 írta: 2022. augusztus 27., szombat 14:21.

Ami Gordon-t illeti, a közvélekedéssel ellentétben én nem bánnám, ha jönne, akár sok pénzért is, ha tényleg képes jobb szárnyvédőt is játszani, amikor James pihen vagy RCB poszton játszik. Két legyet ütnénk vele egy csapásra, mert balszélső posztra is érkezne egy fejlődőképes, sokat melózó ember, akinek időnként távolról is elsül a lába.
Teljesen felesleges Gordon, főleg 60 misiért. Nincs rá értelmes magyarázat amiért megérné ennyiért idehozni. CHO bedugja egyik kezét a seggébe és még úgy is simán lehozza Gordon teljesítményét. Nagyon remélem hogy az Everton elutasítja az összes ajánlatunkat érte. Van pár más poszt ahova el lehetne verni azt a sok milliót.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése