Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#18101 Hozzászólás Szerző: laczze »

Mondjuk akkor ebben a topicban elférnek a személyes vélemények, ki kit látni legszívesebben.
Legalább a sima topic áttekinthetőbb lesz ha ezek nem lesznek benne szerintem.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#18102 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Én pedig azt vallom, mint a többiek lejjebb, ennek a topicnak semmi értelme, alább már megindokolták, hogy miért.

Nyilván nem feltétlenül tartozik az átigazolások topicba, hogy ki kit akar itt látni, de ha ez nem mindennapos és egyesek nem viszik túlzásba, akkor szerintem elfér ott is. Akit nem érdekel (ahogy engem se mindig), akkor az átugorja.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#18103 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Bubi írta:Igazatok van, töröljétek.
Nem törüljük. Nézzük meg, hogy funkcionál. Annyi értelmetlen topic van nyitva, hogy ez abszolút nem lóg ki lefele irányban.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9365
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18104 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Megyó írta:Én is így látom, ahogy Hawaiiék.

Maradhat a topic, de szerintem ennek a pletykázásnak semmi értelme. Engem totál nem érdekel, hányszor vettük meg feltételes módban Griezmannt.

De ne vedd támadásnak Bubi, maradjon és te majd irkálsz bele :)
Abszolút nem veszem annak, részben egyet is értek vele. Inkább egy amolyan általános beszélgetés topic kellene, mert pl ha csapattól független dolgokról akarok írni mint pl egy másik csapat játékosa aki épp Angliába készülődik igazolni ezért részben összefüggésben áll számomra a klubbal, de valójában nincs szó az átigazolásáról akkor ennek nem találom a megfelelő helyét.

Multkor pont Lacazettéről írtam amikor szólt az egyik tag hogy nyugodjak meg, messze még az átigazolási időszak. Sokan követünk és írunk olyan játékosokról akiket itt látnánk szívesen, de nincs összefüggés a klub és közte.

Igazatok van, töröljétek, majd mennek ezek a dolgok a másikban, azt akit zavar az lehetőleg nem olvassa, nem reagál vagy legalább nem olt le.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#18105 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Én is így látom, ahogy Hawaiiék.

Maradhat a topic, de szerintem ennek a pletykázásnak semmi értelme. Engem totál nem érdekel, hányszor vettük meg feltételes módban Griezmannt.

De ne vedd támadásnak Bubi, maradjon és te majd irkálsz bele :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9365
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18106 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Van akit nem érdekelnek a feltételes dolgok, csak a hivatalosan megerősített események. Elég forgalmas topic az Átigazolások, elvesznek benne a hiteles infók, de értem az érveiteket. Ha nem zavar senkit hogy oda mennek azok a dolgok amiket ez a topic elvenne onnan, akkor töröljétek nyugodtan.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#18107 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Egyetértek Nyikolájevics kollégával, mert tényleg teljesen felesleges ez a topik. Ha ide írunk minden hírt, illetve pletykát, akkor értelmét veszíti a másik, a két topikon belüli kategorizálás pedig nem tűnik túl életképes elképzelésnek. Alapvetően azokkal a pletykákkal van a baj, ahol nincs forrásmegjelölés és/vagy facebookról, illetve egyéb noname oldalakról (pl rangado.hu) átvett forrás nélküli kitalációk, de ezeket többé-kevésbé eddig is töröltem, és ezután is fogom.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#18108 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta:Már sok éve zavarja a régebbi fórumozók többségét ha kétes forrásból származó híreket linkelnek be az átigazolásokra "szakosodott" topicokba, ami érthető is, hiszen ezek az időszakok ontják magukból a kacsákat, nagyjából mindenkit szóbahoznak velünk a felkapottabb játékosok közül. Viszont vannak akik szeretik kitárgyalni az ilyen felvetődő "lehetőségeket" ha épp egy számukra szimpatikus játékost boronálnak össze velünk vagy épp riválisainkkal.

Tehát ide jöhetnek a pletykák, megírhatjátok hogy szerepelnek kedvenc játékosaitok vagy hogy kit és miért látnátok szívesen kedvenc csapatotokban. Itt lehet álmodozni, megírhatjátok kit látnátok szívesen kékben, kik azok a kevésbé közismert tehetségek akiket figyeltek, akikből nagy játékosok válhatnak. Ide jöhet minden ami kacsa:)

Ez talán a legillőbb név a topicnak, ha tudtok jobbat írjátok meg, ha feleslegesnek találjátok töröljétek nyugodtan.

Szvsz nem sok értelme van ennek a topiknak. Ennyi erővel mi kerül a másikba? Ami hivatalos az màr mehet a játékosok topikba. Szerintem elég egy átigazolásos topik, akit nem érdekel annak nem kell olvasni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9365
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18109 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A Lyon 5öt vert a Metznek, ebből 3 gólt vállalt Depay, de csak kettő az övé hivatalosan, ezzel 3 gólos a Lyonban. Nagyon jól mozog, nagyon önzetlen a csapattársaival, alázatosan játszik, emellett szerintem félgőzzel hozzaezt a szintet.

Lacazette 2 gólban volt benne, egy az övé hivatalosan. Nagyon jól helyezkedik, simán felveszi a kesztyűt test-test ellen és ő is nagyon alázatos. A Lyon legértékesebb játékosa, egyértelmű egyeduralkodó, még sem hisztizik ha nem kap labdát, vagy nem sikeres egy neki ígért passz és a 80. percben 4-0 állásnál sprintel a labdával a szögletzászlóhoz hátha be tud kaparni mégegyet a csapat. Egyébként nem tömik agyon labdákkal mint pl Higuaint vagy Ibrát, a Lyon támadósora inkább jó befejező emberekből áll mint jó előkészítőkből. Depay és Cornet is inkább befelé cselez mint beadja.

Lyonból még kiemelném Tolisso-t, 10 gólja és 4 gólpassza van idén. 22 éves, BTB - VKP poszton szerepel. Nagyon érett a játéka előre és hátul is nagyon hasznosan teljesít. 181 centi magas, lehetne magasabb de brutál nagyot tud ugrani. Jók a távoli lövései és baromi jól helyezkedik ha felmegy a társakkal.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9365
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Átigazolási pletykák

#18110 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Már sok éve zavarja a régebbi fórumozók többségét ha kétes forrásból származó híreket linkelnek be az átigazolásokra "szakosodott" topicokba, ami érthető is, hiszen ezek az időszakok ontják magukból a kacsákat, nagyjából mindenkit szóbahoznak velünk a felkapottabb játékosok közül. Viszont vannak akik szeretik kitárgyalni az ilyen felvetődő "lehetőségeket" ha épp egy számukra szimpatikus játékost boronálnak össze velünk vagy épp riválisainkkal.

Tehát ide jöhetnek a pletykák, megírhatjátok hogy szerepelnek kedvenc játékosaitok vagy hogy kit és miért látnátok szívesen kedvenc csapatotokban. Itt lehet álmodozni, megírhatjátok kit látnátok szívesen kékben, kik azok a kevésbé közismert tehetségek akiket figyeltek, akikből nagy játékosok válhatnak. Ide jöhet minden ami kacsa:)

Ez talán a legillőbb név a topicnak, ha tudtok jobbat írjátok meg, ha feleslegesnek találjátok töröljétek nyugodtan.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése