Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11961 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Pityee írta:
Gaba írta:https://www.instagram.com/p/BsvGLKVAKw5 ... _copy_link

David Luiz az Instán spoilerezett egyet :)
Gondolod, hogy a bal alsó sarokban Higany van Homerként ábrázolva? :lol:
Kimondottan hasonlítanak egymásra :D

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11962 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Gonzalo Higuain is set to undergo his medical tests with Chelsea today (@SkySport)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#11963 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:Én nem tudom eldönteni, hogy a fizikai állapot romlása kitolódott-e 10-15 évvel ezelőtthöz képest, de egy 31 éves csatár érkezése és a PL védők közé bedobása, "régebben" nem okozott volna ekkora pozitív víziót, mint amiket olvasok.
A klub ténykedését minősíti inkább, hogy izgatottak vagyunk Pipita miatt. :)

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#11964 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

emsanya írta:Én jobban bízom Higuainban, mert róla be fog pattani a labda, ennyivel több.

De jo szokásunkhoz híven ismét csúsztunk 3 évet a csatár top korszakában. Sheva, Eto, Torres, Falcao, mindig késöbb jöttek ide...
Ha 3 évvel ezelőtt igazoltuk volna le, szvsz PL-gólkirály lehetett volna. Így, harmincon túl mindenképpen kérdőjel, de olyan sokat nem veszíthetünk vele, ha nem válik be, nyáron elmegy és kész, még pénzt is relatíve alig adtunk ki miatta. Az is túlzás azért, hogy egy 31 éves játékost vénemberként kezelünk, Drogba 32 évesen lett PL gólkirály, Cavani túl harmincon fossa megállás nélkül a gólokat, Ibra egy ufó, de az ő példája is engem igazol. :lol:
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11965 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én jobban bízom Higuainban, mert róla be fog pattani a labda, ennyivel több.

De jo szokásunkhoz híven ismét csúsztunk 3 évet a csatár top korszakában. Sheva, Eto, Torres, Falcao, mindig késöbb jöttek ide...

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3190
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#11966 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Megyó írta:Én nem tudom eldönteni, hogy a fizikai állapot romlása kitolódott-e 10-15 évvel ezelőtthöz képest, de egy 31 éves csatár érkezése és a PL védők közé bedobása, "régebben" nem okozott volna ekkora pozitív víziót, mint amiket olvasok. Tiszta sor, a negativitás ugyanúgy semmire nem jó, csak logikailag nem értem feltétlenül.
I mean: a Bl indulást érő hely meglesz, így is, úgy is (vagy nem? én azért azt simán realitásnak látom így is), az EL megnyerésében segédkezhet, ez egyértelmű.

Mindegy is igazából, a lényeg, hogy 31 éves elmúlt és vélhetően a 32 is meglesz, amikorra kamatoztatni tudnánk a tudását, mert idén Bl nincs, a Bajnokság pedig elment, akár jön, akár nem. (szerintem, aztán lehet feltörünk, mint a szennyvíz és a maradék összes meccset megnyerjük)
Nem ertem, hogyan lehetsz ennyire biztos a fix BL indulasban, ez a jelenlegi keretunkbol adodoan egyaltalan nem egyertelmu. Pontosan ezert jon Higuain, hogy veget vessen a kiherelt, csatar nelkuli jatekunknak.
211! NEW RECORD!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#11967 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Én nem tudom eldönteni, hogy a fizikai állapot romlása kitolódott-e 10-15 évvel ezelőtthöz képest, de egy 31 éves csatár érkezése és a PL védők közé bedobása, "régebben" nem okozott volna ekkora pozitív víziót, mint amiket olvasok. Tiszta sor, a negativitás ugyanúgy semmire nem jó, csak logikailag nem értem feltétlenül.
I mean: a Bl indulást érő hely meglesz, így is, úgy is (vagy nem? én azért azt simán realitásnak látom így is), az EL megnyerésében segédkezhet, ez egyértelmű.

Mindegy is igazából, a lényeg, hogy 31 éves elmúlt és vélhetően a 32 is meglesz, amikorra kamatoztatni tudnánk a tudását, mert idén Bl nincs, a Bajnokság pedig elment, akár jön, akár nem. (szerintem, aztán lehet feltörünk, mint a szennyvíz és a maradék összes meccset megnyerjük)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#11968 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gaba írta:https://www.instagram.com/p/BsvGLKVAKw5 ... _copy_link

David Luiz az Instán spoilerezett egyet :)
Meg se érkezett, de már megy a banter :mrgreen: Aztán meg ne sértődjön.. Tegyük hozzá, ezt nem ő készítette.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#11969 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gaba írta:https://www.instagram.com/p/BsvGLKVAKw5 ... _copy_link

David Luiz az Instán spoilerezett egyet :)
Gondolod, hogy a bal alsó sarokban Higany van Homerként ábrázolva? :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11970 Hozzászólás Szerző: Gaba »

https://www.instagram.com/p/BsvGLKVAKw5 ... _copy_link" onclick="window.open(this.href);return false;

David Luiz az Instán spoilerezett egyet :)

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11971 Hozzászólás Szerző: Gaba »

kecske01 írta:Derby County are in talks to sign former Chelsea and England left-back Ashley Cole on a deal until the end of the season. (Source: Sky Sports) :D
Ez mekkora lenne! :)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#11972 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Derby County are in talks to sign former Chelsea and England left-back Ashley Cole on a deal until the end of the season. (Source: Sky Sports) :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#11973 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta:
Botond9797 írta:Sajnos nem látok rá sok esélyt, de égető lenne/lett volna, hogy Higuain bevethető legyen a hétvégi, Arsenal elleni bajnokin. Szvsz az idény egyik legfontosabb bajnokija vár ránk szombaton, ha nyerünk, sztem végleg lerázhatjuk magunkról a két üldözőnk egyikét, ha viszont kikapunk, lassacskán beérnek minket a riválisok...
Miert lenne égető? 6 pont előnyünk van a két üldöző elött, nem kell gyomorgörccsel pályára lépni. Az Arsenalnak lesz égető támadni, mi meg kontrázhatunk, amire pont hogy jó lesz a Wili, Hazard, Pedro és Callum.
Az a 6 pont olyan hamar elfogyhat, hogy észre sem veszed. Egy rangadón egyértelműen jobban jönne egy gólerős Higany mint egy tapasztalatlan CHO. De sajnos lehetetlenség elintézni, hogy már játsszon is szombaton.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#11974 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Николаевич írta:
Botond9797 írta:
kazomester írta:Simon Phillips @SiPhillipsSport

Word is Higuain medical in the morning, register him by 12pm to be available for Saturday :shock:
Sajnos nem látok rá sok esélyt, de égető lenne/lett volna, hogy Higuain bevethető legyen a hétvégi, Arsenal elleni bajnokin. Szvsz az idény egyik legfontosabb bajnokija vár ránk szombaton, ha nyerünk, sztem végleg lerázhatjuk magunkról a két üldözőnk egyikét, ha viszont kikapunk, lassacskán beérnek minket a riválisok...
Miert lenne égető? 6 pont előnyünk van a két üldöző elött, nem kell gyomorgörccsel pályára lépni. Az Arsenalnak lesz égető támadni, mi meg kontrázhatunk, amire pont hogy jó lesz a Wili, Hazard, Pedro és Callum.
Allitolag CHO visszautasitotta a Chelsea altal ajanlott szerzodeshosszabitast. Lehet utoljara latjuk jatszani a hetvegen...
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#11975 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Botond9797 írta:
kazomester írta:Simon Phillips @SiPhillipsSport

Word is Higuain medical in the morning, register him by 12pm to be available for Saturday :shock:
Sajnos nem látok rá sok esélyt, de égető lenne/lett volna, hogy Higuain bevethető legyen a hétvégi, Arsenal elleni bajnokin. Szvsz az idény egyik legfontosabb bajnokija vár ránk szombaton, ha nyerünk, sztem végleg lerázhatjuk magunkról a két üldözőnk egyikét, ha viszont kikapunk, lassacskán beérnek minket a riválisok...
Miert lenne égető? 6 pont előnyünk van a két üldöző elött, nem kell gyomorgörccsel pályára lépni. Az Arsenalnak lesz égető támadni, mi meg kontrázhatunk, amire pont hogy jó lesz a Wili, Hazard, Pedro és Callum.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#11976 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

emsanya írta:Hazard lesz ugyis a center, Pedro-Willian társaságában. Nem hiszem hogy ennyi idő alatt ezt még lebonyolítják meg egyből kezdőbe 0 közös edzéssel.
Fabregast Monacóban egyből bedobták a mélyvízbe. :D De tartok attól, sőt biztos vagyok benne, hogy igazad van. Ha holnap délelőtt bejelentik, max a szombati meccs végére áll be csereként, ha ég a ház, de, ha be is jelentik holnap, 99%, hogy a jövő heti, Sp*rs meccsen láthatjuk leghamarabb. :cry:
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11977 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hazard lesz ugyis a center, Pedro-Willian társaságában. Nem hiszem hogy ennyi idő alatt ezt még lebonyolítják meg egyből kezdőbe 0 közös edzéssel.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#11978 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

kazomester írta:Simon Phillips @SiPhillipsSport

Word is Higuain medical in the morning, register him by 12pm to be available for Saturday :shock:
Sajnos nem látok rá sok esélyt, de égető lenne/lett volna, hogy Higuain bevethető legyen a hétvégi, Arsenal elleni bajnokin. Szvsz az idény egyik legfontosabb bajnokija vár ránk szombaton, ha nyerünk, sztem végleg lerázhatjuk magunkról a két üldözőnk egyikét, ha viszont kikapunk, lassacskán beérnek minket a riválisok...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#11979 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Simon Phillips @SiPhillipsSport

Word is Higuain medical in the morning, register him by 12pm to be available for Saturday :shock:

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#11980 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Zsolti írta:Igy hogy csak kölcsönbe jött azt mondom hogy egész jó üzletet kötöttünk. Ismeri Sarri taktikáját hamar bele fog rázódni a dolgokba. Jó lesz végre egy igazi befejező csatárt látni a csapatban. :)
engem csak az érdekel, hogy motiváltan érkezik, vagy úgy lesz vele, hogy ellesz ő itt keres egy valag pénzt azt szarik bele, mert a Milan-ba is idén sokszor volt, hogy csak sétálgatott a pályán, már nem volt meg benne az a tűz ami a Napoly-ban vagy a Juve-ban.
de én bízok benne, bár hivatalos bejelentésig nem tudom el hinni, hogy tényleg érkezik.

Válasz küldése