Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15621 Hozzászólás Szerző: langidave »

Nem nagyon tudom elképzelni, hogy valaki nem kérdezte meg Chamberlaint, hogy esetleg van e kedved a Chelseabe igazolni te barom?! Vagy csak random nyomjuk mindenkire a bideket aki él és mozog hátha tudunk valakit igazolni? Tudom, hogy először a klubbal kell megegyezni utána a játékossal, de lehetetlennek tartom, hogy a játékos akarata ellenére "küldözgessük a faxokat" az arsenalnak.

Bakayokot is elvileg majdnem elvitte előlünk a Manchester vagy csak a média kreált valami hírt, hogy tudjanak miről írni....

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4800
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15622 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

dankodavid írta:Bazdmeg ha rafinhára rárepülünk, meglesznek azok a meccsek, amiket nem leszek hajlandó nézni: az összes, amin keretbe kerül. Jó ég, a csodálatos Guardiola-éra utolsó maradványai közé tartozik, egyike a két nagyszerű szélső védőnek, akiket odacsábított, nehéz eldönteni, ő vagy Bernat a hitványabb, semmirevalóbb játékos. Ox kiváló lenne, Drinkwater elfogadható abszolút, Rafinha viszont az elérhető játékosok legmélyebb bugyraiból előmászó félszerzet; egyszerre utcalány szar és utcalány irritáló, mint jelenség, ráadásul ezt a félelmetes kombinációt eddig csak Pedróban véltem felfedezni ilyen tömény koncentrációban. Rafinha lehet alternatíva, nem mondom, de nem Mosesé, hanem mondjuk a Conte seggszőrein tanyázó szargalacsiné. Azt a szerepet talán tudja hozni.
Keep calm, ha egyáltalán komolyan fel is röppent a neve, attól még messze áll, hogy a kompetens egyéneink leigazolják. Egy szétp*csázott csapat túlárazott senkijét nem tudják átcsábítani, pedig még relocation package se kéne, akkor mit kezdenek a világelit Bayern egy játékosával.

Komolyabban véve, az adott újságíró nagyon meglovagolta ezt a jobb wingback posztot és közben elfelejtette, hogy HG-re van szükségünk...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15623 Hozzászólás Szerző: emsanya »

No a Pool már rá is harapott:

LIVERPOOL OPEN OX TALKS

More on today's big story...

Liverpool have opened talks with Arsenal over a deal for Alex Oxlade-Chamberlain, Sky Sports News understands.

The Gunners had agreed to sell the England international to their London rivals Chelsea for a fee believed to be £35m.

But Sky Sports News understands the 24-year-old has turned down a move to Stamford Bridge because he favours a transfer to Liverpool ahead of Thursday's transfer deadline

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15624 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Bazdmeg ha rafinhára rárepülünk, meglesznek azok a meccsek, amiket nem leszek hajlandó nézni: az összes, amin keretbe kerül. Jó ég, a csodálatos Guardiola-éra utolsó maradványai közé tartozik, egyike a két nagyszerű szélső védőnek, akiket odacsábított, nehéz eldönteni, ő vagy Bernat a hitványabb, semmirevalóbb játékos. Ox kiváló lenne, Drinkwater elfogadható abszolút, Rafinha viszont az elérhető játékosok legmélyebb bugyraiból előmászó félszerzet; egyszerre utcalány szar és utcalány irritáló, mint jelenség, ráadásul ezt a félelmetes kombinációt eddig csak Pedróban véltem felfedezni ilyen tömény koncentrációban. Rafinha lehet alternatíva, nem mondom, de nem Mosesé, hanem mondjuk a Conte seggszőrein tanyázó szargalacsiné. Azt a szerepet talán tudja hozni.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Mesti
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010. szeptember 15., szerda 21:29
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15625 Hozzászólás Szerző: Mesti »

Mondjon még valaki ennél dilettánsabb vezetőséget...
Semmiből sem tanulnak. Se a 2 évvel ezelőtti történetből, sem az utolsó pillanatos igazolásokból.
Jó nagy bohócot csinált belőlünk ez az Oxlade gyerek. De persze hagyjuk az utolsó pillanatokra az igazolásokat mert akkor le tudunk kaparni 2-3 milliót az árcéduláról. Ezt az egészet meg is érdemelték ezek a retardok. (Nem mi, szurkolók.)

Gyerünk Drinkwater 35 millióért talán meglesz...

Se Mosesnek, se Alonsonak semmi alternatíva.
Majd az öreg Rafinha szétrotálja a jobb oldalt... :D
Abramovic is jó lenne ha a bratyizást abbahagyná egy két emberrel.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15626 Hozzászólás Szerző: Pityee »

chaoskid18 írta:a Bild szerint ajánlatot tettünk a Bayernnek Rafinháért!
Egyre jobb nevek :D Akkor inkább már Cedricért tehetnénk ajánlatot. Közben Keita Balde hivatalosan is a Monaco játékosa lett, elnéztem volna itt is akár.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15627 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Az nem valószínű szerintem, hogy a 'Pool átáll (ismét) három védős rendszerre, mert egyrészt fut a szekér ezzel a 4-3-3-mal és habár wb-nek alkalmasak a szélső védőik (Moreno, Robertson, Alexander-Arnold, Clyne + Milner, bár ő úgy néz ki, ismét kp. lesz), egy értelmes CB-jük alig van, nemhogy három, szóval sanszosabb, hogy náluk vagy a középpályán szerepelne (ha Coutinho nem marad, akkor talán Wijnaldum az, akit kiszoríthatna) vagy a támadóhármas két szélén, ahová meg kezdőként nem fér be. Mané esélytelen, Salah-ot én nem tartom túl sokra, de mivel jóval gólerősebb, mint Ox (ami nem nehéz...), ezért oda sem.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15628 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

a Bild szerint ajánlatot tettünk a Bayernnek Rafinháért!
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Átigazolási pletykák

#15629 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

A Southampton a vérében van a srácnak, hamarosan elérheti az ottani játékosok karrierjének legnagyobb álmát és a Liverpoolba igazolhat. Amúgy állítólag azért oda menne, mert nem akar wingbackként játszani, inkább CM vagy támadó lenne... Hát nem tudom, hogy Henderson-Can-Wijnaldum trió illetve Salah, Mané (és Coutinho?) mögött erre mennyi lehetősége lesz.

Ha Llorente idejön, akkor viszont kétlem, hogy Michy-t túl sokat fogjuk látni ezentúl, Conte-emberként, aki Morataval is játszott és 15 gólt lőtt tavaly a PL-ben valószínűleg a baszk lesz a 2. számú csatár.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15630 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Megyó írta:Arsenal, Liverpool... Őszintén, ha beírja a googlbe, hogy "Premier League Champions" akkor látni fogja, hogy 2004 óta ez a két csapat nem volt bajnok. Biztos, hogy csöbörből vödörbe akar igazolni?

Viccnek is rossz egy lapon említeni a Chelseat a Liverpoollal.
amúgy én csak azt nem értem, hogy ő mit hisz, hogy a Pool-ba előbb bekerül a kezdőbe?
mert szerintem ott nehezebb dolga lenne, de ő tudja.
múltkor valahol olvastam, hogy az 4rsenal nem akar a Pool-nak játékost eladni mert szerintük a Pool veszélyezteti a 4. helyüket, nem tudom ez mennyire komoly, de ha ez igaz akkor Ox ott rohad majd meg az 4rsenalba. :)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15631 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Arsenal, Liverpool... Őszintén, ha beírja a googlbe, hogy "Premier League Champions" akkor látni fogja, hogy 2004 óta ez a két csapat nem volt bajnok. Biztos, hogy csöbörből vödörbe akar igazolni?

Viccnek is rossz egy lapon említeni a Chelseat a Liverpoollal.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15632 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Arsenal have rejected an opening bid in the region of £30million for Alex Oxlade-Chamberlain from Liverpool, according to the Evening Standard.
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15633 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Llorente taktikailag nagyon jo lenne, használható és ha elfogadja hogy második-harmadik számú csatár, akkor főnyeremény.
De továbbra is jobb lenne, ha a középpálya és a wingback egyezkedések összejönnének, egyszer tuti, egyszer tagadás. De hiszek benne h holnap estig megoldódik.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#15634 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Kép

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15635 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Matt Law @Matt_Law_DT

A deal for Llorente to join Chelsea from Swansea could be agreed today after talks late last night #cfc
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolási pletykák

#15636 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Azért kíváncsi lennék, hogy ezeket a híreket honnan veszik vagy ki gyártja...?! Persze lehet, hogy igaz ez az Oxlade-os hír de ugyanannyi esélye van, hogy kamu.
Most komolyan...hogy vágyok és várok egy olyan ajánlatra, ami nincs is. Azt se tudja, hogy mit fog ajánlani a Liverpool (ha egyáltalán ajánl) és startból löki a miénket.
Már csak 1 nap és okosabbak leszünk :wink:

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15637 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

focimark írta:Everton have rejected a £25m offer from Chelsea for Ross Barkley(BBC)
'EVERTON REJECT BARKLEY BID'

Everton have rejected Chelsea’s opening bid of £25m for Ross Barkley, according to the Daily Telegraph.

However, the report suggests talks are ongoing between the two clubs to try to reach a deal.
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#15638 Hozzászólás Szerző: focimark »

Everton have rejected a £25m offer from Chelsea for Ross Barkley(BBC)

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#15639 Hozzászólás Szerző: laczze »

Ezt a szerencsétlen totál nemérte. Szerintem elment az esze a szarzinál :D
Nem tudom mit lát a Pool ban igazából játék szempontjából is nagyobb esélye van nálunk bekerülni és minőségileg is jobb csapatba jönne.
Lehet hogy Pool drukker vagy ilyesmi.
Viszont ezek után ha a Pool nak nem kell és jönne hozzánk nyalizni, elküldeni szépen a utcalány anyjába aztán rohadj el a Sz4rsenal ban.
Drogba,Lampard,Terry <3

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#15640 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

BREAKING NEWS

Sky sources understand Leicester City midfielder Danny Drinkwater has handed in a transfer request.

He's keen to join Chelsea and wants to force through a move, but so far the Blues are not prepared to meet Leicester's valuation.

We understand a fee of £25m has been discussed.

Leicester do not want to sell Drinkwater, and only an exceptional bid will prise him away.

Válasz küldése