Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9372
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18061 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ha már Bayern, Alaba nevét nem nagyon emlegetik, nem is csoda hiszen a világ top3 csapatában játszik és lejjebbadna ha Angliába igazolna, talán a bajnokság ami mellettünk szól, minden esetre ő tökéletes vétel lenne. Klasszis hátul, elöl remek, három hiányposztot tömne be nálunk. Tud a védelem szélén és közepén plusz a középpályán egyformán jól játszani. Nulla az esélye, de nagyon logikus vétel lenne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#18062 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Nagyon sokan csak egy kezdő 11-ben gondolkodtok, pedig egy BL győzelemhez szükség van minőségi cserékre, és ez alatt nem 18-19 éves ifiket vagy kiégett 35 éves játékosokat kell érteni, hanem olyanokat, akiket a kezdőbe is bármikor be lehet rakni, illetve adott esetben lehet rájuk számítani.

Vegyük alapul a Bayernt. Tudom, hogy nem a legjobb példa, de rajtuk keresztül lehet talán a legjobban szemléltetni ezt a helyzetet. A mai kezdőjük egytől egyig (világ)klasszis játékosokból áll, és mégis olyanok padoznak, mint Douglas Costa, Müller, Coman vagy épp Renato Sanches. Csak a mostani padjuknak a piaci értéke kb 200 millió euró, tehát látható azért, hogy nem kis nevekről van szó. Nyilván nem ücsörögnek egész szezonban a padon, hanem egyfajta egészséges rotáció részét képezik, ahol ideális esetben az a játékos lesz a kezdő a következő meccsen, akinek a kezdetése a leginkább indokolt, ergó a legjobb formában van, vagy a legkipihentebb, vagy egyéb szempontok alapján (lásd nálunk: Ivanovity). Tehát nem töltelékemberekben kell gondolkodni, akikre max 1-2 meccset lehet rábízni, hanem olyanokban, akikre sérülés esetén akár mindet.

A mostani szezonban kirajzolódott, hogy Conte 13-14 játékosnál többet nem nagyon használ, de ez a BL-lel majd úgyis változni fog, mert ennyi emberrel egész egyszerűen képtelenség ~60 meccset lenyomni. Szóval igenis kellenek a konkurenciák, főleg Moses és Alonso posztjára, mert perpill oda csak vészmegoldásaink vannak, és eddig nem igazán volt olyan, aki megütné az említett játékosok szintjét.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9372
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18063 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Cancelo jobboldalt mindent tud játszani. Nem csodálkoznék ha idővel feljebb játszaná magát mint Bale. Sokkal jobb lenne mint Moses, egyszerre is tudnának játszani, de amúgy is kell majd jövőre a rotáció.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#18064 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Ha mar letrejott ez a topic, akkor talan ide a megfelelobb. Egybehango forrasok szerint, nyaron egy minosegi RW az elso szamu celpontuk, ami szerintem abszolut hiheto. A nevek a szokasosak, Sanchez,Griezmann,Silva,Reus...stb

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#18065 Hozzászólás Szerző: emsanya »

adrian1989 írta:
emsanya írta:
adrian1989 írta:elég hihetőnek tűnik ugyanis a Valencia nem felel meg a pénzügyi fair play-nek.
nagyon jó játékosnak tartom, remélem igaz.

http://www.express.co.uk/sport/football ... r-26m-Deal" onclick="window.open(this.href);return false;
Moses cseréjének?
azt nem jelenteném ki, hogy cseréjének de arra a posztra.
Akkor Moses lenne csere? Most hosszabbitott, meg emeltek a fizuján. Valamelyikük megszívná...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4823
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#18066 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Csapják mellé Gayát egy össz. 50m fontért és deal.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#18067 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:
adrian1989 írta:elég hihetőnek tűnik ugyanis a Valencia nem felel meg a pénzügyi fair play-nek.
nagyon jó játékosnak tartom, remélem igaz.

http://www.express.co.uk/sport/football ... r-26m-Deal" onclick="window.open(this.href);return false;
Moses cseréjének?
azt nem jelenteném ki, hogy cseréjének de arra a posztra.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#18068 Hozzászólás Szerző: emsanya »

adrian1989 írta:elég hihetőnek tűnik ugyanis a Valencia nem felel meg a pénzügyi fair play-nek.
nagyon jó játékosnak tartom, remélem igaz.

http://www.express.co.uk/sport/football ... r-26m-Deal" onclick="window.open(this.href);return false;
Moses cseréjének?

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#18069 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

elég hihetőnek tűnik ugyanis a Valencia nem felel meg a pénzügyi fair play-nek.
nagyon jó játékosnak tartom, remélem igaz.

http://www.express.co.uk/sport/football ... r-26m-Deal" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#18070 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

laczze írta:Legklasszabb esetben 3 igazolás lenne. Egy védő Bonucci, egy Nainggolang/Vidal Kanté mellé és előre szintén egy klasszis legyen az Reus vagy Grizemann. Ebből jó ha 1 összejön akkor az ne Reus legyen.
Bonucci szerintetek megér 50 millió fontot állítólag ez az az ár amiért a Juve elengedné, szerintem nem, van benne 2-3 év és nem lehet tudni, hogy hogyan teljesítene egy ismeretlen közegben, mert ugye a Juve védelme az ugyanaz mint az olasz válogatott védelme.
Nainggolan nagy vétel lenne, de láthatóan nagyon élvezi most a játékot a Rómában nem hiszem, hogy most lépne le onnan, Vidal is nagyon jó lenne de ő is már 30 és érte is rengeteg pénzt szeretne a Bayern.
Grizi tuti Mu-ba megy, mert ott a haverja Pogba és ők fognak neki tudni akkora fizut adni amire majd igent fog tudni mondani.
Hátvéd szerintem nem kell mert Christensen visszajön és ha a vezetőség nem fogja elcseszni akkor hosszú távon ott van Zouma és ő, de ott van még Luiz és Cahill is de Aké is tud ott játszani.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#18071 Hozzászólás Szerző: laczze »

Legklasszabb esetben 3 igazolás lenne. Egy védő Bonucci, egy Nainggolang/Vidal Kanté mellé és előre szintén egy klasszis legyen az Reus vagy Grizemann. Ebből jó ha 1 összejön akkor az ne Reus legyen.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#18072 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kötve hiszem, hogy Reus pont a keményebb PL-t bírná sérülés nélkül. Azt az összeget amit érte kérnek, inkább Nainggolanra költsék.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#18073 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Bandi írta:
adrian1989 írta:
szerintem a titok az, hogy nem tud 100%-an rendbe jönni, mert a Dortmund nem engedheti meg a hiányát.
Nálunk Zouma visszatérése is nagyon sokat késett de megvolt az oka, Reus-ra azt mondják, hogy 1 hónapig sérült de 3 hét múlva már a pályán szaladgál.
Az a baj, hogy nagyon más nincs is arra a posztra aki megfizethető vagy mozdítható ,Sanchezt kizárt, hogy az 4rsenal odaadja, Bale mozdíthatatlan Di Maria pedig visszaverekedte magát a PSG kezdőjébe nem most fog lelépni, más olyan játékos aki előrelépés lenne meg nagyon nincs és szerintem ha jövőre is esélyesek akarunk maradni a bajnoki címre plusz a BL-be is előkelő helyen szeretnénk végezni akkor muszáj ilyen játékosokban gondolkodni, mert a bajnokságba a Mu és a MC is erősödni fog.
Volt pár nyara arra, hogy meggyógyuljon, mindig lemaradt a válogatott tornákról, szóval ez nem hiszem hogy kifogás lehetne. A támadósorunkban van 2 klasszis, nem hiszem hogy a nyár legfontosabb feladata az lenne hogy még egy világsztárt igazoljunk előre, én oda inkább egy tehetséges fiatalabb játékost hoznék, akiben van potenciál és Kanté mellé néznék egy klasszis játékost.
Kante mellé is kell egy jó játékos, de a támadósorba csak Hazard van olyan játékos aki tud váratlant húzni.
Costa ha egyáltalán marad engem nem győz meg, mert fél évig lövi a gólokat meg adja az assistokat, de utána valami lesz vele, ez volt az első szezonjában és az ideiben is.
Pedro most nem rossz, de nagyon ritkán csinál valami váratlant, Willian sem rossz, de neki nem annyira fekszik az a poszt.
Ha fiatal akkor szintén Dortmund és nem más mint Dembele, szerintem az egyik legjobb fiatal játékos jelenleg a világon gyors jól cselez jól is lő, de ő szerintem elérhetetlen, mert a Dortmund 1 év után nem fogja elengedni és ő sem hiszem, hogy elhagyná őket plusz az ára is szerintem bőven 50 millió font felett lenne, ami szerintem megérné a befektetést.
Én amúgy úgy olvastam, hogy Conte akarja Reus-t és ha ő úgy érzi rá van szükség és bele is fér a költségvetésbe akkor hajrá.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#18074 Hozzászólás Szerző: Bandi »

adrian1989 írta:
szerintem a titok az, hogy nem tud 100%-an rendbe jönni, mert a Dortmund nem engedheti meg a hiányát.
Nálunk Zouma visszatérése is nagyon sokat késett de megvolt az oka, Reus-ra azt mondják, hogy 1 hónapig sérült de 3 hét múlva már a pályán szaladgál.
Az a baj, hogy nagyon más nincs is arra a posztra aki megfizethető vagy mozdítható ,Sanchezt kizárt, hogy az 4rsenal odaadja, Bale mozdíthatatlan Di Maria pedig visszaverekedte magát a PSG kezdőjébe nem most fog lelépni, más olyan játékos aki előrelépés lenne meg nagyon nincs és szerintem ha jövőre is esélyesek akarunk maradni a bajnoki címre plusz a BL-be is előkelő helyen szeretnénk végezni akkor muszáj ilyen játékosokban gondolkodni, mert a bajnokságba a Mu és a MC is erősödni fog.
Volt pár nyara arra, hogy meggyógyuljon, mindig lemaradt a válogatott tornákról, szóval ez nem hiszem hogy kifogás lehetne. A támadósorunkban van 2 klasszis, nem hiszem hogy a nyár legfontosabb feladata az lenne hogy még egy világsztárt igazoljunk előre, én oda inkább egy tehetséges fiatalabb játékost hoznék, akiben van potenciál és Kanté mellé néznék egy klasszis játékost.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#18075 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Bandi írta:
adrian1989 írta:
Bandi írta: Ja, csak ez a hármas max a szezon negyedében tudna együtt játszani, a többi részében Reus sérült lenne. Tegnap például megint le kellett cserélni és 1 hónapra off, én biztos nem adnék ennyi pénzt egy ilyen sérülékeny játékosért, nagyon nagy kockázat lenne. Szerintem annyira tropára vannak már menve a lábai hogy klasszis ő már nem nagyon lesz.
szerintem azt nem lehet tudni, hogy itt mennyit lesz sérült,nagyon sokat számít az orvosi stáb ott van Wilshere aki az 4rsenalba egy évben 3 meccset játszott most meg végignyomja a szezont szinte sérülés nélkül.
lehet Reus nálunk nem is lenne sérült ezt senki nem tudhatja előre, mindegy én tartom magam ahhoz, hogy rá le kell csapni mert bárki viszi el nagyon jól jár vele.
Nagyon rossz munkát kell hogy végezzen a Dortmund orvosi stábja, ha ez tényleg rajtuk múlik, de sztem ennél többről van szó, évek óta nincs egy olyan fél szezonja amikor ne lenne valamilyen súlyosabb sérülése. Nem hiszem hogy varázsütésre strapabíróbb lenne Reus, ha ideigazolna, hiába jó a mi orvosi csapatunk. Ha mondjuk 30 milláért el lehetne hozni, akkor bepróbálnám én is, de 60-70 millióval elmenne a nyári pénzünk nagy része és azért vannak nagyobb lyukak a keretben mint az a poszt ahova ő jönne.
szerintem a titok az, hogy nem tud 100%-an rendbe jönni, mert a Dortmund nem engedheti meg a hiányát.
Nálunk Zouma visszatérése is nagyon sokat késett de megvolt az oka, Reus-ra azt mondják, hogy 1 hónapig sérült de 3 hét múlva már a pályán szaladgál.
Az a baj, hogy nagyon más nincs is arra a posztra aki megfizethető vagy mozdítható ,Sanchezt kizárt, hogy az 4rsenal odaadja, Bale mozdíthatatlan Di Maria pedig visszaverekedte magát a PSG kezdőjébe nem most fog lelépni, más olyan játékos aki előrelépés lenne meg nagyon nincs és szerintem ha jövőre is esélyesek akarunk maradni a bajnoki címre plusz a BL-be is előkelő helyen szeretnénk végezni akkor muszáj ilyen játékosokban gondolkodni, mert a bajnokságba a Mu és a MC is erősödni fog.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#18076 Hozzászólás Szerző: Bandi »

adrian1989 írta:
Bandi írta: Ja, csak ez a hármas max a szezon negyedében tudna együtt játszani, a többi részében Reus sérült lenne. Tegnap például megint le kellett cserélni és 1 hónapra off, én biztos nem adnék ennyi pénzt egy ilyen sérülékeny játékosért, nagyon nagy kockázat lenne. Szerintem annyira tropára vannak már menve a lábai hogy klasszis ő már nem nagyon lesz.
szerintem azt nem lehet tudni, hogy itt mennyit lesz sérült,nagyon sokat számít az orvosi stáb ott van Wilshere aki az 4rsenalba egy évben 3 meccset játszott most meg végignyomja a szezont szinte sérülés nélkül.
lehet Reus nálunk nem is lenne sérült ezt senki nem tudhatja előre, mindegy én tartom magam ahhoz, hogy rá le kell csapni mert bárki viszi el nagyon jól jár vele.
Nagyon rossz munkát kell hogy végezzen a Dortmund orvosi stábja, ha ez tényleg rajtuk múlik, de sztem ennél többről van szó, évek óta nincs egy olyan fél szezonja amikor ne lenne valamilyen súlyosabb sérülése. Nem hiszem hogy varázsütésre strapabíróbb lenne Reus, ha ideigazolna, hiába jó a mi orvosi csapatunk. Ha mondjuk 30 milláért el lehetne hozni, akkor bepróbálnám én is, de 60-70 millióval elmenne a nyári pénzünk nagy része és azért vannak nagyobb lyukak a keretben mint az a poszt ahova ő jönne.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#18077 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Bandi írta:
adrian1989 írta:http://metro.co.uk/2017/03/04/chelsea-t ... d-6488840/

elég érdekes, remélem igaz.
nagy kedvencem Reus és ő tényleg nagyon nagy előrelépés lenne és a 70 millió is reális ha a mai árakat nézzük ugyanis ő egy klasszis játékos.
egy álom lenne a Hazard Costa Reus elöl.
Ja, csak ez a hármas max a szezon negyedében tudna együtt játszani, a többi részében Reus sérült lenne. Tegnap például megint le kellett cserélni és 1 hónapra off, én biztos nem adnék ennyi pénzt egy ilyen sérülékeny játékosért, nagyon nagy kockázat lenne. Szerintem annyira tropára vannak már menve a lábai hogy klasszis ő már nem nagyon lesz.
szerintem azt nem lehet tudni, hogy itt mennyit lesz sérült,nagyon sokat számít az orvosi stáb ott van Wilshere aki az 4rsenalba egy évben 3 meccset játszott most meg végignyomja a szezont szinte sérülés nélkül.
lehet Reus nálunk nem is lenne sérült ezt senki nem tudhatja előre, mindegy én tartom magam ahhoz, hogy rá le kell csapni mert bárki viszi el nagyon jól jár vele.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#18078 Hozzászólás Szerző: Bandi »

adrian1989 írta:http://metro.co.uk/2017/03/04/chelsea-t ... d-6488840/

elég érdekes, remélem igaz.
nagy kedvencem Reus és ő tényleg nagyon nagy előrelépés lenne és a 70 millió is reális ha a mai árakat nézzük ugyanis ő egy klasszis játékos.
egy álom lenne a Hazard Costa Reus elöl.
Ja, csak ez a hármas max a szezon negyedében tudna együtt játszani, a többi részében Reus sérült lenne. Tegnap például megint le kellett cserélni és 1 hónapra off, én biztos nem adnék ennyi pénzt egy ilyen sérülékeny játékosért, nagyon nagy kockázat lenne. Szerintem annyira tropára vannak már menve a lábai hogy klasszis ő már nem nagyon lesz.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#18079 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

http://metro.co.uk/2017/03/04/chelsea-t ... d-6488840/" onclick="window.open(this.href);return false;

elég érdekes, remélem igaz.
nagy kedvencem Reus és ő tényleg nagyon nagy előrelépés lenne és a 70 millió is reális ha a mai árakat nézzük ugyanis ő egy klasszis játékos.
egy álom lenne a Hazard Costa Reus elöl.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9372
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18080 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hírbehoztak minket Belottival, állítólag conte figyelte az uccsó meccsén.

Tényleg jó befejező, elsősorban fejjel erős, jó nagyot ugrik. Viszont 1v1ben és távolról nem valami hűde, plusz lassú mint Costa. Az ára 100 millió, aszondják... Nevetséges, 100x inkább lukaku.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése