Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15621 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Megyó írta:Arsenal, Liverpool... Őszintén, ha beírja a googlbe, hogy "Premier League Champions" akkor látni fogja, hogy 2004 óta ez a két csapat nem volt bajnok. Biztos, hogy csöbörből vödörbe akar igazolni?

Viccnek is rossz egy lapon említeni a Chelseat a Liverpoollal.
amúgy én csak azt nem értem, hogy ő mit hisz, hogy a Pool-ba előbb bekerül a kezdőbe?
mert szerintem ott nehezebb dolga lenne, de ő tudja.
múltkor valahol olvastam, hogy az 4rsenal nem akar a Pool-nak játékost eladni mert szerintük a Pool veszélyezteti a 4. helyüket, nem tudom ez mennyire komoly, de ha ez igaz akkor Ox ott rohad majd meg az 4rsenalba. :)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15622 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Arsenal, Liverpool... Őszintén, ha beírja a googlbe, hogy "Premier League Champions" akkor látni fogja, hogy 2004 óta ez a két csapat nem volt bajnok. Biztos, hogy csöbörből vödörbe akar igazolni?

Viccnek is rossz egy lapon említeni a Chelseat a Liverpoollal.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15623 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Arsenal have rejected an opening bid in the region of £30million for Alex Oxlade-Chamberlain from Liverpool, according to the Evening Standard.
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15624 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Llorente taktikailag nagyon jo lenne, használható és ha elfogadja hogy második-harmadik számú csatár, akkor főnyeremény.
De továbbra is jobb lenne, ha a középpálya és a wingback egyezkedések összejönnének, egyszer tuti, egyszer tagadás. De hiszek benne h holnap estig megoldódik.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#15625 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Kép

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15626 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Matt Law @Matt_Law_DT

A deal for Llorente to join Chelsea from Swansea could be agreed today after talks late last night #cfc
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolási pletykák

#15627 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Azért kíváncsi lennék, hogy ezeket a híreket honnan veszik vagy ki gyártja...?! Persze lehet, hogy igaz ez az Oxlade-os hír de ugyanannyi esélye van, hogy kamu.
Most komolyan...hogy vágyok és várok egy olyan ajánlatra, ami nincs is. Azt se tudja, hogy mit fog ajánlani a Liverpool (ha egyáltalán ajánl) és startból löki a miénket.
Már csak 1 nap és okosabbak leszünk :wink:

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15628 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

focimark írta:Everton have rejected a £25m offer from Chelsea for Ross Barkley(BBC)
'EVERTON REJECT BARKLEY BID'

Everton have rejected Chelsea’s opening bid of £25m for Ross Barkley, according to the Daily Telegraph.

However, the report suggests talks are ongoing between the two clubs to try to reach a deal.
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#15629 Hozzászólás Szerző: focimark »

Everton have rejected a £25m offer from Chelsea for Ross Barkley(BBC)

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#15630 Hozzászólás Szerző: laczze »

Ezt a szerencsétlen totál nemérte. Szerintem elment az esze a szarzinál :D
Nem tudom mit lát a Pool ban igazából játék szempontjából is nagyobb esélye van nálunk bekerülni és minőségileg is jobb csapatba jönne.
Lehet hogy Pool drukker vagy ilyesmi.
Viszont ezek után ha a Pool nak nem kell és jönne hozzánk nyalizni, elküldeni szépen a utcalány anyjába aztán rohadj el a Sz4rsenal ban.
Drogba,Lampard,Terry <3

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#15631 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

BREAKING NEWS

Sky sources understand Leicester City midfielder Danny Drinkwater has handed in a transfer request.

He's keen to join Chelsea and wants to force through a move, but so far the Blues are not prepared to meet Leicester's valuation.

We understand a fee of £25m has been discussed.

Leicester do not want to sell Drinkwater, and only an exceptional bid will prise him away.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15632 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

focimark írta:Oxlade-Chamberlain has rejected Chelsea move & wants to join Liverpool. Bid lower than #CFC £40m expected. Otherwise will stay at #AFC(BBC)
nem értem ezt az embert!
A pool nem is tett érte ajánlatot, de ő oda menne inkább.
ott sokkal nehezebb lenne bekerülnie a kezdőbe mert ott van Salah Mane és egyenlőre Coutinho sem ment el és még Firminho is tud szélsőt játszani és ezek az emberek mint előtte lesznek a sorban, nálunk meg a támadósorban egy Pedro-t vagy Willian-t kéne kiszorítania ami nem lehetetlen küldetés, de ha idén nem is menne neki Pedro kiszorítása jövőre már alap ember lehetne mert Pedro 30 éves, ha meg RWB-nek szánná Conte akkor meg Moses-el kéne megküzdenie, de ő tudja menjen akkor a Pool-ba azt üljön a padon.
Csak azt bánom, hogyha ez a seggdugasz miatt nem jött Joao Cancelo akkor nagy szarban leszünk mert nem nagyon tudok mondani olyan jobb oldali védőt aki elérhető lenne még így az utolsó napokba és előrelépést jelentene.
akkor marad Drinkwater meg Barkley esetleg még Rose akik angolok és szóba kerültek, de valaki írta, hogy még 2 angol játékos kell ahhoz, hogy 25 fős keretet lehessen nevezni.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15633 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta:
focimark írta:Oxlade-Chamberlain has rejected Chelsea move & wants to join Liverpool. Bid lower than #CFC £40m expected. Otherwise will stay at #AFC(BBC)
Széééép. Sebaj, 2 nap még rengeteg idő arra, hogy találjunk egy fasza kis angol jobbhátvédet 8)
Még mindig jobb, mint egy pudliba vágyódó exkátyús túlfizetése. Ha már náluk nézelődünk hozhatnánk Holdingot vagy Chamberst, esetleg a leárazott Wilsheret. Gondolom mind olcsóbb mulatság lenne, mint a fejlődésben megállt Ox.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15634 Hozzászólás Szerző: Pityee »

focimark írta:Oxlade-Chamberlain has rejected Chelsea move & wants to join Liverpool. Bid lower than #CFC £40m expected. Otherwise will stay at #AFC(BBC)
Tehát elvileg a csapatok megegyeztek, csak a seggdugó nem akar ide jönni, szép. Az mondjuk eléggé nevetséges lenne, ha úgy jönne ide, hogy övé lenne a top3 magas fizu a csapatból (Mert gondolom azzal kéne meggyőzni). Közben a szarzi vissza dobta a city első 50milliós (font) ajánlatát Sanchezért. http://www.skysports.com/football/news/ ... m-man-city" onclick="window.open(this.href);return false;
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15635 Hozzászólás Szerző: kazomester »

focimark írta:Oxlade-Chamberlain has rejected Chelsea move & wants to join Liverpool. Bid lower than #CFC £40m expected. Otherwise will stay at #AFC(BBC)
Széééép. Sebaj, 2 nap még rengeteg idő arra, hogy találjunk egy fasza kis angol jobbhátvédet 8)

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#15636 Hozzászólás Szerző: focimark »

Oxlade-Chamberlain has rejected Chelsea move & wants to join Liverpool. Bid lower than #CFC £40m expected. Otherwise will stay at #AFC(BBC)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15637 Hozzászólás Szerző: Dante »

Daniel írta:Szerintem nem olyan rossz ő. Pedro és Willian max idén marad kezdő (sőt Willian szerintem jövőre dobbant, én Pedrot mondjuk én megtartanám cserének). Barkley nem olyan rossz azért, 25 milláért pedig simán el kell hozni. Rubent ő nem fogja gátolni, ha tényleg hozza azt, amit mindenki várna tőle.

Barkley, Drinkwater és Ox jó igazolások lennének. Mélyebb lenne a keret és jönne 3 angol, akik ülhetnek a padon, de ha bedobjuk őket is fognak tudni hozni egy korrekt szintet szerintem (amire szükség van, mert Willian és Pedro max minden harmadik meccsen mutatnak valamit.... az meg idén kevés lesz).
Addig minden oké, ameddig ezek a játékosok nem mérik fel, hogy a nemzetiségük miatt van rájuk kereslet, de ahogy Ox-nál is látni, megkéri ő a heti árát. Azt megértem hogy az arsenal-ból lépne, azt viszont már nem, hogy miből gondolja, hogy a pool-nál versenyezhet Mané-val, Salah-val a támadó szélső posztokon, illetve hogy mivel szolgált rá a 200k+-os fizetésre.
Remélem racionális üzletet kötünk, már a 35 millás vételár is durva, az elvágyódás és az 1 éves szerződés tükrében.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15638 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Kaveh Solhekol @SkyKaveh
Alex Oxlade-Chamberlain would prefer move to Liverpool from Arsenal but time running out. Chelsea have agreed fee. No Liverpool bid - yet


Danny Drinkwater has handed in a transfer request, amid reported interest from Chelsea. (Sky Sports) #CFC

Oxlade pedig nagyon kene..
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15639 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Dante írta:Ráadásul már megvették a nagyon hasonló típusú Sigurdsson-t, tehát létszámfelettivé vált.

Egyébként nem nagyon látom Barkley helyét a csapatban. Hasonló típus Ruben is, csak ő sokkal komplexebb, mert vannak védekező készségei, de Barkley fizikumán kívül nem nagyon tud semmit felmutatni.
25-30-ért értelmesebb igazolásnak tartom, mint Drinkwater-t figyelembe véve a korát. Hozzátéve, hogy a "vizesfiúval" sincs bajom, szerintem simán elfér, csupán azzal van bajom amit már páran boncolgattak előttem...

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15640 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Dante írta:Ráadásul már megvették a nagyon hasonló típusú Sigurdsson-t, tehát létszámfelettivé vált.

Egyébként nem nagyon látom Barkley helyét a csapatban. Hasonló típus Ruben is, csak ő sokkal komplexebb, mert vannak védekező készségei, de Barkley fizikumán kívül nem nagyon tud semmit felmutatni.
Szerintem nem olyan rossz ő. Pedro és Willian max idén marad kezdő (sőt Willian szerintem jövőre dobbant, én Pedrot mondjuk én megtartanám cserének). Barkley nem olyan rossz azért, 25 milláért pedig simán el kell hozni. Rubent ő nem fogja gátolni, ha tényleg hozza azt, amit mindenki várna tőle.

Barkley, Drinkwater és Ox jó igazolások lennének. Mélyebb lenne a keret és jönne 3 angol, akik ülhetnek a padon, de ha bedobjuk őket is fognak tudni hozni egy korrekt szintet szerintem (amire szükség van, mert Willian és Pedro max minden harmadik meccsen mutatnak valamit.... az meg idén kevés lesz).
*knock, and it shall be opened unto you*

Válasz küldése