Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6641 Hozzászólás Szerző: Dante »

Botond9797 írta: 2022. január 9., vasárnap 20:21 Az én egyik személyes jelöltem a dortmundi Guerreiro lenne, ő is több poszton bevethető és kifejezetten penge, támadásban erős spíler. Jó korban van még, nem mellesleg játszott már Tuchel kezei alatt, a mester dortmundi edzősége idején szerződtették a sárga-feketék.
Ugyanolyan lassú mint Alonso, kb hasonló erősségekkel és gyengeségekkel, védekezni nem tud és marha alacsony is. Arról nem beszélve, hogy drága is lenne és tuti nem elégedne meg a csere szereppel, pedig a Bundesliga-ban jól játszók ritkán szoktak beválni itt.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6642 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Az én egyik személyes jelöltem a dortmundi Guerreiro lenne, ő is több poszton bevethető és kifejezetten penge, támadásban erős spíler. Jó korban van még, nem mellesleg játszott már Tuchel kezei alatt, a mester dortmundi edzősége idején szerződtették a sárga-feketék.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6643 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Dante írta: 2022. január 9., vasárnap 18:41 Én magunkat sajnálom. Megszabdultunk az egyik leggyengébb játékostól, már Alonso is majdnem el volt felejtse és jogosan elhallgattatta Chilwell a kritikusait, a sérülése az egészet borította.
Tökéletes alkalom lenne, hogy új baloldali védőt nézzünk, ha nem is Digne-t, valaki mást, hogy nyáron Alonso is léphessen. Nem tudom mi az ambició az évre nézve, de ha Emersonban gondolkoznak a klubnál, akkor idén nem lehet nagy az elvárás.
A másik oldalra pedig még csere sincs, Pulisic bohóckodik ott, de sok haszna nem szokott lenni.
Azpi a csere a túloldalt (meg néha CHO is feltűnt korábban), sztem ez teljesen rendben van. Abban meg van valami, amit írsz, azonban az egyértelmű, hogy nem Ben elé szeretnénk valakit, hanem mögé, ami miatt látható, hogy nem nagy nevek röpködnek. Részemről azért lenne Digne szimpi, mert ellenne a csere szereppel, 3 évvel fiatalabb Alonsonál, jobb is, és így mehetne a spanyol a nyáron és Ben mögé lenne egy értelmesebb cserénk. Nyilván jó lenne kölcsönbe, előbb megnézni elég jó e cserének, de ha korrekt összeget kér(ne?) érte az Everton, akkor elvihetnénk végleg.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6644 Hozzászólás Szerző: Dante »

Én magunkat sajnálom. Megszabdultunk az egyik leggyengébb játékostól, már Alonso is majdnem el volt felejtse és jogosan elhallgattatta Chilwell a kritikusait, a sérülése az egészet borította.
Tökéletes alkalom lenne, hogy új baloldali védőt nézzünk, ha nem is Digne-t, valaki mást, hogy nyáron Alonso is léphessen. Nem tudom mi az ambició az évre nézve, de ha Emersonban gondolkoznak a klubnál, akkor idén nem lehet nagy az elvárás.
A másik oldalra pedig még csere sincs, Pulisic bohóckodik ott, de sok haszna nem szokott lenni.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6645 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Botond9797 írta: 2022. január 9., vasárnap 16:26 Közben Fabri szerint Tuchel és a vezetőség Emerson-t preferálná Digne helyett, mert az Evertonnál nem kölcsönüzletben, hanem a francia végleges eladásában gondolkodnak.

Ezzel kapcsolatban két dolog merült fel bennem. 1. Folynak az egyeztetések a Lyon-nal, de az is minimum kérdéses szerintem, hogy Emerson szeretne-e visszatérni. Év végén VB-t rendeznek és nem biztos, hogy jót tenne az esélyeinek egy félév Alonso cseréjeként. 2. Az Everton-nál valahol érthető, hogy pénzt akarnak látni Digne-ből, de hosszabb távon lehet, hogy jobban járnának a kölcsönnel. Benítez szvsz max néhány hónap múlva lapátra kerül és tiszta lappal visszakapna az új edző egy Everton-szinten kiemelkedő balbekket.
Egyik sem ideális megoldás így. Tényleg ne játszadozzunk Emersonnal, eskü sajnálom.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6646 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Közben Fabri szerint Tuchel és a vezetőség Emerson-t preferálná Digne helyett, mert az Evertonnál nem kölcsönüzletben, hanem a francia végleges eladásában gondolkodnak.

Ezzel kapcsolatban két dolog merült fel bennem. 1. Folynak az egyeztetések a Lyon-nal, de az is minimum kérdéses szerintem, hogy Emerson szeretne-e visszatérni. Év végén VB-t rendeznek és nem biztos, hogy jót tenne az esélyeinek egy félév Alonso cseréjeként. 2. Az Everton-nál valahol érthető, hogy pénzt akarnak látni Digne-ből, de hosszabb távon lehet, hogy jobban járnának a kölcsönnel. Benítez szvsz max néhány hónap múlva lapátra kerül és tiszta lappal visszakapna az új edző egy Everton-szinten kiemelkedő balbekket.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6647 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

emsanya írta: 2022. január 7., péntek 16:09 https://www.fourfourtwo.com/news/chelse ... ne-dembele

3 játékos érkezése várható a nyáron 189 millio fontért. Ousmane Dembele, Erling Haaland és Lucas Digne.

Forrás: fourfourtwo, football.london
Haaland-ra szerintem akkor van reális esély, ha Lukaku komoly összegért cserébe távozik a nyáron. Dembele-nek lehet, hogy van valóságalapja, Tuchel mondta egyszer róla, hogy ő a legnagyobb ösztönös zseni, akivel valaha dolgozott. Más kérdés, hogy a profizmus és alázat teljes hiányából adódóan valószínűleg örök beváltatlan ígéret marad és éppen ezért nem hiszem, hogy a klub benne látná meg a jövőt (két név, akiért fizetni kellene, de talán nem vészes összeget, és szvsz tökéletesek lennének: Raphinha és Saint-Maximin). Digne akkor és csakis akkor lehet opció,ha most, januárban érkezik.

A fourfourtwo-tól ilyen cikket olvasni kiábrándító. Találomra megneveznek három nevet elképzelt, irreális pénzösszegeket.
Én úgy gondolom, hogy lesz komoly költekezés a nyáron, de mindenekelőtt két posztra fog két nagy név érkezni, ez a két poszt pedig a belsővédő és a középső középpályás. Meglepne, ha nem a Koundé-Fofana duó egyikéért és Tschouameni-ért robbantanánk bankot. Persze ezek is találgatások. Annyi a különbség, hogy én ingyen teszem. :)
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#6648 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta: 2022. január 7., péntek 21:21 Ő egy belső védő.

Nem ő eredetileg balhátvéd, aki most a Lipcse 3 védős rendszerében hol bal belső védőt, hol Wingbacket (Angelino helyén) játszott.
Zágrábban többnyire balhátvéd volt

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6649 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ő egy belső védő.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#6650 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Amazing24 írta: 2022. január 7., péntek 20:37 Josko Gvardiol nevet dobtak be a mai nap, mint Chilwell potlasa es Alonso utodja. Mit lehet rola tudni?
Azt hogy elég jó, bár néha még hibázik.
Stabil védőjáték, korrekt előrejáték, minimum 50milla

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#6651 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Josko Gvardiol nevet dobtak be a mai nap, mint Chilwell potlasa es Alonso utodja. Mit lehet rola tudni?

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6652 Hozzászólás Szerző: Dante »

Egyettértek a Dest ellen lévőkkel. Kapnánk egy újabb Pulisic-et, aki azért van ott ahol, mert valamelyik langyos ligában ment neki és amerikai, ami az utóbbi pár évben divatos dolog. Egyébként ugyanúgy csak futni tud a labdával, mint a "foci LeBron James-e", semmi másra nem jó.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6273
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6653 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ennek a Destnek már a neve is sz@r, ez a "brazilos akarok lenni a Sergino-val, de közben amerikai vagyok és játszottam már támadótól kezdve balhátvédig mindent, de mindenhol egységesen botrányos teljesítményt nyújtottam" nekem annyira nem jön be. Mellesleg az Ajaxból is kerültek már ki felhypeolt flopok, nem garancia semmire az, hogy honnan indult.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6654 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Dest max akkor jöjjön ha minimális összeget kell adni érte. Amúgy olyan terén okés hogy tényleg univerzális (univerzálisan szar :lol: )

Najonem, ha Digne ilyen drága, akkor jöhet az amcsi inkább.

Koundera jó lenne ismét rámenni az fix.

Crap
Hozzászólások: 994
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#6655 Hozzászólás Szerző: Crap »

Elnézve eddig az SOS fél szezonos lb/RB posztra érthető okokból közel a nullát akarjuk költeni. Így az eleve tervezett játékosokert továbbra is versenyben lehet a klubb és megszerezheti őket.
Ilyen pl Kounde akiről folyamatosan írják, hogy továbbra se tettünk le róla és szeretnénk elhozni.
Sule szerződése is lejár és ingyen igazolható lesz nyáron, őt is elég sokat szóba hozzák velünk.

Egy rossz formában lévő , közép csapat kezdőjéből kiszorult Digne után 30 milliót biztos nem dobunk ki. De még 20at se szerintem. Őrültség is lenne.

Januárban nagyobb pénzért cserébe vagy Koundet vagy a közép palyara azt a francia gyereket tudnám elképzelni. De az is bőven benne van hogy senki se érkezik.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#6656 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta: 2022. január 7., péntek 16:09 https://www.fourfourtwo.com/news/chelse ... ne-dembele

3 játékos érkezése várható a nyáron 189 millio fontért. Ousmane Dembele, Erling Haaland és Lucas Digne.

Forrás: fourfourtwo, football.london
Azért azt megkérdezném a szerzőtől hogy a 189 hogy jött ki neki? Mert ugye Haaland-nak van az a 70 millió környéki kivásárlási ára, Dembele-nek lejár a szerződése, tehát ő ingyen lenne, gondolom nem tervezünk 119 milliót Digne-ért fizetni :D Durva hogy milyen mélyre süllyed a sportújságírás, most már gyakorlatilag tényleg ott tartunk hogy random kitalálnak néhány nevet és hozzátársítanak egy másik random összeget. És ezért még fizetést is kapnak :lol:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6657 Hozzászólás Szerző: emsanya »

https://www.fourfourtwo.com/news/chelse ... ne-dembele

3 játékos érkezése várható a nyáron 189 millio fontért. Ousmane Dembele, Erling Haaland és Lucas Digne.

Forrás: fourfourtwo, football.london

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#6658 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Rafael Benitez has confirmed that Lucas Digne has told Everton he wants to leave amid interest from Chelsea, Newcastle and West Ham in the France left-back.

Everton want around £30m for Lucas Digne.
https://www.skysports.com/transfer/news ... d-west-ham

Chelsea are still in heavy pursuit of Jules Kounde. - Fabrizio Romano
https://youtu.be/ZmtW67uTkx4

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6659 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Botond9797 írta: 2022. január 7., péntek 14:53 Ha Dest-et akarjuk, szerintem viszonylag könnyen és olcsón megszerezhetnénk. A Barcánál Ferran Torres regisztrálása a cél, ha jól tudom, ehhez mindenképpen el kell adniuk játékost. A transzfer pozitívuma lenne, hogy Dest tudtommal mindkét oldalon, sőt még szélsőként is bevethető, egy ilyen multifunkcionális játékos jolly joker lehetne a padról beállva James és Chilwell felépülése után is. A BArcánál nem marasztalnák, szurkolói oldalakon írták, hogy állítólag nem érti eléggé Xavi pozíciós játékát. Ezt cáfolja, hogy Ajax-nevelés és a hollandoknál ígéretetes volt annak idején, lehet, hogy a mi focink és az angol közeg jobban feküdne neki a jelenleg ezer sebből vérző Barcánál.
Dest mindkét oldalon tud játszani igaz, nagyon gyors, amerikai tehát jo mentalitásu és fiatal. Barcánál nem tudom mi lett vele, ajaxban nagy tehetség volt, ezek szerint Xavinak nem kell.

Amugy nincs egységesen jo megoldás, vannak akik Dignet szarozzák, vannak akik szerint Emerson egy fos és fölösleges visszahivni, meg vannak akik Dest-re mondják hogy nem elég jó. Egyelőre ezek a nevek vannak, mindnek van előnye és hátránya.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6660 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Ha Dest-et akarjuk, szerintem viszonylag könnyen és olcsón megszerezhetnénk. A Barcánál Ferran Torres regisztrálása a cél, ha jól tudom, ehhez mindenképpen el kell adniuk játékost. A transzfer pozitívuma lenne, hogy Dest tudtommal mindkét oldalon, sőt még szélsőként is bevethető, egy ilyen multifunkcionális játékos jolly joker lehetne a padról beállva James és Chilwell felépülése után is. A BArcánál nem marasztalnák, szurkolói oldalakon írták, hogy állítólag nem érti eléggé Xavi pozíciós játékát. Ezt cáfolja, hogy Ajax-nevelés és a hollandoknál ígéretetes volt annak idején, lehet, hogy a mi focink és az angol közeg jobban feküdne neki a jelenleg ezer sebből vérző Barcánál.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Válasz küldése