Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#3261 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Amúgy Thuram minek? Vele együtt lenne Felix, Auba, Fofana, Thuram és Havertz is sokszor játszik ott. 5 ember 1 center posztra nem sok (plusz később Broja is itt lesz, bár gondolom max következő szezonra)? Max úgy tudom elképzelni ha Fofana megy kölcsönbe, Auba el, Havertz csakis csatár mögött és akkor 2 ember van egy posztra, de nem hiszem hogy bármelyik újonnan idehozott ember örülne ha padozna.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#3262 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. január 13., péntek 18:53 Chelsea’s main midfield targets at the moment are Moises Caicedo and Romeo Lavia. Club like Kone but feel more possible in the summer, Rice maybe in the summer. (@Nathan_Gissing @CFC365Official) #CFC

Lavia meg Caicedo hatalmas lenne
Nagyon bomba lenne!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#3263 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gaba írta: 2023. január 13., péntek 18:36 🚨 Chelsea have entered talks with PSV over a deal to sign Noni Madueke. Blues technical director Christopher Vivell is pushing for the move. Ruud van Nistelrooy confirmed interest today. w/ @AdamNewson #CFC

Na Bubi ő egy őrült tehetség! Iszonyat gyorsasággal végig söpör a pályán, aztán beveri!
Igen Bubi őt en is nagyon ajanlom hogy scoutold meg!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#3264 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea’s main midfield targets at the moment are Moises Caicedo and Romeo Lavia. Club like Kone but feel more possible in the summer, Rice maybe in the summer. (@Nathan_Gissing @CFC365Official) #CFC

Lavia meg Caicedo hatalmas lenne

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#3265 Hozzászólás Szerző: Gaba »

🚨 Chelsea have entered talks with PSV over a deal to sign Noni Madueke. Blues technical director Christopher Vivell is pushing for the move. Ruud van Nistelrooy confirmed interest today. w/ @AdamNewson #CFC

Na Bubi ő egy őrült tehetség! Iszonyat gyorsasággal végig söpör a pályán, aztán beveri!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#3266 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2023. január 13., péntek 15:36 Én nem látok semmit ami extra Thuram gyerekben, nem tudom minek akarjuk leigazolni. Mennyi az ára?
1 v 1-ben nagyon jo a srac es jo a fizikuma meg kapura tör. Zakarival a Gladbach legjobbjai voltak.

Ennyi penzt siman megér egy francia valogatott.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#3267 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Annyi pozitívum lenne Thuram leigazolásában, hogy rosszabb nem lenne a jelenlegi támadóinknál...Nem tartom egy kimagasló tehetséggel megáldott játékosnak, de aztán lehet hogy beválna..Az ilyen igazolásokkal általában jól járunk.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#3268 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2023. január 13., péntek 16:04
Bubi írta: 2023. január 13., péntek 15:36 Én nem látok semmit ami extra Thuram gyerekben, nem tudom minek akarjuk leigazolni. Mennyi az ára?
10m font, nekem sem tetszik. Nagyon darabos
10m??? Jöhet!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#3269 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2023. január 13., péntek 15:36 Én nem látok semmit ami extra Thuram gyerekben, nem tudom minek akarjuk leigazolni. Mennyi az ára?
10m font, nekem sem tetszik. Nagyon darabos

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#3270 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én nem látok semmit ami extra Thuram gyerekben, nem tudom minek akarjuk leigazolni. Mennyi az ára?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#3271 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Mondjuk az vicces lesz, ha most még jön vagy 2 ember, aztán nyáron még belehuzunk és jön mittomen 4. Csak győzzük majd eladni azt a 10+ embert akiknek kurvara semmi keresnivalójuk a klubban. :roll: Nem beszélve az örök kolcsonjatekosokrol, bár most azt se tudom kik vannak már benne. 1 szó, mint 100, kezdenek rohadt sokan lenni a klubban.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#3272 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea is working on signing Marcus Thuram and has presented him and his agent with a plan.

Also in midfield, Moisés Caicedo is a player they really appreciate.

@FabrizioRomano


Thuramot jo lenne minnél előbb leigazolni hogy be lehessen állitani előre. Jövöhéten már játszhatna.

Caicedo is jöhet mint egy falat kenyér.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#3273 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Állítólag Moukoko életkora nem stimmel, 18 helyett 22 éves.:D

Van egy ilyen gyanúm D.Fofánáról is, 30nak néz ki minimum.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2289
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák

#3274 Hozzászólás Szerző: Anti »

Dante írta: 2023. január 12., csütörtök 11:15
Bandi írta: 2023. január 12., csütörtök 8:35
kecske01 írta: 2023. január 12., csütörtök 7:54 Auba biznisz egyetlen pozitívuma, hogy Alonsotol végre megszabadultunk.
Én szívesebben látnám Alonso-t a bal oldalon mint Cucu-t, legalább lenne valaki akiben benne van a gól :D Meg Todd papának is maradt volna 60 milla a zsebében…
Milyen jó lenne ha nem a hasmenés és a szorulás közül kellene mindig választani.
Tökéletes megfogalmazás
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#3275 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bandi írta: 2023. január 12., csütörtök 8:35
kecske01 írta: 2023. január 12., csütörtök 7:54 Auba biznisz egyetlen pozitívuma, hogy Alonsotol végre megszabadultunk.
Én szívesebben látnám Alonso-t a bal oldalon mint Cucu-t, legalább lenne valaki akiben benne van a gól :D Meg Todd papának is maradt volna 60 milla a zsebében…
Milyen jó lenne ha nem a hasmenés és a szorulás közül kellene mindig választani.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#3276 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bandi írta: 2023. január 12., csütörtök 8:35
kecske01 írta: 2023. január 12., csütörtök 7:54 Auba biznisz egyetlen pozitívuma, hogy Alonsotol végre megszabadultunk.
Én szívesebben látnám Alonso-t a bal oldalon mint Cucu-t, legalább lenne valaki akiben benne van a gól :D Meg Todd papának is maradt volna 60 milla a zsebében…
Én nem, cucu sokkal gyorsabb meg technikásabb :D

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#3277 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2023. január 12., csütörtök 7:54 Auba biznisz egyetlen pozitívuma, hogy Alonsotol végre megszabadultunk.
Én szívesebben látnám Alonso-t a bal oldalon mint Cucu-t, legalább lenne valaki akiben benne van a gól :D Meg Todd papának is maradt volna 60 milla a zsebében…

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#3278 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Auba biznisz egyetlen pozitívuma, hogy Alonsotol végre megszabadultunk.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#3279 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Szabi írta: 2023. január 11., szerda 21:15
BlueBlood1993 írta: 2023. január 11., szerda 20:15
emsanya írta: 2023. január 11., szerda 19:27 Barcelona would love to sign Pierrer-Emerick Aubameyang but only a free transfer, with different salary terms and if Memphis Depay leaves.

Aubameyang can only play for Chelsea and Barcelona this season because of FIFA rules.

@FabrizioRomano


Ez egy uj Lukaku ügylet lenne.
Azért ne hasonlítsunk 20 milliót 100-hoz, illetve Auba bár enyhén szólva nem törte össze magát, de nyilvánvalóan Tuchel kérésére érkezett és egy rossz szava sem volt a klubra és nem rinyált. Míg a balga belga balhere tudta, hogy kihez jön, nem is váltották le az illetőt, mégis megalázta a klubot. Illetve itt sem ő vágyódik el, hanem a szalonna vinné. Ettől még nekem sem a szívem csücske Pierre, nyugodtan elhúzhatna amerre lát, mert minek van itt, de ne említsük egy lapon.
Lukaku egyrészt fiatalabb jóval Auba-nál, másrészt nem úgy érkezett 100 millióért, hogy fél évvel előtte ingyen kukázták, mint a Barca a gabonit, hanem az olasz liga legjobbjaként.

Mutass még egy olyan játékost a futballtörténelemben, akit 20 millióért értékesített a klubja úgy, hogy előtte fél évvel az utcáról szedte fel. Egyik legrosszabb transzfer all-time nálam, beleszámítva az átigazolasi díjon felül minden egyebet (a semmirekellőséget, Arsenal-legenda mivoltát, motiválatlanságát, értékelhetetlen hozzáállását, nem elhallgatva azt, hogy rendesen túl van már pályája zenitjén és jócskán korosodik).
Igen ezt alairom, de nem mocskolta a klubot illetve direkt figyeltem a legutóbbi meccsèn, futott azért nem egyszer. Félreértés ne essék, utálom hogy kèkben van, írtam is hogy elhuzhatna januárban, egyértelműen TT embere, de _mèrfölddekkel_ jobb a belgánál (arról még nem tehet hogy sikerült nevetségessé tenni minket hogy kisadtunk érte húsz millat, nem verte fel a saját árát).

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#3280 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea are exploring Thuram but they’re also “Exploring other options” for attacking players.

@FabrizioRomano


Thuramtol fuggetlenul még nezelodnunk tamado fronton, még fog erkezni valaki.

Válasz küldése