Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#3941 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2022. szeptember 1., csütörtök 11:36
Pityee írta: 2022. szeptember 1., csütörtök 11:34 Egyáltalán nem követem a holland ligát. Jól tolja ez az Alvarez gyerek amúgy?
Emberevő kvk :D
Akkor jöhet, végre valakit nem törnének össze a középpályánkon.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#3942 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Chelsea are close to agreeing a deal with Barcelona over the signing of Pierre-Emerick Aubameyang in a move which would see Marcus Alonso move to the La Liga side.

The deal would see Alonso plus around £6.5m go the other way. - Sky Sports

Auba a hirek szerint legalabb 1 honapig nem tud jatszani, miutan eltort neki az allkapcsa.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#3943 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Olyan mennyisegu hir, es nevek ropkodnek velunk kapcsolatban, raadasul hiteles oldalakon/forrasoktol, ami jol mutatja mekkora zurzavar lehet a felso vezetesben. Bizok benne, nem csinal Boehley orultseget. A legfontosabb igazolas a jovore tekintve egy tapasztalt sportigazgato lenne, es kore/melle alakitani egy profi szakmai stabot.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#3944 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta: 2022. szeptember 1., csütörtök 11:36
Pityee írta: 2022. szeptember 1., csütörtök 11:34 Egyáltalán nem követem a holland ligát. Jól tolja ez az Alvarez gyerek amúgy?
Emberevő kvk :D
Fofana valamint egy Alvarezhez hasonló VKP utat nyithatna egy fasza 4-3-3-hoz, vagy 4-2-3-1-hez is...

A lényeg hogy Jorginho minél kevesebbet játsszon.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#3945 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Gaba írta: 2022. szeptember 1., csütörtök 11:23 Chelsea are very interested in Neymar at the end of the transfer window. But the Brazilian is expected to stay - unless there's a crazy offer. (@RMCsport via Sky Sports) #CFC #PSG #DeadlineDay
Álom igazolás lenne

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#3946 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2022. szeptember 1., csütörtök 11:34 Egyáltalán nem követem a holland ligát. Jól tolja ez az Alvarez gyerek amúgy?
Emberevő kvk :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#3947 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyáltalán nem követem a holland ligát. Jól tolja ez az Alvarez gyerek amúgy?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#3948 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Gaba írta: 2022. szeptember 1., csütörtök 11:23 Chelsea are very interested in Neymar at the end of the transfer window. But the Brazilian is expected to stay - unless there's a crazy offer. (@RMCsport via Sky Sports) #CFC #PSG #DeadlineDay
Ennyire még talán ez a deadline day sem lesz őrült. :D
Amúgy ez is érdekes történet, szvsz lett volna olyan periódusa a nyárnak, július elején, amikor nyélbe lehetett volna ütni ezt az üzletet. Ney is ment volna, állítólag a PSG se marasztalta volna, akkor, ha igazak voltak a pletykák, nem kellett. Most Tuchel és a klubvezetés látja, hogy mekkora a probléma a támadók terén, ezért gyorsan mindenki meggondolja magát és Neymar/Leao nevek röpködnek hitelesebb oldalakon, amikor már nincs a nyári szerződtetésükre semmi esély...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#3949 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Gaba írta: 2022. szeptember 1., csütörtök 11:23 Chelsea are very interested in Neymar at the end of the transfer window. But the Brazilian is expected to stay - unless there's a crazy offer. (@RMCsport via Sky Sports) #CFC #PSG #DeadlineDay
Egyre jobb ötletek

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#3950 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Gaba írta: 2022. szeptember 1., csütörtök 11:23 Chelsea are very interested in Neymar at the end of the transfer window. But the Brazilian is expected to stay - unless there's a crazy offer. (@RMCsport via Sky Sports) #CFC #PSG #DeadlineDay
Chelsea owner Todd Boehly is reportedly prepared to give manager Thomas Tuchel what he wants before the summer transfer window slams shut on Thursday. And that means he would be willing to stump up the cash to sign Neymar after the Brazilian superstar was offered to the Blues by Paris Saint-Germain.

Just in: Chelsea submit €130million offer for Neymar

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#3951 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Chelsea are very interested in Neymar at the end of the transfer window. But the Brazilian is expected to stay - unless there's a crazy offer. (@RMCsport via Sky Sports) #CFC #PSG #DeadlineDay

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#3952 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Nem tudom mai világban ez mennyire működik, mármint hogy a játékos így nyom a klubbja felé, két nappal korábban próbálkozunk Ziyech is mellé csapjuk sima üzlet lett volna, nem is értem

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#3953 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Edson Alvarez understood to see himself as a perfect fit in Thomas Tuchel's #ChelseaFC system. The Ajax midfielder is pushing hard for a deadline day transfer to #CFC and is thought to be impressed by Chelsea's new era.

(@NickPurewal)

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#3954 Hozzászólás Szerző: focimark »

Edson Alvarez does NOT train with Ajax, he wants a departure to Chelsea. (@MikeVerweij)

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#3955 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Traxver írta: 2022. szeptember 1., csütörtök 7:05
kecske01 írta: 2022. szeptember 1., csütörtök 7:00 Tuchel őt kérte, én sem értem miért.
Gondolom nert a volt embere volt.
Az a baj TTvel, hogy megvannak az emberei és ahhoz ragaszkodik ha kell másik posztra is berakja az adott embert
Felemás megérzéseim vannak Auba-ügyben. Szerintem az nem igaz, hogy Aubameyang egy öltözőben elviselhetetlen hülyegyerek lenne, minden eddigi állomáshelyén, leszámítva az utolsó arsenal-os időszakát, nekem úgy tűnt, kedvelték és marasztalták. Akármilyen is, ha a kapcsolata az edzővel jó, márpedig Tuchel saját elmondása szerint szinte fiaként tekint rá, ez a viselkedésére is jó hatással lesz. Lukaku a bizonyíték arra, hogy mennyire meghatározó egy ilyen ember esetében, hogy milyen környezetben van és milyen a kapcsolata az edzőkkel, csapattársakkal stb. Még két indok Auba mellett: 1. olcsó megoldás, ráadásul Alonso is mehet. Jó, hogy nem robbantottunk bankot idén csatárért, nagyon kevés olyan ember van a piacon, aki 100%-ban jó biznisz lett volna (Haaland, Lewa, Kane), ők más-más okokból adódóan elérhetetlenek voltak, egy Isak/Sesko-szerű zsákbamacskáért pedig örülök, hogy nem költöttük el azt a pénzt, amit pl. ma középpályásért kiadhatunk. 2. Auba esetében nem lehet kifogás, hogy Tuchel nm tudja használni, Dortmund-ban egészen elképesztő számokat hozott a gaboni a mesterünk alatt, második közös szezonjukban pl. Lewát is előzte a góllövőlista élén. Ettől függetlenül tény, hogy egy megkopott gyorsaságú Auba érkezik túl a karrierje csúcsán, Haaland-féle számokat kár lenne várni tőle, de ha keveset lesz sérült és vág 15 gólt, már megérte. Nem az év üzlete, de bőven vállalható ktegória, főleg ha jön mellé még ma egy használható védekező középpályás is.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#3956 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Chelsea have joined Arsenal, Liverpool & Atletico Madrid in the race for Aston Villa's midfielder Douglas Luiz.

~ @SkySportsNews

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#3957 Hozzászólás Szerző: focimark »

fst200 írta: 2022. szeptember 1., csütörtök 7:49
kecske01 írta: 2022. szeptember 1., csütörtök 6:59 Sangaré will now stay with #PSV, it is now clear. PSV has rejected #Chelsea. Gakpo is sold. (via @RikElfrink)

Sanagrét már nem fogják eladni.

Maradt a mexikói ajaxból, de szerintem őt sem fogják már eladni. Mi a faszért kell megvárni az utolsó 2 napot kp-val azt kurvára nem fogom megérteni. Pár hete simán hozhatóak lettek volna.
Főleg hogy Dejong nal is várható volt hogy nem jon, elvileg ajax de akarja elengedi, bár hátha kap hozzá egy Ziyech et akkor belemennenek
Hollandiaban tegnap ejfelkor lezarult a piac, nem tudjak Alvarezt mar potolni es Ziyech sem megy mar oda, szoval szerintem nem fogjak elengedni.

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#3958 Hozzászólás Szerző: fst200 »

kecske01 írta: 2022. szeptember 1., csütörtök 6:59 Sangaré will now stay with #PSV, it is now clear. PSV has rejected #Chelsea. Gakpo is sold. (via @RikElfrink)

Sanagrét már nem fogják eladni.

Maradt a mexikói ajaxból, de szerintem őt sem fogják már eladni. Mi a faszért kell megvárni az utolsó 2 napot kp-val azt kurvára nem fogom megérteni. Pár hete simán hozhatóak lettek volna.
Főleg hogy Dejong nal is várható volt hogy nem jon, elvileg ajax de akarja elengedi, bár hátha kap hozzá egy Ziyech et akkor belemennenek

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#3959 Hozzászólás Szerző: Traxver »

kecske01 írta: 2022. szeptember 1., csütörtök 7:00 Tuchel őt kérte, én sem értem miért.
Gondolom nert a volt embere volt.
Az a baj TTvel, hogy megvannak az emberei és ahhoz ragaszkodik ha kell másik posztra is berakja az adott embert

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#3960 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Traxver írta: 2022. szeptember 1., csütörtök 6:50
kecske01 írta: 2022. szeptember 1., csütörtök 6:15 Negotiations for Pierre Aubameyang are progressing, working to reach full agreement. Last Chelsea bid being discussed: £10m fee plus Marcos Alonso to Barça. 🚨🔵 #CFC

All parties confident to complete the deal before Deadline. #FCB
Nem tudom, hogy hogy fogja megoldani a csatàrgondunkat ez a motiválatlan hülye gyerek. Már abból kellene kiindulni h a szarzi elengedte INGYEN! Biztos nem ok nélkül… kell nekünk egy ilyen ember aki folyton hazudozott meg elkésett edzésről?
Tuchel őt kérte, én sem értem miért.

Válasz küldése