Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6935
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6581 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pilgrim írta: 2022. január 16., vasárnap 20:49 Chelsea have not opened talks with Paris Saint-Germain or representatives for Layvin Kurzawa. Been told there’s nothing serious or advanced as of today.

Kurzawa has chances to join Premier League clubs in January but still no negotiations with Chelsea.
https://mobile.twitter.com/fabrizioromano

Chelsea looking at signing Paris Saint-Germain defender Layvin Kurzawa. - Sky Sports
https://www.google.com/amp/s/www.skyspo ... ck-on-loan
Ez megint egy semmilyen igazolás lenne. Tuchel játékosa volt ezért annyira nem húzom rá a számat.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#6582 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Chelsea have not opened talks with Paris Saint-Germain or representatives for Layvin Kurzawa. Been told there’s nothing serious or advanced as of today.

Kurzawa has chances to join Premier League clubs in January but still no negotiations with Chelsea.
https://mobile.twitter.com/fabrizioromano

Chelsea looking at signing Paris Saint-Germain defender Layvin Kurzawa. - Sky Sports
https://www.google.com/amp/s/www.skyspo ... ck-on-loan

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#6583 Hozzászólás Szerző: focimark »

Ezzel az igazolással aztán semmivel nem lennénk előrébb. Egész szezonban nem is játszott egy meccsen sem meg amugyis egy szar még Alonsohoz képest is, akkor már maradjon Kenedy, annyit ő is tud, mint Kurzawa.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#6584 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pilgrim írta: 2022. január 16., vasárnap 18:25 This afternoon that Paris Saint-Germain left-back Layvin Kurzawa has been offered to Premier League side Chelsea. - Santi Aouna

Chelsea have now opened initial talks to sign Layvin Kurzawa. - RMC Sport

PSG’s Layvin Kurzawa offered to Chelsea. - L’Equipe

Franci hirek szerint ma delutan ajanlatott tett a klub Kurzawa-ert.
nem csípem, de Alonsonál talán jobb...

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#6585 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

This afternoon that Paris Saint-Germain left-back Layvin Kurzawa has been offered to Premier League side Chelsea. - Santi Aouna

Chelsea have now opened initial talks to sign Layvin Kurzawa. - RMC Sport

PSG’s Layvin Kurzawa offered to Chelsea. - L’Equipe

Franci hirek szerint ma delutan ajanlatott tett a klub Kurzawa-ert.

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#6586 Hozzászólás Szerző: Crap »

Botond9797 írta: 2022. január 16., vasárnap 11:35
Amazing24 írta: 2022. január 16., vasárnap 11:26
kecske01 írta: 2022. január 16., vasárnap 11:20 Nicolás Tagliafico, interesting opportunity on the market waiting for final two weeks. Napoli are interested in signing him on loan with buy option, waiting for Ajax answer next week. 🇦🇷 #transfers

Chelsea considered Tagliafico as option in December - no new talks in January.

Mire várunk..
Nem lesz erkezo szinte biztos. Kenedyt visszahivtak, majd Alonsoval elszorakoznak a bal oldalon.
Szerintem lesz érkező. Tuchel minden sajtótájékoztatón elmondja, hogy szükség van erősítésre és a klub szemmel tartja a piacot szárnyvédő fronton. Valaki szerintem egész biztosan jönni fog a bal oldalra (lehet, hogy jobbra is), hogy az a valaki milyen mértékben lesz erősítés, az más kérdés.
Hát az elmúlt évek átigazolási politikája alapján erre semmi kép se alapoznék :D
Vicces módon az utóbbi 10 évben, ha jól emlékszem Sarri volt az egyetlen olyan edző, aki megkapta, amit akart.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6587 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jojjon Dest leszarom a hianyossagait GYORS a csavo, mas mar nem erdekel. Meg jojjon Adama Traore is, az se erdekel ha nem lő gólt RWB-be jo lesz, mert amig Zijestol meg Alonsotol varjuk a kontrakat, halalra vagyunk itelve.

Es Zijes es Alonso is ugyanugy buta mint akar Traore de cserebe lassu szarok is.

Alonso es Azpi utcalány lassuak, nem lehet veluk ezt hosszutavon csinalni. Guardiola elso dolga volt hogy kidobalta a lassu szelsovedoket. Nekunk is valami ilyesmi kene.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6588 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Csak miért mindig az utolsó pillanatban igazolunk? Egyszer èrnènk meg hogy szépen rendben van minden amint kinyit a piac az első felèben...

Én szeretem Zijes játékát, kreatív, technikás de valóban túl pontatlan. Illetve nem jó szélre, ö tipikus irányító. De Bruyne/Szilva posztján jó ha már a tegnapi meccs kerül szóba. Nálam ő nem írta le magát, de szèlen valóban ne eroltessuk.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6589 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Amazing24 írta: 2022. január 16., vasárnap 11:26
kecske01 írta: 2022. január 16., vasárnap 11:20 Nicolás Tagliafico, interesting opportunity on the market waiting for final two weeks. Napoli are interested in signing him on loan with buy option, waiting for Ajax answer next week. 🇦🇷 #transfers

Chelsea considered Tagliafico as option in December - no new talks in January.

Mire várunk..
Nem lesz erkezo szinte biztos. Kenedyt visszahivtak, majd Alonsoval elszorakoznak a bal oldalon.
Szerintem lesz érkező. Tuchel minden sajtótájékoztatón elmondja, hogy szükség van erősítésre és a klub szemmel tartja a piacot szárnyvédő fronton. Valaki szerintem egész biztosan jönni fog a bal oldalra (lehet, hogy jobbra is), hogy az a valaki milyen mértékben lesz erősítés, az más kérdés.

Ami pedig a nyári terveket illeti: Saint-Maximin, Raphinha, Richarlison mindhárman mozdíthatóak lennének és valódi erősítést jelentenének. Mind a hárman a PL-ben bizonyították már, hogy képesek egymaguk a különbséget jelenteni a csapataik javára. Saint-Maximin-t vagy Richarlison-t el tudom képzelni 4-2-2-2-ben is Lukaku mellett, a Mount-Havertz duó előtt.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#6590 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

kecske01 írta: 2022. január 16., vasárnap 11:20 Nicolás Tagliafico, interesting opportunity on the market waiting for final two weeks. Napoli are interested in signing him on loan with buy option, waiting for Ajax answer next week. 🇦🇷 #transfers

Chelsea considered Tagliafico as option in December - no new talks in January.

Mire várunk..
Nem lesz erkezo szinte biztos. Kenedyt visszahivtak, majd Alonsoval elszorakoznak a bal oldalon.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6935
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6591 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Nicolás Tagliafico, interesting opportunity on the market waiting for final two weeks. Napoli are interested in signing him on loan with buy option, waiting for Ajax answer next week. 🇦🇷 #transfers

Chelsea considered Tagliafico as option in December - no new talks in January.

Mire várunk..

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Átigazolási pletykák

#6592 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Sajna a sérülések / COVID / lejáró szerződések / keret minőségének szinten tartása // emelése miatt lassan minden posztra néznünk kell játékosokat…(szélső védők, belső védők, de érdekes módon, amely szerintem jelenleg a legfőbb kerékkötőnk, és amelyen elment a bajnokság... az a „támadó gépezet”)

Futball manager üzemmód… ;)
…ha már itt tartunk, akkor megnéznék egy Raphinha – Lukaku - Saint-Maximin támadóhármast… :)

Saint-Maximin (24 éves / 173 cm)
2026.06.30-ig szerződése van a Newcastle-vel.
Transfermarkt / piaci érték: 32 m €

Raphinha (25 éves / 175 cm)
2024.06.30-ig szerződése van a L**ds-el.
Transfermarkt / piaci érték: 40 m €

Nkunku (24 éves / 175 cm)
2024.06.30-ig szerződése van a RB Leipzig-el.
Transfermarkt / piaci érték: 55 m €

Richarlison (24 éves / 184 cm)
2024.06.30-ig szerződése van az Everton-nal.
Transfermarkt / piaci érték: 55 m €

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#6593 Hozzászólás Szerző: Traxver »

James Lee írta: 2022. január 15., szombat 16:42

Igen, ezt én is olvastam, jó nagyot is derültem rajta :D Szerintem itt maximum arról van szó, hogy a klasszis játékosokat mindig divat összeboronálni a "sztár"csapatokkal.
De ha már Haalandnál tartunk, ő szerintem a Cityben fog kikötni részben az apja miatt is.
nem vagyok benne biztos, a Laligában sokkal több gólt tud rúgni. PL max 30 gólt tud rúgni addig a laligába akár 50-et is...
mondjuk sztem a barcába nem fog menni mert sztem nem akar éveket várni amíg újra lesz egy jó barca
a realnál sztem első szám az abszolút Mbappé és sztem 2 ilyen kariberű játékost nem akarnak venni.
max tényleg a city marad.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1565
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6594 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Traxver írta: 2022. január 15., szombat 16:33
James Lee írta: 2022. január 15., szombat 16:31 Pedig nem lenne hülye húzás részt venni a kilátástalan bőrszalonna lerabolgatásában.
az a csapat aki Haalandot emlegeti az nincs kilátástalan helyzetben.
Igen, ezt én is olvastam, jó nagyot is derültem rajta :D Szerintem itt maximum arról van szó, hogy a klasszis játékosokat mindig divat összeboronálni a "sztár"csapatokkal.
De ha már Haalandnál tartunk, ő szerintem a Cityben fog kikötni részben az apja miatt is.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#6595 Hozzászólás Szerző: Traxver »

James Lee írta: 2022. január 15., szombat 16:31 Pedig nem lenne hülye húzás részt venni a kilátástalan bőrszalonna lerabolgatásában.
az a csapat aki Haalandot emlegeti az nincs kilátástalan helyzetben.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1565
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6596 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pedig nem lenne hülye húzás részt venni a kilátástalan bőrszalonna lerabolgatásában.

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#6597 Hozzászólás Szerző: Crap »

AwayRoller írta: 2022. január 15., szombat 14:32 Állítólag 33m fonttal bejelentkeztünk a barcanal de Jongert. A katalányok 50et akarnának. Örülök, hogy végre kihasználnánk a kiszolgáltatottságukat
Fabrizio Romano már cáfolta is. Semmi nem történt és egyenlőre amíg a full back szitu nincs megoldva mással nem is foglalkozik a klub.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6598 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta: 2022. január 15., szombat 14:48
AwayRoller írta: 2022. január 15., szombat 14:32 Állítólag 33m fonttal bejelentkeztünk a barcanal de Jongert. A katalányok 50et akarnának. Örülök, hogy végre kihasználnánk a kiszolgáltatottságukat
Amúgy 70-80 milliót is megér. Neki nagyon örülnék, ha nem is válik be, ha van esély rá, meg kell próbálni. Kb mindent tud, ha fekszik neki a PL akkor lehet a mi de Bruyne-ünk.
Nagyon okos jatekos sose pattan el tőle a labda. Jatek intelligencia magas, jo lenne.

Fabrizio sajnos mar tagadta, semmilyen szinten nem kerestuk meg es nem is engednék el, kacsa.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6599 Hozzászólás Szerző: Dante »

AwayRoller írta: 2022. január 15., szombat 14:32 Állítólag 33m fonttal bejelentkeztünk a barcanal de Jongert. A katalányok 50et akarnának. Örülök, hogy végre kihasználnánk a kiszolgáltatottságukat
Amúgy 70-80 milliót is megér. Neki nagyon örülnék, ha nem is válik be, ha van esély rá, meg kell próbálni. Kb mindent tud, ha fekszik neki a PL akkor lehet a mi de Bruyne-ünk.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6600 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Állítólag 33m fonttal bejelentkeztünk a barcanal de Jongert. A katalányok 50et akarnának. Örülök, hogy végre kihasználnánk a kiszolgáltatottságukat

Válasz küldése