Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#11601 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Ki vagyunk tiltva a következő két átigazolási ablakból:

"The Disciplinary Committee sanctioned Chelsea with a ban on registering new players at both national and international level for the next two (2) complete and consecutive registration periods. This ban applies to the club as a whole - with the exception of the women’s and futsal teams - and does not prevent the release of players“

FIFA

Még fellebbezhetünk.

Én annyira nem bánnám, legalább így tuti megtartanánk CHO-t, Christensent, Ampadut és a loan army ígéretesebb játékosait, mert csak velük tudnànk erősíteni.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#11602 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Szabi írta:Ferland Mendy-ről ódákat zengenek Franciaországban, ha egy gyors és nagy teherbírású balhátvédet keresünk, aki emellé még ügyes is, akkor ő a mi emberünk. Akiket leírtál, 1-2 kivételtől eltekintve mindet elfogadnám.
szerintem a francia bajnokságból kéne szemezgetni rengeteg a fiatal tehetség.
nekem a kedvencem Pépé akit akárki vesz meg hatalmas üzletet csinál vele gyors gólveszélyes jól cselez és jól passzol.
a másik akinek nagyon örültem, hogy nyáron szóba hozták velünk (sajnos nem lett belőle semmi) az Fekir.
nyáron minimum 5-6 kezdő játékost kell hozni ha marad Hazard ha megy amire nagyobb esély van jelenleg akkor ez a szám inkább 8 főre bővül.
akiket használni lehetne kezdőbe az Azpi (megkell találni azt a helyet ahol ő a legtöbbet hozná,de ez nem a szélsővédő poszt, mert ahhoz már lassú),
Kante vissza a helyére, rajtuk kívül Kepa, Christensen és Rüdiger akikkel lehetne számolni a kezdőbe, a pad szerintem megvan Barkley-val Pulisic-el, Batshuayi-nak megkell adni az esélyt nem ügyetlenebb mint a jelenlegi csatáraink,Emerson-al, Ampadu-val, Caballero-val.
de ez csak személyes véleményem ehhez hogy ekkora változás legyen kell egy jó board akik egy ekkora változást megtudnak valósítani, de gondolom nem lesz itt semmi csak jönnek majd nyáron is a C kategóriás játékosok persze jó drágán, hogy el lehessen mondani, hogy van itt pénz csak az ész hiányzik.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#11603 Hozzászólás Szerző: Bubi »

laczze írta: Ha valamit akarunk alkotni egy polcal feljebb kell keresgetni.
Ez a mi polcunk. Sőt, ez már nem egy könnyen megszerezhető kategória számunkra, hisz nálunk sikeresebb topcsapatok is vinnék.

Tehetséges fiatalok, akik ugyan erős közegben már bizonyítottak, de top bajnokságokban még nem, vagy annak kisebb csapataiban pallérozódtak.

Ránk valószínüleg a legtöbb hasonló kaliberű fiatal ugródeszkaként tekint. Olyan közeg vagyunk mi, ahol tudnak tanúlni, fejlődni mindezt a legmagasabb szinten, többnyire a bajnokok ligájában is. Nincs ezzel baj, mert ezek a játékosok fel tudják emelni a klubot, meghozhatják azt a sikert amitől már sok top labdarúgó karrierjének a tetőfoka is lehetünk, ahonnan már nem vágynak sok más helyre.

A barca, reál és bayern (Juventus) mindig népszerűbb lesz nálunk, de szorosan mögéjük felzárkózhatunk és egyben tarthatunk egy ütős brigádot.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11604 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ferland Mendy-ről ódákat zengenek Franciaországban, ha egy gyors és nagy teherbírású balhátvédet keresünk, aki emellé még ügyes is, akkor ő a mi emberünk. Akiket leírtál, 1-2 kivételtől eltekintve mindet elfogadnám.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11605 Hozzászólás Szerző: emsanya »

http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... eg-2685267" onclick="window.open(this.href);return false;

Odoira a PSG is lecsapna a nyáron. Talán még jobb a mi helyzetünket nézve, több pénzt lehetne lehuzni a psgről.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#11606 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

laczze írta:
adrian1989 írta:
Gaba írta:Chelsea representatives have made contact with the agent of Mauro Icardi (Sport Mediaset)
jó lenne.
egyszer az van, hogy menne máskor, hogy maradna olyasmi mint nálunk Hazard.
gondolom a felesége nem szívesen költözne Angliába, Icardi meg azt csinálja amit az asszony mond. :)
szerintem olyasmi játékosokra kéne rámenni mint Pépé, Fekir, Aouar, Ndombele, Ferlan Mendy, Alex Telles, Havertz, Depay, Aaron
Wan-Bissaka most csak pár fiatal tehetséges játékos akiket ide lehetne csábítani és nem 100m-os tételek.
ezek közül Depay és Pépé is szívesen játszana nálunk(legalábbis már nyilatkoztak róla).
Jah aztán akkor megint nem vagyunk előrébb mert ezek kb középszer nevek 90% ban.
Ha valamit akarunk alkotni egy polcal feljebb kell keresgetni.
ők mind fiatal tehetséges játékosok akikben hatalmas potenciál van, de ehhez kell egy top edző is, hogy ezekből a játékosokból kihozza a maxot.
szerintem akiket felsoroltam mind jobbak mint akik nálunk jelenleg játszanak az adott poszton.
persze én is jobban örülnék ha olyan klub lennénk, hogy Mbappe vagy Eriksen érkezzen de ez sajnos nem reális mert anyagilag sem tudjuk megfizetni ezeket a játékosokat és mind klub sem vagyunk vonzóak ilyen kaliberű játékosoknak.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#11607 Hozzászólás Szerző: laczze »

adrian1989 írta:
Gaba írta:Chelsea representatives have made contact with the agent of Mauro Icardi (Sport Mediaset)
jó lenne.
egyszer az van, hogy menne máskor, hogy maradna olyasmi mint nálunk Hazard.
gondolom a felesége nem szívesen költözne Angliába, Icardi meg azt csinálja amit az asszony mond. :)
szerintem olyasmi játékosokra kéne rámenni mint Pépé, Fekir, Aouar, Ndombele, Ferlan Mendy, Alex Telles, Havertz, Depay, Aaron
Wan-Bissaka most csak pár fiatal tehetséges játékos akiket ide lehetne csábítani és nem 100m-os tételek.
ezek közül Depay és Pépé is szívesen játszana nálunk(legalábbis már nyilatkoztak róla).
Jah aztán akkor megint nem vagyunk előrébb mert ezek kb középszer nevek 90% ban.
Ha valamit akarunk alkotni egy polcal feljebb kell keresgetni.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#11608 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Gaba írta:Chelsea representatives have made contact with the agent of Mauro Icardi (Sport Mediaset)
jó lenne.
egyszer az van, hogy menne máskor, hogy maradna olyasmi mint nálunk Hazard.
gondolom a felesége nem szívesen költözne Angliába, Icardi meg azt csinálja amit az asszony mond. :)
szerintem olyasmi játékosokra kéne rámenni mint Pépé, Fekir, Aouar, Ndombele, Ferlan Mendy, Alex Telles, Havertz, Depay, Aaron
Wan-Bissaka most csak pár fiatal tehetséges játékos akiket ide lehetne csábítani és nem 100m-os tételek.
ezek közül Depay és Pépé is szívesen játszana nálunk(legalábbis már nyilatkoztak róla).

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#11609 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Gaba írta:Chelsea representatives have made contact with the agent of Mauro Icardi (Sport Mediaset)
Ma azt olvastam, hogy nem azért vették el tőle a kapitányságot mert nem akart hosszabbítani, sőt. Többször lenyilatkozta, hogy az interből szeretne visszavonulni. Icardi imádja az Intert a felesége meg olaszországot. A valódi oka az lehet, hogy icardi nagyon nem ápol jó kapcsolatot a csapat szurkolói keménymagjával. Nem tudom mi állhat a megromlott kapcsolat mögött, de volt, hogy az ultrák egyik vezetőjével is konfrontálódott szemtől-szembe. Követelték, ha jól emlékszem petícióval, hogy vegyék el tőle a karszalagot.

Mindig azt hajtogatta, hogy imád ott lenni, onnan akar visszavonulni, minden oda köti. Ontotta a gólokat, magasan a csapat legjobb és legértékesebb játékosa és egyben csapatkapitánya. Elképzelni nem tudom miért utálják az ultrák.

Talán a Maxi Lopez - Vanda Nara - Icardi háromszög miatt, vagy passz. Az viszont tuti, hogy a Madrid folyamatosan érdeklődik iránta, most nyáron a Juventus is bejelentkezett érte, de oda már nem fog menni mert a Juve sportigazgatója letagadta az érdeklődésüket (majd most kb 2 hete beismerte) és ezt Vanda nem nézte jó szemmel.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11610 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Chelsea representatives have made contact with the agent of Mauro Icardi (Sport Mediaset)

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11611 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Chelsea have enquired about the availability of the Turkey international Cengiz Under from Roma (@Turkish_Futbol1)

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#11612 Hozzászólás Szerző: becus3 »

emsanya írta:Ha ez így van olyan szar érzés hogy nekünk marketing érték alapján kell vennünk embert, egy Dortmund meg befutathat bárkit, akár angolt.
Nem tudom, csak elmondtam amit láttam esazt, milyenkovetkeztetest vontam le. Eljön egy koreai Londonba. Vesz meccsnegyet és mind vett min. Egy mezt. 80 fontért. Elkoltott KB. 150 fontot, min. Tuti volt ott 200-300. Egy meccsen. Egy közepes meccsen. Bocs nincs szemüveg nálam

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11613 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Miazga anno biztosan csakis marketing szempontból érkezett (amellett persze, hogy némi profitot szerettünk volna utána látni - nagy nyereség nem lesz rajta úgy tűnik, sőt inkább bukó lesz), Pulisic már inkább szakmai szempontból érkezett, mint felhypeolt ügyes fiatal.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11614 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ha ez így van olyan szar érzés hogy nekünk marketing érték alapján kell vennünk embert, egy Dortmund meg befutathat bárkit, akár angolt.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#11615 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Dante írta:Persze, ha jön még szélső és nem a Willian-Pedro párost kell jövőre is csodálni, akkor nincs gond, de ekkora üzlet esetén az ember komplexebb játékost remél. (Pl a szóban forgó Son, aki magas, erős, jól lő, gyors, elől több helyen is bevethető és inflációval számolva sem biztos hogy ennyibe kerülne 2019-ben a 22 éves koreai)
Mondj másik Amerikait aki komplexebb.! Én nem hasonlitottam össze senkivel senkit.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára becus3 2019. február 18., hétfő 14:27-kor.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11616 Hozzászólás Szerző: Dante »

Persze, ha jön még szélső és nem a Willian-Pedro párost kell jövőre is csodálni, akkor nincs gond, de ekkora üzlet esetén az ember komplexebb játékost remél. (Pl a szóban forgó Son, aki magas, erős, jól lő, gyors, elől több helyen is bevethető és inflációval számolva sem biztos hogy ennyibe kerülne 2019-ben a 22 éves koreai)

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#11617 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Dante írta:
emsanya írta:Nem tudom mi az istenért Pulisicet hoztuk el ha már bundesliga...
Nem flame-et keltve írom, de számomra is teljes homály, hogy minek kellett nekünk pont Pulisic. Ha lejárna a szerződése és emiatt bargain, akkor még úgy ahogy megérteném, de "teljes áron"...? Sok logika nincs benne. És nem is arról van szó hogy rossz játékos, hanem arról, hogy sokszor 30-40 millióért nála is jobbat, komplexebbet lehet találni.

Sancho most a sláger, de ha valamivel el lehet csábítani egy légióskodó angolt, akkor az az, hogy a hazájába igazolhat. (Mi esetünkben gyerekkori kedvenc klubjába). Persze drágább lett volna, de megint garasoskodás volt, meg ilyen nagy összegnél is.
Néztem a Sp*rs ellen. Nem rossz játékos.. Az ára nem tudom reális e. Egy biztos. Volt szerencsém (szerencsétlenség) a Sp*rs Leicester meccset megneznem. A barátaim kérdésére, mivel nem tudtam a City meccsünkre jegyet szerezni. Utána bementunk a shopba.. KB minden második vevő vagottszemu volt. A mezek, nem túlzok, 7 sorban voltak. Abból 4 Sun. Beljebb csak 4 sor volt. Mind Sun.
Ezzel csak azt akarom mondani, hogy lehet, hogy Pulisic marketing értéke miatt ért ennyit. Szerintem is elég hülyék a focihoz, de üzletileg azért nem azok.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11618 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta:Nem tudom mi az istenért Pulisicet hoztuk el ha már bundesliga...
Nem flame-et keltve írom, de számomra is teljes homály, hogy minek kellett nekünk pont Pulisic. Ha lejárna a szerződése és emiatt bargain, akkor még úgy ahogy megérteném, de "teljes áron"...? Sok logika nincs benne. És nem is arról van szó hogy rossz játékos, hanem arról, hogy sokszor 30-40 millióért nála is jobbat, komplexebbet lehet találni.

Sancho most a sláger, de ha valamivel el lehet csábítani egy légióskodó angolt, akkor az az, hogy a hazájába igazolhat. (Mi esetünkben gyerekkori kedvenc klubjába). Persze drágább lett volna, de megint garasoskodás volt, meg ilyen nagy összegnél is.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11619 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:Zidane only wants Chelsea job if they keep Hazard and give him £200m transfer kitty | @SunDeanScoggins

Kezdjük egy kis mókázással a hetet :)
Haha köszönjük mehet tovább! Nincs itt semmi látnivalo, haladjon tovább kérem.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#11620 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Zidane only wants Chelsea job if they keep Hazard and give him £200m transfer kitty | @SunDeanScoggins

Kezdjük egy kis mókázással a hetet :)

Válasz küldése