Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#481 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

🚨 Chelsea January plans :

Up for sale :

• Trevoh Chalobah
• Malang Sarr

Will listen to offers :

• Ian Maatsen

Players that could consider their own future :

• Noni Madueke
• Armando Broja

(@Matt_Law_DT)

Brojat sajnálnám, ha hamar elengednénk

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#482 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2023. november 26., vasárnap 21:56
kecske01 írta: 2023. november 26., vasárnap 20:15 🚨 Exclusive: Victor Osimhen will be Chelsea’s top transfer target in January with Italian sources expecting the Napoli forward to be open to a move to Stamford Bridge. (Telegraph)

Hoppácska
Ezt valahogy nem tudom elképzelni januárban. Talán nyáron meg lehet probálni de az ára is biztos ilyen 150 millio lenne, sztem már nem férne bele ekkora költés.
Nyomunk egy all-int a szezonra :D ha meg nem lesz top4 akkor meg eltiltanak minket mindentől :lol:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#483 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. november 26., vasárnap 20:15 🚨 Exclusive: Victor Osimhen will be Chelsea’s top transfer target in January with Italian sources expecting the Napoli forward to be open to a move to Stamford Bridge. (Telegraph)

Hoppácska
Ezt valahogy nem tudom elképzelni januárban. Talán nyáron meg lehet probálni de az ára is biztos ilyen 150 millio lenne, sztem már nem férne bele ekkora költés.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#484 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

🚨 Exclusive: Victor Osimhen will be Chelsea’s top transfer target in January with Italian sources expecting the Napoli forward to be open to a move to Stamford Bridge. (Telegraph)

Hoppácska

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#485 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2023. november 15., szerda 23:43
Bubi írta: 2023. november 15., szerda 21:26
kecske01 írta: 2023. november 15., szerda 18:17 🚨 Chelsea are leading the race for Gabriel Moscardo. He's valued at £26million by Corinthians.

#CFC

(@NizaarKinsella)

Újabb kvk..
Videók alapján nem semmi a gyerek. 18 éves, alap kezdő a corinthiansban, magas, gyors, jól szerel és jól cselez... Barátinak tűnik az ár...
Már a nyáron is figyeltük, meg is kerestük, de még nem akart távozni. Télen biztos ujra megprobáljuk.
Ügyes srác, de egy percet nem fog nálunk játszani. Strasbourgba mehet majd nagy profittal eladjuk

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#486 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Anti írta: 2023. november 15., szerda 22:56 És hova? Ki helyett?
Ne így gondolkozz, csak a számokat nézd. Ez csak biznisz, az emberkereskedelem legtisztább módja.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#487 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2023. november 15., szerda 21:26
kecske01 írta: 2023. november 15., szerda 18:17 🚨 Chelsea are leading the race for Gabriel Moscardo. He's valued at £26million by Corinthians.

#CFC

(@NizaarKinsella)

Újabb kvk..
Videók alapján nem semmi a gyerek. 18 éves, alap kezdő a corinthiansban, magas, gyors, jól szerel és jól cselez... Barátinak tűnik az ár...
Már a nyáron is figyeltük, meg is kerestük, de még nem akart távozni. Télen biztos ujra megprobáljuk.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#488 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Anti írta: 2023. november 15., szerda 22:56 És hova? Ki helyett?
Andrey Santos helyére a Nottinghamhez.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2287
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák

#489 Hozzászólás Szerző: Anti »

És hova? Ki helyett?
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#490 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2023. november 15., szerda 18:17 🚨 Chelsea are leading the race for Gabriel Moscardo. He's valued at £26million by Corinthians.

#CFC

(@NizaarKinsella)

Újabb kvk..
Videók alapján nem semmi a gyerek. 18 éves, alap kezdő a corinthiansban, magas, gyors, jól szerel és jól cselez... Barátinak tűnik az ár...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#491 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

🚨 Chelsea are leading the race for Gabriel Moscardo. He's valued at £26million by Corinthians.

#CFC

(@NizaarKinsella)

Újabb kvk..

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#492 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Victor Osimhen is open to a move to Chelsea, but the Blues may have to wait until next summer to prise the Nigeria forward away from Napoli.

A new striker is a top transfer priority for Chelsea and Osimhen has emerged as a key target.

- @NizaarKinsella

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#493 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A csapat szemmel tartja Ivan Toney-t, de Victor Oshimen az elsőszámú prioritás, akivel teljes lehet a csapat.

Victor Osimhen: "Régebben a bátyám telefonján néztük Didier Drogba videóit a YouTube-on, megpróbáltam megtanulni egy-két dolgot a játékából. Minden alkalommal a bátyám telefonját használtam, vagy elmentem egy barátomnak a házába, hogy az ő játékát tanuljam a laptopján." ( @obionepodcast )

Mikel Victor Osimhen-ről: Megvan benne az arrogancia. Megvan a személyisége. Érezni lehet, hogy valaki besétált az öltözőbe és karaktere van, ez volt Didier-nek [Drogbának]… azt tanácsolom neki, hogy jöjjön a Chelsea-hez.”

🎙️ @obionepodcast

„Tudom, hogy a Chelsea-be jössz” 💙

John Obi Mikel Victor Osimhennek: "Tudom, hogy a következő szezonban a Chelsea-hez fogsz jönni. Azt mondom, én leszek az ügynök, aki közvetíti ezt az üzletet."

„Gondoskodni fogok róla, hogy ez megtörténjen. Valaki olyat szeretnénk, mint te – amióta Didier Drogba elhagyta a klubot.

Fabrizio Romano



utcalány drága, de a legjobb opció a piacon. Illene a csapatba.

A Mudryk - Osimhen - Nkunku triónál nem lenne gond a sebességgel.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#494 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Izland írta: 2023. november 7., kedd 15:34
kecske01 írta: 2023. november 7., kedd 14:39
emsanya írta: 2023. november 7., kedd 14:13 Chelsea are looking for a “REALLY Elite level forward” a number 9 or another attacker who can add more goals, perhaps that’s why Ivan Toney isn’t at the top, maybe a “Harry Kane level forward, easier said than done”.

@David_Ornstein
Akkor vagy Oshimen vagy senki
Csak olasz ligából ne. Inkább jöjjön olcsóbban Toney, vagy Watkins.
De pont azt írja, hogy ilyen Toney szintű támadót nem akarunk, hanem klasszist. De benne van, hogy Oshimen is felsülne persze. Nincs is top csatár nagyon aki elérhető. Én Alvarezt hoznám a cityből, belőle lehetne klasszis.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#495 Hozzászólás Szerző: Izland »

kecske01 írta: 2023. november 7., kedd 14:39
emsanya írta: 2023. november 7., kedd 14:13 Chelsea are looking for a “REALLY Elite level forward” a number 9 or another attacker who can add more goals, perhaps that’s why Ivan Toney isn’t at the top, maybe a “Harry Kane level forward, easier said than done”.

@David_Ornstein
Akkor vagy Oshimen vagy senki
Csak olasz ligából ne. Inkább jöjjön olcsóbban Toney, vagy Watkins.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#496 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2023. november 7., kedd 14:13 Chelsea are looking for a “REALLY Elite level forward” a number 9 or another attacker who can add more goals, perhaps that’s why Ivan Toney isn’t at the top, maybe a “Harry Kane level forward, easier said than done”.

@David_Ornstein
Akkor vagy Oshimen vagy senki

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#497 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea are looking for a “REALLY Elite level forward” a number 9 or another attacker who can add more goals, perhaps that’s why Ivan Toney isn’t at the top, maybe a “Harry Kane level forward, easier said than done”.

@David_Ornstein

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#498 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2023. október 31., kedd 10:24
Bubi írta: 2023. október 31., kedd 10:16
Pityee írta: 2023. október 31., kedd 10:09

Tudod hiába fiatalok, valamelyik játékosnál illene ideje-korán belátni, hogy nincs neki erre a szintre. Megfordult már a közelmúltban nálunk egypár tehetséges támadó és az ilyen Jackson kaliberűknek az lett a vége, hogy mentek kölcsönbe fél vagy egy szezonon belül. Úgyh miattam várhatod a csodát, nem Jackson lesz a következő Drogba, az biztos. Ellenben Osimhenben minden megvan ahhoz, hogy elérje a TOP szintet. Nem véletlen, hogy Drogbának Osimhen a kedvence a jelenlegi labdarúgásból. Ezt ő maga nyilatkozta.
Jackson utcalány jól kezdett szezon elején és biztos vagyok benne, hogy egész más lenne a téma, ha nem a C csapattal kell játszania minden meccsen. Most fusztrált, ez egyértelmű. Nem jó jel, hogy nem kezeli jól a nyomást, de erre (is) szokták mondani, hogy még nagyon fiatal. Perpill nagyon gyenge, de így leírni egy olyan frissen érkezett, fiatal játékost aki amúgy kényszerből van játszatva és nem volt drága.... Nagyon túlzó és elhamarkodott.
De miért van kényszerből játszatva? Hisz ő lett elsőszámú támadónak leigazolva. Ez volt a terv! Akkor milyen kényszerről beszélünk? Mi ez a duma hogy C csapattal kell játszania? Ha visszajön Nkunku akkor már A csapattal fog játszani? Eddig Mudrykkal, Sterlinggel, Enzoval és Caicedoval játszott együtt. Az szar? Ettől lesz jobb csapatunk ha visszatérnek a sérültek netán? Vagy te mit látsz benne többet, mint pl Batshuayiba volt? Amik a tények, hogy jelenleg több sárgalapja van, mint gólja. Mostmár pedig a saját szurkolókkal is összeveszik, mert nem bírja a kritikát. Pedig taknyos fiatalként ahelyett hogy kimutogat a szurkolónak, inkább arra kellene koncentrálnia, hogy befogja a száját és csendben vagdossa a gólokat.
Az elsőszámú támadónk Nkunku lett volna, aki a saját bevallása szerint is csatárként érzi magát a legjobban.

Caicedo pár meccse van a csapatban, Mudryk szintén, James, Chilwell, Fofana, Badiashile, Nkunku hiányzott, ha ők visszatérnek, igen, egyértelműen jobbak leszünk.

Amúgy nem hiszem, hogy az előbbi játékosok mellett annyira jó lenne, de több gólja lenne, nem lenne ennyire fusztrált és most nem beszélgetnénk róla.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#499 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Crap írta: 2023. október 31., kedd 11:26
emsanya írta: 2023. október 31., kedd 11:13 Gyakorlatilag a tamado harmasunk full friss emberek, Jacksont, Nkunkut igazoltuk, Broja meg hosszu serulesbol epult fel es fiatal. En ezert nem temetem még őket, Havertz, Werner, Abu meg ki tudja már még ki le lettek kompletten cserélve. Idő kell még nekik meg ez a a szezon ugyis az epitkezesrol szol, nézzük meg mit hoznak le, amibol mar lehet kovetkeztetest levonni. Masok vagyunk de nekem ez keves idő (mondjuk edző fronton altalaban ugyanez van).

Nem sok ertelmét latom most bebaszni a keretbe egy Osimhent, ez a trio meg akkor megint csak keretemberek lennének (talan Nkunku még jatszhatna mellette, de ő se mindig). Plane ha a nigeriai se válik be, mert ki tudja mit hozna nalunk. Toney-t meg még annyira se erőltetném, 60 milio font az ára aztan honapok ota otthon ül.

Egyedul Harry Kane lett volna kb akire fixen lehetett mondani, hogy lerak 20 golt, a tobbi lutri ember. Ő rá meg nem volt esély.
Én egyébként tökre értem ezt az álláspontot és maximálisan is adnám. Tehetséges fiatal támadóink vannak, akiket még megse néztünk igazán. Simán oda adnám nekik ezt az évet és nem igazolnék senkit se télen haa.... Képesek lennének fittek maradni.
Papíron tudom sokan is vagyunk erre a posztra, viszont gyakorlatban.... Nkunku fél éves sérüléseket szed össze folyamatosan, Broja is kb. 2 évet kihagyott egy huzamba (igaz ő most csak egy nagyon kis sérülsét szedett öszse és azt is a másik térdére, nem pedig ami megsérült de akkor is)

Szívesen oda adnám én nekik a szezont és megnézném formába tudnak-e lendülni / mit tudnak, amennyiben lehetne számítani rájuk. Viszont egyenlőre kb. annyira lehet rájuk számítani mint Jamesre vagy Chilwellre egy szezonba, aminek eredményeképpen marad az 1 szem Jackson, aki egyedül meg már kevés, főleg a betömörülő csapatok ellen, még akkor is ha éppen Jackson össze kapja magát és jól játszik.

Ez az állapot az ami tarthatatlan inkább és ami miatt szükség lenne még egy csatárra. Biztos vagyok benne hogy középcsapat maradunk, amennyiben nem tudunk konstans legalább két normális csatárt a keretben tudni.
Szerintem bőven megkapták ők itt a lehetőséget és lehetne is élni vele. A sérülésekről nem tehetnek, viszont egyetlen egy játékos se várhatja el, hogy egy csapat éveket várjon rá. Amennyiben sérülés vagy bármi miatt nem sikerül bizonyítania és telítettek leszünk a posztján, akkor mehet kölcsönbe bizonyítani más csapatban, hogy igenis itt a helye és lehet rá számítani egy egész szezonban.
Korrekt. En is ugy hagynam meg őket a szezonban ha egeszsegesek, legalabb kettő. Nkunku decemberben mar jatszani fog, Jackson nem is nagyon volt serult, Broja se hosszutavra dőlt ki. Igy erzem foloslegesnek télen (de ha bírjak nyaron is) hogy hozzunk a nyakukra valakit, akkor megint menne ez a kolcson adogatas, eladas, tultoltott keret.

Nemzetkozi kupa nelkul rotalva lehet nekik időt adni es megnezni hogy fejlodnek.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#500 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Crap írta: 2023. október 31., kedd 11:26
emsanya írta: 2023. október 31., kedd 11:13 Gyakorlatilag a tamado harmasunk full friss emberek, Jacksont, Nkunkut igazoltuk, Broja meg hosszu serulesbol epult fel es fiatal. En ezert nem temetem még őket, Havertz, Werner, Abu meg ki tudja már még ki le lettek kompletten cserélve. Idő kell még nekik meg ez a a szezon ugyis az epitkezesrol szol, nézzük meg mit hoznak le, amibol mar lehet kovetkeztetest levonni. Masok vagyunk de nekem ez keves idő (mondjuk edző fronton altalaban ugyanez van).

Nem sok ertelmét latom most bebaszni a keretbe egy Osimhent, ez a trio meg akkor megint csak keretemberek lennének (talan Nkunku még jatszhatna mellette, de ő se mindig). Plane ha a nigeriai se válik be, mert ki tudja mit hozna nalunk. Toney-t meg még annyira se erőltetném, 60 milio font az ára aztan honapok ota otthon ül.

Egyedul Harry Kane lett volna kb akire fixen lehetett mondani, hogy lerak 20 golt, a tobbi lutri ember. Ő rá meg nem volt esély.
Én egyébként tökre értem ezt az álláspontot és maximálisan is adnám. Tehetséges fiatal támadóink vannak, akiket még megse néztünk igazán. Simán oda adnám nekik ezt az évet és nem igazolnék senkit se télen haa.... Képesek lennének fittek maradni.
Papíron tudom sokan is vagyunk erre a posztra, viszont gyakorlatban.... Nkunku fél éves sérüléseket szed össze folyamatosan, Broja is kb. 2 évet kihagyott egy huzamba (igaz ő most csak egy nagyon kis sérülsét szedett öszse és azt is a másik térdére, nem pedig ami megsérült de akkor is)

Szívesen oda adnám én nekik a szezont és megnézném formába tudnak-e lendülni / mit tudnak, amennyiben lehetne számítani rájuk. Viszont egyenlőre kb. annyira lehet rájuk számítani mint Jamesre vagy Chilwellre egy szezonba, aminek eredményeképpen marad az 1 szem Jackson, aki egyedül meg már kevés, főleg a betömörülő csapatok ellen, még akkor is ha éppen Jackson össze kapja magát és jól játszik.

Ez az állapot az ami tarthatatlan inkább és ami miatt szükség lenne még egy csatárra. Biztos vagyok benne hogy középcsapat maradunk, amennyiben nem tudunk konstans legalább két normális csatárt a keretben tudni.
Szerintem bőven megkapták ők itt a lehetőséget és lehetne is élni vele. A sérülésekről nem tehetnek, viszont egyetlen egy játékos se várhatja el, hogy egy csapat éveket várjon rá. Amennyiben sérülés vagy bármi miatt nem sikerül bizonyítania és telítettek leszünk a posztján, akkor mehet kölcsönbe bizonyítani más csapatban, hogy igenis itt a helye és lehet rá számítani egy egész szezonban.
+1
Nincs mit hozzafuznom, ez a tortenet igy ennyi.

Válasz küldése