Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15241 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:
chaoskid18 írta:http://www.talkchelsea.net/transfers/ch ... ign=buffer
Valaki vagy itt vagy a blogon emlegette Zahát hogy meg kéne venni mostmár van rá pletyka
Szabival beszéltük hogy nagyon fasza lenne, mint B terv. Én akkor is örülnék ha a támadó harmadba ő lenne az első számú célpont.
Roppant mód tudnék örülni neki, ha ő nincs, van egy olyan sanda gyanúm, hogy a Palace nem indul meg fölfelé (az első fordulóban sérült meg, ha jól rémlik pont ellenünk tért vissza, le lehet vonni a köztes időszakból a következtetéseket - 0 rúgott gól, 0 pont). Lényegében az összes góljukban benne van azóta és ahogy a cikkben is kiemelik, rettentő jó 1v1-ben, de ez már ellenünk is kiderült. Egyébként ahogy olvasom, a cikkíró is sokra tartja.
chaoskid18 írta: Pár napja írták hogy a Leverkusen visszautasította az első ajánlatunkat a Bailey gyerekért szóval nem csodáloznék ha most ő lenne az új célpont.De jobb ő mint Pedro és Willian?
Bailey-t nem ismerem túlságosan, de a statisztikái nem rosszak, bal lábas és nagyon fiatal, szóval benne is lehet fantázia. Egyébként most rákerestem, jól emlékeztem, hogy őt már 2015-ben is megkörnyékeztük, mikor 17 évesen Szlovákiában játszott, még itt a fórumon is volt róla szó. http://metro.co.uk/2015/07/04/chelsea-i ... y-5280370/" onclick="window.open(this.href);return false;
Tehát őt nem most kezdtük el figyelni, lehet a híreknek valóságalapja.
Pityee írta: Szerintem nem, csak a gyenge Palaceból tűnik most ki. Mahrez szerintem nagyobb előrelépést jelentene.
Én Mahrez és Zaha közül utóbbit választanám, és jó eséllyel mondhatom, hogy szerintem erősítést jelentene.

Ha Bailey és Zaha duója elhozható 50-60 millióból, nem lenne rossz besöpörni őket. Musonda igazolásoktól függetlenül is megy kölcsönbe télen, Conte szavaiból ez jött le, Willian és Pedro közül pedig akkor egyikük biztosan távozna. Ha csak Zaha jön mondjuk, akkor is esélyes, hogy valamelyikükön továbbadunk.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15242 Hozzászólás Szerző: Pityee »

chaoskid18 írta:
Dante írta:
chaoskid18 írta:http://www.talkchelsea.net/transfers/ch ... ign=buffer
Valaki vagy itt vagy a blogon emlegette Zahát hogy meg kéne venni mostmár van rá pletyka
Szabival beszéltük hogy nagyon fasza lenne, mint B terv. Én akkor is örülnék ha a támadó harmadba ő lenne az első számú célpont.
Pár napja írták hogy a Leverkusen visszautasította az első ajánlatunkat a Bailey gyerekért szóval nem csodáloznék ha most ő lenne az új célpont.De jobb ő mint Pedro és Willian?
Szerintem nem, csak a gyenge Palaceból tűnik most ki. Mahrez szerintem nagyobb előrelépést jelentene.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15243 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Dante írta:
chaoskid18 írta:http://www.talkchelsea.net/transfers/ch ... ign=buffer
Valaki vagy itt vagy a blogon emlegette Zahát hogy meg kéne venni mostmár van rá pletyka
Szabival beszéltük hogy nagyon fasza lenne, mint B terv. Én akkor is örülnék ha a támadó harmadba ő lenne az első számú célpont.
Pár napja írták hogy a Leverkusen visszautasította az első ajánlatunkat a Bailey gyerekért szóval nem csodáloznék ha most ő lenne az új célpont.De jobb ő mint Pedro és Willian?
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15244 Hozzászólás Szerző: Dante »

chaoskid18 írta:http://www.talkchelsea.net/transfers/ch ... ign=buffer
Valaki vagy itt vagy a blogon emlegette Zahát hogy meg kéne venni mostmár van rá pletyka
Szabival beszéltük hogy nagyon fasza lenne, mint B terv. Én akkor is örülnék ha a támadó harmadba ő lenne az első számú célpont.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15245 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

http://www.talkchelsea.net/transfers/ch ... ign=buffer" onclick="window.open(this.href);return false;
Valaki vagy itt vagy a blogon emlegette Zahát hogy meg kéne venni mostmár van rá pletyka
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15246 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Gaba írta:Egy Poolos haverom olvasta az egyik Angol oldalukon,hogy télen megpróbàljuk visszavenni Sturridge-t.Morata mögé tökéletes lenne.
remélem Batshuayi marad, mert szerintem egy nagyon tehetséges csatár és amikor lehetőséget kapott élt is vele, nem értem mi baja van Conte-nak vele, de ha a klub elengedi nagyobb hibát követek majd el mint anno Lukaku-val.
Sturridge meg jó kis csatár, de rengeteget sérült.
akkor már inkább jöjjön Vardy és Mahrez ők még a BL-ben is játszhatnának, de róluk meg kb. semmi pletyka.

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15247 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Gaba írta:Egy Poolos haverom olvasta az egyik Angol oldalukon,hogy télen megpróbàljuk visszavenni Sturridge-t.Morata mögé tökéletes lenne.
állat, megkaptuk a barcát ellenfélként és végre rájöttek fent hogy itt az ideje minőségi játékosokat igazolni!!! jaa nem..

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15248 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gaba írta:Egy Poolos haverom olvasta az egyik Angol oldalukon,hogy télen megpróbàljuk visszavenni Sturridge-t.Morata mögé tökéletes lenne.
Na, Drinkwater társaságot kap, tetszik az ötlet.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#15249 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Gaba írta:Egy Poolos haverom olvasta az egyik Angol oldalukon,hogy télen megpróbàljuk visszavenni Sturridge-t.Morata mögé tökéletes lenne.
Persze, tökéletes is lenne, amikor épp nem sérült, tehát úgy a szezon 10%-ában...

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15250 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Egy Poolos haverom olvasta az egyik Angol oldalukon,hogy télen megpróbàljuk visszavenni Sturridge-t.Morata mögé tökéletes lenne.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15251 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Lemar balszélső, így gondolom szárny lenne belőle, ami nem egy életképtelen elképzelés. Lemar jól védekezik, jól is helyezkedik hátulm tud is sokat futni és gyors, amit meg már tudunk róla, hogy jól ad be, jó 1:1ben és tud gólokat szerezni.

Ill. mint 10es is szokott játszani, 3-5-2ben ott is játszhat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15252 Hozzászólás Szerző: Gaba »

AwayRoller írta:Pletykalapok szerint elhalászhatjuk a 80m fontos Lemart a szarzi orra elől. Az üzlet gördülékenységét biztosítandó Michy vagy kölcsönbe megy vagy bevonódik az üzletbe.

Ha ez összejönne:
1) Sajnálnám Michy-t, de ha Conte úgy sem használja, akkor valahogy tegyük hasznossá...
2) Emenalo eladásban valóban egy zseni :D
Most lett világos számomra az egész.Abra megparancsolta Emenalo-nak hogy szivárogjon be a Monacohoz,és adja el nekünk a legjobb játékosaikat.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15253 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pletykalapok szerint elhalászhatjuk a 80m fontos Lemart a szarzi orra elől. Az üzlet gördülékenységét biztosítandó Michy vagy kölcsönbe megy vagy bevonódik az üzletbe.

Ha ez összejönne:
1) Sajnálnám Michy-t, de ha Conte úgy sem használja, akkor valahogy tegyük hasznossá...
2) Emenalo eladásban valóban egy zseni :D

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15254 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Azert Martial is olyan, ha nem megy a csapatnak szeret bele szarni o is az egeszbe. Cserekent beallva nagy pluszt adott mindig a Unitednek tavaly es iden is, amikor mostanaban kezd nem olyan nagy szam. Nekem a Unitedbol Rashford a nagy kedvencem, hat de o szinte biztos legenda lesz ott.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15255 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:
Bubi írta:Szerintem meg ha adnak willianért egy hasonlóan visszautasíthatatlan összeget mint Maticért akkor hülyék lennénk megtartani. Inkább be kéne vonni Martialt az üzletbe. A brazilnak Mou védekező taktikája fekszik inkább, a francia pedig szvsz kibújna a bőréből ha nálunk szerepelne. Martial csak vesztegeti ott az idejét, ha olyan szabadan játszhatna mint a mi támadóink már nem itt tartana.
Martial elég jó szezont hoz, 24 meccs, 1230 perc, 8 gól, 7 gólpassz, úgy tűnik hogy meg van elégedve a helyzetével és küzd a kezdő helyért. Valószínűleg kötődik is a united-hez. Nyáron, mikor egy elég gyenge tavalyi szezont zárt, lett volna még ráció a szerződtetésében, biztos hogy nagyon fasza lenne a jobb oldalra, de most nem látom hogy miért menne el onnan bárkihez is.

Felőlem is mehetne Willian, de csak külföldre, f.sz kivan már attól, hogy minden PL csapatnak adogatjuk a 3-4+ éve itt játszó játékosainkat. Ha marad akkor szuper kis csere, az biztos hogy nem ideális kezdő.
Mert nem becsülik meg őt. Szerintem inkább azt látni rajta, hogy megunta a kevés lehetőséget és lépne ha lenne ideális ajánlat a számára. Minden egyes alkalommal amikor esélyt kap, akkor odateszi magát rendesen de valahogy csozé mindig lekapja őt a pályáról és ezzel láthatóan tele van már a hócipője Martialnak. Sziti ellen is úgy kellett nyugtatni őt, mikor lekapta félidő után.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15256 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:Szerintem meg ha adnak willianért egy hasonlóan visszautasíthatatlan összeget mint Maticért akkor hülyék lennénk megtartani. Inkább be kéne vonni Martialt az üzletbe. A brazilnak Mou védekező taktikája fekszik inkább, a francia pedig szvsz kibújna a bőréből ha nálunk szerepelne. Martial csak vesztegeti ott az idejét, ha olyan szabadan játszhatna mint a mi támadóink már nem itt tartana.
Martial elég jó szezont hoz, 24 meccs, 1230 perc, 8 gól, 7 gólpassz, úgy tűnik hogy meg van elégedve a helyzetével és küzd a kezdő helyért. Valószínűleg kötődik is a united-hez. Nyáron, mikor egy elég gyenge tavalyi szezont zárt, lett volna még ráció a szerződtetésében, biztos hogy nagyon fasza lenne a jobb oldalra, de most nem látom hogy miért menne el onnan bárkihez is.

Felőlem is mehetne Willian, de csak külföldre, f.sz kivan már attól, hogy minden PL csapatnak adogatjuk a 3-4+ éve itt játszó játékosainkat. Ha marad akkor szuper kis csere, az biztos hogy nem ideális kezdő.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15257 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem meg ha adnak willianért egy hasonlóan visszautasíthatatlan összeget mint Maticért akkor hülyék lennénk megtartani. Inkább be kéne vonni Martialt az üzletbe. A brazilnak Mou védekező taktikája fekszik inkább, a francia pedig szvsz kibújna a bőréből ha nálunk szerepelne. Martial csak vesztegeti ott az idejét, ha olyan szabadan játszhatna mint a mi támadóink már nem itt tartana.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15258 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kazomester írta:Standard Sport‏ @standardsport

'Man United will not sign Ozil as Mourinho prefers Willian' 8)
Szerintem Conte meg van elégedve nagyjából Willian-nel, mikor voltak azok az egymás utáni förtelmes produkciói egy-másfél hónapja, akkor is mindig megkapta a lehetőséget, máshol már rég leküldték volna a tartalékokhoz az olyan meccsei után, mikor értékelhető, pontos passza se nagyon akadt, nemhogy más egyéb. Szóval nem utal semmi jel arra, hogy (mondjuk új érkező szélső esetén is) legalább csereként ne számolna vele. A Matic ügy után pedig még egyszer nem hinném, hogy meg meri tenni azt a - most már Emenalo nélküli - vezetőség, hogy Conte megkérdezése, beleegyezése nélkül eladnak a feje fölött egy Willian kaliberű játékost, ráadásul közvetlen riválisnak. Illetve akár meg is tehetik, de annak Conte távozása lenne az ára.

Magam részéről én is meglennék nélküle megfelelő ajánlat esetén (nyilván itt nem az MU-ra gondolok), pláne ha abból hozunk egy jobbat, viszont azt is láttuk, hogy amennyiben állandósítani tudná a formáját, hasznos láncszem lehetne.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15259 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Standard Sport‏ @standardsport


'Man United will not sign Ozil as Mourinho prefers Willian' 8)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15260 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea are weighing up a January bid to try to hijack Liverpool and Arsenal's interest in Monaco star Thomas Lemar. (Source: Daily Telegraph)

Válasz küldése