Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#6721 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Daniel írta: 2021. december 29., szerda 15:17 Én Rüdiger aboszlút nem fogom bánni, kell egy Koundé és kész. Rüdi nem fiatal, bár tény hogy a legjobb korban van, de nem szabad elfelejteni, hogy iszonyat gyenge meccsei voltak. Nekik kell egy jó rendszer, egy jó edző és egy jó taktika, egyénileg nem annyira zseniális. A reálba tökéletesen középszer lesz, kb mint Hazard.

Silva és Chris hosszabbítása kulcsfontosságú és az is hogy ez mielőbb megtörténjen. Azpit sajnálnám, de ez a policy évek óta, 30 fölött nem adunk hosszú távú szerződést még ha Lampardnak hívnak akkor sem. Itt inkább az lesz a fájó, hogy a kapitányunkat nem tudjuk úgymond megtartani, nem jó az üzenete. Kedvelem úgyhogy örülnék ha maradna, de Silva és Chris a kulcs szerintem.
Rudiger Tuchel alatt tudjuk mire kepes, Kounde egyenlore zsakbamacska. Mondom ezt ugy, hogy nagyon szeretnem jogy jojjon.
Szemely szerint nem tudom felfogni, hogy a vilag jelenlegi egyik legjobb belso vedojerol miert beszelnek igy, mert a multban voltak rossz meccsei. Kit erdekel? Egy normalis rendszerben az egyik legjobb, tudni kell hasznalni es kesz.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6722 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Én Rüdiger aboszlút nem fogom bánni, kell egy Koundé és kész. Rüdi nem fiatal, bár tény hogy a legjobb korban van, de nem szabad elfelejteni, hogy iszonyat gyenge meccsei voltak. Nekik kell egy jó rendszer, egy jó edző és egy jó taktika, egyénileg nem annyira zseniális. A reálba tökéletesen középszer lesz, kb mint Hazard.

Silva és Chris hosszabbítása kulcsfontosságú és az is hogy ez mielőbb megtörténjen. Azpit sajnálnám, de ez a policy évek óta, 30 fölött nem adunk hosszú távú szerződést még ha Lampardnak hívnak akkor sem. Itt inkább az lesz a fájó, hogy a kapitányunkat nem tudjuk úgymond megtartani, nem jó az üzenete. Kedvelem úgyhogy örülnék ha maradna, de Silva és Chris a kulcs szerintem.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9363
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#6723 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A Real mindig a létra legfelső foka lesz a focisták körében. Sok pénz, fényűzés, lightos éghajlat, könnyű bajnokság... Az is szempont, hogy a laligában 10 év alatt kapsz annyi rúgást mint a PLben 1 év alatt.

Rüdiger nem hiszem, hogy kötődne hozzánk, nem rég még a padra se lett felrakva...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#6724 Hozzászólás Szerző: Crap »

kecske01 írta: 2021. december 29., szerda 9:53 Rudigerrel kapcsolatban evi 12 milliot irnak a Realhoz, az heti 250 ezer…

Mi megis akkor mit pocsolunk vele?
Erről már cikkeztek sokat. A lényeget persze sokszor elfelejtik, főleg a magyar oldalak
Ugyanúgy giga pénzt kap, csak a Real nem a fizetése részeként adná oda hanem bónuszokban külön még rengeteg fizetne ( aláírási bónusz meg ilyen fix hulyesegekkel)

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6725 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Ezer éve nem nyert bl a barca, ki is estek most, nagy gáz van a klubbnal, miért akarna bárki is atmenni? Mármint oké nagy név, de aktuális erőt nézve most éppen egy lejtő alján van, sok mindent nem fog nyerni pár évig

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#6726 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Traxver írta: 2021. december 29., szerda 9:57
kecske01 írta: 2021. december 29., szerda 9:53 Rudigerrel kapcsolatban evi 12 milliot irnak a Realhoz, az heti 250 ezer…

Mi megis akkor mit pocsolunk vele?
benne van, hogy lehet nem is akar maradni.
Meg azt ne felejtsük el szintén, hogy egyszer nettóban, egyszer bruttóban gondolkodnak az újságírók...

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#6727 Hozzászólás Szerző: Traxver »

kecske01 írta: 2021. december 29., szerda 9:53 Rudigerrel kapcsolatban evi 12 milliot irnak a Realhoz, az heti 250 ezer…

Mi megis akkor mit pocsolunk vele?
benne van, hogy lehet nem is akar maradni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6944
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6728 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Rudigerrel kapcsolatban evi 12 milliot irnak a Realhoz, az heti 250 ezer…

Mi megis akkor mit pocsolunk vele?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6729 Hozzászólás Szerző: emsanya »

focimark írta: 2021. december 29., szerda 3:05 #Chelsea defender Cesar Azpilicueta is 'very close' to joining Barcelona. He has an 'agreement in principle' to join next summer.
[via @gerardromero]
Twitteresek szerint a Barcaval kapcsolatban az egyik leghitelesebb forras. Nyilvan meg barmi tortenhet, de jelenleg nem alakulnak jol a dolgok, akár Chris,Azpi es Rudi is tavozhat, de meg Silva sem irt ala... jo lenne pozitiv hireket is olvasni vegre.
Kounde nagyon fog kelleni lehetoleg mar januarban.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#6730 Hozzászólás Szerző: focimark »

#Chelsea defender Cesar Azpilicueta is 'very close' to joining Barcelona. He has an 'agreement in principle' to join next summer.
[via @gerardromero]
Twitteresek szerint a Barcaval kapcsolatban az egyik leghitelesebb forras. Nyilvan meg barmi tortenhet, de jelenleg nem alakulnak jol a dolgok, akár Chris,Azpi es Rudi is tavozhat, de meg Silva sem irt ala... jo lenne pozitiv hireket is olvasni vegre.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6731 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Esetleg Aaron Hickey a Bolognától... Marha fiatal, gólerős, nincs hype körülötte (radar alatti) és a csapata is 5 védősbe tolja jelenleg, de előtte 4 védősben is stabil volt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6732 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea are looking at a loan move for Lucas Digne to replace Ben Chilwell.

- @DiMarzio


Digne lesz a megbizhato forrasok szerint az elso szamu celpont, kölcsönbe.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#6733 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta: 2021. december 28., kedd 19:55 Nagyon sajnálatos hír, fontos tagja volt idén a csapatnak, de a saját szempontjából is gáz, az idei év után biztos kapott volna egy jókora fizetés emelést, bár nem tudom mennyit keres.

Így hirtelen nem is tudok olyan nevet akit örömmel leigazolnék. PSGbe idén nyáron igazolt át opciós joggal a Mendes gyerek, 18 éves balhátvéd, szarér hugyér fogják leigazolni. Ő hosszútávú megoldás lehetett volna.


Grimaldo játékát mindog kedveltem és elég sokoldalú játékos. Statjai alapján eredményes az idei szezonja.

Theo Hernandez akit még el tudnék képzelni. Anno tinédzserként követtem, nagy tehetségnek tartottam aztán voltak érdekes momentumok a karrierjében. Most a Milan drukkerek tudtommal sokra tartják és fiatal még.

Lényeg, hogy szerintem nem egy átmeneti megoldás keresésén kell törnünk a fejünket.
Grimaldo nekem is tetszene, bár ő sem a hatékony védekezésről híres. Theo Hernandez nagyon jó előre, de életveszély hátra. Nekem még Gosens is jó opció lehetne, de ő is sérült :D
Esetleg leakaszthatjuk Luke Thomast is a Leicesterből :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9363
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#6734 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nagyon sajnálatos hír, fontos tagja volt idén a csapatnak, de a saját szempontjából is gáz, az idei év után biztos kapott volna egy jókora fizetés emelést, bár nem tudom mennyit keres.

Így hirtelen nem is tudok olyan nevet akit örömmel leigazolnék. PSGbe idén nyáron igazolt át opciós joggal a Mendes gyerek, 18 éves balhátvéd, szarér hugyér fogják leigazolni. Ő hosszútávú megoldás lehetett volna.


Grimaldo játékát mindog kedveltem és elég sokoldalú játékos. Statjai alapján eredményes az idei szezonja.

Theo Hernandez akit még el tudnék képzelni. Anno tinédzserként követtem, nagy tehetségnek tartottam aztán voltak érdekes momentumok a karrierjében. Most a Milan drukkerek tudtommal sokra tartják és fiatal még.

Lényeg, hogy szerintem nem egy átmeneti megoldás keresésén kell törnünk a fejünket.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6735 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

kecske01 írta: 2021. december 28., kedd 18:57 Chelsea are considering options to replace Chilwell. 🔵 #CFC

First approach with Lucas Digne’s camp as he’s prepared to leave Everton.

Sergiño Dest is appreciated - nothing advanced yet. Nicolás Tagliafico has been discussed weeks ago.

Recalling E. Palmieri or Maatsen, plan B.

Digne lenne a legjobb a 3 név közül.
Digne logikus lenne. Guerreiro neve jutott még hirtelen eszembe, bár ő elég sokat sérül idén.
Mindenképpen kell igazolni. Alonso, még ha hoz is egy átlagos szintet, védekezésben állandó életveszély és a támadójátékban sem hozza azt a lendületet, mint egy top szárnyvédő. Heti 180 perc játék hónapokon át irreális elvárás bárkivel szemben és jelenleg még B-terv sincs Marcos mögé, mert Puli/CHO/Saúl szárnyvédő poszton szerepeltetése max full defenzív, veszélytelen csapatok elleni meccsek utolsó 30 percében lehet opció.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6944
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6736 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea are considering options to replace Chilwell. 🔵 #CFC

First approach with Lucas Digne’s camp as he’s prepared to leave Everton.

Sergiño Dest is appreciated - nothing advanced yet. Nicolás Tagliafico has been discussed weeks ago.

Recalling E. Palmieri or Maatsen, plan B.

Digne lenne a legjobb a 3 név közül.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#6737 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Kounde egy fiatal jatekos aki a rutinnal majd lehiggad es egy Chelseanel meg jobban foglalkoznanak vele szakemberek.
Az Atl Madrid ellen kozelrol lattam jatszani egy felidon keresztul, nagyon jo megoldasai voltak es kenyszerbol jobb oldali vedot jatszott, ahogy tegnap is amig ki nem szortak. Belole tuti klasszis lesz es nagyon jo lenne, ha nalunk valna azza. Tokeletesen illene a csapatba es konnyen be tudna illeszkedni a keret atlageletkora miatt. Remelem nyaron sikerul megszerezni vegre.
Egyebkent Jameshez tudnam hasonlitani kicsit, neki is vannak kemeny belepoi meg sargaval a zsebeben is es o sem a leghiggadtabb egyenlore, megis imadjuk es idovel nala is valtozni fog ez.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6944
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6738 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2021. december 22., szerda 13:43
Drogbert írta: 2021. december 22., szerda 12:51 Lehet h jon januarban Lucas Digne az evertontol. En nagyon kedvelem a jatekat. Ebben a pillanatban barki johet alonslow helyett.
Ruben Nevest is pletykálják a Wolvestől.
Nagyon adnám mindkettőt.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6780
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6739 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Drogbert írta: 2021. december 22., szerda 12:51 Lehet h jon januarban Lucas Digne az evertontol. En nagyon kedvelem a jatekat. Ebben a pillanatban barki johet alonslow helyett.
Ruben Nevest is pletykálják a Wolvestől.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6740 Hozzászólás Szerző: fst200 »

BlueBlood1993 írta: 2021. december 22., szerda 12:47 Jó öreg Costa, de hiányzik...meg Drogba. Már a puszta jelenlétüktől összeszarták magukat a védők. Tudtad, hogy ott birkózás, dominancia fixen lesz.

Lukakutól vártam, hogy hasonló mentalitást hoz, sajnos egyelőre egy erős fokkal puhányabb.
huh Drogba :OOO akárhol állhatott ,akár háttal a kapunak kva nagy gólokat lőtt , egy Lampard és Drogba egy fiatal Hazarddal nagyon beférne ebbe a csapatba :D (Terry is :D )

Válasz küldése