Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#12701 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kazomester írta:
focimark írta:Török források szerint a Galata vinné Cahillt.
/pray
Nem fogjuk elengedni. Mi már nem igazolhatubk és nem fogunk 3 középhátvéddel nekivágni a szezonnak - oké, Ampadu-val együtt 4, de még úgy se sok.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12702 Hozzászólás Szerző: kazomester »

focimark írta:Török források szerint a Galata vinné Cahillt.
/pray

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#12703 Hozzászólás Szerző: focimark »

Török források szerint a Galata vinné Cahillt.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6258
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12704 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Sampdoria have set their sights on Chelsea and England Under-21 international star Tammy Abraham.

According to Sportitalia, the centre-forward is on the radar as a possible reinforcement in attack at Marassi.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12705 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:Chelsea head coach Maurizio Sarri has blocked Lucas Piazon from leaving the club, it has been claimed.

AC Milan are interested in snapping up the 24-year-old after failing to land Quincy Promes.

Piazon, who spent the last two seasons on loan in the Championship with Fulham, could be given the opportunity to force his way into Sarri’s plans. (Tuttomercatoweb)
Már az is durva, hogy az erőszakoskodós sztori után még mindig élcsapatban van, beb.szna ha így 24 évesen felépítené magát és szignifikáns szerepet kapna Sarritól.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6258
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12706 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Chelsea head coach Maurizio Sarri has blocked Lucas Piazon from leaving the club, it has been claimed.

AC Milan are interested in snapping up the 24-year-old after failing to land Quincy Promes.

Piazon, who spent the last two seasons on loan in the Championship with Fulham, could be given the opportunity to force his way into Sarri’s plans. (Tuttomercatoweb)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12707 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ruben Loftus-Cheek to reject Schalke loan to fight for Chelsea midfield spot | @domfifield (Guardian)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6827
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#12708 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Keita Baldo is az Interbe ment. :)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12709 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Chelsea are close to agreeing a deal for Tiémoué Bakayoko to join AC Milan on season-long loan. (Source: SkySports)

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#12710 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Bubi írta:
s-h-i-n-e.com írta:
Igen, az lenne...(lehet, hogy több Lazio meccset kellene néznem, hogy ne érezzem pofátlanul magasnak ezt a összeget érte. 100 milla talán egy olyan támadóért nem lenne sok, aki képes a meccs/gól mutatóra a Premier League-ben, de ilyet nem ismerek)... ;)
Nézz több lazio meccset! Nála összetettebb játékos nincs a világon. Játszhatna center bekket vagy csatárt is, ott is kimagaslót hozna. Szerintem 100-120 millát a mai árak mellett amikor egy Jorginho 60 millió és egy Kepa 70 millió simán megér. Ő nem csak egy erős, böszme szűrő, technikás, jó döntéshozó, jó lövő és jó befejező mind amellett hogy sok labdát szerez és jól helyezkedik ha az ellenfélnél van a labda.

Nem hiába annyi az ára amennyi, én többet kérnék érte.
2x ennyit kellett volna kerni erte. Akkor tuti elvittek volna

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#12711 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Bubi írta:
s-h-i-n-e.com írta:
Igen, az lenne...(lehet, hogy több Lazio meccset kellene néznem, hogy ne érezzem pofátlanul magasnak ezt a összeget érte. 100 milla talán egy olyan támadóért nem lenne sok, aki képes a meccs/gól mutatóra a Premier League-ben, de ilyet nem ismerek)... ;)
Nézz több lazio meccset! Nála összetettebb játékos nincs a világon. Játszhatna center bekket vagy csatárt is, ott is kimagaslót hozna. Szerintem 100-120 millát a mai árak mellett amikor egy Jorginho 60 millió és egy Kepa 70 millió simán megér. Ő nem csak egy erős, böszme szűrő, technikás, jó döntéshozó, jó lövő és jó befejező mind amellett hogy sok labdát szerez és jól helyezkedik ha az ellenfélnél van a labda.

Nem hiába annyi az ára amennyi, én többet kérnék érte.
Ha 2x ennyit kernel, tuti elvinnek

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9281
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12712 Hozzászólás Szerző: Bubi »

s-h-i-n-e.com írta:
Igen, az lenne...(lehet, hogy több Lazio meccset kellene néznem, hogy ne érezzem pofátlanul magasnak ezt a összeget érte. 100 milla talán egy olyan támadóért nem lenne sok, aki képes a meccs/gól mutatóra a Premier League-ben, de ilyet nem ismerek)... ;)
Nézz több lazio meccset! Nála összetettebb játékos nincs a világon. Játszhatna center bekket vagy csatárt is, ott is kimagaslót hozna. Szerintem 100-120 millát a mai árak mellett amikor egy Jorginho 60 millió és egy Kepa 70 millió simán megér. Ő nem csak egy erős, böszme szűrő, technikás, jó döntéshozó, jó lövő és jó befejező mind amellett hogy sok labdát szerez és jól helyezkedik ha az ellenfélnél van a labda.

Nem hiába annyi az ára amennyi, én többet kérnék érte.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Átigazolási pletykák

#12713 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Bubi írta:
s-h-i-n-e.com írta:
Bubi írta:Kovacic jó játékos ezért örülnék ha jönne opcióval vagy nélküle, de szvsz nem klasszis és nem is hiszem hogy akkora ásszá válna nálunk. Ha nem lesz opció rá akkor hozunk helyette mást jövőre, vagy megállapodunk a reállal valahogy korrekten.

Egyébként nem esek hasra Kovacictól. Titkon reméltem hogy tényleg megmozgatunk mindent Sergejért, ő tényleg minden pénzt megért volna. Ehhez képest valszeg idén és jövőre kiadunk majd ugyan annyit Jorginho & Kovacic duóért akik Sergej bakancsának sarkát se nyalogathatják. Nem volt szükség 2 db BTB középpályásra, elég lett volna a Kanté, Sergej, Bakayoko, Loftus-Cheek, Drinkwater, Fabregas névsor, bőven.
Másként látjuk a világot. :)
A Kovacic-Kanté-Jorginho hármas kellőképpen masszív.
A Bakayoko, Fabregas, Loftus-Cheek, Drinkwater név-show-rral ellentétben...(velük nagy harcban lennénk az Arsenallal, hogy ki szerencsétlenkedjen a tabella 5. helyén)
Milinković-Savić-ért 80-100 milla kidobott pénz lett volna...

Az általad nem túl sokra tartott Matic-nak a labdaszerzés / stabilitás miatt volt fontos szerepe Conte első évében. (A második évben, ahogy Fabregas vergődött a középpályán, az teljesen életképtelen volt.)
A stabil/masszív középpálya előnye, hogy amíg ők melóznak, addig pl. Hazard varázsolhat... :)
Nem bánnám, ha előre is igazolnánk (Fekir-t), és akkor még azt is elbírná a csapat, hogy a belső védőink (Chelsea-szinten) "marha gyengék"...(BL nélküli év; meg lehet a TOP4 így is.)
Mitől masszív a Kanté, Jorg, kovacic hármas amikor mindhárom törpe? És Sergej kidobott pénz lenne 100 milláért?

Valóban másként látjuk a világot.
Egy csapat nem attól lesz stabil, hogy labdahülye óriások alkotják... :) (Túloztam.)
Mindhárom játékos labdabiztos, van bennük tűz / megfelelően "harciasak", és nagy "munkabírásúak"...
(Kanté ahol pályára lép, ott arany terem.) :)

Igen, az lenne...(lehet, hogy több Lazio meccset kellene néznem, hogy ne érezzem pofátlanul magasnak ezt a összeget érte. 100 milla talán egy olyan támadóért nem lenne sok, aki képes a meccs/gól mutatóra a Premier League-ben, de ilyet nem ismerek)... ;)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12714 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Николаевич írta:RW-t adom, pláne hogy Willian eladható lett volna 60 millió fontèrt, csatár szerintem nem volt annyira fontos. Van 4 csatárunk, mennyisègre ez bőven sok. Giroud tudjuk kb mit tud, Morata-nal meg Batyu-nál meg bízhatunk benne hogy az új rendszer többet hoz ki belőlük.

Én továbbra is Hazard távozásától tartok, pláne hogy ma este után pótolni sem tudjuk.
Ja van egy pár csatárunk, kár, hogy egyszerre nem lehet 2-3 a pályán, hogy összejöjjön közösen a gól :) Ezek után nem fog már szarban hagyni Hazard, nem tudom róla elképzelni.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#12715 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kazomester írta:Akkor ez így reálisan egy 5-6/10 nálam. És most tegyük félre a stílusomat egy pillanatra.

Elment egy kétségtelenül jó kapus, nem extra (lehetne, ha akart volna, lásd VB), de jó kapus, lecseréltük egy fiatalabb, ám de meglehetősen lutri játékosra. Ezt nem nevezhetjük előrelépésnek, maximum decent pótlásnak. 6-7/10
Jött egy taktikailag már kompatibilis kp, a Sarriball szíve, Fabregas méltó utódja. 10/10
És jött az utolsó láncszem a kp-ra, de csak kölcsönben és vélhetően opciós jog nélkül. Bármennyire is lesz jó (sztem az lesz), jelenleg nem a mi kezünkben a sorsa, több tényező fog dönteni majd, így most ez is csak 6/10 lehet a túl sok kérdőjel miatt.

És akkor a fekete leves. Csatár és RW. Mindkét posztra égető lett volna az erősítés, de sikerült figyelmen kívül hagyni. 0/10
A védelem kompletten ingatag (eddig), ez persze idővel javulni fog, de néhány személy egész egyszerűen képtelen lesz megfelelően teljesíteni a 4 védős rendszerben, ezért sajnálom pl. Rugani elszalasztását. Mindent egybevetve, az általatok vízválasztónak titulált nyár nem váltotta be az ígéreteket. Ezt az utolsó napra hagyott katyvaszt még mindig nem értem, sztem egy komoly klub-hoz kicsit méltatlan, de hangsúlyozom, örülök az érkezőknek. A nem érkezőknek viszont nagyon nem.

RW-t adom, pláne hogy Willian eladható lett volna 60 millió fontèrt, csatár szerintem nem volt annyira fontos. Van 4 csatárunk, mennyisègre ez bőven sok. Giroud tudjuk kb mit tud, Morata-nal meg Batyu-nál meg bízhatunk benne hogy az új rendszer többet hoz ki belőlük.

Én továbbra is Hazard távozásától tartok, pláne hogy ma este után pótolni sem tudjuk.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12716 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Akkor ez így reálisan egy 5-6/10 nálam. És most tegyük félre a stílusomat egy pillanatra.

Elment egy kétségtelenül jó kapus, nem extra (lehetne, ha akart volna, lásd VB), de jó kapus, lecseréltük egy fiatalabb, ám de meglehetősen lutri játékosra. Ezt nem nevezhetjük előrelépésnek, maximum decent pótlásnak. 6-7/10
Jött egy taktikailag már kompatibilis kp, a Sarriball szíve, Fabregas méltó utódja. 10/10
És jött az utolsó láncszem a kp-ra, de csak kölcsönben és vélhetően opciós jog nélkül. Bármennyire is lesz jó (sztem az lesz), jelenleg nem a mi kezünkben a sorsa, több tényező fog dönteni majd, így most ez is csak 6/10 lehet a túl sok kérdőjel miatt.

És akkor a fekete leves. Csatár és RW. Mindkét posztra égető lett volna az erősítés, de sikerült figyelmen kívül hagyni. 0/10
A védelem kompletten ingatag (eddig), ez persze idővel javulni fog, de néhány személy egész egyszerűen képtelen lesz megfelelően teljesíteni a 4 védős rendszerben, ezért sajnálom pl. Rugani elszalasztását. Mindent egybevetve, az általatok vízválasztónak titulált nyár nem váltotta be az ígéreteket. Ezt az utolsó napra hagyott katyvaszt még mindig nem értem, sztem egy komoly klub-hoz kicsit méltatlan, de hangsúlyozom, örülök az érkezőknek. A nem érkezőknek viszont nagyon nem.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#12717 Hozzászólás Szerző: Megyó »

adrian1989 írta:Elvileg Fekir a vasárnapi bajnokin magasba emeli a vb trofeát.
Lyon hivatalos közleményben adta ki.
Csak a Chelsea facebookon olvastam, nem jártam utána.
Sajnos beigazolódott,hogy a board továbbra is bamba és Kovacic is csak azért jött mert a Real odaadta,hogy játékban legyen azt ha beválik akkor jövőre feltudja használni a Hazard bizniszbe,mert Courtois tuti csábítani fogja Hazard-t.
Érkezők akkor már sanszos,hogy nem lesznek ami baj,mert nincsenek nagyon golvágoink.
Nem adod fel!

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#12718 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Elvileg Fekir a vasárnapi bajnokin magasba emeli a vb trofeát.
Lyon hivatalos közleményben adta ki.
Csak a Chelsea facebookon olvastam, nem jártam utána.
Sajnos beigazolódott,hogy a board továbbra is bamba és Kovacic is csak azért jött mert a Real odaadta,hogy játékban legyen azt ha beválik akkor jövőre feltudja használni a Hazard bizniszbe,mert Courtois tuti csábítani fogja Hazard-t.
Érkezők akkor már sanszos,hogy nem lesznek ami baj,mert nincsenek nagyon golvágoink.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6827
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#12719 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Barkleyrol meg ne is beszeljunk akkor. Eddig se volt kis darab, de elegge osszekapta magat pre seasonben.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12720 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:5 óra van már csak hátra, az alatt még éppen le lehet papírozni a kérelmet és be lehet adni, az orvosi vizsgálat stb már időn túl is mehet. Lesz még vmi? :?
Ne reménykedj. Komolyabb pletykaszinten sem emlegetnek már velünk senkit.

Bubi: Láttad Kovacicot? Azért nem egy nyegle gyerek és Kantét sem a legkönnyebb elnyomni, hiába alacsony. Nem muszáj izomállatokat hozni ahhoz, hogy birtokolni tudjuk a kp-t. Hiába lesznek alacsony játékosaink, ha labdaügyesek lesznek és jól eltudják majd dugni a labdát, akkor nem lesz gond.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése