Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#12661 Hozzászólás Szerző: laczze »

Azért ezt nehéz valakinek is a nyakába varrni.
Morata pl teljesen jo igazolasnak tűnt, nagy potenciál volt szvsz van benne. Bakayoko szintén az akkor Monaco Kante ja volt, ki gondoltan volna, hogy besül? Igy jártunk ezek sajnos benne vannak minden caapatnál. Melleslef ha a vezetőség tudná, hogy nem vállik be gondolod leigaholnánk? Batsman ről pedig még nem mondanék le, ahogy Giroud 20 m cédulája is tökéletesen megérte.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9281
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12662 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Morata 66m, Emerson 20m, Batshuayi 40m, Giroud 20m, Zappacosta 25m, Drinkwater 38m, Barkley 17m, Bakayoko 40m - csak az utóbbi 2 évből -borzalmas igazolások voltak és elvertünk rájuk 270 milliót. Azért abból már lehetett volna venni 2 db klasszist vagy 3-4-5 db fiatal kiugró tehetséget mint Lozano, Malcom stb.

Én egyelőre az új olasz-brazillal se vagyok elégedett és alapvetően én elavultnak tartom azt az elképzelést amikor azért tartassz pályán egy focistát mert egy valamiben jó és csak az a dolga. Manapság a védőknek be kell tudniuk fejezni a támadásokat ha arra kerül sor, a támadóknak pedig visszazárni és szerelni a védők helyett ha úgy adja a helyzet, erről szól a totális futball, a kötetlen pocíciókról. Tehát többet várnék Jorginhotol a támadások szervezésében és befejezésében, de egyébként nem tartom rossz igazolásnak.

Akiket felsoroltam mind olcsón jöttek de nem is érnek egy garassal se többet, sőt.

Ellenpéldának Rüdigert és Alonsot tudom felhozni, de velük is csak a jelenlegi keret minősége miatt lehetünk elégedettek.

Voltak akik a nemzetiségük miatt jöttek, pl Vízhordó és Barkley, de ezt se tudom megérteni, hisz vannak fiatal angol tehetségeink akikben még van lehetőség, fel lehet rakni minden évben pár darabot felváltva, de igazolni is tudnék jobbakat a fent említett kettőnél.

Egy normális sportigazgatóval ebből az összegből most valószínűleg BL esélyesek lennénk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6258
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12663 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Gallion írta:Tényleg hoznánk Sarri nyakára egy magasabb szinten még semmit se bizonyított 23 éves csatárt, anélkül, hogy Misit egyáltalán megnézné, hogy mit tudna ebben a szisztémában? :roll:
Nagyon remélem nem hozzuk el, 8 gólja van 6 meccsen 1. szezonjában a Serie A-ban, de abszolút semmi extra nincsen benne, sem a fizikuma, se a technikai adottságai nem indokolják ezt a transzfert. Pláne, hogy most kezdünk visszarázódni a helyes útra, kiváló edzőnk van, remek játékosok érkeztek a nyáron, ha megint ilyen középszer fiatalokra pályázunk, akkor milyen építkezésről beszélünk az elit felé?
Nagy valószínűség szerint a hír csak kitaláció (melyik másik topcsapattal hoznák hírbe, ha nem azzal, amelyiknek nincsen gólképes csatára...), ettől függetlenül azért nem kell ennyire lenézni a lengyelt. Abból a szempontból szerencséje van, hogy 1-2 kivételtől eltekintve nagyon ótvar csapatokkal játszott eddig a Genoa (Empoli, Chievo, Frosinone, Bologna), tehát nem a nagyágyúk kapuját kellett bevennie (habár a Lazio-ét is sikerült), de mutass még egy csatárt, aki úgy kezdi az idényt, hogy előbb debütálásként vág egy mesternégyes a kupában, majd az első 6 bajnokija mindegyikén betalálva 8 gólt ér el egy középcsapatban... Mindenképp megsüvegelendő, ettől persze még nem kell rögtön leigazolni. Egyébként a lengyeleknél sem a kirakatcsapatok egyikében lett kis híján gólkirály, hanem egy gyengébb csapatban szórta a gólokat, ez is megemlítendő. Más felépítés és fizikum, de annak idején Lewa-t sem úgy igazolta le hasonló életkorban a Dortmund, hogy a következő évek top3 befejezőjét köszönthetjük később majd személyében, mégis így lett, pedig senki nem gondolta volna. Piatek kiválóan kezdett, egyelőre ennyit lehet csak mondani vele kapcsolatban, aztán az is lehet, hogy jövő ilyenkor senki se fog már emlékezni rá.

A Genoa egyébként elég jól nyúl mostanában a csatárokhoz, Pellegri-t 16 évesen betették a csapatba, rúgott két egyeneset a labdába (meg egy gólt Totti búcsúmeccsén) és vitte is 20 millióért a Monaco, de Simeone is náluk kezdte olaszországi pályafutását, a végállomás pedig gyanítom neki sem a Fiorentina lesz.

Mitrovic sorsára leszek még kíváncsi egyébként, annak idején a Newcastle-ben totál leszerepelt, le is mondtak róla, amióta viszont a Fulham játékosa, vágja a gólokat és a hátán cipeli az együttest. Ha ő nincs ott az előző szezon felétől, fel sem jutottak volna.
6+8+5+4+1+1+2+1

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12664 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Tényleg hoznánk Sarri nyakára egy magasabb szinten még semmit se bizonyított 23 éves csatárt, anélkül, hogy Misit egyáltalán megnézné, hogy mit tudna ebben a szisztémában? :roll:
Nagyon remélem nem hozzuk el, 8 gólja van 6 meccsen 1. szezonjában a Serie A-ban, de abszolút semmi extra nincsen benne, sem a fizikuma, se a technikai adottságai nem indokolják ezt a transzfert. Pláne, hogy most kezdünk visszarázódni a helyes útra, kiváló edzőnk van, remek játékosok érkeztek a nyáron, ha megint ilyen középszer fiatalokra pályázunk, akkor milyen építkezésről beszélünk az elit felé?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12665 Hozzászólás Szerző: emsanya »

According to Gazzetta dello Sport #Chelsea are the frontrunners for Genoa frontman Krzysztof Piatek, having already contacted the player’s representatives and will make an offer over £35M in January’s transfer market.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9281
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12666 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Lehet Williant akarta a csóró megvenni. Részemről lehetne szó egy csereüzletről:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12667 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:
emsanya írta:
Bubi írta:Malcomra dobhatnánk egy kölcsönajánlatot vételi opcióval. Jó előszezon után egyáltalán nem játszatják, előszezonban is baloldalt használták ahol a gyilkos balost nem tudta használni.
Álllitolag az edző nem is kérte, de leigazolták. Így a keretbe se kerül be. Jó dolog lehet hogy vannak klubbok akik ilyen luxust megengedhetnek maguknak.
Pedig egyébként lenne helye. Minden sorozatban indul a Barca és tudtommal nincs más hasonló kaliberű szélsőjük a cserepadon, a szezon felében simán játszhatna. Amúgy is rájukférne a vérfrissítés hisz nem remekelnek manapság. Oké, dembele előtt nem lesz kezdőjátékos, a francia fiatalabb és tehetségesebb is nála, viszont abban már nem vagyok biztos, hogy megfelelő körülmények közt végül a francia lesz-e a jobb játékos. Malcom nem olyan sokoldalú mint Dembele, de olyan tehetség van a bal lábában mint talán senkinek a világon, és tudjuk hogy egy klasszis bal láb bőven elég akkor is ha a jobblábadon csak támaszkodsz (Robben), de neki amúgy a jobblába se rossz:)
Hát gondolom ez inkább ilyen duzzogos dolog, nem szakmai. Nem kértem,megvettétek, azért se állítom be.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9281
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12668 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:
Bubi írta:Malcomra dobhatnánk egy kölcsönajánlatot vételi opcióval. Jó előszezon után egyáltalán nem játszatják, előszezonban is baloldalt használták ahol a gyilkos balost nem tudta használni.
Álllitolag az edző nem is kérte, de leigazolták. Így a keretbe se kerül be. Jó dolog lehet hogy vannak klubbok akik ilyen luxust megengedhetnek maguknak.
Pedig egyébként lenne helye. Minden sorozatban indul a Barca és tudtommal nincs más hasonló kaliberű szélsőjük a cserepadon, a szezon felében simán játszhatna. Amúgy is rájukférne a vérfrissítés hisz nem remekelnek manapság. Oké, dembele előtt nem lesz kezdőjátékos, a francia fiatalabb és tehetségesebb is nála, viszont abban már nem vagyok biztos, hogy megfelelő körülmények közt végül a francia lesz-e a jobb játékos. Malcom nem olyan sokoldalú mint Dembele, de olyan tehetség van a bal lábában mint talán senkinek a világon, és tudjuk hogy egy klasszis bal láb bőven elég akkor is ha a jobblábadon csak támaszkodsz (Robben), de neki amúgy a jobblába se rossz:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12669 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:Malcomra dobhatnánk egy kölcsönajánlatot vételi opcióval. Jó előszezon után egyáltalán nem játszatják, előszezonban is baloldalt használták ahol a gyilkos balost nem tudta használni.
Álllitolag az edző nem is kérte, de leigazolták. Így a keretbe se kerül be. Jó dolog lehet hogy vannak klubbok akik ilyen luxust megengedhetnek maguknak.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9281
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12670 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Malcomra dobhatnánk egy kölcsönajánlatot vételi opcióval. Jó előszezon után egyáltalán nem játszatják, előszezonban is baloldalt használták ahol a gyilkos balost nem tudta használni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6258
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12671 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Norbertoo írta:
Gaba írta:https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2 ... gy-dobasa/

Valakinek van valami infója róla? Sosem figyeltem a játékát.
Szabi - mint mindig, minden Serie A játékosról - biztos tud infót mondani róla.
:oops:

Baromi tehetséges, villámgyors és technikás szélső, nekem - fiatal korából adódóan - még néha kicsit szertelen a játéka, de az sokatmondó, hogy 20 évesen a Fiorentina egyik, ha nem a legfontosabb játékosa már egy ideje. Egész biztosan nem járnánk vele rosszul, bár nekem még mindig Zaha az első számú favoritom az elérhető szélsőket tekintve.
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#12672 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Norbertoo írta:
Gaba írta:https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2 ... gy-dobasa/

Valakinek van valami infója róla? Sosem figyeltem a játékát.
Szabi - mint mindig, minden Serie A játékosról - biztos tud infót mondani róla.
Chiesa jelenleg talán a legtehetségesebb olasz játékos, de szélső poszton mindenképp.. örülnék neki jobb oldalra

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolási pletykák

#12673 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Gaba írta:https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2 ... gy-dobasa/

Valakinek van valami infója róla? Sosem figyeltem a játékát.
Szabi - mint mindig, minden Serie A játékosról - biztos tud infót mondani róla.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12674 Hozzászólás Szerző: Gaba »

https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2 ... gy-dobasa/" onclick="window.open(this.href);return false;

Valakinek van valami infója róla? Sosem figyeltem a játékát.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6258
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12675 Hozzászólás Szerző: Szabi »

béla írta:
Szabi írta:
emsanya írta:http://m.nemzetisport.hu/olasz_labdarug ... ol-2659239

Drinkwater helyett lehetne a keretben, Sarri ismeri, inkább használná.
Erősen kifele megy ő is, ráadásul a Barkley, Kovacic (+RLC) poszton jöhetne számításba, ahol az idényre megvagyunk.
utcalány jól jönne egy támadó harmadban is hatékony középpályás, mert Barkley gyenge, Kova más típusú játékos, viszont Hamsikért én se adnék pénzt.
Úgy értettem elsősorban, hogy mennyiségre megvagyunk, bár szerintem minőségileg sincs akkora gond. Kovacic ha eddig nem is a leghatékonyabb a kapu előtt, de nagyon jó játszótárs Edennek, remekül megértik egymást. Ki(k)re gondoltál? :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolási pletykák

#12676 Hozzászólás Szerző: béla »

Szabi írta:
emsanya írta:http://m.nemzetisport.hu/olasz_labdarug ... ol-2659239

Drinkwater helyett lehetne a keretben, Sarri ismeri, inkább használná.
Erősen kifele megy ő is, ráadásul a Barkley, Kovacic (+RLC) poszton jöhetne számításba, ahol az idényre megvagyunk.
utcalány jól jönne egy támadó harmadban is hatékony középpályás, mert Barkley gyenge, Kova más típusú játékos, viszont Hamsikért én se adnék pénzt.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12677 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Belottit kell idehozni, egy vadállat az a csávó :!:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4763
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#12678 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dízel írta:Várható volt, hogy erősödnek a távozásával kapcsolatos pletykák. December végéig bizonyíthat, én is alapból ennyi esélyt adnék még neki, de ha addig nem, akkor mehet isten hírével. De akkor hozni kell egy Icardit. Morata 50 misiért elpasszolni, megfejelni +60-70 misivel és talán odaadnák, bár félek 160 alatt nem állnának szóba velünk, amilyen árak vannak.
Van kivásárlási ára, olyan 110-120m körüli összeg rémlik. Legalábbis ennyit írtak, amikor a MU-val szóbahozták, Martial-Icardi kapcsán.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3430
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#12679 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Várható volt, hogy erősödnek a távozásával kapcsolatos pletykák. December végéig bizonyíthat, én is alapból ennyi esélyt adnék még neki, de ha addig nem, akkor mehet isten hírével. De akkor hozni kell egy Icardit. Morata 50 misiért elpasszolni, megfejelni +60-70 misivel és talán odaadnák, bár félek 160 alatt nem állnának szóba velünk, amilyen árak vannak.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12680 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea striker Alvaro Morata may leave Stamford Bridge when the transfer window reopens for business in January, say reports in Italy.

Válasz küldése