Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Amazing24
Hozzászólások: 2488
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#12641 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Hirek szerint Nabil Fekir lesz az elso szamu celpontunk a telen, ami azert hiheto szamomra, mert mar nyaron is kozel voltunk hozza.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6258
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12642 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Gaba írta:A hírek szerint Januárban 3 célpontra fog összpontosítani a vezetőség: Romagnoli,Rabiot és Chiesa.
A ballábas belső védő az nálunk hiánycikk, Romagnoli ilyen szempontból jól jönne, de alapembere és csapatkapitánya a Milannak, szezon közben nem fogják elengedni.

Rabiot szerződése nyáron lejár, vele leginkább előszerződést kéne kötni, jó lenne, ha nem a Liverpool csapna le rá.

Chiesa sebessége elképesztő, a technikai tudása is megvan, nem sokáig lesz ő már a Fiorentina játékosa.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12643 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A hírek szerint Januárban 3 célpontra fog összpontosítani a vezetőség: Romagnoli,Rabiot és Chiesa.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3430
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#12644 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Szabi írta:Koulibaly-ra jellemző, hogy gondol egyet, kizárja a külvilágot és nekiront az ellenfélnek tök egyedül gólszerzési szándékkal, ez inkább Rüdiger sajátja nálunk. Szerintem előbb fogunk védőt venni, mint Zouma-t újra kipróbálni.
Ebben én is biztos vagyok, és nagyon is sajnálom. Lehet veszünk egy jó védőt, és beválik de azért az, ami Zoumaba van, az őstehetség.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6258
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12645 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Koulibaly-ra jellemző, hogy gondol egyet, kizárja a külvilágot és nekiront az ellenfélnek tök egyedül gólszerzési szándékkal, ez inkább Rüdiger sajátja nálunk. Szerintem előbb fogunk védőt venni, mint Zouma-t újra kipróbálni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9281
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12646 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kettőtök közt az igazság. Vannak helyzetek amikor inkább biztosra megy és kivágja, többször mint pl Luiz, de jellemző volt rá hogy igyekezett szervezni a játékot hosszú (pontos) keresztlabdákkal és hosszú passzokkal. Labdaszerzés után gyakran indít.

Az a Zouma nem csak Sarri hanem Guardiola, Conte, Mourinho és klopp kompatibilis is volt egyszerre, világklasszis szinten játszott.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12647 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dante írta: Ugyanolyan típusú játékos mint Koulibaly, miért ne lenne jó Sarri rendszerébe?

Most mindkét CB-nk jól passzol, Rüdiger talán jobban védekezik. Elférne meg egy erős és gyors védő, főleg amiatt mert sem Azpi, sem Alonso nem egy gyorsvonat.
Koulibaly-ról nincs véleményem, mert nem láttam eleget játszani, de Zouma inkább a vágd előre/oldalra biztonsági játék híve volt. A jól passzoló védők közé semmiképp nem sorolnám. Hangsúlyozom, ez még az általam ismert Zouma, mostanra lehet fejlődött a játéka.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12648 Hozzászólás Szerző: Dante »

kazomester írta:
Botond9797 írta:Zoumának volt egy erős szezonja, pont akkor amikor a csapat szenvedett. Ha azt a formát képes lenne újra megtalálni és állandósítani, akár újra Chelsea-kezdő lehetne, ráadásul, ahogy emlékszem, lábbal sem ügyetlen, akár lehetne belőle Sarri-kompatibilis védőt faragni. Bár most ha vissza is térne hozzánk, max cserepadra fírne fel, hiszen a Luiz-Rüdiger duó egyre stabilabb és végre, hosszú évek után ismét lehet egy biztos kh-duónk, sztem ezt senki kedvéért nem szabadna megbontani.
Rosszul emlékszel :roll: Zouma nagy kedvencem, de egyáltalán nem Sarri kompatibilis védő. Legalább is, a nálunk játszó, a sérülése után nem tudom hol tart most a játéka. Luiz 32 lesz nyáron, én majdnem biztos vagyok benne, hogy venni fogunk 1 cb-t majd.
Ugyanolyan típusú játékos mint Koulibaly, miért ne lenne jó Sarri rendszerébe?

Most mindkét CB-nk jól passzol, Rüdiger talán jobban védekezik. Elférne meg egy erős és gyors védő, főleg amiatt mert sem Azpi, sem Alonso nem egy gyorsvonat.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12649 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Inkább Ruganit kéne bezsákolni már a télen.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12650 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Botond9797 írta:Zoumának volt egy erős szezonja, pont akkor amikor a csapat szenvedett. Ha azt a formát képes lenne újra megtalálni és állandósítani, akár újra Chelsea-kezdő lehetne, ráadásul, ahogy emlékszem, lábbal sem ügyetlen, akár lehetne belőle Sarri-kompatibilis védőt faragni. Bár most ha vissza is térne hozzánk, max cserepadra fírne fel, hiszen a Luiz-Rüdiger duó egyre stabilabb és végre, hosszú évek után ismét lehet egy biztos kh-duónk, sztem ezt senki kedvéért nem szabadna megbontani.
Rosszul emlékszel :roll: Zouma nagy kedvencem, de egyáltalán nem Sarri kompatibilis védő. Legalább is, a nálunk játszó, a sérülése után nem tudom hol tart most a játéka. Luiz 32 lesz nyáron, én majdnem biztos vagyok benne, hogy venni fogunk 1 cb-t majd.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#12651 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Zoumának volt egy erős szezonja, pont akkor amikor a csapat szenvedett. Ha azt a formát képes lenne újra megtalálni és állandósítani, akár újra Chelsea-kezdő lehetne, ráadásul, ahogy emlékszem, lábbal sem ügyetlen, akár lehetne belőle Sarri-kompatibilis védőt faragni. Bár most ha vissza is térne hozzánk, max cserepadra fírne fel, hiszen a Luiz-Rüdiger duó egyre stabilabb és végre, hosszú évek után ismét lehet egy biztos kh-duónk, sztem ezt senki kedvéért nem szabadna megbontani.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9281
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12652 Hozzászólás Szerző: Bubi »

becus3 írta:
Bubi írta:
Gaba írta:A Trialfootball szerint a Barca Zoumát szeretné Piqué utódjának.
https://www.youtube.com/watch?v=r6sYl3ECkbs" onclick="window.open(this.href);return false;

Ez egy tömör 8 perces videó Zoumáról kizárólag klasszis megoldásokkal Tőle. Maga a videó negyed órás, de 8 perctől sokminden ismétlődik.

Annak aki nem figyelte, nem látta vagy csak nem emlékszik rá, annak érdemes végignézni.

Nagyon remélem, hogy újra fel tud fejlődni.
Videóból sose ítélj. Olyan videót csinálnak egy botlabubol, hogy gy azt hiszed Ő C. R. Zuma nagyon szerencsétlen volt, de hátha.
Láttam minden meccsét Chelsea mezben.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12653 Hozzászólás Szerző: Dante »

Zouma rohadt jól játszik, meg mindig gyors, erősebb lett és még mindig ugyanúgy ki tud ugrani a stadionból, kiemelkedően jól fejel. Érdekes, hogy többször is kezdett az Everton-ban, pedig van ott pár neves saját játékos. Remélem ez a teljesítményének szól kizárólag és nem annak, hogy előszerződése van tofifiékkel. Szerintem butaság volt kölcsönadni, innentől kevésbé látom a visszatérés lehetőséget, de hátha igényt tart rá Sarri, mert elkéne egy beast mode CB még.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#12654 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Bubi írta:
Gaba írta:A Trialfootball szerint a Barca Zoumát szeretné Piqué utódjának.
https://www.youtube.com/watch?v=r6sYl3ECkbs" onclick="window.open(this.href);return false;

Ez egy tömör 8 perces videó Zoumáról kizárólag klasszis megoldásokkal Tőle. Maga a videó negyed órás, de 8 perctől sokminden ismétlődik.

Annak aki nem figyelte, nem látta vagy csak nem emlékszik rá, annak érdemes végignézni.

Nagyon remélem, hogy újra fel tud fejlődni.
Videóból sose ítélj. Olyan videót csinálnak egy botlabubol, hogy gy azt hiszed Ő C. R. Zuma nagyon szerencsétlen volt, de hátha.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4763
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#12655 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Gaba írta:Erről tud valaki valamit?
Igen, annyit, hogy az ideigazolása óta kb. minden évben ez megy :D

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12656 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Hogy mi az igazság? Elmondom. A nyári világbajnokságot követően távozni akartam, mert az az álmom, hogy Spanyolországban futballozzak. Aztán beszéltem a vezetőséggel és az új edzővel, és inkább a maradás mellett döntöttem – magyarázta a belga klasszis a BT Sportnak.

Jól tudjuk, hogy Eden Hazard neve folyamatosan ott villog a Real-vezetők fejében, ennek tükrében biztató lehet Madridban, hogy a támadó nem adott konkrét választ a jövőjét firtató kérdésre…

– Nem tudom, meglátjuk – mondta sejtelmesen.

Erről tud valaki valamit?

hegemartin
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013. július 22., hétfő 14:11
Kedvenc játékos: Essien Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#12657 Hozzászólás Szerző: hegemartin »

Bubi írta:
Gaba írta:A Trialfootball szerint a Barca Zoumát szeretné Piqué utódjának.
https://www.youtube.com/watch?v=r6sYl3ECkbs" onclick="window.open(this.href);return false;

Ez egy tömör 8 perces videó Zoumáról kizárólag klasszis megoldásokkal Tőle. Maga a videó negyed órás, de 8 perctől sokminden ismétlődik.

Annak aki nem figyelte, nem látta vagy csak nem emlékszik rá, annak érdemes végignézni.

Nagyon remélem, hogy újra fel tud fejlődni.

Imadtam a csavot, oriasi tanar volt a serulese elott. Azokat a becsuszasokat talan meg jo oreg Carvalho is megirigyelne..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9281
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12658 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Gaba írta:A Trialfootball szerint a Barca Zoumát szeretné Piqué utódjának.
https://www.youtube.com/watch?v=r6sYl3ECkbs" onclick="window.open(this.href);return false;

Ez egy tömör 8 perces videó Zoumáról kizárólag klasszis megoldásokkal Tőle. Maga a videó negyed órás, de 8 perctől sokminden ismétlődik.

Annak aki nem figyelte, nem látta vagy csak nem emlékszik rá, annak érdemes végignézni.

Nagyon remélem, hogy újra fel tud fejlődni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12659 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A Trialfootball szerint a Barca Zoumát szeretné Piqué utódjának.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9281
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12660 Hozzászólás Szerző: Bubi »

laczze írta:Azért ezt nehéz valakinek is a nyakába varrni.
Morata pl teljesen jo igazolasnak tűnt, nagy potenciál volt szvsz van benne. Bakayoko szintén az akkor Monaco Kante ja volt, ki gondoltan volna, hogy besül? Igy jártunk ezek sajnos benne vannak minden caapatnál. Melleslef ha a vezetőség tudná, hogy nem vállik be gondolod leigaholnánk? Batsman ről pedig még nem mondanék le, ahogy Giroud 20 m cédulája is tökéletesen megérte.
Neked vagy nekem tünhet jó igazolásnak, mert nem vagyunk sportigazgatók se pedig managerek. Viszont vannak tapasztalt, hozzáértő, elviekben profi embereink akiket külön ezzel bíztak meg és alaposan meg is fizetjük őket - na tőlük már elvárható hogy jól igazoljanak.
Én is azt gondoltam hogy Morata jó igazolás lesz, sőt Torresnél azt hittem megfogtuk az isten lábát, annak ellenére hogy Morata majdnem 70 milla volt és még soha nem volt kezdőember sehol, Torres meg több nagy sérülés után lábadozott és 50 millába került - nade én csak egy mezei drukker vagyok, tévedhetek.

Persze lehet igazolni Giroudokat 20 millióért cserepadra, de csak abban a helyzetben ha már van egy kirobbanthatatlan gyilkos befejezőnk. Ez a baj velünk, folyamatosan kiegészítőembereket igazolunk miközben egyre gyengébb a kezdőnk. És akkor most nem hozom elő a Lukaku, De Bruyne, Salah XXL tálat megszórva egy kis Mbappéval, csak mert ez is az ő bőrükön szárad.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése