Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15541 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Ouch, már a rendőrség is az Arsenal-on élcelődik:


Thames Valley Police‏Verified account @ThamesVP

Keeping up with #DeadlineDay on your phone?

Pls don't check your phone for updates whilst driving,you'll end up with more points than Arsenal.. :D

Amúgy a Sky szerint se mi se az Arsenal nem érdeklődik Mahrez iránt. Akkor marad a Roma?

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#15542 Hozzászólás Szerző: laczze »

Speciel Mahrez nak örülhetünk szerintem. Jó lenne megcsípni plusz a vizesfiút de 2 játékost nem hinném hogy kiadnak az uccsó nap. Akkor meg inkább Mahrez.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15543 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

BREAKING NEWS

Leicester have had NO contact with Chelsea over Riyad Mahrez, reports of a bid are false, according to Sky Sources.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15544 Hozzászólás Szerző: Megyó »

gerawba írta:Egyébként szánalmas ez az egész, hogy az utolsó nap 100 játékos vált klubot. Ott volt előtte egy csomó idő... Barmok mindenhol.
Szerintem ez a tőzsdei jelleg nem is fog kiveszni sose :) Hiába rakják korábbra a zárónapot, akkor is utolsó nap ez fog menni. Úgy vélem hozzátartozik egy ilyen piachoz/börzéhez.


Más:
Nem akarok elfogult lenni, de https://youtu.be/dJ9bh_e-JZg?t=3" onclick="window.open(this.href);return false; a jelenlegi keretünkből Hazardot leszámítva meg sem közelíti a többi játékos ezt a labdavezetési/kreativitási szintet, ami a támadó szellemiséget illeti. Ha ő jönne, akkor maximálisan elégedett lennék a nyári aktivitásunkkal és a kezdőnkkel is...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15545 Hozzászólás Szerző: Pityee »

gerawba írta:Nem tudom mennyire igaz, de Draxlerre ráment az ARSENAL??? :shock: :D Vicc.

Oxladenek én örülök, hogy nem idejött, túlértékeltnek tartom aki sokat még nem tett le az asztalra, és nem is látom benne, hogy valami óriási játékos legyen. Liverpoolba jó lesz, ott lesznek a tűz közelében, aztán nem nyernek majd semmit.
Ha már Mahrezt remélhetőleg elhalásszuk előlük, muszáj nekik vki :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolási pletykák

#15546 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Nem tudom mennyire igaz, de Draxlerre ráment az ARSENAL??? :shock: :D Vicc.

Oxladenek én örülök, hogy nem idejött, túlértékeltnek tartom aki sokat még nem tett le az asztalra, és nem is látom benne, hogy valami óriási játékos legyen. Liverpoolba jó lesz, ott lesznek a tűz közelében, aztán nem nyernek majd semmit.

Egyébként szánalmas ez az egész, hogy az utolsó nap 100 játékos vált klubot. Ott volt előtte egy csomó idő... Barmok mindenhol.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolási pletykák

#15547 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Kante besegíthetne picit a Mahrez-Drinkwater ügyben, dobhatna egy telót nekik :P

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15548 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Sky Bet-en pole pozicioban vagyunk az oddsokban Mahrezért. Bárcsak... :roll:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15549 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Drinkwater sztem aki biztos, ő ezer h a miénk lesz. Többi egyelőre homály...

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15550 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Matt Law @Matt_Law_DT

Chelsea have made a new bid worth over £30m for Danny Drinkwater. Around £27m plus add-ons I'm told. Over to Leicester #cfc #lcfc
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15551 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.skysports.com/football/news/ ... om-swansea" onclick="window.open(this.href);return false;
Egyébként nem is értem, hogy minek kellett volna nekünk. Csak csóri Michyvel lett volna kicseszve.

http://www.skysports.com/football/news/ ... -leicester" onclick="window.open(this.href);return false;
Dobjunk már érte egy ajánlatot...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2017. augusztus 31., csütörtök 12:19-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#15552 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Dízel írta:"Gianluca Di Marzio transzferguru információi szerint Loic Rémy, a Chelsea francia csatára kölcsönben a spanyol élvonalbeli Las Palmashoz kerül."

Most komolyan mi értelme itt tartani? Ugyse fog nálunk 1 percet se jatszani többet. Én anno sokkal többre tartottam amúgy, volt is benne potencial.
Ráadásul jövő nyáron lejár a szerződése, így ingyen vihető lesz. Ha pénzt akarunk látni érte, akkor lényegében ma van az utolsó nap erre. :roll:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15553 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szerintem senki nem fog jönni skacok. :D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15554 Hozzászólás Szerző: Dízel »

"Gianluca Di Marzio transzferguru információi szerint Loic Rémy, a Chelsea francia csatára kölcsönben a spanyol élvonalbeli Las Palmashoz kerül."

Most komolyan mi értelme itt tartani? Ugyse fog nálunk 1 percet se jatszani többet. Én anno sokkal többre tartottam amúgy, volt is benne potencial.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15555 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

focimark írta:
kazomester írta:BREAKING NEWS

Sky Sports News understands that Tottenham are now in pole position to sign Fernando Llorente after a deal with agreed with Swansea this morning.
BBC szerint hetek ota targyaltunk a Swanseaval, de nem tudtunk megegyezni az araban...Spursnek eleg hamar sikerult ugylatszik.
hihetetlen, hogy még egy Llorent-ét sem tud megszerezni a nagyra tartott vezetőség a Swansea-tól!
amúgy én nem is bánom, hogy nem jön, mert ő tényleg csak arra jó, hogy felívelgessék a fejére a labdát, de mi nem nagyon játsszuk azt a focit és Morata is elég jó fejjel.
Batshuayi Morata 2-ös tökéletes lesz oda előre.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#15556 Hozzászólás Szerző: focimark »

kazomester írta:BREAKING NEWS

Sky Sports News understands that Tottenham are now in pole position to sign Fernando Llorente after a deal with agreed with Swansea this morning.
BBC szerint hetek ota targyaltunk a Swanseaval, de nem tudtunk megegyezni az araban...Spursnek eleg hamar sikerult ugylatszik.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15557 Hozzászólás Szerző: kazomester »

BREAKING NEWS

Sky Sports News understands that Tottenham are now in pole position to sign Fernando Llorente after a deal with agreed with Swansea this morning.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15558 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:
kazomester írta:
Megyó írta:Rajtam kívül senki nem bízik benne, hogy randomra bejelentenek a nap végén valakit just like tavaly? :)
És azt az 1 embert majd 3 poszton fogjuk rotálni? :) :) :)
De miért kellene olyan sok? De most komolyan. Induljunk ki 2 egyszerű tényből.
1. így, hogy van Bl, senkit nem fog érdekelni az Fa vagy a ligakupa, ergo az sem érdekel, ha Conte áll be.
2. van egy kezdő 11 + 3-at lehet cserélni. Hány olyan csapat van a Bl indulók közül, akinek a 14.-15. játékosa olyan szinten van, hogy akár kezdő is lehetne? De még egyszer, nem az, hogy ismert játékos, hanem, hogy kezdő is lehetne?

Nem fog Conte balhátvédet rotállni, de még csak cserélni sem meccs közben...
Ha vezetni fogunk és tartani akarjuk az eredmény, védő, vagy védekező kp jön majd be, ha gyorsaságra van szükség, akkor egy szélső, ha esetleg rögzített helyzetekben látja majd Conte a gólszerzés esélyét, akkor pedig előre egy magas ember.
Moses és Azpi megoldja a jobb oldalt, baloldalt meg ott van Alonso. Nem érdekel ki fog a helyén játszani a ligakupában...
1. jaja, ez így szokott lenni, Conte is mindig ezt mondja ugye.
2. Real.

Mégis honnan vagy te olyan biztos ebben? Nem jobb ténylegesen bevethető embereket tudni a keretben az adott posztokra, mint utólag sajnálkozni meg kapkodni amikor beüt a szar? Szted Conte a levegőbe beszélt egész nyáron? Imádom, hogy sokkal jobban tudod, mint a vezetőedzőnk :D

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15559 Hozzászólás Szerző: Gamling »

Az a baj, hogy Luizt se random előhúztuk a kalapból, pár napra előre őt is pletykálták, pláne Alonsot. Most viszont egy hiányposztra érkező minőségi embert se. (Talán Mahrezt, de létszámban az ő posztjára is megvagyunk)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15560 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kazomester írta:
Megyó írta:Rajtam kívül senki nem bízik benne, hogy randomra bejelentenek a nap végén valakit just like tavaly? :)
És azt az 1 embert majd 3 poszton fogjuk rotálni? :) :) :)
De miért kellene olyan sok? De most komolyan. Induljunk ki 2 egyszerű tényből.
1. így, hogy van Bl, senkit nem fog érdekelni az Fa vagy a ligakupa, ergo az sem érdekel, ha Conte áll be.
2. van egy kezdő 11 + 3-at lehet cserélni. Hány olyan csapat van a Bl indulók közül, akinek a 14.-15. játékosa olyan szinten van, hogy akár kezdő is lehetne? De még egyszer, nem az, hogy ismert játékos, hanem, hogy kezdő is lehetne?

Nem fog Conte balhátvédet rotállni, de még csak cserélni sem meccs közben...
Ha vezetni fogunk és tartani akarjuk az eredmény, védő, vagy védekező kp jön majd be, ha gyorsaságra van szükség, akkor egy szélső, ha esetleg rögzített helyzetekben látja majd Conte a gólszerzés esélyét, akkor pedig előre egy magas ember.
Moses és Azpi megoldja a jobb oldalt, baloldalt meg ott van Alonso. Nem érdekel ki fog a helyén játszani a ligakupában...

Válasz küldése