Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#1861 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. június 26., hétfő 7:46
Bubi írta: 2023. június 26., hétfő 7:05
broduer írta: 2023. június 26., hétfő 6:28

Boelhy ezt a modellt a major sportokból importálja. Csak az a gond, hogy mondjuk a jégkorongnál (NHl) jóval kiszámíthatóbb egy-egy kulcsjátékos teljesítménye, és még így is sok olyan eset van, hogy egy-egy játékos rárohad a klubra a maratoni szerződésével.

A fociban jóval nehezebb kiszámítani a sikerességet, nem véletlen nem kötöttek eddig ilyen szerződéseket. Egy teljesen lutri, egyszezonos játékost 8 évre idekötni irtó nagy kockázat. Értem az elvet, és ha bejön, nagyot lehet vele nyerni, de hosszútávon azért az amcsi tulajdonosok itt is csúnyán mellényúlhatnak.
Viszont olcsón jön és alacsony a fizetése (gondolom), valszeg túl lehet majd adni rajta. Sajnos az ffp miatt kellenek ezek a hosszú szerók, de egyébként az irány szerintem remek. Radar alatti, fiatal jó áron megszerezhető játékosok alacsony bérrel és plusz teljesítmény alapú bónuszokkal. Láttuk már hogy mit tud tenni a magas fizetés egy fiatallal.
Igen de idén nyártól már csak 5 évre lehet majd elszámolni ezeket a szerződéseket az Ffpben. Azt nem tudom, hogy Július 1.-től vagy mikortól érvényes ez.
Csak az amortizaciora vonazkozik az 5 év és már evenyben van ugy tudom. Attol még köthetsz 20 eves szerzodest is.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1862 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2023. június 26., hétfő 7:05
broduer írta: 2023. június 26., hétfő 6:28
Pityee írta: 2023. június 26., hétfő 5:38 𝐒𝐈𝐆𝐍𝐄𝐃: Nicolas Jackson joins Chelsea on 8 year deal until 2031, here we go confirmed 🔵✨

€37m fee to Villarreal: how do you rate this deal? 🇸🇳

Fabrizio Romano

Miért 8? Miért nem 10 vagy 20 évre ír alá? Az lesz a poén ha majd Batshuayihoz hasonlóan 8ból 6évet kölcsönben tölt.
Boelhy ezt a modellt a major sportokból importálja. Csak az a gond, hogy mondjuk a jégkorongnál (NHl) jóval kiszámíthatóbb egy-egy kulcsjátékos teljesítménye, és még így is sok olyan eset van, hogy egy-egy játékos rárohad a klubra a maratoni szerződésével.

A fociban jóval nehezebb kiszámítani a sikerességet, nem véletlen nem kötöttek eddig ilyen szerződéseket. Egy teljesen lutri, egyszezonos játékost 8 évre idekötni irtó nagy kockázat. Értem az elvet, és ha bejön, nagyot lehet vele nyerni, de hosszútávon azért az amcsi tulajdonosok itt is csúnyán mellényúlhatnak.
Viszont olcsón jön és alacsony a fizetése (gondolom), valszeg túl lehet majd adni rajta. Sajnos az ffp miatt kellenek ezek a hosszú szerók, de egyébként az irány szerintem remek. Radar alatti, fiatal jó áron megszerezhető játékosok alacsony bérrel és plusz teljesítmény alapú bónuszokkal. Láttuk már hogy mit tud tenni a magas fizetés egy fiatallal.
Igen de idén nyártól már csak 5 évre lehet majd elszámolni ezeket a szerződéseket az Ffpben. Azt nem tudom, hogy Július 1.-től vagy mikortól érvényes ez.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#1863 Hozzászólás Szerző: Bubi »

broduer írta: 2023. június 26., hétfő 6:28
Pityee írta: 2023. június 26., hétfő 5:38 𝐒𝐈𝐆𝐍𝐄𝐃: Nicolas Jackson joins Chelsea on 8 year deal until 2031, here we go confirmed 🔵✨

€37m fee to Villarreal: how do you rate this deal? 🇸🇳

Fabrizio Romano

Miért 8? Miért nem 10 vagy 20 évre ír alá? Az lesz a poén ha majd Batshuayihoz hasonlóan 8ból 6évet kölcsönben tölt.
Boelhy ezt a modellt a major sportokból importálja. Csak az a gond, hogy mondjuk a jégkorongnál (NHl) jóval kiszámíthatóbb egy-egy kulcsjátékos teljesítménye, és még így is sok olyan eset van, hogy egy-egy játékos rárohad a klubra a maratoni szerződésével.

A fociban jóval nehezebb kiszámítani a sikerességet, nem véletlen nem kötöttek eddig ilyen szerződéseket. Egy teljesen lutri, egyszezonos játékost 8 évre idekötni irtó nagy kockázat. Értem az elvet, és ha bejön, nagyot lehet vele nyerni, de hosszútávon azért az amcsi tulajdonosok itt is csúnyán mellényúlhatnak.
Viszont olcsón jön és alacsony a fizetése (gondolom), valszeg túl lehet majd adni rajta. Sajnos az ffp miatt kellenek ezek a hosszú szerók, de egyébként az irány szerintem remek. Radar alatti, fiatal jó áron megszerezhető játékosok alacsony bérrel és plusz teljesítmény alapú bónuszokkal. Láttuk már hogy mit tud tenni a magas fizetés egy fiatallal.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#1864 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta: 2023. június 26., hétfő 5:38 𝐒𝐈𝐆𝐍𝐄𝐃: Nicolas Jackson joins Chelsea on 8 year deal until 2031, here we go confirmed 🔵✨

€37m fee to Villarreal: how do you rate this deal? 🇸🇳

Fabrizio Romano

Miért 8? Miért nem 10 vagy 20 évre ír alá? Az lesz a poén ha majd Batshuayihoz hasonlóan 8ból 6évet kölcsönben tölt.
Boelhy ezt a modellt a major sportokból importálja. Csak az a gond, hogy mondjuk a jégkorongnál (NHl) jóval kiszámíthatóbb egy-egy kulcsjátékos teljesítménye, és még így is sok olyan eset van, hogy egy-egy játékos rárohad a klubra a maratoni szerződésével.

A fociban jóval nehezebb kiszámítani a sikerességet, nem véletlen nem kötöttek eddig ilyen szerződéseket. Egy teljesen lutri, egyszezonos játékost 8 évre idekötni irtó nagy kockázat. Értem az elvet, és ha bejön, nagyot lehet vele nyerni, de hosszútávon azért az amcsi tulajdonosok itt is csúnyán mellényúlhatnak.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#1865 Hozzászólás Szerző: Pityee »

𝐒𝐈𝐆𝐍𝐄𝐃: Nicolas Jackson joins Chelsea on 8 year deal until 2031, here we go confirmed 🔵✨

€37m fee to Villarreal: how do you rate this deal? 🇸🇳

Fabrizio Romano

Miért 8? Miért nem 10 vagy 20 évre ír alá? Az lesz a poén ha majd Batshuayihoz hasonlóan 8ból 6évet kölcsönben tölt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#1866 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dízel írta: 2023. június 25., vasárnap 17:45
Szabi írta: 2023. június 25., vasárnap 17:08 Ha valaki siratná még a német flop távozását...

A cél az volt, hogy a #Chelsea-nél sokkal alacsonyabb alapfizetésű, motiváló szerződésekkel rendelkező fiatal játékosok csoportját építsék fel. 💷🔵

Mykhailo #Mudryk például heti 97 ezer fontos szerződésben állapodott meg, Enzo #Fernandez pedig ennél egy kicsivel többet keres. #Havertz jelenleg az egyik legjobban kereső játékos a klubnál: majdnem 300 000 fontot keresett hetente.

Forrás: SJohnsonSport, TheAthleticFC
Nagy taps! Remelem ez valami uj es formabonto kezdete. Undorodom a gigafizeteses jatekosoktol, meg attol a rendszertol ami lelegezteto gepen tartja ezt a szornyeteget!!!

Kerdes, hogy ilyen sterling es a fennmarado lokoto gigafizeteses barom hogy maradhatott a klubnal?!
Es a masik, meddig fenntarthato ez a system?! Gondolok arra, hogy pl enzo brutal teljesitmenyt rak le az asztalra evekig, mi nem akarunk adni neki 250.000fontot hetente, de mas klub meg csabitja 350.000el.. engedjuk el mert zsoldos? Vagy nem erdemli meg a penzt?
Szvsz épp arról van szó, hogy az alapfizetés alacsonyabb, viszont motiváló bónuszokkal hozhatják ki a nagyobbat. Magyarán megkaphatja itt is a 250-300ezret, csak teljesítenie kell. Ezzel a képességek mellett kiszűrhetjük azokat az arcokat, akik valóban motiváltak, úgyhogy win-win

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#1867 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Szabi írta: 2023. június 25., vasárnap 17:08 Ha valaki siratná még a német flop távozását...

A cél az volt, hogy a #Chelsea-nél sokkal alacsonyabb alapfizetésű, motiváló szerződésekkel rendelkező fiatal játékosok csoportját építsék fel. 💷🔵

Mykhailo #Mudryk például heti 97 ezer fontos szerződésben állapodott meg, Enzo #Fernandez pedig ennél egy kicsivel többet keres. #Havertz jelenleg az egyik legjobban kereső játékos a klubnál: majdnem 300 000 fontot keresett hetente.

Forrás: SJohnsonSport, TheAthleticFC
Nagy taps! Remelem ez valami uj es formabonto kezdete. Undorodom a gigafizeteses jatekosoktol, meg attol a rendszertol ami lelegezteto gepen tartja ezt a szornyeteget!!!

Kerdes, hogy ilyen sterling es a fennmarado lokoto gigafizeteses barom hogy maradhatott a klubnal?!
Es a masik, meddig fenntarthato ez a system?! Gondolok arra, hogy pl enzo brutal teljesitmenyt rak le az asztalra evekig, mi nem akarunk adni neki 250.000fontot hetente, de mas klub meg csabitja 350.000el.. engedjuk el mert zsoldos? Vagy nem erdemli meg a penzt?

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#1868 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Szabi írta: 2023. június 25., vasárnap 17:08 Ha valaki siratná még a német flop távozását...

A cél az volt, hogy a #Chelsea-nél sokkal alacsonyabb alapfizetésű, motiváló szerződésekkel rendelkező fiatal játékosok csoportját építsék fel. 💷🔵

Mykhailo #Mudryk például heti 97 ezer fontos szerződésben állapodott meg, Enzo #Fernandez pedig ennél egy kicsivel többet keres. #Havertz jelenleg az egyik legjobban kereső játékos a klubnál: majdnem 300 000 fontot keresett hetente.

Forrás: SJohnsonSport, TheAthleticFC
Nem tudom honnan jön Havertz-nél mindig ez a 300k, a legtöbb helyen 150-200 között írnak vele kapcsolatban. Nem vagyok nagy rajongója, de azért csak nyertünk a góljával egy BL-t, szóval letett valamit itt az asztalra. Mudryk 97 ezerért eddig egy egyeneset nem bírt a labdába rúgni és Enzo sem 100 milliós játékosként játszik azért eddig. Szóval az irány jó, de eddig nem sok minden valósult meg a nagy tervből…

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#1869 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ha valaki siratná még a német flop távozását...

A cél az volt, hogy a #Chelsea-nél sokkal alacsonyabb alapfizetésű, motiváló szerződésekkel rendelkező fiatal játékosok csoportját építsék fel. 💷🔵

Mykhailo #Mudryk például heti 97 ezer fontos szerződésben állapodott meg, Enzo #Fernandez pedig ennél egy kicsivel többet keres. #Havertz jelenleg az egyik legjobban kereső játékos a klubnál: majdnem 300 000 fontot keresett hetente.

Forrás: SJohnsonSport, TheAthleticFC
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#1870 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szabi írta: 2023. június 24., szombat 16:02 Here we go-s barom szerint Koulibaly 3 évre aláírt az Al Hilalhoz.

Források szerint 20 millió font körül fizetnek érte (Mendy-vel együttesen 34 m lehet ez az összeg), ez így nagyon korrekt, ekkora baklövésért ennyi pénzt be tudtunk szedni, ezért most kivételesen nagy taps a boardnak.
+8-10 Zijes

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#1871 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Here we go-s barom szerint Koulibaly 3 évre aláírt az Al Hilalhoz.

Források szerint 20 millió font körül fizetnek érte (Mendy-vel együttesen 34 m lehet ez az összeg), ez így nagyon korrekt, ekkora baklövésért ennyi pénzt be tudtunk szedni, ezért most kivételesen nagy taps a boardnak.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#1872 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. június 23., péntek 23:34 BREAKING : Chelsea have REJECTED the 3rd Mason Mount bid. (@FabrizioRomano)

BREAKING NEWS : Chelsea have countered with £58+£7m and have offered to meet in person to resolve it. (@Matt_Law_DT)

Nem szaroznak Joe Shieldék :D
Sokat szopattak minket évek óta, vegre egyszer mi se bólogatunk.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#1873 Hozzászólás Szerző: Dante »

kecske01 írta: 2023. június 23., péntek 23:34 BREAKING : Chelsea have REJECTED the 3rd Mason Mount bid. (@FabrizioRomano)

BREAKING NEWS : Chelsea have countered with £58+£7m and have offered to meet in person to resolve it. (@Matt_Law_DT)

Nem szaroznak Joe Shieldék :D
Nyilván 50-50 hogy ez igaz vagy sem, de ideje lenne kialakítani azt a képet, hogy az igazolásokért felelős emberek nem bólogat akktnak az első bid-re, tartják magukat a kommunikált legalacsonyabb összeghez és végre nem azt kell olvasni minden egyes hírben, hogy a tőlünk vásárolni kívánó klub dirigál.
Egy két esetben sikerült játékost jó áron eladni, de Hazard-on kívül az összes fontosnak számító távozó áron alul ment.

Rui Costa megmondta, hogy 120 millió Enzo vagy fakoff. Remélem tanultak tőle Shields-ék.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1874 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BREAKING : Chelsea have REJECTED the 3rd Mason Mount bid. (@FabrizioRomano)

BREAKING NEWS : Chelsea have countered with £58+£7m and have offered to meet in person to resolve it. (@Matt_Law_DT)

Nem szaroznak Joe Shieldék :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1875 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

vigh92 írta: 2023. június 23., péntek 20:59 Sajnos számunkra anyagilag jó deal-ek, nem igazán lesznek idén.
Eladási kényszerben vagyunk, ugyanakkor ahhoz, hogy egy új korszak elkezdődjön, mindenkitől meg kell válni, aki nem él-hal a klubért.

Az ilyen embereket ki kell paterolni, másképp tovább bomlasztaná az öltözőt.
Én nagyon várom mér, hogy Pulisic és Sterling elhúzzon.
Sterling biztosan marad. Szezon végére megint összekapta magát. Ő az egyetlen klasszis támadónk papíron.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolási pletykák

#1876 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Sajnos számunkra anyagilag jó deal-ek, nem igazán lesznek idén.
Eladási kényszerben vagyunk, ugyanakkor ahhoz, hogy egy új korszak elkezdődjön, mindenkitől meg kell válni, aki nem él-hal a klubért.

Az ilyen embereket ki kell paterolni, másképp tovább bomlasztaná az öltözőt.
Én nagyon várom mér, hogy Pulisic és Sterling elhúzzon.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#1877 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Understand César Azpilicueta has now full agreement on personal terms with Inter. Two year deal sealed.

Chelsea are expected to let him go by terminating his contract despite being still valid until 2024.

There’s always been genuine respect between Azpi and Chelsea.

@Fabrizio Romano

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#1878 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2023. június 23., péntek 17:58
Dízel írta: 2023. június 23., péntek 17:29
kecske01 írta: 2023. június 23., péntek 17:26 £50m + £5m bid for Mason Mount now on the table. (@David_Ornstein)

Szerintem ezt elfogadjuk
Az lehet. De jo szar deal reszunkrol.
Télen mar felét se kapnank, nyaron meg semmit. Kar hogy 60ra nem sikerult feltornazni, de lejaro szerzodesu jatekos, így is egesz jo.
Egyetertek. Ha ennyire menni akar, akkor a 60misi egész korrekt érte. Bár fordított esetben mi egy Mount kaliberű játékost az életben nem szereznénk meg 100 alatt a Ligán belül.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#1879 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Menjen a francba, nem kell ide olyan aki nem akar itt lenni. Ha a manuba igazol az mindent elárul róla.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#1880 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Hawaii írta: 2023. június 23., péntek 18:55
flatley09 írta: 2023. június 23., péntek 18:41
Hawaii írta: 2023. június 23., péntek 18:36
Nagyrészt egyetértek, de ezzel a kamu sérüléssel azért óvatosan, mert valóban volt neki medencesérülése tavasszal, ami miatt 2 hónapig nem is nagyon edzett, és még arról is szó volt, hogy műthetik is akár.
Nem jobb szerződést dobott vissza, hanem olyat, ami számára nem volt megfelelő annak időtartamában és a fizetésében, vagyis ő rövidebb (3-4 éves) szerződést szeretett volna nagyobb fizuval.
A jobb szerződést arra értettem amit valaki lentebb linkert, hogy a MU 200K ad neki, mi meg 250-t kínáltunk.
Hát ezt a sérülést dolgot nem tudom. Őszintén, itt arra hagyatkoztam amit mások mondtak. Nem hallottam, olvastam erről a medence dologró. Ettől persze lehet igaz. Viszont szerintem abban egyetértünk, hogy az idei produktuma nem igazolja a létjogosultságát az igényeinek.
De mondom...én nem haragszom rá. Csalódtam benne emberileg - amennyire lehet személyes ismertség nélkül :D - ugyanúgy ahogy anno Christensenben...viszont a kardomba sem dőlök miatta.
Nyilván nem indokolja az idei gyengébb teljesítménye a nagyobb fizut, de én ez alapján azért sem ítélnék meg senkit, mert kollektíven sz@r volt az egész csapat. Nehéz lenne bárkit is pozitívan kiemelni a keretből. Ellenben azért láthattuk, hogy egy normális taktikában Mount igenis klasszis teljesítményre képes, nem véletlenül választották csapaton belül az itt eltöltött 4 szezonjából 2x is az év játékosának.
Persze, jó játékosnak tartom, ezért sajnálom is, hogy elmegy. De, ahogy azt sokan leírták előttem, ha már a chelse akrca akart lenni, meg nagyobb fizut akart - ha megérdemelte ha nem - attól függetlenül ahogy a dolog alakult, akkor azért mutathatott volna valamit abból a karakterből, amit egy Mr. Chelsea-nek illik képviselni. Sajnos viszont ez nem történt meg...így ha jó játékos, ha nem...a viselkedése rányomja a bélyegét az egész szitura és nem túl pozitívan, akkor sem, ha van alapja az ő álláspontjának is.
Mondom...mindkét fél kezelhette volna a dolgot másként. Sajnos a board az állandó...Mount viszont maradhat, vagy ahogy látjuk, el is mehet. A végső döntés az ővé.
Biztos a board is csinálhatott volna máshogy dolgokat az esetében de abból amit tudok meg látok én nem gondolom úgy, hogy a legeslegrosszabb módon kezelték a dolgokat.
Csak azért megadni neki a dolgokat amiket kért és korábban másokkal kialkudott, felelőtlenség. Tudom...másban is felelőtlenek voltak. De csak azért mert valahol hibáztak az nem jelenti azt, hogy máshol is kell.

Válasz küldése