Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#4421 Hozzászólás Szerző: Dante »

Aguero-nak vannak szívproblémái, vissza is vonult.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4422 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Traxver írta: 2022. augusztus 9., kedd 20:08
fst200 írta: 2022. augusztus 9., kedd 17:38
Plusz nagyon pletykaljak Aubat is a barcabol
világ balfaszai leszünk, ha őt leigazoljuk
+ neki ráadásul nem olyan rég még voltak valami szívproblémai is nem?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#4423 Hozzászólás Szerző: Traxver »

fst200 írta: 2022. augusztus 9., kedd 17:38
Plusz nagyon pletykaljak Aubat is a barcabol
világ balfaszai leszünk, ha őt leigazoljuk

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#4424 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta: 2022. augusztus 9., kedd 19:39 Szerintem ha jön még egy CB akkor nem kell RB. Azpi tud ott játszani. Már nem olyan mint fiatalon, de még így is stabil zömében.
Valamint RLC is. Akárhogy is szúrja a szemét egyeseknek, RLC-nél ez az új poszt jó húzás.

Belső KP-ra nem fér oda, viszont a tempója nem rossz, 1v1ben nem rossz, védekezni is egész korrektül tud, eddig egész jó volt RWB poszton.
James tehermentesítésére idén ő és Azpi elég lehet

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#4425 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem ha jön még egy CB akkor nem kell RB. Azpi tud ott játszani. Már nem olyan mint fiatalon, de még így is stabil zömében.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#4426 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

fst200 írta: 2022. augusztus 9., kedd 17:38 Ampadu kölcsönbe megy vszinu

De Jong rá ra repülünk, mindegy mennyit kell fizetni
Plusz nagyon pletykaljak Aubat is a barcabol

Zaha - Odoi csere hírek is egyre erősödnek, ha Odoi kölcsönbe menne akkor igazából jó üzlet lenne

Fofana ért nem fogunk rekord árat fizetni, nem akarunk úgy járni mint Maguirel a mu

Illetve egy jobb Backet még szeretnék elvileg igazolni - interbol Denzel Dumfries vagy kyle walker Péters
Chelsea are preparing new proposal for Wesley Fofana. Negotiations will continue with Leicester, they insist he’s not for sale but Chelsea will now push again after bid for more than £70m turned down last week. 🚨🔵 #CFC

Fofana wants the move. Chelsea will try again, on it.

fst200
Hozzászólások: 904
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4427 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Ampadu kölcsönbe megy vszinu

De Jong rá ra repülünk, mindegy mennyit kell fizetni
Plusz nagyon pletykaljak Aubat is a barcabol

Zaha - Odoi csere hírek is egyre erősödnek, ha Odoi kölcsönbe menne akkor igazából jó üzlet lenne

Fofana ért nem fogunk rekord árat fizetni, nem akarunk úgy járni mint Maguirel a mu

Illetve egy jobb Backet még szeretnék elvileg igazolni - interbol Denzel Dumfries vagy kyle walker Péters

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#4428 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta: 2022. augusztus 9., kedd 11:39 beindul Tuchel fantáziája.
Sztem már most is az a baj, hogy túl élénk.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#4429 Hozzászólás Szerző: Bubi »

flatley09 írta: 2022. augusztus 8., hétfő 22:31
Kiemelném azt a részt, hogy "ha megérdemli" !
Ehhez képest, úgy írod, hogy idén ugyanazt a játékot mutatjuk, mint tavaly, mintha túl lennénk a szezon felén. 1!!! meccset játszottunk.
Továbbá, nem egyszer volt leírva az itt, és volt Tuchel ekézve azért mert már tavaly is sirva álltunk fel a TV elől, még egy győzelem után is.

Szóval ez kijelentés azért nem teljesen állja meg a helyét, hogy CSAK akkor van kritizálva, ha megérdemli.
Szerintem ez azért van mert tavaly év végén már egyben volt a keret, Chilly hiányzott de rá nem lehet kenni mindent. Játszottunk pár borzalmas felkészülési meccset és egyet az everton ellen. Mégegyszer, nem az eredményekkel van bajom és nem is azzal, hogy tökéletlen a játékunk, engem az zavar hogy UGYAN AZT látom. Nem látom be, hogy változtatás nélkül miért lennénk eredményesebbek és szórakoztatóbbak.

Remélem jön még Fofana vagy Gvardiol, esetleg Inacio (ő nem tudom miért nincs radaron) és beindul Tuchel fantáziája.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#4430 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Bubi írta: 2022. augusztus 8., hétfő 22:15 Szerintem nincs ebben semmi érdekes. Amikor idejött nagyot változott a játék, a játékosok jobban játszottak és jöttek az eredmények. Természetesen mindenki Tuchelhez írta, joggal.

Tavaly jól kezdtünk, sokáig vezettük a tabellát és jó volt a játék, aztán jöttek a sérülések, nem volt védelmünk, szar lett a játék de Tuchel nem volt basztatva, úgy gondoltuk nem ő tehet róla, James és Chilwell szezon elején szarták a gólokat.

Idén viszont pontosan ugyan azt a semmilyen játékot mutatjuk mint tavaly. Ragaszkodik a 3 védőhöz és már gyakorlatilag alig van olyan aki a saját posztján játszik. Ragaszkodhat az elképzeléseihez, de tudnia kell, hogy mikor kell elengedni, mikor kell váltani.

Aztán lehet, hogy érkezik még egy védő és úgy már bátrabb lesz.
Tuchel sem tökéletes, de egy remek edző és akár a legjobb is lehet. Én hiszek benne, de a kritikát megkapja ha megérdemli.
Kiemelném azt a részt, hogy "ha megérdemli" !
Ehhez képest, úgy írod, hogy idén ugyanazt a játékot mutatjuk, mint tavaly, mintha túl lennénk a szezon felén. 1!!! meccset játszottunk.
Továbbá, nem egyszer volt leírva az itt, és volt Tuchel ekézve azért mert már tavaly is sirva álltunk fel a TV elől, még egy győzelem után is.

Szóval ez kijelentés azért nem teljesen állja meg a helyét, hogy CSAK akkor van kritizálva, ha megérdemli.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#4431 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem nincs ebben semmi érdekes. Amikor idejött nagyot változott a játék, a játékosok jobban játszottak és jöttek az eredmények. Természetesen mindenki Tuchelhez írta, joggal.

Tavaly jól kezdtünk, sokáig vezettük a tabellát és jó volt a játék, aztán jöttek a sérülések, nem volt védelmünk, szar lett a játék de Tuchel nem volt basztatva, úgy gondoltuk nem ő tehet róla, James és Chilwell szezon elején szarták a gólokat.

Idén viszont pontosan ugyan azt a semmilyen játékot mutatjuk mint tavaly. Ragaszkodik a 3 védőhöz és már gyakorlatilag alig van olyan aki a saját posztján játszik. Ragaszkodhat az elképzeléseihez, de tudnia kell, hogy mikor kell elengedni, mikor kell váltani.

Aztán lehet, hogy érkezik még egy védő és úgy már bátrabb lesz.
Tuchel sem tökéletes, de egy remek edző és akár a legjobb is lehet. Én hiszek benne, de a kritikát megkapja ha megérdemli.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#4432 Hozzászólás Szerző: focimark »

Ez a 20milla egy vicc. 3ev van a szerzodesebol es azert nem volt o annyira veszesen rossz, 18 eves 300 PL jatekperces, szerzodesenek utolso eveban jaro sracot vettunk ugyanennyiert. Nagy szukseg lesz egy sportigazgatora, mert szvsz katasztrofa amit boehlyek muvelnek a nyaron.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4433 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Pilgrim írta: 2022. augusztus 8., hétfő 21:58
kecske01 írta: 2022. augusztus 8., hétfő 20:53 Werner landolt Lipcsében, 20m eurót kapunk + bónuszok.
Rettenetesen sajnalom. Az egyik kedvencem volt. 2 evet adok neki es valamelyik elit klub viszi es felkerul a Salah, De Bruyne...listankra.
Bezony, 26 évesen még simán benne van a lehetőség. Lókakival ellentétben őt énis sajnálom.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#4434 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

kecske01 írta: 2022. augusztus 8., hétfő 20:53 Werner landolt Lipcsében, 20m eurót kapunk + bónuszok.
Rettenetesen sajnalom. Az egyik kedvencem volt. 2 evet adok neki es valamelyik elit klub viszi es felkerul a Salah, De Bruyne...listankra.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#4435 Hozzászólás Szerző: broduer »

flatley09 írta: 2022. augusztus 8., hétfő 21:34
Daniel írta: 2022. augusztus 8., hétfő 21:10 Egyebkent szerintem nem balfaszok vagyunk, csak abban az alomvilagban elunk hogy barkit is erdekel az ffp. Annyirol van szo, hogy mivel tele vagyunk penzzel ezert az kb eddig sem szamitott hogy tobb a kiadasunk mint a bevetelunk.

A lenyeg hogy leigazolunk egy jatekost es ha szar akkor inkabb itt tartjuk es kolcsonadjuk, mert ezzel a fizeteset altalaban allja a masik klub es porognek az itt eltoltott evei, azaz le lehet oket amortizalni a konyvekben. Ez az evek szamaval egyre nagyobb osszeg. Ilyen alapon pl drinkwater bakayoko Baba rahman meg egy ket kutyauto (nem jut mind eszembe) egy fillerbe se fajt, mert mint egy a leselejtezett eszkozt 0 ft on kiirod a fokonyvbol.

Minden kutyauto addig fog ittmaradni amig legalabb annyit nem kapunk erte, amennyivel 0 ra lehet irni a konyvelesben. Pl werner mehet mert kb ez a 20 milla meg x evnyi kolcson utan irodna le tejesen, kb ennyi maradhatott fent az ertekebol.

Lukakut vegig kolcson fogjuk adni, kisebb osszegekert es ezzel mind mind leirhato az erteke.

Szerintem ennyi a lenyeg es jelenleg kb alig tudunk ertelmes penzt csinalni az eladando arcokbol igy inkabb sprolunk a fizun (amit el lehet kolteni jatekosra) es kpunk egy keveske dijat a kolcsonadasert.
Szerintem az FFP nem így működik, mint a tárgyi eszköz a számvitelben de nem vagyok szakértő.
Viszont amúgy szerintem Werner-ért ez annyira nem rossz biznisz. Kicsit kevesebbért, mint vételárának feléért adunk túl rajta és szabadulunk teljesen a nem kicsi fizujától két év után. Ez kb egy nem sikerült befektetés veszteségének minimalizásása. Nem olyan rossz.
Ez a deal, Lukaku-hoz képest mérföldekkel jobb.
Én sajnálom, hogy elmegy. Hamarabb adtam volna el Zijech-et, mint őt.

Amúgy érdekes látni, hogyan fordul a világ az emberek véleméynét illetően.
Anno, mindenki áldotta Marina-t amikor hazsonnal adta el Costa-t Morata-t, Hazard-ot, meg mgeszerezte olcsón Kantét... Legigazolta Werner-t, Havertzet, Zijech-et egy ablakban.
Most meg amikor meg kell szabadulni ugyanazektől akkor meg meg dilettánsnak vann bealláítva mert indokolatlan fizut adtak nekik meg nem váltak be... (Közben hányszor elhangzott a "nem az én pénzem" mondat)
De ez igaz Tuchel-re is... ő is fel lett szopkodva az első meccseken rögtön, hogy Lampard után mekkora felüdülés, stb. Most meg ő is levan írva mindennek.

Tudom, hogy nem teljesen tartozik ide meg nem is célzok senkire és meg is értem ezen nézeteket csak akkor is érdekes ezt az ellentét látni, olvasni az akkor és most között.

Amúgy pl Tuchel-el kapcsolatban felesleges szerintem ilyen következményeket levonni. Szerintem ő is nagyon frusztrált és habár van feleőssége abban, hogyan játszunk jelenleg illetve, hogy mennyire tud alkalmazkodni a kerethez én úgy gondolom, hogy akkor szabad az edzői munkáját és kompetenciáját megítélni ha volt lehetősége azzal dolgozni amire szüksége van. Ez a második teljes éve...de eddig egyetlen játékost nem kapott elvileg akire neki igénye lett volna.
Abszolút egyetértek! Majd jön egy jobb időszak, szebb játékkal, akkor megint ő lesz az isten. Nagyon kevés ember képes a helyén kezelni a dolgokat, pláne ha szurkoló.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#4436 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Daniel írta: 2022. augusztus 8., hétfő 21:10 Egyebkent szerintem nem balfaszok vagyunk, csak abban az alomvilagban elunk hogy barkit is erdekel az ffp. Annyirol van szo, hogy mivel tele vagyunk penzzel ezert az kb eddig sem szamitott hogy tobb a kiadasunk mint a bevetelunk.

A lenyeg hogy leigazolunk egy jatekost es ha szar akkor inkabb itt tartjuk es kolcsonadjuk, mert ezzel a fizeteset altalaban allja a masik klub es porognek az itt eltoltott evei, azaz le lehet oket amortizalni a konyvekben. Ez az evek szamaval egyre nagyobb osszeg. Ilyen alapon pl drinkwater bakayoko Baba rahman meg egy ket kutyauto (nem jut mind eszembe) egy fillerbe se fajt, mert mint egy a leselejtezett eszkozt 0 ft on kiirod a fokonyvbol.

Minden kutyauto addig fog ittmaradni amig legalabb annyit nem kapunk erte, amennyivel 0 ra lehet irni a konyvelesben. Pl werner mehet mert kb ez a 20 milla meg x evnyi kolcson utan irodna le tejesen, kb ennyi maradhatott fent az ertekebol.

Lukakut vegig kolcson fogjuk adni, kisebb osszegekert es ezzel mind mind leirhato az erteke.

Szerintem ennyi a lenyeg es jelenleg kb alig tudunk ertelmes penzt csinalni az eladando arcokbol igy inkabb sprolunk a fizun (amit el lehet kolteni jatekosra) es kpunk egy keveske dijat a kolcsonadasert.
Szerintem az FFP nem így működik, mint a tárgyi eszköz a számvitelben de nem vagyok szakértő.
Viszont amúgy szerintem Werner-ért ez annyira nem rossz biznisz. Kicsit kevesebbért, mint vételárának feléért adunk túl rajta és szabadulunk teljesen a nem kicsi fizujától két év után. Ez kb egy nem sikerült befektetés veszteségének minimalizásása. Nem olyan rossz.
Ez a deal, Lukaku-hoz képest mérföldekkel jobb.
Én sajnálom, hogy elmegy. Hamarabb adtam volna el Zijech-et, mint őt.

Amúgy érdekes látni, hogyan fordul a világ az emberek véleméynét illetően.
Anno, mindenki áldotta Marina-t amikor hazsonnal adta el Costa-t Morata-t, Hazard-ot, meg mgeszerezte olcsón Kantét... Legigazolta Werner-t, Havertzet, Zijech-et egy ablakban.
Most meg amikor meg kell szabadulni ugyanazektől akkor meg meg dilettánsnak vann bealláítva mert indokolatlan fizut adtak nekik meg nem váltak be... (Közben hányszor elhangzott a "nem az én pénzem" mondat)
De ez igaz Tuchel-re is... ő is fel lett szopkodva az első meccseken rögtön, hogy Lampard után mekkora felüdülés, stb. Most meg ő is levan írva mindennek.

Tudom, hogy nem teljesen tartozik ide meg nem is célzok senkire és meg is értem ezen nézeteket csak akkor is érdekes ezt az ellentét látni, olvasni az akkor és most között.

Amúgy pl Tuchel-el kapcsolatban felesleges szerintem ilyen következményeket levonni. Szerintem ő is nagyon frusztrált és habár van feleőssége abban, hogyan játszunk jelenleg illetve, hogy mennyire tud alkalmazkodni a kerethez én úgy gondolom, hogy akkor szabad az edzői munkáját és kompetenciáját megítélni ha volt lehetősége azzal dolgozni amire szüksége van. Ez a második teljes éve...de eddig egyetlen játékost nem kapott elvileg akire neki igénye lett volna.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#4437 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Egyebkent szerintem nem balfaszok vagyunk, csak abban az alomvilagban elunk hogy barkit is erdekel az ffp. Annyirol van szo, hogy mivel tele vagyunk penzzel ezert az kb eddig sem szamitott hogy tobb a kiadasunk mint a bevetelunk.

A lenyeg hogy leigazolunk egy jatekost es ha szar akkor inkabb itt tartjuk es kolcsonadjuk, mert ezzel a fizeteset altalaban allja a masik klub es porognek az itt eltoltott evei, azaz le lehet oket amortizalni a konyvekben. Ez az evek szamaval egyre nagyobb osszeg. Ilyen alapon pl drinkwater bakayoko Baba rahman meg egy ket kutyauto (nem jut mind eszembe) egy fillerbe se fajt, mert mint egy a leselejtezett eszkozt 0 ft on kiirod a fokonyvbol.

Minden kutyauto addig fog ittmaradni amig legalabb annyit nem kapunk erte, amennyivel 0 ra lehet irni a konyvelesben. Pl werner mehet mert kb ez a 20 milla meg x evnyi kolcson utan irodna le tejesen, kb ennyi maradhatott fent az ertekebol.

Lukakut vegig kolcson fogjuk adni, kisebb osszegekert es ezzel mind mind leirhato az erteke.

Szerintem ennyi a lenyeg es jelenleg kb alig tudunk ertelmes penzt csinalni az eladando arcokbol igy inkabb sprolunk a fizun (amit el lehet kolteni jatekosra) es kpunk egy keveske dijat a kolcsonadasert.
*knock, and it shall be opened unto you*

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#4438 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

vigh92 írta: 2022. augusztus 8., hétfő 20:56 Felfoghatatlan, hogy hogy lettünk ekkora jótékonysági szervezet....aki akar megy, áron alul, szinte mi fizetünk, csak menjenek.
Szerintem ne most ítéljük meg ezt. Abráéknál a vége felé azok voltunk, főleg azért mert inkompetens emberek intézték az átigazolásokat.
Most meg kell szabadulni a ballaszttól meg azoktól akik nem akarnak itt lenni. Ezt pedig 100%-osan csak veszteséggel lehet megoldani.

majd ha 2-3 év múlva is ez megy akkor gáz lesz Boehlyékkel :D

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolási pletykák

#4439 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Felfoghatatlan, hogy hogy lettünk ekkora jótékonysági szervezet....aki akar megy, áron alul, szinte mi fizetünk, csak menjenek.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#4440 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Werner landolt Lipcsében, 20m eurót kapunk + bónuszok.

Válasz küldése