Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14461 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A city utolsó ajánlata 65 millio font+játékos Mahrezért a Leicesternek (sky).

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#14462 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Akit éppen aláztok és pokolba kívántok, Giroud, francia. Tudjátok, mi francia még? A guillotine.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14463 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Mohamed Bouhafsi
@mohamedbouhafsi
#Giroud to Chelsea done. 18 month contract + 1 more optional. 18.5 million euro fee. Giroud will be officially announced as a Chelsea player in the next minutes.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#14464 Hozzászólás Szerző: broduer »

Giroud tökéletes választás szerintem is. Nagy Pl tapasztalata van, jól száll be a meccsekbe, remek cserecsatár, aki minden évben 10 gól fölött termelt, gyakran tényleg kevés játéklehetőség mellett. Azt meg nem tudom, miért nem szimpatikus sokaknak, azon kívül, hogy Arsenal játékos volt ( akik amúgy elég jól beváltak nálunk eddig :D). Nagy, lóbaszó, szakállas francia. Egy Costa-Drogba típus ,csak minimálban.

edeskeves
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14465 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

chaoskid18 írta:
edeskeves írta:
Bubi írta:Felháborító a Giroud üzlet. Tényleg nem jobb mint Bats, ellenben ezzel részben segítettük az Arsenalt hozzájutni Aubameyanghoz. Szerintem rohadtúl vérlázító. Ha maradna Bats az egy fokkal javítana a helyzeten, mert akkor annyi hogy mélyítene a kereten az érkezése, így viszont nézhetem majd kék mezben azt a balfaszt.
Aubameyang mar hivatalos, Giroud ettol fuggetlenul meg papiron mindig az o jatekosuk, szerintem a kettonek semmi koze egymashoz. Az is lehet, hogy a tokos orosz holgy megint NEM-et mond es a vegen rajtuk marad Giroud.
Bats pedig Nem Conte kompatibilis csak vesz vesz eseten, ezt el kell fogadni es az o szempontjabol is jobb, ha jatszik stabilan egy fel evet mashol. Igy Morata moge kell mindenkepp valaki es nem sok lehetoseg maradt. Az emlitett nevek kozul Dzeko es Giroud a normalisabbak, az viszont tetszik, hogy nem rugtak fel azt a szabalyt, hogy 30+os jatekost nem igazolnak le hosszabb tavra.
Szoval a lista egyre csak szukult, ilyen feltetelek mellett nem konnyu normalis embert talalni.
Könyörgöm akkor inkább ne jöjjön senki! Hánynom kell a gondolattól is hogy Giroud kékben! :(
Lehet, hogy nem szimpatikus de valaki nyilvan kell. Mindenesetre en inkabb preferalom ot Barkleyval szemben, minosegibb igazolas. Palmierit bevallom meg soha nem lattam jatszani, rola gozom sincs mennyire erosites.
Giroud egyebkent 1,5 eves szerzodest kap elvileg +1ev opcio, szerintem teljesen korrekt uzlet.
Megegyszer mondom nem gondolom azt, hogy oriasi mertekben erosodik vele a csapat, de a korulmenyeket figyelembeveve nem rossz uzlet.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#14466 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

edeskeves írta:
Bubi írta:Felháborító a Giroud üzlet. Tényleg nem jobb mint Bats, ellenben ezzel részben segítettük az Arsenalt hozzájutni Aubameyanghoz. Szerintem rohadtúl vérlázító. Ha maradna Bats az egy fokkal javítana a helyzeten, mert akkor annyi hogy mélyítene a kereten az érkezése, így viszont nézhetem majd kék mezben azt a balfaszt.
Aubameyang mar hivatalos, Giroud ettol fuggetlenul meg papiron mindig az o jatekosuk, szerintem a kettonek semmi koze egymashoz. Az is lehet, hogy a tokos orosz holgy megint NEM-et mond es a vegen rajtuk marad Giroud.
Bats pedig Nem Conte kompatibilis csak vesz vesz eseten, ezt el kell fogadni es az o szempontjabol is jobb, ha jatszik stabilan egy fel evet mashol. Igy Morata moge kell mindenkepp valaki es nem sok lehetoseg maradt. Az emlitett nevek kozul Dzeko es Giroud a normalisabbak, az viszont tetszik, hogy nem rugtak fel azt a szabalyt, hogy 30+os jatekost nem igazolnak le hosszabb tavra.
Szoval a lista egyre csak szukult, ilyen feltetelek mellett nem konnyu normalis embert talalni.
Könyörgöm akkor inkább ne jöjjön senki! Hánynom kell a gondolattól is hogy Giroud kékben! :(
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

edeskeves
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14467 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta:Felháborító a Giroud üzlet. Tényleg nem jobb mint Bats, ellenben ezzel részben segítettük az Arsenalt hozzájutni Aubameyanghoz. Szerintem rohadtúl vérlázító. Ha maradna Bats az egy fokkal javítana a helyzeten, mert akkor annyi hogy mélyítene a kereten az érkezése, így viszont nézhetem majd kék mezben azt a balfaszt.
Aubameyang mar hivatalos, Giroud ettol fuggetlenul meg papiron mindig az o jatekosuk, szerintem a kettonek semmi koze egymashoz. Az is lehet, hogy a tokos orosz holgy megint NEM-et mond es a vegen rajtuk marad Giroud.
Bats pedig Nem Conte kompatibilis csak vesz vesz eseten, ezt el kell fogadni es az o szempontjabol is jobb, ha jatszik stabilan egy fel evet mashol. Igy Morata moge kell mindenkepp valaki es nem sok lehetoseg maradt. Az emlitett nevek kozul Dzeko es Giroud a normalisabbak, az viszont tetszik, hogy nem rugtak fel azt a szabalyt, hogy 30+os jatekost nem igazolnak le hosszabb tavra.
Szoval a lista egyre csak szukult, ilyen feltetelek mellett nem konnyu normalis embert talalni.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolási pletykák

#14468 Hozzászólás Szerző: béla »

edeskeves írta:
béla írta:De érted, most azért ne legyünk már elégedettek,mert legalább nem Crouch jött.
Persze, de ugy tunik ez marad nekunk, annak kell orulni, hogy nem full hulladekokkal toltik fel a keretet, csak kevesbe szarral. Mondjuk Giroud cserekent azert alapvetoen nem rossz szerintem.
Az egyertelmu, hogy nem nagy nevu kezdojatekosban gondolkodtak, Michy pedig jelenleg nem felel meg Contenak. Ezeket figyelembeveve gondolom azt, hogy vegul Giroud korrekt valasztas.
Egyetértek, nekem sem Giroud-val van problémám. Sőt,igazából olyan nagyon problémám sincs, viszont az megint érdekes, hogy a Zouma-Rüdiger vagy Baba-Emerson cseréhez hasonlóan ez megint hatalmas pénzkidobás.
Ha Bats mindenképp távozni szeretett volna, akkor ez egy fasza move, ha azért nyomtuk el őt,hogy hozhassuk Snake-et, akkor meg nettó hülyeség. Bár Giroud talán valamivel jobban bírja a padot.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9372
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#14469 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Felháborító a Giroud üzlet. Tényleg nem jobb mint Bats, ellenben ezzel részben segítettük az Arsenalt hozzájutni Aubameyanghoz. Szerintem rohadtúl vérlázító. Ha maradna Bats az egy fokkal javítana a helyzeten, mert akkor annyi hogy mélyítene a kereten az érkezése, így viszont nézhetem majd kék mezben azt a balfaszt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14470 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

béla írta:De érted, most azért ne legyünk már elégedettek,mert legalább nem Crouch jött.
Persze, de ugy tunik ez marad nekunk, annak kell orulni, hogy nem full hulladekokkal toltik fel a keretet, csak kevesbe szarral. Mondjuk Giroud cserekent azert alapvetoen nem rossz szerintem.
Az egyertelmu, hogy nem nagy nevu kezdojatekosban gondolkodtak, Michy pedig jelenleg nem felel meg Contenak. Ezeket figyelembeveve gondolom azt, hogy vegul Giroud korrekt valasztas.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolási pletykák

#14471 Hozzászólás Szerző: béla »

De érted, most azért ne legyünk már elégedettek,mert legalább nem Crouch jött.

edeskeves
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14472 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

chaoskid18 írta:
edeskeves írta:
Gallion írta:@CFC_alone
2 min

Olivier #Giroud has arrived at #Chelsea’s training ground in Cobham, Surrey.
Kép
Auba hivatalos szerintem a haromszog lassan lezarul, Giroud ide, Michy pedig Dortmundba megy.
A vegere kozmetikaztak egy kicsit a dolgokat, Carrollhoz kepest megvaltas Giroud. :D
Az normális hogy én így sem vagyok elégedett?
Elegedett en sem, de Crouch meg Carrollhoz kepest jobb valasztas. Hozzajuk merve vagyok elegedett csak. Auba meg egyik kutbol ment a masikba, ott se fog nyerni semmit. De azert vicces, hogy ilyen neveket tudnak igazolni, amellett, hogy a jatekost se ertem.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#14473 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

GIROUD/BATSHUAYI LATEST

Gary Cotterill is across the developing story involving the two strikers.

The deal is far from done, according to our reporter.

“I am told by sources at Chelsea that if the Giroud deal does not go through, and there is still some debate about the price, then Batshuayi will not be going to Dortmund.”
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#14474 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

kecske01 írta:Azert egy Giroud-t szazszor hamarabb bekuldenek hatranyban, mint egy Bats-t. Jobban erzi a kaput.
Azért minőségi különbség lesz és sajnos nem a javunkra nézzétek meg a riválisok csatárait nálunk meg a falábú Morata és a kivénhedt Giroud közül kell majd csóri Conténak választani...
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6952
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#14475 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Azert egy Giroud-t szazszor hamarabb bekuldenek hatranyban, mint egy Bats-t. Jobban erzi a kaput.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#14476 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Pityee írta:Nekem még mindig dörzsölnöm kell a szemem, hogy vajon valóság-e ami történik. A szarzenál leigazolja a nagy halat (Auba), mi meg a 24 éves Michyt odaadjuk a 31 éves Giroudért, akit a szarzenál padjárol emelünk át az itteni padra. Tejóég.
pont ezért vagyok csalódott én is és szerintem idén már nem nézek meccset azt hiszem!
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#14477 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nekem még mindig dörzsölnöm kell a szemem, hogy vajon valóság-e ami történik. A szarzenál leigazolja a nagy halat (Auba), mi meg a 24 éves Michyt odaadjuk a 31 éves Giroudért, akit a szarzenál padjárol emelünk át az itteni padra. Tejóég.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#14478 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

edeskeves írta:
Gallion írta:@CFC_alone
2 min

Olivier #Giroud has arrived at #Chelsea’s training ground in Cobham, Surrey.
Kép
Auba hivatalos szerintem a haromszog lassan lezarul, Giroud ide, Michy pedig Dortmundba megy.
A vegere kozmetikaztak egy kicsit a dolgokat, Carrollhoz kepest megvaltas Giroud. :D
Az normális hogy én így sem vagyok elégedett?
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

edeskeves
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14479 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Gallion írta:@CFC_alone
2 min

Olivier #Giroud has arrived at #Chelsea’s training ground in Cobham, Surrey.
Kép
Auba hivatalos szerintem a haromszog lassan lezarul, Giroud ide, Michy pedig Dortmundba megy.
A vegere kozmetikaztak egy kicsit a dolgokat, Carrollhoz kepest megvaltas Giroud. :D

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#14480 Hozzászólás Szerző: Gallion »

@CFC_alone
2 min

Olivier #Giroud has arrived at #Chelsea’s training ground in Cobham, Surrey.
Kép

Válasz küldése