Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6441 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Deadline day. 8)
Szerintetek lesz bármi mozgolódás a csapat háza táján?
Érkező szinte biztos, hogy nem lesz. Ez egy dolgot jelenthet szerintem (legalábbis remélem): a tavaszi időszakban sokat látjuk majd négyvédős felállásban a csapatot.
Távozó viszont szerintem nem teljesen kizárt, Barkley-Everton benne van a pakliban.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6442 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bár egyáltalán nem hozták velünk szóba, de most látom kissé szomorúan, hogy Azmoun-t elvitte a Leverkusen apróért (4,5 m) a Zenittől, fél év volt hátra a szerződéséből. Én őt elég régóta követem és kedvelem a játékát (ugye ellenünk is játszott idén a BL-ben, ezért is gondoltam, hogy megemlítem), mozgékony, lábbal és fejjel is gólerős. Szerintem pont egy ilyen kisebb, radar alatti nevet kéne bepróbálnunk elöl, elhozni cserének, aki válogatottban meg gyengébb bajnokság élcsapatában zsákszámra rugdalja a gólokat, talán nem sz@rja össze magát a teher alatt. Meglepődnék, ha nem válna be a Bayernél. 2-3 éve voltak hírek, hogy a Pool is vitte volna. Ennyiért a hülyének is megérte volna megpróbálni őt, sajnálom, hogy csak a nagynevű flopokat kerülgetjük folyamatosan a transzferablakban.

Nem nagyon szokta egyébként senki megemlíteni, de én azt is viccnek tartom, hogy nincsen klasszikus befejező cserénk, csak ilyen hamis 9-esnek hazudott Havertz meg szélsőnek farigcsált Werner. Nem azt mondom, hogy Giroud féle lassú erőcsatár kell a padra, de valami olyan ember, akinek ténylegesen ez a posztja, nem pedig átmenet ez és az között. Igén, több élcsapatnál is jellemző, hogy nincsen, de ott az első opció olyan, hogy kis túlzással nem is kell, hogy legyen cseréje...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6443 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dembele ugy fest, hogy a Psg-be fog menni.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6444 Hozzászólás Szerző: Dante »

Botond9797 írta: 2022. január 30., vasárnap 11:54 Közben a Juve 6-7 millió euróért szerződteti Zakaria-t.
Felmerült korábban az ő neve is velünk kapcsolatban. Bundesligában jártas fórumozóktól kérdezem: nem érte volna meg elhoznunk ennyiért?
Én írtam, csak minimális pletyka volt. Szerintem ennyiért ajándék, alacsony a fizetése is valószínűleg.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6445 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Közben a Juve 6-7 millió euróért szerződteti Zakaria-t.
Felmerült korábban az ő neve is velünk kapcsolatban. Bundesligában jártas fórumozóktól kérdezem: nem érte volna meg elhoznunk ennyiért?
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6446 Hozzászólás Szerző: Dante »

flatley09 írta: 2022. január 29., szombat 21:31Nyilván van különbség aközött, hogy hasznos lenne vagy, hogy létszükséglet. Csak nekem az, ahogy kifejezted magad, inkább a másodiknak tűnt.
De, ezek szerint tévedtem:)
Úgy gondolom, hogy januárban jobban jönne egy védekező középpályás, de sem az, sem a CB nem legszükséglet. Jobboldali védő lenne legszükséglet, mert Azpi nem megfelelő csere (CB-ként természetesen helye van a kezdőben) és a CHO, Pulisic kettős sem jó ott. Csak mivel nem én döntök ezekről, ezért nem foglalkoztam vele, csak a velünk szóbahozott Kounde-Tchoumeni kettőssel.
AwayRoller írta: 2022. január 29., szombat 22:36
edeskeves írta: 2022. január 29., szombat 21:38 Egyebkent Diego Carlos se lenne egy rossz vetel szerintem, a testalkata passzol a PL-hez es olcsobb, mint Kounde. Ha esetleg ot elhappoljak elolunk.
Állítólag a kastély is azért állt el a dealtől, mert 60 millát kérnek, míg ők 40et adtak volna. Na most ha ez a 60 nem kivásárlási ár, akkor, ahogy ezek a retkek meghallják a nevünket az ő árát is felnyomják 80ra. Felejtsük el a Sevillat Koundéstől mindenestől, veszünk szépen egy másik hátvédet és még sörre is marad pénz.
Én azt olvastam hogy a Sevilla rábólintott az üzletre, viszont a játékos nem akart a Newcastle-be menni - gondolom kicsit nagyobb ambíciói vannak. Ebből lett a "Diego Carlos is happy at Sevilla" indoklás. Ami teljesen érthető, ha jól is erősített a Castle, még mindig egy kiesőjelölt csapat.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6447 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

edeskeves írta: 2022. január 29., szombat 21:38 Egyebkent Diego Carlos se lenne egy rossz vetel szerintem, a testalkata passzol a PL-hez es olcsobb, mint Kounde. Ha esetleg ot elhappoljak elolunk.
Állítólag a kastély is azért állt el a dealtől, mert 60 millát kérnek, míg ők 40et adtak volna. Na most ha ez a 60 nem kivásárlási ár, akkor, ahogy ezek a retkek meghallják a nevünket az ő árát is felnyomják 80ra. Felejtsük el a Sevillat Koundéstől mindenestől, veszünk szépen egy másik hátvédet és még sörre is marad pénz.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#6448 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Botond9797 írta: 2022. január 29., szombat 21:10
Dante írta: 2022. január 29., szombat 18:37 Az utóbbi 24 órában több helyen is olvasni, hogy megelőzve a nyári kérőket megpróbálkoznánk Tchoumeni és/vagy Koundé januári átigazolásával.
Szerintem nagyon fontos lenne a középpálya megerősítése, alacsony, lassú és gyenge az ottani felhozatal. Nyilván mindenki rendelkezik olyan tulajdonsággal, ami fontossá teszi, de összevetve a City kp-jával egyértelmű a lemaradásunk.

Azt viszont nagyon sajnálnám, ha Tchoumeni-t a pletykált 80 millió euróért igazolnánk le, úgy hogy Lampard edzősködése alatt Rice kevesebbe került és most mindenki a bajnokság egyik legjobb középpályásának tartja az angolt. Az valószínű, hogyha nem mi, akkor másik nagycsapat vásárolja meg.

Hasonló eset Frenkie de Jong, bár róla valamennyivel komolytalanabbak voltak a hírek - viszont az, hogy nyáron a Bayern szeretné őt arról árulkodik, hogy valóban mozdítható.
Amennyiben feküdnie neki a PL ő lehetne az aki talán feledteti De Bruyne eladását.

Ez a két típus megfelelő stabilitást és kreativitást is hozna, ami fontos, ha már a támadósortól nem várhatunk gólokat.
A Luis Diaz --> Liverpool transzfer (is) bizonyítja, hogy, amennyiben a szándék megvan és a kellő pénz rendelkezésre áll, egyáltalán nem lehetetlen januárban akár 50-100 millió eurós transzfereket is lebonyolítani. A Vörösöknél alighanem nyárra tervezték Diaz szerződtetését, de amint bejelentkezett a Tottenham is a játékosért, letették az asztalra a 80 milla (?) körüli összeget és holnap/hétfőn valószínűleg pontot is tesznek az ügy végére. Hasonló a helyzet szerintem a fent említett két játékossal is, nem gondolom, hogy a Sevilla most nemet mondana a nyáron általuk meghatározott összegre, és azt sem hiszem, hogy a Monaco nyáron sokkal olcsóbban adná Tchouameni-t, mint most, januárban. Dembele-vel is hasonló a helyzet, függetlenül attól, hogy jó deal lenne-e vagy sem, ha a klub és Tuchel részéről van igény a szerződtetésére és pénz a fizetésére, akkor élni kellene a lehetőséggel. Igen, négy hónapon át túlságosan telítettek lennénk mennyiségileg a szélső támadó posztján, de amennyiben Dembele-nek tényleg távoznia kell február 1-ig, két lehetőség van: a klub bevállalja ezt, vagy hagyja, hogy Tuchel egyik személyes kedvence aprópénzért riválishoz szerződjön...
A Sevillanal telen nem engednek mar el senkit, Diego Carlosert is jo ajanlatok erkeztek a Newcastletol, de Martial erkezese utan eleg komoly csapat jott ossze (persze azon a szinten) amivel meg lehet szorongatni a Realt es behuzni az EL-t is akar.
Egyebkent Diego Carlos se lenne egy rossz vetel szerintem, a testalkata passzol a PL-hez es olcsobb, mint Kounde. Ha esetleg ot elhappoljak elolunk.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#6449 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Dante írta: 2022. január 29., szombat 19:20
Szabi írta: 2022. január 29., szombat 18:49 Frankie de Jongot rendesen szapulják amúgy a Barca szurkolók a teljesítménye miatt, nem tudok nyilatkozni, mert alig láttam játszani, de biztosan ő kéne nekünk?
Érdemes abból kiindulni, hogy mennyire nem megy a Barca-nak. A szurkolóik gyakorlatilag mindenkit szidhatnak, talán Pedri és Ansu Fati volt eddig kivétel ez alól.
Az előző két szezonban rendesen cipelte őket a holland, pedig a középpálya minden posztján játszott, leginkább a kp hármas leghatásó posztján, ami nem az igazi helye.
Nyilván csak akkor jó igazolás, ha beválik, amit semmi sem garantál. Nekem amúgy PL kompatibilis játékosnak tűnik, nem a szokásos primadonna, hanem a Fabregas felé szívós irányító.

Plusz megnézhetnénk, hogy lehet e jobban csinálni mint ahogy Jorginho reszi, vagy tényleg ez a foci csúcsa amit pár éve nézhetünk.

Flatley; Csak leírtam az aktuális pletykákat, a posztot nem én választottam, bár Koundé neve is gyakori velünk kapcsolatban.
Amit írsz azok tények, de ahogy a védelemben is vannak lejáró szerződések, idős, vagy sérülékeny játékosok, úgy a középpályán is.
A sérülések miatt nincs fix középpályás sor - ami nem kell, ha az edző nem tartja szükségesnek, de nálunk nem kívánság kérdése. Kante és Kova is hajlamos hetekre eltűnni, a francia az évek alatt a legsérülékenyebb játékosunk lett.
Barkley nincs használatban, Saul pedig valószínű hogy nem marad, bárhogy is alakul a tavasza.
Mount 352-ben nem a felsorolt emberek helyen szerepel, Ruben pedig legjobb esetben csereember lehet.
Tehát van két posztra Jorginho, Kovacic és Kante, akikből kettő felváltva vagy egyszerre sérült. Jorginho teljesítményét nem jellemezném, elég annyi, hogy idén tölti a 31-et és a Juventus érdeklődik iránta, amit állítólag szívesen fogad, mert Olaszországba vágyik - ahogy azt már az elmúlt nyarak alkalmával is kijelentette.
De ha marad is a 3 ember, akkor is kevés, nem ha még formációt is váltunk 4231-re, 4222-re, vagy 433-ra.
Én pedig nem mondom, hogy a középpályára nem fér rá az erősítés csak azt, hogy jelenleg, még mindig az a legkevésbé égető probléma akkor is ha azt vesszük figyelembe amit leírtál. Igen, ott is vannak sérültek és igen vannak akik max cserék. de ahogy írtad, van oda 3 stabil ember. (Amúgy kinek jár le a szerződése a nyáron?)
Hátra, Chris + Rüdi + Azpi szerződés nélkül, Alonso, Sarr, Chaloba max csere. Tehát van egy Silva, James meg Chilwell 4-5 posztra.
Ha itt is azokat a kritériumokat vesszük figyelembe, amiket te a kp-ra húztál rá akkor szerintem ez a poszt lyukasabb.
Tudom, hogy csak a pletykákat írtad le...én is olvastam De Jong-ot...de, ahogy írtad, hogy "szerintem nagyon fontos a kp megerősítése" az úgy hangzik, mintha ez lenne a legnagyobb probléma...ezzel pedig nem értek egyet:)

Nyilván van különbség aközött, hogy hasznos lenne vagy, hogy létszükséglet. Csak nekem az, ahogy kifejezted magad, inkább a másodiknak tűnt.
De, ezek szerint tévedtem:)

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6450 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Dante írta: 2022. január 29., szombat 18:37 Az utóbbi 24 órában több helyen is olvasni, hogy megelőzve a nyári kérőket megpróbálkoznánk Tchoumeni és/vagy Koundé januári átigazolásával.
Szerintem nagyon fontos lenne a középpálya megerősítése, alacsony, lassú és gyenge az ottani felhozatal. Nyilván mindenki rendelkezik olyan tulajdonsággal, ami fontossá teszi, de összevetve a City kp-jával egyértelmű a lemaradásunk.

Azt viszont nagyon sajnálnám, ha Tchoumeni-t a pletykált 80 millió euróért igazolnánk le, úgy hogy Lampard edzősködése alatt Rice kevesebbe került és most mindenki a bajnokság egyik legjobb középpályásának tartja az angolt. Az valószínű, hogyha nem mi, akkor másik nagycsapat vásárolja meg.

Hasonló eset Frenkie de Jong, bár róla valamennyivel komolytalanabbak voltak a hírek - viszont az, hogy nyáron a Bayern szeretné őt arról árulkodik, hogy valóban mozdítható.
Amennyiben feküdnie neki a PL ő lehetne az aki talán feledteti De Bruyne eladását.

Ez a két típus megfelelő stabilitást és kreativitást is hozna, ami fontos, ha már a támadósortól nem várhatunk gólokat.
A Luis Diaz --> Liverpool transzfer (is) bizonyítja, hogy, amennyiben a szándék megvan és a kellő pénz rendelkezésre áll, egyáltalán nem lehetetlen januárban akár 50-100 millió eurós transzfereket is lebonyolítani. A Vörösöknél alighanem nyárra tervezték Diaz szerződtetését, de amint bejelentkezett a Tottenham is a játékosért, letették az asztalra a 80 milla (?) körüli összeget és holnap/hétfőn valószínűleg pontot is tesznek az ügy végére. Hasonló a helyzet szerintem a fent említett két játékossal is, nem gondolom, hogy a Sevilla most nemet mondana a nyáron általuk meghatározott összegre, és azt sem hiszem, hogy a Monaco nyáron sokkal olcsóbban adná Tchouameni-t, mint most, januárban. Dembele-vel is hasonló a helyzet, függetlenül attól, hogy jó deal lenne-e vagy sem, ha a klub és Tuchel részéről van igény a szerződtetésére és pénz a fizetésére, akkor élni kellene a lehetőséggel. Igen, négy hónapon át túlságosan telítettek lennénk mennyiségileg a szélső támadó posztján, de amennyiben Dembele-nek tényleg távoznia kell február 1-ig, két lehetőség van: a klub bevállalja ezt, vagy hagyja, hogy Tuchel egyik személyes kedvence aprópénzért riválishoz szerződjön...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6451 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2022. január 29., szombat 18:49 Frankie de Jongot rendesen szapulják amúgy a Barca szurkolók a teljesítménye miatt, nem tudok nyilatkozni, mert alig láttam játszani, de biztosan ő kéne nekünk?
Érdemes abból kiindulni, hogy mennyire nem megy a Barca-nak. A szurkolóik gyakorlatilag mindenkit szidhatnak, talán Pedri és Ansu Fati volt eddig kivétel ez alól.
Az előző két szezonban rendesen cipelte őket a holland, pedig a középpálya minden posztján játszott, leginkább a kp hármas leghatásó posztján, ami nem az igazi helye.
Nyilván csak akkor jó igazolás, ha beválik, amit semmi sem garantál. Nekem amúgy PL kompatibilis játékosnak tűnik, nem a szokásos primadonna, hanem a Fabregas felé szívós irányító.

Plusz megnézhetnénk, hogy lehet e jobban csinálni mint ahogy Jorginho reszi, vagy tényleg ez a foci csúcsa amit pár éve nézhetünk.

Flatley; Csak leírtam az aktuális pletykákat, a posztot nem én választottam, bár Koundé neve is gyakori velünk kapcsolatban.
Amit írsz azok tények, de ahogy a védelemben is vannak lejáró szerződések, idős, vagy sérülékeny játékosok, úgy a középpályán is.
A sérülések miatt nincs fix középpályás sor - ami nem kell, ha az edző nem tartja szükségesnek, de nálunk nem kívánság kérdése. Kante és Kova is hajlamos hetekre eltűnni, a francia az évek alatt a legsérülékenyebb játékosunk lett.
Barkley nincs használatban, Saul pedig valószínű hogy nem marad, bárhogy is alakul a tavasza.
Mount 352-ben nem a felsorolt emberek helyen szerepel, Ruben pedig legjobb esetben csereember lehet.
Tehát van két posztra Jorginho, Kovacic és Kante, akikből kettő felváltva vagy egyszerre sérült. Jorginho teljesítményét nem jellemezném, elég annyi, hogy idén tölti a 31-et és a Juventus érdeklődik iránta, amit állítólag szívesen fogad, mert Olaszországba vágyik - ahogy azt már az elmúlt nyarak alkalmával is kijelentette.
De ha marad is a 3 ember, akkor is kevés, nem ha még formációt is váltunk 4231-re, 4222-re, vagy 433-ra.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#6452 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Dante írta: 2022. január 29., szombat 18:37 Az utóbbi 24 órában több helyen is olvasni, hogy megelőzve a nyári kérőket megpróbálkoznánk Tchoumeni és/vagy Koundé januári átigazolásával.
Szerintem nagyon fontos lenne a középpálya megerősítése, alacsony, lassú és gyenge az ottani felhozatal. Nyilván mindenki rendelkezik olyan tulajdonsággal, ami fontossá teszi, de összevetve a City kp-jával egyértelmű a lemaradásunk.

Azt viszont nagyon sajnálnám, ha Tchoumeni-t a pletykált 80 millió euróért igazolnánk le, úgy hogy Lampard edzősködése alatt Rice kevesebbe került és most mindenki a bajnokság egyik legjobb középpályásának tartja az angolt. Az valószínű, hogyha nem mi, akkor másik nagycsapat vásárolja meg.

Hasonló eset Frenkie de Jong, bár róla valamennyivel komolytalanabbak voltak a hírek - viszont az, hogy nyáron a Bayern szeretné őt arról árulkodik, hogy valóban mozdítható.
Amennyiben feküdnie neki a PL ő lehetne az aki talán feledteti De Bruyne eladását.

Ez a két típus megfelelő stabilitást és kreativitást is hozna, ami fontos, ha már a támadósortól nem várhatunk gólokat.
Ezzel a középpálya dologal az a helyzet, hogy jelenleg ez a rész az ami a legkevésbé égető. Igaz, hogy kell az erősítés oda is...de mindenhova máshova jobban, jelenleg, ha a mennyiséget és minőséget nézzük.
KP-ra van, Kanté, Kova, Mount, Jorghi, RLC, Barkley, Saul. 2-3 posztra maximum
Végelembe van Silva, Rüdi, Chris, Azpi, Chilli, James, Alonso, Chalobah, Sarr, 4-5 posztra. Ebből 2 sérült, 3-nak lejár a szerződése, 2 öreg...
Csatársor...Van egy Lukaku, meg egy Werner. Egyik nem lő gólt, másik meg nem is játszik még a szélen sem.

Ha ezeket egybevesszük akkor szerintem leginkább védő kell, majd támadó, és csak azután KP...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6453 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Frankie de Jongot rendesen szapulják amúgy a Barca szurkolók a teljesítménye miatt, nem tudok nyilatkozni, mert alig láttam játszani, de biztosan ő kéne nekünk?
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6454 Hozzászólás Szerző: Dante »

Az utóbbi 24 órában több helyen is olvasni, hogy megelőzve a nyári kérőket megpróbálkoznánk Tchoumeni és/vagy Koundé januári átigazolásával.
Szerintem nagyon fontos lenne a középpálya megerősítése, alacsony, lassú és gyenge az ottani felhozatal. Nyilván mindenki rendelkezik olyan tulajdonsággal, ami fontossá teszi, de összevetve a City kp-jával egyértelmű a lemaradásunk.

Azt viszont nagyon sajnálnám, ha Tchoumeni-t a pletykált 80 millió euróért igazolnánk le, úgy hogy Lampard edzősködése alatt Rice kevesebbe került és most mindenki a bajnokság egyik legjobb középpályásának tartja az angolt. Az valószínű, hogyha nem mi, akkor másik nagycsapat vásárolja meg.

Hasonló eset Frenkie de Jong, bár róla valamennyivel komolytalanabbak voltak a hírek - viszont az, hogy nyáron a Bayern szeretné őt arról árulkodik, hogy valóban mozdítható.
Amennyiben feküdnie neki a PL ő lehetne az aki talán feledteti De Bruyne eladását.

Ez a két típus megfelelő stabilitást és kreativitást is hozna, ami fontos, ha már a támadósortól nem várhatunk gólokat.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6455 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

“ I think Chelsea will try and jump the gun on Jules Kounde, they’ll be worried of some kind of a summer auction, Chelsea have a very good relationship with his agent and Kounde was very very upset he didn’t join Chelsea in the summer “

@Matt_Law_DT on London is Blue Pod

Ámen. Megmenekülne a szezon

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6456 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Dante írta: 2022. január 27., csütörtök 12:30 Függetlenül attól, hogy ki jön, remélem Levi Colwill megkapja jövőre a James/Mount felé elbánást. Hasonlóan jó szezont megy, mint Tomori a Derby-val anno, kiemelkedik a 6. Huddersfield-ből.
Ugyanez igaz Gallagher-re is. Broja dolga nehéz lesz, de ő is megérdemli az esélyt.
Ez a három srác együtt megint egy 70-100 milliós pakk, tekintve hogy milyen összegeket írnak velük kapcsolatban. (Gallagher-t 50-ért vinné a PSG, Broja-t 40-ért a N'castle)
Mienk a vilag legjobb akademiaja :D
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6457 Hozzászólás Szerző: Pityee »

broduer írta: 2022. január 27., csütörtök 22:05
Dante írta: 2022. január 27., csütörtök 20:58
Juventus have already made 'some approach' with the representatives of #Chelsea midfielder Jorginho.

[via @Gazzetta_it]
Gondolom nincs ekkora szerencsénk.
Hihetetlen hogy vannak, akik azt gondolják hogy nem szabad elengedni, mert a következő Pirlo lehet. :lol:
Én az egyik legnagyobb utálója voltam sokáig, de már más a véleményem. Rengeteget fejlődött, jol szabja a játék ritmusát, általában biztos a kp ha ő ott van. A Bl menetelésben és a fontosabb meccseken mindig jól játszik, plusz a tiziket is tényleg jól lövi. Nem aranylabdás figura, de nem olyan rossz, mint volt a chelseas karrierje elején.
Egyetértek. Nálam ő egyáltalán nincs benne a top10 szar igazolásba. Rég visszahozta már az érte kipengetett 50misit. Ráadásul mindig odateszi magát és látszik, hogy szereti a csapatot. Pár év alatt igazi kékvérű lett.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#6458 Hozzászólás Szerző: broduer »

Dante írta: 2022. január 27., csütörtök 20:58
Juventus have already made 'some approach' with the representatives of #Chelsea midfielder Jorginho.

[via @Gazzetta_it]
Gondolom nincs ekkora szerencsénk.
Hihetetlen hogy vannak, akik azt gondolják hogy nem szabad elengedni, mert a következő Pirlo lehet. :lol:
Én az egyik legnagyobb utálója voltam sokáig, de már más a véleményem. Rengeteget fejlődött, jol szabja a játék ritmusát, általában biztos a kp ha ő ott van. A Bl menetelésben és a fontosabb meccseken mindig jól játszik, plusz a tiziket is tényleg jól lövi. Nem aranylabdás figura, de nem olyan rossz, mint volt a chelseas karrierje elején.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6459 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dante írta: 2022. január 27., csütörtök 20:58
Juventus have already made 'some approach' with the representatives of #Chelsea midfielder Jorginho.

[via @Gazzetta_it]
Gondolom nincs ekkora szerencsénk.
Hihetetlen hogy vannak, akik azt gondolják hogy nem szabad elengedni, mert a következő Pirlo lehet. :lol:
Hát azért szokta gondok lenni a labdakihozatallal, ha nem játszik.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6460 Hozzászólás Szerző: Dante »

Juventus have already made 'some approach' with the representatives of #Chelsea midfielder Jorginho.

[via @Gazzetta_it]
Gondolom nincs ekkora szerencsénk.
Hihetetlen hogy vannak, akik azt gondolják hogy nem szabad elengedni, mert a következő Pirlo lehet. :lol:

Válasz küldése