Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15721 Hozzászólás Szerző: Megyó »

emsanya írta:Azoknak, akik mernek nagyot álmodni:

http://www.dailystar.co.uk/sport/footba ... ity-Monaco" onclick="window.open(this.href);return false;
Simán van rá esély. Az Arsenal hozzá a formáját.

Továbbá én pont azért nem kampányoltam a nem rég felkapott hír miatt, hogy ne lehessen igazolni, csak a bajnokság kezdetéig. Szerintem pont, hogy jó, hogy lája a a vezetőség + Conte, mennyire is működik a csapat és nem csak tisztán az eredményekre gondolok.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15722 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Azoknak, akik mernek nagyot álmodni:

http://www.dailystar.co.uk/sport/footba ... ity-Monaco" onclick="window.open(this.href);return false;

gabops
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 0:03
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Átigazolási pletykák

#15723 Hozzászólás Szerző: gabops »

Nem tudom hogy lehetne elhozni Chamberlaint mikor mindig kezdo. Inkabb hoznam valcotott szelso tamado es gyorsabb is. Nekem inkabb o kene. Neztem a roma vs intert tegnap inter gyozott. Candreva egesz jol nyomta meg moses hellyett is jo lenne. Gyors cselezni is tud tehat elfogadnam. Roma nehez ellenfel lessz a bl be nagyon kemenyek nem irnam le oket. Jelenleg pletykakbol kiindulva Candreva Oxlade Drinkwater Barkly a celpont. Jobban orulnek Valcott Mahrez Draxler Lucas Moura stb

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15724 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

chaoskid18 írta:Ronald Koeman has said a move to bring Diego Costa to Goodison Park could potentially materialise before Thursday's deadline...
nem hinném, hogy Costa alá fog írni az Everton-ba mert ő csak az Atletico-ba akar igazolni, meg is mondta, hogy nem fog aláírni máshová,de ha mégis akkor azért remélem, hogy nem Barkley Costa csere lesz, fizessék ki az 50m-ot azt vigyék.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15725 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Ronald Koeman has said a move to bring Diego Costa to Goodison Park could potentially materialise before Thursday's deadline...
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15726 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

http://www.telegraph.co.uk/football/201 ... p-targets/" onclick="window.open(this.href);return false;
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15727 Hozzászólás Szerző: Gaba »

http://rangado.24.hu/tartalom/cikk/4342 ... en_sztarja" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15728 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

adrian1989 írta:
kecske01 írta:Csak én nem tartok ettől a Candrevatol? Úgy emlékszem elég jól szerepelt Conte válogatottjában.

Más: Ha Contenak ő kell akkor jöjjön.
nekem csak annyi a bajom vele, hogy már 30 éves szóval nincs sok értelme 30m-ért megvenni és ráadásul gyengébb mint Moses, mint támadásban mint védekezésben, tavaly meg idén több mint 15 Inter meccset néztem de nincs benne semmi ami pluszt jelentene, ha kezdő volt akkor sem tett hozzá sokat de csereként beállva sem váltotta meg a világot.
lehet Conte-nak ő kell, de az én véleményem akkor is az, hogy nem olyan játékosokba kéne gondolkodni mint Candreva ha komoly tényezők akarunk lenni a BL-ben és a bajnokságban.
Nem láttam sokszor játszani de a védekezés részétől félek nagyon oda egy alapvetően védő játékos jobb lenne akár Cedric akár valaki más.
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15729 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kecske01 írta:Csak én nem tartok ettől a Candrevatol? Úgy emlékszem elég jól szerepelt Conte válogatottjában.

Más: Ha Contenak ő kell akkor jöjjön.
nekem csak annyi a bajom vele, hogy már 30 éves szóval nincs sok értelme 30m-ért megvenni és ráadásul gyengébb mint Moses, mint támadásban mint védekezésben, tavaly meg idén több mint 15 Inter meccset néztem de nincs benne semmi ami pluszt jelentene, ha kezdő volt akkor sem tett hozzá sokat de csereként beállva sem váltotta meg a világot.
lehet Conte-nak ő kell, de az én véleményem akkor is az, hogy nem olyan játékosokba kéne gondolkodni mint Candreva ha komoly tényezők akarunk lenni a BL-ben és a bajnokságban.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15730 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Csak én nem tartok ettől a Candrevatol? Úgy emlékszem elég jól szerepelt Conte válogatottjában.

Más: Ha Contenak ő kell akkor jöjjön.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15731 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Dante írta:Képességek alapján jó lett volna Aurier, de mivel nem volt róla szó, kár ezen rágódni. Lesz még a nagyfejűéknek vele gondja.
volt róla szó pletykaszinten nem is kevés ahogy Joao Cancelo-ról is, de úgy látszik, hogy Candreva lesz a megoldás ami egy vicc mert hármójuk közül az olasz a legrosszabb, mert tény Aurier balhés, de nagyon jó játékos és a Sp*rs nagyon jól jár vele főleg ennyi pénzért.
Pedig jó lett volna a PSG-től elhozni Krychowiak-ot és Aurier-t szerintem 50 millióért meg is lehetett volna a 2 játékos,de sajnos a vezetőség nem gondolkodik és inkább egy sérült Drinkwatert és Barkley-t kell üldözni akik semmire nem jók csak rohadt drágák.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15732 Hozzászólás Szerző: Dante »

Képességek alapján jó lett volna Aurier, de mivel nem volt róla szó, kár ezen rágódni. Lesz még a nagyfejűéknek vele gondja.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15733 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

chaoskid18 írta:Persze hogy nem volt szó Aurierről mert mi Candrevát akarjuk aki egy vicc kb...

De ez Contén múlik. Kétlem hogy a board erőltetné Candrevàt.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15734 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Persze hogy nem volt szó Aurierről mert mi Candrevát akarjuk aki egy vicc kb...
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15735 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

chaoskid18 írta:
emsanya írta:Tottenham have agreed a deal with Paris Saint-Germain for defender Serge Aurier, according to Sky sources.
taps a vezetésnek...

Jaj már.. Egy percig nem volt szó arról hogy leigazoljuk.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15736 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

emsanya írta:Tottenham have agreed a deal with Paris Saint-Germain for defender Serge Aurier, according to Sky sources.
taps a vezetésnek...
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15737 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Tottenham have agreed a deal with Paris Saint-Germain for defender Serge Aurier, according to Sky sources.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#15738 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Megyó írta:Hogy is záródik az ablak pontosan? Illetve mi a pontos procedúra, mert van, hogy még másnap lesz nyilvános, ami előző nap éjfélig köttetett?
Augusztus 31-én magyar idő szerint éjfélkor záródik Angliában a piac. A németeknél este 6-kor, illetve a spanyoloknál csak szeptember 1-jén éjfélkor záródik a piac (vannak még kivételek, de a mi szempontunkból azok nem annyira relevánsak). Az orvosi vizsgálatnak és a szerződés aláírásának is meg kell lennie augusztus 31. éjfélig, amit aztán az FA-nek e-mailben (vagy faxon) el kell küldeni legkésőbb még aznap éjfélig. A hivatalos bejelentés ráér másnap is.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15739 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Hogy is záródik az ablak pontosan? Illetve mi a pontos procedúra, mert van, hogy még másnap lesz nyilvános, ami előző nap éjfélig köttetett?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15740 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Hawaii írta:...
Így.

Na meg nem arról van szó hogy a top klubok húznak el egyre jobban átigazolási összegek terén. Az Everton 45 millió fontot fizetett Sigurdsson-ért.. 6 éve még az egész futballvilágot felrázta Torres és az 50 milliós vételára, ma már ez semmi. De Leicester is igazolt 30 millióért, a Bournemouth 25-ért, a West Ham 23-ért, a Watford 20-ért, és az újoncok is mind erősítettek 10 millió feletti játékossal. Ezek az összegek 5 éve elképzelhetetlenek lettek volna. De nem csak Angliában voltak ilyen komoly összegek: 15-18 millió körül vett játékost a Rennes, a Köln, a Mönchengladbach, a Wolfsburg, a Valencia, a Fiorentina, a Lille és a Villarreal is. Valamennyire nyílik az olló nyilván, de azért nem annyira erősen, jönnek szépen a kisebb csapatok is.

Válasz küldése