Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15161 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

ha jól emlékszem akkor valahogy 13-17 gól közt rúgott 1. szezonjában, én sem láttam ott minden meccset, de amiket láttam nem mindig volt az a véleményem róla, hogy ő lesz az a nagy csatár a Chelsea-be aki végül is lett, ha Morata-val is ez lesz azt nem fogom bánni és azt fogom mondani, hogy örülök, hogy tévedtem vele kapcsolatban.
azt tudom, hogy a Marseille-ben is nagyon jó volt, én néztem sok Marseille meccset is még akkor mikor Michy ott játszott és nagyon örültem mikor ide igazolt csak sajnálom, hogy nem kap lehetőséget.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#15162 Hozzászólás Szerző: becus3 »

edeskeves írta:
adrian1989 írta:
Bubi írta:Más ösvényt próbálunk kijárni. Rengeteg pénzt ölt Abra az utánpótlásunkba, szerintem próbálunk önerőből élvonal szintű játékosokat kinevelni. A legjobbakat beépítjük, mint Musonda, Christensen, Ruben, azokat akik nem ütik meg a mércét komoly összegekért értékesítjük. Elég jól is csináljuk egyébként, szinte az összes kölcsönjátékosunk meghatározó szerepet tölt be a kölcsönző klubjában. Ezek nem biztos, hogy beépülnek, de marha jó pénzt keresünk velük, ráadásul amíg kölcsönben szerepelnek a fizetésük sem minket terhel.

Eddig minden szép és jó, van lóvé papíron dögivel, és van kit értékesíteni, hogy ha még kéne. A a gond csak az, hogy pl a Barcelona is próbál önerőből építkezni, de időközönként oda-oda csap az asztalra 1-1 kövérebb borítékot ha érdemben kell az erősítés. Pótolni kellett Neymart, hoztak is egy 100+ milliós Dembelet a helyére, viszont mögé nem igazolnak feleslegesen nagy összegekért, tökéletes megoldás volt kölcsönből visszahívni a sajátnevelésű deulofeu-t. Most valószínüleg elhozzák Coutinhot is, így megszerezték a számukra elérhető legjobb alternatívákat Neymar pótlására.

Oké, vettünk egy Moratat Costa helyére, nem rossz, de ő nagy zsákbamacska volt és igazolódik is, hogy mint klasszikus befejező sose lesz még top10es játékos sem. Ott volt Belotti, Lukaku, Abumeyang, Icardi ha olyat akarunk venni aki tényleg ért a gólszerzéshez, de nekünk jó volt a felső-középkategória... Ráadásul sajnos ez egy ördögi kör, mivel így a meglévő TOP játékosainkat se tudjuk megtartani. Miért szopna itt Kanté vagy Hazard ha egyszer játszhat top5ös csapatokban is ahol halálra nyerhetik magukat...
én csak azt nem értem mi alapján lett Morata kiválasztva, mert lehet fiatal, de sehol nem volt stabil kezdő.
Icardi kb. ugyanennyiből elhozható lett volna, csak ő már évek óta bizonyítja, hogy egy igazi befejező csatár.
tegnap belefért, hogy ennyi ziccert rontson, de mondjuk ha 4rsenal ellen lesz 2 ilyen helyzete és mind a 2-t elrontja és 0:0 lesz a meccs vagy esetleg vereség és ezen múlna akkor már nem biztos, hogy sokan azt mondanák, hogy belefér meg nem baj, hogy balfasz lábbal a fejjátéka pótolhatatlan meg jaj de jó, hogy itt van.
Én személy szerint az olyan csatárokat kedvelem mint Drogba is volt, de olyan csatár már nagyon kevés van.
Drogba elso eve milyen volt? Tudod? Engem is felbaszott tegnap Morata 3 ziccere, de most belefert, elozo meccsen meg 3-at vert nekik.
Gondolom Conte is latja, hogy foglalkozni kell Morata befejezeseivel es majd javulni is fog. Amig a fejevel kompenzalja ezeket a hibakat, addig szerintem kar temetni igy meg. Gondolj bele mi lesz akkor, ha belejon labbal is.
Drogba első eve nagyon jo volt. O mar a Marseillaise-ben is kimagaslo volt. Akkoriban csak osszefoglalokban e az Eurosporton lehetett latni. Ne haragudj, de vagy rosszul emlekszel vagy nem lattad jatszani

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15163 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

mikel12 írta:5-0, belefert. En tovabbra is tartom, hogy jo megoldas volt ot megvenni, de amugy a topic nevet nezve ez off tema. Kane-nel, Agueronal is vannak ilyen meccsek amikor mindent kihagynak, es semmi nem jon nekik ossze. Egy rossz labda atvetel, es mar is el kene zavarni, sajnos ez a magyar mentalitas. En meg azt nem akartam nezni meg evekig, hogy Costa meghuzza a szezon elso par honapjat utana meg alig lo golt. Nem fog kevesebbet loni Alvaro sem, higyjetek el. Mezonyben meg szerintem jobban is lehet hasznalni. Aki eszre veszi, latja, hogy egyertelmuen Conte akarta ot, es illik a jateka ide. Viszont ha mar ebben a topicban beszelgetunk errol, akkor egy csatart azert en is hoznek januarban, aki turi a padot. Nalam Gameiro lenne az elsodleges opcio, aki szinte biztos, hogy alig fog jatszani az Atletibe Diego miatt, meg hat Torres is elorebb van Simeonenel.
Gameiro jó lenne, de ha ő is csak annyi lehetőséget kapna mint Batshuayi akkor nem biztos, hogy többet hozzá tudna tenni.
De én inkább a PL-ből vennék csatárt mondjuk Vardy-t, M. Antonio-t vagy Benteke-t akiknek van PL tapasztalatuk és mondjuk ha közülük jönne valaki akkor Batshuayi mehetne oda 1-2 év kölcsönbe is és akkor meglátnánk mire képes a Pl-be kezdőként.
ja és olyan kéne akit BL-re is lehet nevezni.
De nem hiszem, hogy télen fog érkezni bárki is, pedig egy lwb kéne, hogy Alonso is tudjon pihenni.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15164 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

5-0, belefert. En tovabbra is tartom, hogy jo megoldas volt ot megvenni, de amugy a topic nevet nezve ez off tema. Kane-nel, Agueronal is vannak ilyen meccsek amikor mindent kihagynak, es semmi nem jon nekik ossze. Egy rossz labda atvetel, es mar is el kene zavarni, sajnos ez a magyar mentalitas. En meg azt nem akartam nezni meg evekig, hogy Costa meghuzza a szezon elso par honapjat utana meg alig lo golt. Nem fog kevesebbet loni Alvaro sem, higyjetek el. Mezonyben meg szerintem jobban is lehet hasznalni. Aki eszre veszi, latja, hogy egyertelmuen Conte akarta ot, es illik a jateka ide. Viszont ha mar ebben a topicban beszelgetunk errol, akkor egy csatart azert en is hoznek januarban, aki turi a padot. Nalam Gameiro lenne az elsodleges opcio, aki szinte biztos, hogy alig fog jatszani az Atletibe Diego miatt, meg hat Torres is elorebb van Simeonenel.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15165 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

edeskeves írta:
adrian1989 írta:
Bubi írta:Más ösvényt próbálunk kijárni. Rengeteg pénzt ölt Abra az utánpótlásunkba, szerintem próbálunk önerőből élvonal szintű játékosokat kinevelni. A legjobbakat beépítjük, mint Musonda, Christensen, Ruben, azokat akik nem ütik meg a mércét komoly összegekért értékesítjük. Elég jól is csináljuk egyébként, szinte az összes kölcsönjátékosunk meghatározó szerepet tölt be a kölcsönző klubjában. Ezek nem biztos, hogy beépülnek, de marha jó pénzt keresünk velük, ráadásul amíg kölcsönben szerepelnek a fizetésük sem minket terhel.

Eddig minden szép és jó, van lóvé papíron dögivel, és van kit értékesíteni, hogy ha még kéne. A a gond csak az, hogy pl a Barcelona is próbál önerőből építkezni, de időközönként oda-oda csap az asztalra 1-1 kövérebb borítékot ha érdemben kell az erősítés. Pótolni kellett Neymart, hoztak is egy 100+ milliós Dembelet a helyére, viszont mögé nem igazolnak feleslegesen nagy összegekért, tökéletes megoldás volt kölcsönből visszahívni a sajátnevelésű deulofeu-t. Most valószínüleg elhozzák Coutinhot is, így megszerezték a számukra elérhető legjobb alternatívákat Neymar pótlására.

Oké, vettünk egy Moratat Costa helyére, nem rossz, de ő nagy zsákbamacska volt és igazolódik is, hogy mint klasszikus befejező sose lesz még top10es játékos sem. Ott volt Belotti, Lukaku, Abumeyang, Icardi ha olyat akarunk venni aki tényleg ért a gólszerzéshez, de nekünk jó volt a felső-középkategória... Ráadásul sajnos ez egy ördögi kör, mivel így a meglévő TOP játékosainkat se tudjuk megtartani. Miért szopna itt Kanté vagy Hazard ha egyszer játszhat top5ös csapatokban is ahol halálra nyerhetik magukat...
én csak azt nem értem mi alapján lett Morata kiválasztva, mert lehet fiatal, de sehol nem volt stabil kezdő.
Icardi kb. ugyanennyiből elhozható lett volna, csak ő már évek óta bizonyítja, hogy egy igazi befejező csatár.
tegnap belefért, hogy ennyi ziccert rontson, de mondjuk ha 4rsenal ellen lesz 2 ilyen helyzete és mind a 2-t elrontja és 0:0 lesz a meccs vagy esetleg vereség és ezen múlna akkor már nem biztos, hogy sokan azt mondanák, hogy belefér meg nem baj, hogy balfasz lábbal a fejjátéka pótolhatatlan meg jaj de jó, hogy itt van.
Én személy szerint az olyan csatárokat kedvelem mint Drogba is volt, de olyan csatár már nagyon kevés van.
Drogba elso eve milyen volt? Tudod? Engem is felbaszott tegnap Morata 3 ziccere, de most belefert, elozo meccsen meg 3-at vert nekik.
Gondolom Conte is latja, hogy foglalkozni kell Morata befejezeseivel es majd javulni is fog. Amig a fejevel kompenzalja ezeket a hibakat, addig szerintem kar temetni igy meg. Gondolj bele mi lesz akkor, ha belejon labbal is.
igen, tudom, hogy Drogba nem volt kezdetben annyira jó, de eszméletlen csatár lett belőle, adja az ég, hogy Morata is ilyen legyen, de valahogy benne nem látom azt az elszántságot és alázatosságot ő 1 tucat csatár akinek vannak jó meccsei meg vannak rosszak is, van nála rosszabb csatár is de jobb is akikkel lehet előrébb lennénk a szezonba.
akiből szerintem világklasszis csatár lehetne az Icardi csak neki meg egy komolyabb klubba kéne igazolnia.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15166 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

adrian1989 írta:
Bubi írta:Más ösvényt próbálunk kijárni. Rengeteg pénzt ölt Abra az utánpótlásunkba, szerintem próbálunk önerőből élvonal szintű játékosokat kinevelni. A legjobbakat beépítjük, mint Musonda, Christensen, Ruben, azokat akik nem ütik meg a mércét komoly összegekért értékesítjük. Elég jól is csináljuk egyébként, szinte az összes kölcsönjátékosunk meghatározó szerepet tölt be a kölcsönző klubjában. Ezek nem biztos, hogy beépülnek, de marha jó pénzt keresünk velük, ráadásul amíg kölcsönben szerepelnek a fizetésük sem minket terhel.

Eddig minden szép és jó, van lóvé papíron dögivel, és van kit értékesíteni, hogy ha még kéne. A a gond csak az, hogy pl a Barcelona is próbál önerőből építkezni, de időközönként oda-oda csap az asztalra 1-1 kövérebb borítékot ha érdemben kell az erősítés. Pótolni kellett Neymart, hoztak is egy 100+ milliós Dembelet a helyére, viszont mögé nem igazolnak feleslegesen nagy összegekért, tökéletes megoldás volt kölcsönből visszahívni a sajátnevelésű deulofeu-t. Most valószínüleg elhozzák Coutinhot is, így megszerezték a számukra elérhető legjobb alternatívákat Neymar pótlására.

Oké, vettünk egy Moratat Costa helyére, nem rossz, de ő nagy zsákbamacska volt és igazolódik is, hogy mint klasszikus befejező sose lesz még top10es játékos sem. Ott volt Belotti, Lukaku, Abumeyang, Icardi ha olyat akarunk venni aki tényleg ért a gólszerzéshez, de nekünk jó volt a felső-középkategória... Ráadásul sajnos ez egy ördögi kör, mivel így a meglévő TOP játékosainkat se tudjuk megtartani. Miért szopna itt Kanté vagy Hazard ha egyszer játszhat top5ös csapatokban is ahol halálra nyerhetik magukat...
én csak azt nem értem mi alapján lett Morata kiválasztva, mert lehet fiatal, de sehol nem volt stabil kezdő.
Icardi kb. ugyanennyiből elhozható lett volna, csak ő már évek óta bizonyítja, hogy egy igazi befejező csatár.
tegnap belefért, hogy ennyi ziccert rontson, de mondjuk ha 4rsenal ellen lesz 2 ilyen helyzete és mind a 2-t elrontja és 0:0 lesz a meccs vagy esetleg vereség és ezen múlna akkor már nem biztos, hogy sokan azt mondanák, hogy belefér meg nem baj, hogy balfasz lábbal a fejjátéka pótolhatatlan meg jaj de jó, hogy itt van.
Én személy szerint az olyan csatárokat kedvelem mint Drogba is volt, de olyan csatár már nagyon kevés van.
Drogba elso eve milyen volt? Tudod? Engem is felbaszott tegnap Morata 3 ziccere, de most belefert, elozo meccsen meg 3-at vert nekik.
Gondolom Conte is latja, hogy foglalkozni kell Morata befejezeseivel es majd javulni is fog. Amig a fejevel kompenzalja ezeket a hibakat, addig szerintem kar temetni igy meg. Gondolj bele mi lesz akkor, ha belejon labbal is.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15167 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Bubi írta:Más ösvényt próbálunk kijárni. Rengeteg pénzt ölt Abra az utánpótlásunkba, szerintem próbálunk önerőből élvonal szintű játékosokat kinevelni. A legjobbakat beépítjük, mint Musonda, Christensen, Ruben, azokat akik nem ütik meg a mércét komoly összegekért értékesítjük. Elég jól is csináljuk egyébként, szinte az összes kölcsönjátékosunk meghatározó szerepet tölt be a kölcsönző klubjában. Ezek nem biztos, hogy beépülnek, de marha jó pénzt keresünk velük, ráadásul amíg kölcsönben szerepelnek a fizetésük sem minket terhel.

Eddig minden szép és jó, van lóvé papíron dögivel, és van kit értékesíteni, hogy ha még kéne. A a gond csak az, hogy pl a Barcelona is próbál önerőből építkezni, de időközönként oda-oda csap az asztalra 1-1 kövérebb borítékot ha érdemben kell az erősítés. Pótolni kellett Neymart, hoztak is egy 100+ milliós Dembelet a helyére, viszont mögé nem igazolnak feleslegesen nagy összegekért, tökéletes megoldás volt kölcsönből visszahívni a sajátnevelésű deulofeu-t. Most valószínüleg elhozzák Coutinhot is, így megszerezték a számukra elérhető legjobb alternatívákat Neymar pótlására.

Oké, vettünk egy Moratat Costa helyére, nem rossz, de ő nagy zsákbamacska volt és igazolódik is, hogy mint klasszikus befejező sose lesz még top10es játékos sem. Ott volt Belotti, Lukaku, Abumeyang, Icardi ha olyat akarunk venni aki tényleg ért a gólszerzéshez, de nekünk jó volt a felső-középkategória... Ráadásul sajnos ez egy ördögi kör, mivel így a meglévő TOP játékosainkat se tudjuk megtartani. Miért szopna itt Kanté vagy Hazard ha egyszer játszhat top5ös csapatokban is ahol halálra nyerhetik magukat...
én csak azt nem értem mi alapján lett Morata kiválasztva, mert lehet fiatal, de sehol nem volt stabil kezdő.
Icardi kb. ugyanennyiből elhozható lett volna, csak ő már évek óta bizonyítja, hogy egy igazi befejező csatár.
tegnap belefért, hogy ennyi ziccert rontson, de mondjuk ha 4rsenal ellen lesz 2 ilyen helyzete és mind a 2-t elrontja és 0:0 lesz a meccs vagy esetleg vereség és ezen múlna akkor már nem biztos, hogy sokan azt mondanák, hogy belefér meg nem baj, hogy balfasz lábbal a fejjátéka pótolhatatlan meg jaj de jó, hogy itt van.
Én személy szerint az olyan csatárokat kedvelem mint Drogba is volt, de olyan csatár már nagyon kevés van.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15168 Hozzászólás Szerző: Bubi »

laczze írta:
Bubi írta:.
Oké, vettünk egy Moratat Costa helyére, nem rossz, de ő nagy zsákbamacska volt és igazolódik is, hogy mint klasszikus befejező sose lesz még top10es játékos sem. Ott volt Belotti, Lukaku, Abumeyang, Icardi ha olyat akarunk venni aki tényleg ért a gólszerzéshez, de nekünk jó volt a felső-középkategória...
Most komoly, egyetértek szinte mindennel, de Morata mivel rosszabb mint Lukaku? Komolyan ugyan annyi góljuk van és Morata még képes volt kihagyni 10 tiszta ziccert de pl Lukaku is hagyott ki ilyent. Összességében Moratanak 15 gól körül kellene lennie, szerintem hamarosan határozottabb lesz nen görcsösen akar és bevágja azokat.
Lerágott csont ez már de szvsz a legnagyobb reménységű csatárt hoztuk el.
Csak hát még kéne egy szélső is legalább.
Remélem nem fukarkodunk.
Szerintem Lukaku jövőre a világ legjobb/leghatékonyabb klasszikus befejezője is lehet. Mivel jobb? 90 kiló szín izom az ember még is gyorsabb mint morata és vérbeli befejező. Lukaku általában beveri amit be kell verni, fejjel ugyan úgy hatékony mint Morata, valamivel a távoli lövései is jobbak. Morata nem klasszikus értelembe vett befejező a helyezkedése és legfőképp a befejezése miatt. A mi spanyolunk fetreng és sír állandóan amíg Lukakuról pattognak le a benga Pl védők..

De ez csak egy vélemény, nem fogunk összeveszni ha többet láttok Moratában, sőt, remélem igazatok lesz.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15169 Hozzászólás Szerző: emsanya »

laczze írta:
Bubi írta:.
Oké, vettünk egy Moratat Costa helyére, nem rossz, de ő nagy zsákbamacska volt és igazolódik is, hogy mint klasszikus befejező sose lesz még top10es játékos sem. Ott volt Belotti, Lukaku, Abumeyang, Icardi ha olyat akarunk venni aki tényleg ért a gólszerzéshez, de nekünk jó volt a felső-középkategória...
Most komoly, egyetértek szinte mindennel, de Morata mivel rosszabb mint Lukaku? Komolyan ugyan annyi góljuk van és Morata még képes volt kihagyni 10 tiszta ziccert de pl Lukaku is hagyott ki ilyent. Összességében Moratanak 15 gól körül kellene lennie, szerintem hamarosan határozottabb lesz nen görcsösen akar és bevágja azokat.
Lerágott csont ez már de szvsz a legnagyobb reménységű csatárt hoztuk el.
Csak hát még kéne egy szélső is legalább.
Remélem nem fukarkodunk.
Lukaku még pár öngolpasszt is kiosztott pl a city ellen. Semmivel nem jobb idén mint Morata, aki uj bajnokságba jött és életében először kezdő csatár. De idén már Belotti se egy nagy szám.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#15170 Hozzászólás Szerző: laczze »

Bubi írta:.
Oké, vettünk egy Moratat Costa helyére, nem rossz, de ő nagy zsákbamacska volt és igazolódik is, hogy mint klasszikus befejező sose lesz még top10es játékos sem. Ott volt Belotti, Lukaku, Abumeyang, Icardi ha olyat akarunk venni aki tényleg ért a gólszerzéshez, de nekünk jó volt a felső-középkategória...
Most komoly, egyetértek szinte mindennel, de Morata mivel rosszabb mint Lukaku? Komolyan ugyan annyi góljuk van és Morata még képes volt kihagyni 10 tiszta ziccert de pl Lukaku is hagyott ki ilyent. Összességében Moratanak 15 gól körül kellene lennie, szerintem hamarosan határozottabb lesz nen görcsösen akar és bevágja azokat.
Lerágott csont ez már de szvsz a legnagyobb reménységű csatárt hoztuk el.
Csak hát még kéne egy szélső is legalább.
Remélem nem fukarkodunk.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15171 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Más ösvényt próbálunk kijárni. Rengeteg pénzt ölt Abra az utánpótlásunkba, szerintem próbálunk önerőből élvonal szintű játékosokat kinevelni. A legjobbakat beépítjük, mint Musonda, Christensen, Ruben, azokat akik nem ütik meg a mércét komoly összegekért értékesítjük. Elég jól is csináljuk egyébként, szinte az összes kölcsönjátékosunk meghatározó szerepet tölt be a kölcsönző klubjában. Ezek nem biztos, hogy beépülnek, de marha jó pénzt keresünk velük, ráadásul amíg kölcsönben szerepelnek a fizetésük sem minket terhel.

Eddig minden szép és jó, van lóvé papíron dögivel, és van kit értékesíteni, hogy ha még kéne. A a gond csak az, hogy pl a Barcelona is próbál önerőből építkezni, de időközönként oda-oda csap az asztalra 1-1 kövérebb borítékot ha érdemben kell az erősítés. Pótolni kellett Neymart, hoztak is egy 100+ milliós Dembelet a helyére, viszont mögé nem igazolnak feleslegesen nagy összegekért, tökéletes megoldás volt kölcsönből visszahívni a sajátnevelésű deulofeu-t. Most valószínüleg elhozzák Coutinhot is, így megszerezték a számukra elérhető legjobb alternatívákat Neymar pótlására.

Oké, vettünk egy Moratat Costa helyére, nem rossz, de ő nagy zsákbamacska volt és igazolódik is, hogy mint klasszikus befejező sose lesz még top10es játékos sem. Ott volt Belotti, Lukaku, Abumeyang, Icardi ha olyat akarunk venni aki tényleg ért a gólszerzéshez, de nekünk jó volt a felső-középkategória... Ráadásul sajnos ez egy ördögi kör, mivel így a meglévő TOP játékosainkat se tudjuk megtartani. Miért szopna itt Kanté vagy Hazard ha egyszer játszhat top5ös csapatokban is ahol halálra nyerhetik magukat...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15172 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:Mi a koncepció?
Önfenntartó klubként való létezés, kevés ráfordítással irreálisan nagy eredmények elvárása. Vmi ilyesmit tudok elképzelni. Út az új Arsenal megszületéséhez :)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15173 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Amúgy jó lenne tudni mi a koncepció.

Hálátlan dolog, ha nem vagy bajnok, vagy Bl favorit, mert kb vereségként, kudarcként éli meg mindenki az évet. Amúgy, ha még bajnok is vagy, szép játékkal kell nyerni, mert különben jön a, "végig védekezték az évet és egy gólokkal nyertek".
Most 2-ok vagyunk a tabellán, de még is keserű a szájíz, és nem a 2. hely miatt, hanem a megannyi, be nem teljesült ígéret, vagy rossz döntések miatt.
Kezdhetném az edzőbuktatással 2 éve, ami önmagában egy vicc, még akkor is, ha a játékosoknak van igaza.
Aztán folytathatnám, ha már gyalázatos teljesítményről van szó (Mourinho nyakába vart megannyi vélt/valós rossz döntés), hogy elvesztettük a világ aktuálisan egyik legjobb csatárát, mert agyilag sérült volt (Costa), a liga legjobb védekező középpályása (Matic) leépült egy hulla motiváltsági szintjére, Fabregas szintén a világ egyik legjobbja, kinek nincs helye a jelenlegi rendszerben, Willian egy szupersztár ígéretként érkezett (top körülmények között és ellenfelek ellen játszik évek óta, még is egy vicc), Oscarra emlékszik még valaki? ... :) stb...
Az átigazolásaink, bármennyire is szimpatikus jellemű játékosok érkeztek, nem korrelálnak azzal, amikor azt mondom "Chelsea Fc".

Összességében, mint fentebb is írtam, nagyjából mindegy, hogy 2. vagy 4. vagy. Kb mindenkit egy pár dolog foglalkoztat az év során: ki az első, ki nyeri a Blt, kik indulhatnak jövőre a Bl-ben. That's it. A kisebb kupák, 2. hely, Bl top 4 helyezés, stb... ezek szépségtapaszok bárki bármit mond, hiszen van tőlük még jobb eredmény! A Pool, Sp*rs, Arsenal is állandóan vicc tárgya, de miért is? Ott is születnek rossz vezetői/edzői döntsek és ők is kb hasonló szintű játékosokkal dolgoznak, vásárolnak, mint mi.
Nem a gyarlóságomat akarom ezzel előtérbe hozni, de valljuk meg, tavaly azért elég euforikus volt látni a győzelmi sorozatunkat. Még a 100. helyezett elleni meccsünket is tűkön ülve vártam.

Keretes szerkezettel zárom mondandóm:
Mi a koncepció? Ez egy gazdasági társaság és bár sok statisztika alátámasztja mennyire jól vezették a céget, mint profitorientált vállalatot, de minket ez nem vigasztal. Nem Neymar árával kell számolni, de hogy bárkit felvetünk, aki 25 alatti sztár, vagy sztárkezdemény és hozzá is tesszük: még csak hír sincs róla... azért pár éve nem voltunk ennyire kiszolgáltatott helyzetben és nem voltunk ennyire lemondóak.
Mi a koncepció? Nyilván nem azt várom, hogy Abra adjon egymilliárdot, de ő egy fociért rajongó drukkoló, akinek mellesleg van egy top 10 csapata a világon (ami volt top 4 éveken át). Lehet, hogy már nem ráfizetéses, de mi a terv?

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15174 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Bubi írta:Brutál a Malcom srác. Sokat áradoztam már róla, de nem eleget. Egy kezemen megtudnám számolni hány olyan játékosra emlékszem a 20 éves szurkolói "pályafutásom" során akinek olyan bal lába lett volna mint ennek a gyereknek. Messi, Ronaldo, Neymar, Hazard, vagy Dybala, Robben klasszis szinten tudja megcsavarni a labdát, a 16os sarkáról lazán betekerik és lőnek 5-10 ilyen gólt évente, de ez a gyerek erőből lövi ki a fickot 30 méterekről...
Erőből úgy képes helyezni, mindegy hogy kapásból, futtában vagy rögzített szituációban, hogy az a labda oda megy ahova kell. Ha a játék minden más elemében teljesen középszerű lenne, csak ehhez értene akkor is megélne a legmagasabb ligákban, de sorolhatnám estig mi az amivel még kiemelkedik a Ligue 1ből. Érdekes, hogy 90%ban a bal lábával lő, passzol, a jobbal csak támaszkodik, de a maradék 10%ban amikor kapásra jön vagy nincs más választása simán bebassza a jobb lábával is, szinte ugyan úgy.

Nagyon összeboronálták a Manuval, bár még reménykedek hogy most télen megszerezzük előlük. Mou nem akar erősíteni a télen, ráadásul ott szélső KPt játszana mint a Bordóban, jobban feküdne neki egy sorral feljebb. Ha még is vinné a Manu, akkor Martial már jöhet is, mert ott nem lesz helye az tuti. 9 gól és 4 assist az idei mérlege, ebből 4-5 gólt a 16oson kívülről szerzett.

https://www.youtube.com/watch?v=yBt3cmdjqJY" onclick="window.open(this.href);return false; érdemes megnézni

Na pont egy ilyen típusú játékos hiányzik a támadó hármasba mint Malcom.Gyors,erős,technikás és mozdítható lenne 40-50 milláért. Viszont sajnos egy kósza pletyka se volt róla hogy leakarnánk igazolni :( Vagy nem jön senki erre a posztra,vagy kapunk egy Carrasco-t,aki minőségi játékos, de nem túl gólerős.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15175 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Brutál a Malcom srác. Sokat áradoztam már róla, de nem eleget. Egy kezemen megtudnám számolni hány olyan játékosra emlékszem a 20 éves szurkolói "pályafutásom" során akinek olyan bal lába lett volna mint ennek a gyereknek. Messi, Ronaldo, Neymar, Hazard, vagy Dybala, Robben klasszis szinten tudja megcsavarni a labdát, a 16os sarkáról lazán betekerik és lőnek 5-10 ilyen gólt évente, de ez a gyerek erőből lövi ki a fickot 30 méterekről...
Erőből úgy képes helyezni, mindegy hogy kapásból, futtában vagy rögzített szituációban, hogy az a labda oda megy ahova kell. Ha a játék minden más elemében teljesen középszerű lenne, csak ehhez értene akkor is megélne a legmagasabb ligákban, de sorolhatnám estig mi az amivel még kiemelkedik a Ligue 1ből. Érdekes, hogy 90%ban a bal lábával lő, passzol, a jobbal csak támaszkodik, de a maradék 10%ban amikor kapásra jön vagy nincs más választása simán bebassza a jobb lábával is, szinte ugyan úgy.

Nagyon összeboronálták a Manuval, bár még reménykedek hogy most télen megszerezzük előlük. Mou nem akar erősíteni a télen, ráadásul ott szélső KPt játszana mint a Bordóban, jobban feküdne neki egy sorral feljebb. Ha még is vinné a Manu, akkor Martial már jöhet is, mert ott nem lesz helye az tuti. 9 gól és 4 assist az idei mérlege, ebből 4-5 gólt a 16oson kívülről szerzett.

https://www.youtube.com/watch?v=yBt3cmdjqJY" onclick="window.open(this.href);return false; érdemes megnézni
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15176 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Chelsea have renewed their interest in Barkley now he is nearing a full recovery from his hamstring injury and are willing to pay to sign him in January (Telegraph) :)

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15177 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Courtoist miert kell lehuzni, igy hogy benne van a levegoben a tavozasa a gyerekei es a csaladja miatt? De ki tudja mi igaz a sok pletykabol. Na de azert boven TOP5 kapus minimum, ha marad, ha megy..
Hazard meg en ugy latom rajta, hogy nagyon szeret itt lenni es jol erzi magat. Remelem meg sokaig marad a mi legjobb jatekosunk es a Chelsea szurkolok Messije. Szerintem o is erzi azt, hogy hogy tekintunk ra es a klubnal is illetve csapaton belul is elismerik, hogy o a legjobb ezt a Realnal soha nem elne at, mindig csak egy lesz a sok kozul. Nyilvan nem latok a fejebe, de en hiszem azt, hogy hasonloan gondolkozik es minket szorakoztat meg evekig.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15178 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Gebesz írta:Hát ha Hazard menni szeretne akkor nem lehet itt tartani. A Real az álma Zidane a példaképe így ha tesznek érte ajánlatot akkor el kell engedni:(
Tett ő már le annyit itt, hogy elmehessen oda ahova vágyik.

Én személy szerint Icardit és Lemart nagyon bírnám itt.
Carrascotól a hideg is kiráz. Nem szeretem a játékát és nem is látok benne sokkal többet mint pl. Pedróba.

Akkor inkább legyen Lemar, Sandro és én bízom benne, hogy elhozzuk Szancsót a Szarziból oda nem illik:) (ide való)
Hátha akkor maradna Hazard.

Tibó meg felőlem mehet nem tartom még világklasszis kapusnak Oblakért akár ingyen cserébe is odaadnám.
Courtois jó kapus, de Oblak szerintem is jobb.
Hazard ha mindenáron menni akar akkor menjen, de fizessen a Real nekik úgysem gond a pénz viszont Hazard-t pótolni szerintem lehetetlen lesz, mert olyan kaliberű játékos mint a belga nincs sok akik meg vannak azok nem a Chelsea-be képzelik el a jövőjüket.

Gebesz
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. március 17., vasárnap 18:49
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15179 Hozzászólás Szerző: Gebesz »

Hát ha Hazard menni szeretne akkor nem lehet itt tartani. A Real az álma Zidane a példaképe így ha tesznek érte ajánlatot akkor el kell engedni:(
Tett ő már le annyit itt, hogy elmehessen oda ahova vágyik.

Én személy szerint Icardit és Lemart nagyon bírnám itt.
Carrascotól a hideg is kiráz. Nem szeretem a játékát és nem is látok benne sokkal többet mint pl. Pedróba.

Akkor inkább legyen Lemar, Sandro és én bízom benne, hogy elhozzuk Szancsót a Szarziból oda nem illik:) (ide való)
Hátha akkor maradna Hazard.

Tibó meg felőlem mehet nem tartom még világklasszis kapusnak Oblakért akár ingyen cserébe is odaadnám.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15180 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A télen keményen be kéne igazolni ahhoz, hogy esélyünk legyen megtartani, de úgy se biztos, hogy menne. Mindig is szerette a Realt, Ronaldo öregszik, Bale korházban tölti a karrierje 80%át, és a legjobb korban van a váltáshoz. Sokat kaptunk tőle, bűntudatot se kell éreznie.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése