Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14421 Hozzászólás Szerző: Dante »

Mindháromnak örülnék. Alderweireld nálam kicsit luiz-szindrómás, vagy klasszis, vagy hibázik. Tavaly kiegyensúlyozott, jó teljesítményt nyújtott. Plusz belga, Hazardnak pajti.

Shaw-ban meg van potenciál, csozé jól leépítette, olyanok lehetnénk neki mint egy nagy fellélegzés.

Thorgan meg Thorgan. Jól is nyomja, plusz egy ok Edennek a maradására.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14422 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A Mirror szerint mi is figyelemmel kísérjük Alderweireld helyzetét, amennyiben a Sp*rs él a +1 éves opciójával a szerződésében, úgy életbe lép a 25 millió fontos kivásárlási ára. A Pochettino-val való viszonya nem a legjobb állítólag, tehát könnyen elképzelhető, hogy továbbállna. Luke Shaw a másik, akinek 2019 nyarán kifut a szerződése és állítólag mutatnánk érdeklődést az irányába.

Thorgan kapcsán pedig olyan hírek láttak napvilágot - egészen pontosan a SportBild hozta le -, hogy nem is visszavásárlási opciónk volt/van rá (legalábbis ez a buy-back dolog sosem volt megerősítve vagy cáfolva hivatalosan, tehát nem tudni, mi az igazság ezzel kapcsolatban), hanem lehetőségünk van arra, hogy bármelyik csapat első ajánlatát meccseljük, így automatikusan a mienket fogadná el a 'Gladbach. Mindenesetre ha ez igaz, érdekes lesz majd figyelemmel követni, hogy mutatunk-e aktivitást az irányába, ha lesz konkrét kérő konkrét ajánlattal.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14423 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

http://www.fociclub.hu/2018/02/15/mar-v ... eireldert/" onclick="window.open(this.href);return false;

jó lenne, ha rá is odafigyelne a board mert 25m nem pénz érte és Luiz tuti lépni fog a nyáron, főleg ha Conte marad és Conte maradjon.

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák

#14424 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Nos mint ígértem nemrég idén ismét előveszem a Deloitte pénzügyi jelentését és megnézem, hogy hogyan áll a csapatunk a bevételek alapján a többiekhez képest és idén is elég hosszúra fog sikerülni ez a poszt(MEGJEGYZÉS: ez a tavalyi szezonra vonatkozik vagyis a 2016/17-es szezonra vonatkozik amikor mi nem játszottunk a BL-ben és az átigazolási díjakat nem számolják bele):

A tavalyihoz hasonlóan csak az első 10-et veszem figyelembe.

A 10. helyen a Juventus áll 405 millió eurós bevétellel ami egy nagyjából 70 milló eurós javulás tavalyhoz képest amihez jelentősen hozzájárult a BL-ben elért második helyezés. De ennek ellenére a közeljövőben lehet kiszorulnak a top10-ből mert az Atleti és a Sp*rs is szorosan követi őket és mindkét csapat jelentős bevétel növekedéssel számolhat az új stadionjaik meg új szponzor szerződések miatt.

A 9. helyen a Liverpool található 424 millió euróval ami 20 millával több mint tavaly. Ők sem szerepeltek a BL-ben de meccsnapokon összesen 12 milliós növekedést értek el. A közeljövőt tekintve további növekedésre számíthatnak(bár ezt én mondom de talán az Arsenalt is beelőzhetik) ha sikerül a BL szereplést gyakrabban kivívják.

Akárcsak a Juve és a Liverpool mi is maradtunk a tavalyi helyünkön a 428 millió eurós bevételünkkel ami nálunk egy 20 milliós csökkenés volt a tavalyhoz képest de ugy-e kiesett a BL(amiért a 2015/16-os szezonban 69 milliót kaptunk) illetve nálunk a meccsnapi bevételek is csökkentek 5 millióval. A jövőbe tekintve viszont elég ambíciózusak vagyunk. Az elkövetkező 10 évben a vezetőség megakarja duplázni a csapat bevételeit( vagyis olyan 800 millióig eljutni ami jelenleg durván 150-200 millióval több mint az első MU bevételei) de ezért ugy-e tesz is a vezetőség. Új stadion, új szponzori szerződés a Nike-val, Caraboval és Yokohamával valamint még több úgymond premium márkával szeretnénk szerződést kötni mert amíg a City és a Mu jelenleg 50-70 céggel van partneri kapcsolatban addig nekünk csak 12-vel. De mindenesetre az idei szezonra nézve szerintem a 7. hely megszerzése a reális.

Ami a 7. helyezést illeti jelenleg(vagyis tavaly) a 7. helyen a PSG szerepelt 486 milliós bevétellel ami egy szolid 34 millió eurós csökkenés(és ami azt jelenti, hogy ha nem trükköztek volna a tulajok akkor a csapat bevételeinek a felét felemésztette volna a Neymar transzfer, míg Mbappé csak idénre lesz elkönyvelve de ő is olyan 30-40% közt lesz. Habár azt mondtam, hogy idénre meglesz ha 7. hely de a PSG-t tuti nem előzzük meg mert Neymar és Mbappé akkora marketing értékkel rendelkezik, hogy ők is előrébb kerülnek legalább egy hellyel idén.

Ami azt jelenti, hogy szerintem a jelenleg a 6. helyen álló Arsenal minimum a 8. helyig fog süllyedni(de kitudja talán még a 9. Liverpool is megelőzi). Az Arsenaltavaly 487 millió euró bevételt ért el ami 20 millió eurós plusz tavalyhoz képest amit leginkább a PL TV-s jogdíjakból származó bevételeknek köszönhetnek. Ahogy mondtam jövőre küszködhetnek megtartani a helyüket mert nem lesz BL nekik de egy jó EL szerepléssel javíthatnak a dolgokon.

Az 5. helyen a City áll nagyjából 527 millió eurós bevétellel ami 5 millióval több mint tavaly ilyenkor. Hátra fele szerintem nem kell tekintsenek mivel hiába fog megugrani a PSG a Citynek is lesznek új komoly szponzori szerződései az idénre a Gatoradenek és az Amazonnak hála plusz és egy jó bajnoki és BL szereplés esetén megközelíthetik akár a 4. helyet is.

Ahol nem más van mint a Bayern 587 milliós bevétellel ami egy 5 millás mínusz tavalyhoz képest. Bár szponzorok terén ők az egyik legjobbak a világon nem igazán lehet komolyabb fejlődést elvárni tőlük addig amíg a Bundesliga nem köt új komolyabb TV-s szerződéseket.

A 3. helyen a Barcelona áll 648 millióval ami egy 28 milliós plusz tavalyhoz képest de mégis vissza csúsztak eggyel. A jövőt nézve a 2018/19-es szezonra elakarják érni a 700 milliós bevételt amit az új mezszponzoruk segítségével akarják elérni.

A 2. helyen a Real található 674 milliós bevételel ami 54 millióval több mint tavaly amit leginkább a jó teljesítményüknek és új szponzori szerződéseknek köszönhetnek.

Az első helyen akárcsak tavaly a MU áll 676 milliós bevételel ami 13 millióval kevesebb mint tavaly. Náluk a jövőre nézve lehet fejlődésre számítani mert amíg az EL megnyeréséért összesen 45 milliót kaptak a Real 90 és a Juve 100 milliót kapott az UEFA-tól de náluk nem is ez a legnagyobb bevételi forrás hanem a szponzori szerződésekből származó óriási bevétel(325 millió euró ami önmagában is a 12. helyre rakná őket). Így a jövőt tekintve lehet arra számítani, hogy a mostani szezon után is ők könyvelhetik el a legtöbb bevételt.

A top 10-en kívül a következő a helyzet:11 Sp*rs 355 millió,12 Dortmund 332 millió,13 Atleti 275 millió,14 Leicester 271,15 Inter 262,16 Schalke 230,17 West Ham 213,18 Southampton 212,19 Napoli 200 és 20Everton 199.

Összegzésképpen tehát elmondható, hogy pénzügyileg még mindig az Arsenallal és a Liverpoollal versenyzünk a bajnokságon belül ami nem olyan rossz azt figyelembe véve ,hogy 2004-ig csak álmodozhatott a csapat, hogy pénzügyileg ilyen előkelő helyen álljonde a három csapat közül nekünk van a legnagyobb fejlődési potenciálunk és talán a legambíciózusabb vezetőségünk. Illetve ha a vezetőség terve összejön akkor 10 év múlva talán már a manchesteri csapatokkal leszünk egy szinten bevételek terén.(ahogy a gazdasági igazgatónk mondta az olyan csapatoknak mint a MU,Real és Bayern akik 30-50 éve is európai topcsapatok voltak előnyük van velünk szmeben de ha továbbra is sikeresek maradunk beérhetjük őket). Amúgy itt kiemelném mi és a City közti kezdeti felfogásbéli különbségeket és annak az eredményeit . Amíg mi Abra érkezése után sokáig csak Abra pénzére támaszkodtunk amikor építkezni kellet addig a City, habár bátran használják az arab pénzt, a kezdetektől fogva arra törekszik, hogy minnél több saját bevételt termeljen aminek meg is lett az eredménye hisz annak ellenére, hogy jó 4 évvel később vásárolták fel az arabok a Cityt és 2011-ig nem is voltak igazán sikeresek mostanra már 100 millióval euróval nagyobb bevételel rendelkeznek. Szóval szerintem, tetszik nem tetszik, be kell vallani, hogy az arabok sokkal okosabban tették nagy csapattá a Cityt mint abra minket mert amíg mi az elején a rövidtávú sikert tartottuk szem előtt addig a City kezdetektől fogva hosszútávra építkezett. A távoli jövőt nézve meg remélem bejön a vezetőség terve és sikerül megduplázni a csapat bevételeit ezzel közelebb hozni a csapatot az igazi európai elithez és ténylegesen csatlakozunk az elithez nem pedig csak egy jó csapat leszünk.

Amúgy érdekes, hogy amíg a top 5(és a PSG) bevételeinek legalább 44%-át szponzorok adják addig nekünk,az Arsenalna, a Liverpoolnak és a Juventusnak ez kevesebb mint 38%(sőt az Arsenalnak és a Juvenak 30-nál is kevesebb) vagyis látszik a különbség itt(plusz nálunk a meccsnapi bevétel is viszonylag alacsony(70 millió) mert előttünk a City kivételével aki 10 millióval kevesebbet keres mint mi mindenki 90-130 millió közt keress). Szóval megnézve a bevételek eloszlási arányát észre lehet venni az hogy mi a legnagyobb különbség köztünk és az elit közt és ki lehet mondani, hogy a vezetőség már dolgozik a különbség eltüntetésén és tényleg komolyan gondolják ezt a bevétel duplázást.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#14425 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Harry Maguire-t 60m fontért pletykálják a két manchesteri klubhoz. Ennyi ma már egy cserejátékos, nincs amit sírni az árak miatt, ki kell nyitni a pénztárcát és tartani a lépést.

tutaj
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2015. szeptember 14., hétfő 10:55
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Átigazolási pletykák

#14426 Hozzászólás Szerző: tutaj »

adrian1989 írta:https://24.hu/sport/foci/2018/02/08/a-k ... ak-zidane/

Ha ez igaz és Hazard menni akar akkor akár be is lehetne vonni Isco-t az üzletbe.
Ebből a Real-ból aki jó lenne az csak Isco és Carvajal esetleg még Bale(ha nem sérült).
Zidane biztos a nyári erősítéseken töri a fejét mostanában :D

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14427 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

https://24.hu/sport/foci/2018/02/08/a-k ... ak-zidane/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ha ez igaz és Hazard menni akar akkor akár be is lehetne vonni Isco-t az üzletbe.
Ebből a Real-ból aki jó lenne az csak Isco és Carvajal esetleg még Bale(ha nem sérült).

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#14428 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

https://www.youtube.com/watch?v=Yg4DHoIP3Ec
Ot kellett volna leigazolni nem Bakayokot 8)... de meg megtortenhet nyaron a csoda.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#14429 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Neymar has reportedly urged Paris Saint-Germain to launch a move for Chelsea star Alvaro Morata in the summer.(Forrás: Daily Express)
Küldjék helyette ide Cavanit és vihetik.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14430 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Neymar has reportedly urged Paris Saint-Germain to launch a move for Chelsea star Alvaro Morata in the summer.(Forrás: Daily Express)

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#14431 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Hát nyáron van esélye Zidane helyét átvenni :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14432 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Tottenham are prepared to sell England striker Harry Kane, 24, to Real Madrid as long as it is done with little fuss and they receive 200m euros (£176m). (forrás: Mundo Deportivo)

Conte is szívesen látná a csapatban.

Crap
Hozzászólások: 982
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#14433 Hozzászólás Szerző: Crap »

Sziasztok,

Soha se szoktam hozzászólni a dolgokhoz, viszont rengetegszer olvasom az itteni és a külföldi angol fórumokat. Minden meccset megnézek és több mint 10 éve követem a PL-t. Most azért gondoltam, hogy írok mert egy kicsit úgy érzem, hogy a hangulat még a jobb eseményeknél is károgósabban alakul. Nekem se tetszik, hogy a csapatunk nem igazol sztárokat nagy összegért illetve nem hoznak igazán nagy erősítéseket, viszont amiket csináltunk téli igazolások azok nagyon okosak lettek szerintem, amit más csapatok szurkolói illetve a külföldi fórumokon is többnyire így látják.

Emersonról sokan nem tudnak semmit se, köztük én se láttam játszani bevallom, de az összes kinti fórumon olyanokat olvastam, hogy a tavalyi évben Sandro mellet magasan a legjobb balhátvéd volt a ligában és mikor a Sandros pletykák voltak, a Juvét állandóan vele hozták szóba mint Sandro helyettesítéseként. A legtöbb portálon mindenki egyetértett abban, hogyha úgy fog visszatérni, mint ahogy a Romában játszott tavaly, akkor még jobban járhatunk mintha Sandrot hoztuk volna el. Ergo képessége megvan és bizonyított már egy erős ligában. 23 évesen még egy sérülésből könnyedén vissza lehet jönni a játékba. Ennyi pénzért ennyit simán belehet vállalni.

Giroud pedig egy pokoli jó vétel lenne Aubahoz képest 18 millióért. Nagyon remélem, hogy összejön. Rohadt sok pénzért 65 millióért egy erősebb, de nem top csapatban illetve egy szerintem gyengébb bajnokságban bizonyító 29 éves csatárt ide hozni sokkal nagyobb rizikó. Főleg, hogy a gyorsaságából és az atlétikájából él, amit a PL-ben simán elkaszálhatnak még, de ha nem, akkor is 29 évesen már ezek a képességek baromi gyorsan gyengülnek. Én sokkal jobban kilennék, ha ennyi rizikó faktorral pont őt hoztuk volna ide, ilyen rohadt sok pénzért. Túladni se lehet rajta már, ha flop lesz. Giroud ezzel szemben igaz, hogy 2 évvel idősebb, de már bizonyított és ezerszer mentette meg csereként az Arsenalnak a seggét. Nincsenek top képességei, de igazi munkásember, ami miatt azért még benne is van simán min. 2 év.

Jó lenne nagyon, ha érkezne egy normális jobbszélső, de erre ezen a téli ablakon nem volt jó lehetőség. 80 milliókért én is adom, hogy Mahrez meg Filipe Anderson féléket nem érdemes hozni, míg szintén felborítani az egész öltözői hangulatot és 500k + 35 millióért egy 30 éves Sanchezt is hülyeség lett volna hozni. Összességében, jó volt ez az ablak szerintem, meg nem most kellet nagyokat igazolni, erre a szezonra már a VB előtt nem lett volna érdemes, de a kinti fórumokon is elég türelmetlenek, hogy mikor erősítünk már egy komolyabb névvel. Ha ezen nyáron nem fog összejönni, akkor az biztos vízválasztó lesz és kint is kifog már akadni mindenki és elkönyvelik a csapatot egy középszernek.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#14434 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

"My understanding is that Olivier Giroud from Arsenal to Chelsea is moments away from being confirmed. A deal has been agreed - an 18-month contract with the option of a further year."
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14435 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Beteg a City...

Amúgy hamar el fognak dőlni a kérdések, mert a német piac magyar idő szerint hatkor zár.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14436 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A city utolsó ajánlata 65 millio font+játékos Mahrezért a Leicesternek (sky).

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#14437 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Akit éppen aláztok és pokolba kívántok, Giroud, francia. Tudjátok, mi francia még? A guillotine.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14438 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Mohamed Bouhafsi
@mohamedbouhafsi
#Giroud to Chelsea done. 18 month contract + 1 more optional. 18.5 million euro fee. Giroud will be officially announced as a Chelsea player in the next minutes.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#14439 Hozzászólás Szerző: broduer »

Giroud tökéletes választás szerintem is. Nagy Pl tapasztalata van, jól száll be a meccsekbe, remek cserecsatár, aki minden évben 10 gól fölött termelt, gyakran tényleg kevés játéklehetőség mellett. Azt meg nem tudom, miért nem szimpatikus sokaknak, azon kívül, hogy Arsenal játékos volt ( akik amúgy elég jól beváltak nálunk eddig :D). Nagy, lóbaszó, szakállas francia. Egy Costa-Drogba típus ,csak minimálban.

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14440 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

chaoskid18 írta:
edeskeves írta:
Bubi írta:Felháborító a Giroud üzlet. Tényleg nem jobb mint Bats, ellenben ezzel részben segítettük az Arsenalt hozzájutni Aubameyanghoz. Szerintem rohadtúl vérlázító. Ha maradna Bats az egy fokkal javítana a helyzeten, mert akkor annyi hogy mélyítene a kereten az érkezése, így viszont nézhetem majd kék mezben azt a balfaszt.
Aubameyang mar hivatalos, Giroud ettol fuggetlenul meg papiron mindig az o jatekosuk, szerintem a kettonek semmi koze egymashoz. Az is lehet, hogy a tokos orosz holgy megint NEM-et mond es a vegen rajtuk marad Giroud.
Bats pedig Nem Conte kompatibilis csak vesz vesz eseten, ezt el kell fogadni es az o szempontjabol is jobb, ha jatszik stabilan egy fel evet mashol. Igy Morata moge kell mindenkepp valaki es nem sok lehetoseg maradt. Az emlitett nevek kozul Dzeko es Giroud a normalisabbak, az viszont tetszik, hogy nem rugtak fel azt a szabalyt, hogy 30+os jatekost nem igazolnak le hosszabb tavra.
Szoval a lista egyre csak szukult, ilyen feltetelek mellett nem konnyu normalis embert talalni.
Könyörgöm akkor inkább ne jöjjön senki! Hánynom kell a gondolattól is hogy Giroud kékben! :(
Lehet, hogy nem szimpatikus de valaki nyilvan kell. Mindenesetre en inkabb preferalom ot Barkleyval szemben, minosegibb igazolas. Palmierit bevallom meg soha nem lattam jatszani, rola gozom sincs mennyire erosites.
Giroud egyebkent 1,5 eves szerzodest kap elvileg +1ev opcio, szerintem teljesen korrekt uzlet.
Megegyszer mondom nem gondolom azt, hogy oriasi mertekben erosodik vele a csapat, de a korulmenyeket figyelembeveve nem rossz uzlet.

Válasz küldése