Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15181 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

jkopfner írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... it-2610525

Ha a real madrid megakarja őt szerezni semmi esélyünk nem lesz a megtartására.
Még folynak a tárgyalások 2020ig szerződése van és a Real úgy se tudna olyan szerződést elé rakni amit mi ne adnánk meg. Évek óta itt él a családjával kialakitott egy egzisztenciát és legendaként kezelik a Realnál meg csak egy bábu lenne Ronaldo mellett. Az egyetlen vonzó dolog Zidane személye lenne de alatta meg eléggé inog a kispad.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15182 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... it-2610525" onclick="window.open(this.href);return false;

Ha a real madrid megakarja őt szerezni semmi esélyünk nem lesz a megtartására.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15183 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta:És ha Carrasco szárnynak érkezne? Amikor beépítette Simeone nagyon ment neki, volt hogy csatárt is játszott, gondolom mióta megromlott a viszonyuk már nem tud olyan elánnal játszani az atletiért. Nem hiszem hogy Conte támadó szélsőt akarna. Még mindig a WB poszt nálunk a leghaloványabb.

Neki is nagyon örülnék, vagy akár Correanak.

Annyi pénzért amennyiért Carrascot meg lehetne szerezni már Alex Sandro/Walker kaliberű játékosokat lehet venni. Oké hogy Yannick játszott párszor az Eibar meg tököm tudja ki ellen WB-t, de Alonso, Moses és Zappa mellé csak akkor hozzunk WB-t ha az tényleg klasszis. Willian meg Pedro kérdésben is ezt gondolom. Upgradelhető mindkét játékos, de azèrt nem akárkivel.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15184 Hozzászólás Szerző: Bubi »

És ha Carrasco szárnynak érkezne? Amikor beépítette Simeone nagyon ment neki, volt hogy csatárt is játszott, gondolom mióta megromlott a viszonyuk már nem tud olyan elánnal játszani az atletiért. Nem hiszem hogy Conte támadó szélsőt akarna. Még mindig a WB poszt nálunk a leghaloványabb.

Neki is nagyon örülnék, vagy akár Correanak.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15185 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Lemar még a nagyon drágán, de megszerezhető kategória, Insigne-t pedig akkora kultusz övezi már most Nápolyban, hogy egyrészt emiatt, másrészt meg a scudetto elérhető közelsége miatt most esélytelen. Egyébként vele kapcsolatban is kicsit szkeptikus vagyok még, mert bár zseniális dolgokat tud, de az olasz válogatottban eddig az összes edző keze alatt egy nagy nulla volt, még ha limitáltan is kapott bizonyítási lehetőséget, más játékrendszerben. Szóval nekem még adós a kételyeim eloszlatásával, hogy nem csak Napoli-mezben klasszis játékos, hanem egyébként is. Mondjuk az is igaz, hogy a nemzeti csapatban nincs Hazard vagy Mertens kvalitású kreatív játékos, mint a klubcsapatában van vagy nálunk lenne. Na és még azt is fontos kiemelni, hogy Insigne csak a pálya bal oldalán érzi jól magát, mi viszont nem igazán játszunk kötött posztokkal elöl. De ezt felesleges is részletekbe menően firtatni, mert az ő érkezése kizárt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15186 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Николаевич írta:Én soha nem láttam semmi extràt ebben a Carrasco gyerekben, azt pláne nem értem hogy mitől lenne ő álomigazolás. Még ha 4-4-2-őt vagy 4-3-3-at jàtszanànk talàn lenne valami értelme, de jelen csapatunkon nem sokat tudna dobni.
szerintem sincs semmi értelme, mert nem lenne előrelépés Pedro-hoz vagy Willian-hez képest, viszont tuti drága lenne és ha már szélső kell akkor inkább olyan típusokra kéne rámenni mint Lemar, Insigne akik gólerősek és előrelépést jelentenének, de ilyeneket szerintem esélytelen megszerezni és nem csak télen de nyáron is, mert most a PSG és a City a menő a Barca Real duó után és még a MU is vonzó lehet, mert mióta José a manager azóta ott is magasan vannak a fizuk mert mással nem tudnak odacsábítani senkit, mert az hogy egy klubnak mekkora múltja van az már nem sok játékost érdekel.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15187 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Én soha nem láttam semmi extràt ebben a Carrasco gyerekben, azt pláne nem értem hogy mitől lenne ő álomigazolás. Még ha 4-4-2-őt vagy 4-3-3-at jàtszanànk talàn lenne valami értelme, de jelen csapatunkon nem sokat tudna dobni.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15188 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Carrasco valóban sanszosabb lehet, nem túl jó a kapcsolata Simeone-val a hírek szerint, volt már olyan is, hogy látványos nemtetszését fejezte ki neki a belga, mikor lecserélte. Mostanában meg rendre csere volt vagy be sem küldte, szóval látszik, hogy valami nem stimmel kettejük közt. Mondjuk a formája is elég gyenge állítólag, szóval akár ez is indokolhatja a padozást. Ellenünk se nyújtott maradandót egyik idei meccsen sem.

Egyébként én nem vagyok annyira oda érte. Félreértés ne essék, kreatív meg ügyes gyerek, alázatos és a védekezéshez is konyít, de pont az hiányzik belőle ami nekünk igazán kéne most, a gól. Támadó szélső létére 114 Atletico-s meccsén van 22 gólja és 14 gólpassza, ez azt gondolom elég karcsú, még AM mércével nézve is. BL-mutatója sem az igazi, karrierje során 36 meccsen van 4 gólja és 3 asszisztja. Ebből kiindulva nem az ő duplájával fogjuk verni a Barca-t... Martínez is inkább wb-et játszat vele a válogatottnál az utóbbi időben, mert előre vannak gólerősebb emberei, gondolom én ezért. Ahhoz meg túl minőségi játékos, hogy kimaradjon, így keresett neki másik posztot. Nyilván ez csak az én véleményem, nem kell egyetérteni vele, de ha már igazolunk súlyos pénzekért előre, az legyen kapura veszélyesebb számokban mérve - elvégre ez a problémánk leginkább szerintem. Ha más nem jön szóba, jöjjön persze, mert minőségi igazolás, komolyabb szint, mint Willian, de 50-nél többet nem adnék érte. Én őt Mourinho csapatában jobban el tudnám képzelni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15189 Hozzászólás Szerző: Megyó »

emsanya írta:Atletico Madrid are happy to sell winger Yannick Carrasco in the January transfer window and Chelsea are interested. (Forrás: AS)

No benne talán több realitás van, keveset játszik az atleticoban, nem sztárgázsis (meg 5 évvel fiatalabb mint a chilei).
Carrasco álom igazolás, nálam... Valamit csinálni kell a vezetőségnek. Gondolom ki van számolva, hogy a 2. hely muszáj, mert más eredményt aligha fogunk felmutatni idén.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15190 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Atletico Madrid are happy to sell winger Yannick Carrasco in the January transfer window and Chelsea are interested. (Forrás: AS)

No benne talán több realitás van, keveset játszik az atleticoban, nem sztárgázsis (meg 5 évvel fiatalabb mint a chilei).

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15191 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Николаевич írta:Kérdés hogy a City-nek kell-e még egyáltalán Sanchez. Sané rengeteget fejlődött tavaly óta, Sterling meg elképesztő amit művel idén, fossa a gólokat. Nem vagyok benne biztos hogy most januárban el akarják még hozni Alexist.
Meglepődnék, ott van jobboldalra még Bernardo is akit most hoztak 60 milláért... Mourinhon is meglepődnék, ha kellene neki Sanchez, nem a jó védekezéséről közismert a Chilei.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15192 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Kérdés hogy a City-nek kell-e még egyáltalán Sanchez. Sané rengeteget fejlődött tavaly óta, Sterling meg elképesztő amit művel idén, fossa a gólokat. Nem vagyok benne biztos hogy most januárban el akarják még hozni Alexist.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15193 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hazard - Morata - Alexis... ez a trió, najó inkább bele sem gondolok :D De adom az előttem szólót, miszerint Wanker hamarabb cserélné le a hernyókabátját, mint hogy ide jöjjön Alexis.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15194 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Wenger kétlem, hogy elengedné hozzánk. :( Pedig insta mezvétel lenne nálam. :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15195 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta: Ha Pastore vagy Draxler elmegy, helyettük mehet a padra. Ha egyikük sem akkor Ben Arfa mellett a vip lelátóról nézheti a meccseket.
A szitinél is ez a sors várna rá, akkor már inkább egy világvárosban lógassa az ember a brét, mint egy iparkolosszeumban.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15196 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dízel írta:de nekünk pont szuper a keretünk, megvagyunk, indulhat a 2. félév.
http://www.telegraph.co.uk/football/201 ... -fighting/ Szted akik így gondolkoznak azoktól érdemes várni bármit? :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15197 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta:
Dízel írta:Sanchezért egy könnycseppet azért elejtek, főleg, hogy valamelyik manchesteri csapatba fog kikötni szar, fos, hugy pénzért úgy, hogy a citybe alig kapna lehetőséget, az Mu-ba meg talan egy fokkal többet. Nálunk meg bérelt helye lenne...
Ne vedd annyira biztosra :wink:
https://www.express.co.uk/sport/footbal ... ip-rumours" onclick="window.open(this.href);return false;
Ha Pastore vagy Draxler elmegy, helyettük mehet a padra. Ha egyikük sem akkor Ben Arfa mellett a vip lelátóról nézheti a meccseket.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15198 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dízel írta:Sanchezért egy könnycseppet azért elejtek, főleg, hogy valamelyik manchesteri csapatba fog kikötni szar, fos, hugy pénzért úgy, hogy a citybe alig kapna lehetőséget, az Mu-ba meg talan egy fokkal többet. Nálunk meg bérelt helye lenne...
Ne vedd annyira biztosra :wink:
https://www.express.co.uk/sport/footbal ... ip-rumours" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15199 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Azért az érdekes, hogy a city a 22. szélsőjét is megveszi, az MU elköltött 300milliót még sem akarnak leállni, de nekünk pont szuper a keretünk, megvagyunk, indulhat a 2. félév. Kizártnak tartom, hogy egyáltalán igazoljunk valakit pláne egy nagy nevet, de le se szarom, csak fura ez a nagy kontraszt. Inkább tartsuk meg Luiz-t és Hazardot. Sanchezért egy könnycseppet azért elejtek, főleg, hogy valamelyik manchesteri csapatba fog kikötni szar, fos, hugy pénzért úgy, hogy a citybe alig kapna lehetőséget, az Mu-ba meg talan egy fokkal többet. Nálunk meg bérelt helye lenne...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15200 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Na ez a gyerek nem biztos, hogy megér annyit mint az összeg fele, de ügye Január van, ha ilyenkor akarod vinni egy csapat legjobbját az azt jelenti hogy kétszer annyit fizetsz, hogy biztos tudják pótolni. Gyanítom hogy a Soton hoz egy ugyan ilyen minőséget a helyére.

Muszáj volt a Poolnak mert jövőre BLben akarnak indulni. A Sp*rs egyben van, nekünk meg úgy se lesz annyi eszünk, hogy erősítsünk. Könnyen lecsúszhatunk idén a legjobb 4ről.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése