Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4791
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15901 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Николаевич írta: És mihez kezdünk vele? De komolyan.. Azért mem fog idejönni Gríz hogy a jobb szélen rohangáljon. Hazard itt van alfahímnek, Moratara ráköltöttünk 65 milliót, satöbbi. Nem ő kell ide.
Van egy boldogtalan játékosunk, aki nem kell a halál f*szának sem a kialakult helyzet miatt. Nekik kialakulóban van egy hasonló szitu. Az atleti úgysem fog egy vasat sem adni Costáért, ha ugyanezt eljátsszák, akkor Griezmannért sem adna senki. Kialakulhat egy win-win szitu egy egyenes csereüzlet lebonyolításával.

Hazard mint alfahím elég érdekes elképzelés... Szerintem nem kérdéses, hogy mihez kezdünk vele, a padunk rövid, a kezdőnk sem egy minőségi fellegvár, Eden felépüléséig nincs kreatív emberünk, és hasonlók. Griezmann évek óta azt az árnyékék szerepkört viszi a matracosoknál, csak fényévekkel jobb kivitelezésben, amit itt a Pedro-Willian duó próbál megoldani.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15902 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Max ha Sandro kéri h engedjék el, akkor van némi esély. De minden meccsen kezdő, a klub nem akarja eladni, ő se nagyon töri magát, ez már halott vonalnak tűnik.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#15903 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Szabi írta:
mikel12 írta:Kaveh Solhekol @SkyKaveh
·
Sky Italy: Chelsea back in for Alex Sandro. Juventus still don't want to sell. Chelsea may now be relying on the left back asking to leave
Lazio elleni SC-meccsen vasárnap elég szörnyen játszott, rendre az asszisztensnek mentek a beadásai. Egy véleményes tizenegyest kiharcolt azért a hajrában a Juve-nak, de nem tűnt túl összeszedettnek.
remélhetőleg minden erővel rá összpontosítunk innentől mint stonesra

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15904 Hozzászólás Szerző: Szabi »

mikel12 írta:Kaveh Solhekol @SkyKaveh
·
Sky Italy: Chelsea back in for Alex Sandro. Juventus still don't want to sell. Chelsea may now be relying on the left back asking to leave
Lazio elleni SC-meccsen vasárnap elég szörnyen játszott, rendre az asszisztensnek mentek a beadásai. Egy véleményes tizenegyest kiharcolt azért a hajrában a Juve-nak, de nem tűnt túl összeszedettnek.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15905 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Kaveh Solhekol @SkyKaveh
·
Sky Italy: Chelsea back in for Alex Sandro. Juventus still don't want to sell. Chelsea may now be relying on the left back asking to leave
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15906 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Előbb vegyünk egy bal lábas embert, talán egy jobb wb-t, meg egy épkézláb belső középpályást(ez épp elég probléma). Griezmann jelenleg fölösleges.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15907 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

AwayRoller írta:A hírek szerint Grizi összekapott Simeone-val. Granovskaya remélem már úton van Madridba, mert ennél jobb alkalom nincs bedobni egy Costa-Griezmann csereüzletet.
És mihez kezdünk vele? De komolyan.. Azért mem fog idejönni Gríz hogy a jobb szélen rohangáljon. Hazard itt van alfahímnek, Moratara ráköltöttünk 65 milliót, satöbbi. Nem ő kell ide.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15908 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta:A hírek szerint Grizi összekapott Simeone-val. Granovskaya remélem már úton van Madridba, mert ennél jobb alkalom nincs bedobni egy Costa-Griezmann csereüzletet.
Túl sokat feltételezel róla. De legyen így :)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4791
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15909 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

A hírek szerint Grizi összekapott Simeone-val. Granovskaya remélem már úton van Madridba, mert ennél jobb alkalom nincs bedobni egy Costa-Griezmann csereüzletet.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#15910 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

becus3 írta:
Николаевич írta:
becus3 írta: Jelen állás szerint, ő volna a legnagyobb igazolás. Igaz ehhez kell Conte meg hogy milyen állapotban van?!

Ő lenne a legnagyobb igazolás? Ha faszán játszik CM-et vagy WB-t akkor igen, ha jobb szèlső mint Willy vagy Pedro akkor is, más esetben nem.

Biztos vagyok benne hogy innen nincs vissza Costànak. Vannak helyette mások, túllèptünk rakta.
Azt nem tudom, hogy van e vissza út ,de az életben láttam mar rosszabb dolgokat is kisimulni
ennél kisebb balhé után se kapott lehetőséget malouda edzőváltás után sem, pedig ő nem vergődött lement a tartalékokkal edzeni


Antonio Conte has slowed down Kenedy’s deal to join Newcastle on loan due to concerns over his squad size. [Goal]
úgy látszik megunta hogy lassan 11 embert se hagynak neki. pedig még mehet kenedyn kívül baba és remy is nagy valószínűséggel :roll:

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#15911 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Николаевич írta:
becus3 írta:
Amazing24 írta:Nehany hir szerint Costa visszaterne a csapathoz, ha Conte bocsanatot kerne tole. Tovabba Costanak semmifele problemaja nincs a Chelseavel, csak Conteval.
Jelen állás szerint, ő volna a legnagyobb igazolás. Igaz ehhez kell Conte meg hogy milyen állapotban van?!

Ő lenne a legnagyobb igazolás? Ha faszán játszik CM-et vagy WB-t akkor igen, ha jobb szèlső mint Willy vagy Pedro akkor is, más esetben nem.

Biztos vagyok benne hogy innen nincs vissza Costànak. Vannak helyette mások, túllèptünk rakta.
Azt nem tudom, hogy van e vissza út ,de az életben láttam mar rosszabb dolgokat is kisimulni

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#15912 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Николаевич írta:
becus3 írta:
Amazing24 írta:Nehany hir szerint Costa visszaterne a csapathoz, ha Conte bocsanatot kerne tole. Tovabba Costanak semmifele problemaja nincs a Chelseavel, csak Conteval.
Jelen állás szerint, ő volna a legnagyobb igazolás. Igaz ehhez kell Conte meg hogy milyen állapotban van?!

Ő lenne a legnagyobb igazolás? Ha faszán játszik CM-et vagy WB-t akkor igen, ha jobb szèlső mint Willy vagy Pedro akkor is, más esetben nem.

Biztos vagyok benne hogy innen nincs vissza Costànak. Vannak helyette mások, túllèptünk rakta.
Azt nem tudom, hogy van e vissza út ,de az életben láttam mar rosszabb dolgokat is kisimulni

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15913 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ez csak mártírkodás, még h Conte kérjen bocsánatot, vicc. Az egész várossal és időjárással is baja volt, h nincs meleg, egyszerűen haza akar menni, egyértelmű.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15914 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

becus3 írta:
Amazing24 írta:Nehany hir szerint Costa visszaterne a csapathoz, ha Conte bocsanatot kerne tole. Tovabba Costanak semmifele problemaja nincs a Chelseavel, csak Conteval.
Jelen állás szerint, ő volna a legnagyobb igazolás. Igaz ehhez kell Conte meg hogy milyen állapotban van?!

Ő lenne a legnagyobb igazolás? Ha faszán játszik CM-et vagy WB-t akkor igen, ha jobb szèlső mint Willy vagy Pedro akkor is, más esetben nem.

Biztos vagyok benne hogy innen nincs vissza Costànak. Vannak helyette mások, túllèptünk rakta.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#15915 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Amazing24 írta:Nehany hir szerint Costa visszaterne a csapathoz, ha Conte bocsanatot kerne tole. Tovabba Costanak semmifele problemaja nincs a Chelseavel, csak Conteval.
Jelen állás szerint, ő volna a legnagyobb igazolás. Igaz ehhez kell Conte meg hogy milyen állapotban van?!

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15916 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Chelsea closing in on £35m Arsenal star Alex Oxlade-Chamberlain as reluctant Arsene Wenger considers sale (Standard)
Ohh Chelsea we love you..

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#15917 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Nehany hir szerint Costa visszaterne a csapathoz, ha Conte bocsanatot kerne tole. Tovabba Costanak semmifele problemaja nincs a Chelseavel, csak Conteval.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#15918 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

emsanya írta:
Pityee írta:Valahogy érthetetlen számomra, hogy ha Matuidi mozdítható, akkor miért nem próbáljuk meg leigazolni? Én nagyon bírom a játékát. Ráadásul ha jól olvastam, a mai árakhoz képest nem is kérnek érte csillagászati összeget...
Én is őt támogatnám, és francia, viszonylag hamar beépithetö lenne Kanté, Bakayoko mellé. Tegnap se volt kezdő PSG-be. Mondjuk most már azon a szinten vagyunk h bárki kispadjárol igazolhatnánk :D, erősítés lenne.
szerintem egy 50-60 millió euróért csomagban el lehetne hozni lucas-al, a psg-vel nem rossz a kapcsolat nem hiszem hogy makacskodnának. mind2nek nagy esélye lenne hosszabb távon is a kezdőre.
szélsők közül szerintem mosmár csak lucas, mahrez vagy keita aki mozdítható lenne, ezek közül meg a brazilnak van a legnagyobb tapasztalata.
kár hogy semmi hír egyikről sem


Chelsea will make a £20m bid for Leicester City midfielder Danny Drinkwater this week. [Daily Mail]

talán az utolsó napra összejön az üzlet, ha addig fel nem basszuk a city vezetőit...
oké reálisan ennyit ér a srác, de ez sztem elég karcsú. a multkori 30 milliós ár hihetőbb volt

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15919 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:Valahogy érthetetlen számomra, hogy ha Matuidi mozdítható, akkor miért nem próbáljuk meg leigazolni? Én nagyon bírom a játékát. Ráadásul ha jól olvastam, a mai árakhoz képest nem is kérnek érte csillagászati összeget...
Én is őt támogatnám, és francia, viszonylag hamar beépithetö lenne Kanté, Bakayoko mellé. Tegnap se volt kezdő PSG-be. Mondjuk most már azon a szinten vagyunk h bárki kispadjárol igazolhatnánk :D, erősítés lenne.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15920 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Valahogy érthetetlen számomra, hogy ha Matuidi mozdítható, akkor miért nem próbáljuk meg leigazolni? Én nagyon bírom a játékát. Ráadásul ha jól olvastam, a mai árakhoz képest nem is kérnek érte csillagászati összeget...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése