Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#9801 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:
Bubi írta:Mindegy mennyiért, milyen fizuért, csak jöjjön. Frissüljön a keret, erősödjünk. Egy BL pozíciót hajkurászó PL csapat ami nem a legszebb éveit éli meg csak akkor tud előre lépni ha mélyen a pénztárcájába nyúl, vagy klasszisokat nevel ki, de inkább mindkettő.

Jöjjön Cavani, SMS, Chilwell, Gabigol, Zaha meg tudja a fszom, mindegyik jöjjön.
Pont most kezdtem el írni, hogy én jelen pillanatban nem látok igazán jó megoldást a gondjainkra. Ugyanannyira akarom, hogy jöjjön Cavani a horror fizetésével, mint nem. Szerencsére nem rajtam a felelősség, de annyi meg annyi fölösleges és/vagy szar igazolást hoztunk össze az elmúlt 5-6 évben, hogy már nehezen bízok meg a board józan ítélőképességében.
Részemről egyértelmű, hogy jöjjön Cavani. Leszarom, hogy mennyit fog keresni, CHO is gennyesre keresi magát már most, aztán kis taknyos. Elég volt a szenvedésből, ami elöl megy, egészen biztosan vagyok benne, hogy ilyen szitukban Cavani tegnapi betudott volna vakarni egy gólt. Pl. olyan helyzetet amit az IQ harcos Batyu mellédurrantott kb 2 méterről.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9802 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

En csak azt nem ertem, hogy varunk nyarig, mikozben semmi garancia nincs arra, hogy mondjuk egy Sancho vagy Werner ide fog igazolni. A jatekunk ordit egy Zahaert, aki oriasi erosites lenne mar akar jovohettol. Pont egy olyan tipusu vedelem megbonto jatekos hianyzik a csapatbol mint o. Lehet 80 millio, es nem er annyit, de felallt vedelemmel szemben lenne nekunk oriasi javulas, ami eddig a legnagyobb problemank.. Tegnap CHO is meg tudta bontani a szelt, de benne meg nincs meg az a kraft, amire most szuksegunk lenne. Nem hiszem, hogy nyarig lesz javulas, bizzunk abban, hogy nyerunk egy par meccset, a tobbiek meg ahogy eddig hullajtjak a pontokat ezerrel, akkor lehet eselyunk a 4-re.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#9803 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:Mindegy mennyiért, milyen fizuért, csak jöjjön. Frissüljön a keret, erősödjünk. Egy BL pozíciót hajkurászó PL csapat ami nem a legszebb éveit éli meg csak akkor tud előre lépni ha mélyen a pénztárcájába nyúl, vagy klasszisokat nevel ki, de inkább mindkettő.

Jöjjön Cavani, SMS, Chilwell, Gabigol, Zaha meg tudja a fszom, mindegyik jöjjön.
Pont most kezdtem el írni, hogy én jelen pillanatban nem látok igazán jó megoldást a gondjainkra. Ugyanannyira akarom, hogy jöjjön Cavani a horror fizetésével, mint nem. Szerencsére nem rajtam a felelősség, de annyi meg annyi fölösleges és/vagy szar igazolást hoztunk össze az elmúlt 5-6 évben, hogy már nehezen bízok meg a board józan ítélőképességében.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#9804 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mindegy mennyiért, milyen fizuért, csak jöjjön. Frissüljön a keret, erősödjünk. Egy BL pozíciót hajkurászó PL csapat ami nem a legszebb éveit éli meg csak akkor tud előre lépni ha mélyen a pénztárcájába nyúl, vagy klasszisokat nevel ki, de inkább mindkettő.

Jöjjön Cavani, SMS, Chilwell, Gabigol, Zaha meg tudja a fszom, mindegyik jöjjön.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#9805 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

edeskeves írta:
cech19960320 írta:
focimark írta:Cavani earns in excess of £360,000/week and it is understood he wants a minimum 18-month contract. That works out at approximately £19m per season and added to a hefty signing-on fee, the total outlay could easily surpass £50m for a player who turns 33 next month (Standard)
igen, ez az amit sokan elfelejtenek mikor b opciónak javasolják.. a gyerek másfélszer annyit keres mint a legjobban kereső játékosunk. ha nem 2x annyit
Hulyeseg, ennyit semelyik europai csapat nem fog megadni neki, a PSG is az evekkel ezelotti teljesitmenyet dijazta igy, ma mar ok se hiszem hogy fizetnenek ennyit neki.
Ennyit ugyan nem, de 180-200-at még igen, és azzal még mindig a legjobban fizetett játékosaink közé kerülne, úgy, hogy kiegészítőként akarjuk idehozni.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9806 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

cech19960320 írta:
focimark írta:Cavani earns in excess of £360,000/week and it is understood he wants a minimum 18-month contract. That works out at approximately £19m per season and added to a hefty signing-on fee, the total outlay could easily surpass £50m for a player who turns 33 next month (Standard)
igen, ez az amit sokan elfelejtenek mikor b opciónak javasolják.. a gyerek másfélszer annyit keres mint a legjobban kereső játékosunk. ha nem 2x annyit
Hulyeseg, ennyit semelyik europai csapat nem fog megadni neki, a PSG is az evekkel ezelotti teljesitmenyet dijazta igy, ma mar ok se hiszem hogy fizetnenek ennyit neki.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9807 Hozzászólás Szerző: Gaba »

focimark írta:Cavani earns in excess of £360,000/week and it is understood he wants a minimum 18-month contract. That works out at approximately £19m per season and added to a hefty signing-on fee, the total outlay could easily surpass £50m for a player who turns 33 next month (Standard)

Na ez aztán gyönyörű üzlet lenne... :D
Talán egy 5-6 évvel ezelőtti Cavani érne ennyit! Inkább ne igazolunk senkit se, és majd nyáron hozzunk egy Dembele-t vagy egy Werner-t! Ha most jönne egy Cavani, nyáron tuti hogy nem hoznának oda minőségi erősítést!

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#9808 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

focimark írta:Cavani earns in excess of £360,000/week and it is understood he wants a minimum 18-month contract. That works out at approximately £19m per season and added to a hefty signing-on fee, the total outlay could easily surpass £50m for a player who turns 33 next month (Standard)
igen, ez az amit sokan elfelejtenek mikor b opciónak javasolják.. a gyerek másfélszer annyit keres mint a legjobban kereső játékosunk. ha nem 2x annyit

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#9809 Hozzászólás Szerző: focimark »

Cavani earns in excess of £360,000/week and it is understood he wants a minimum 18-month contract. That works out at approximately £19m per season and added to a hefty signing-on fee, the total outlay could easily surpass £50m for a player who turns 33 next month (Standard)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#9810 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Botond9797 írta:Nekem se tetszik ez az üzlet így, jelen pillanatban valóban előrelépés egy Cavani Tammy mellé/mögé, de ha másfél éves szerződést köt, ha Pato, Falco, Pipita útját követi akkor is itt marad a nyakunkon csúcsfizuért, nyáron pedig titkon bízom benne, hogy szerződtetünk egy Werne/Oshimen kalibert, Tammy, Cavani, Werner pl pedig már erős túlzás lenne csatársorban, a három sztár közül kettő nem játszana, aminek ismét elégedetlenség, csapaton belüli konfliktusok, öltözőn belüli bomlasztás lenne a vége.
Cavanit egyszerűen nem lehet összehasonlítani az általad felsorolt névsor egyikével sem. A munkamorálja és a hozzáállása teljesen más, mint higanyé. Karrierje nagy részében francia kupákon kívül semmit se nyert még, sikeréhes és ha ő pályára kerül az garantált, hogy a lelkét is kihajtja, vadállat a pályán + ha gólhelyzetbe kerül akkor általában bevágja mint ló a lónak. Szóval nálam ő teljesen más kategóriát képvisel mint a Higany-Falcao-Pato trió. Tudom, volt itt már pár dél-amerikai támadó aki felsült, de szerintem ő akkor is megérne egy próbát.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#9811 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Nekem se tetszik ez az üzlet így, jelen pillanatban valóban előrelépés egy Cavani Tammy mellé/mögé, de ha másfél éves szerződést köt, ha Pato, Falco, Pipita útját követi akkor is itt marad a nyakunkon csúcsfizuért, nyáron pedig titkon bízom benne, hogy szerződtetünk egy Werne/Oshimen kalibert, Tammy, Cavani, Werner pl pedig már erős túlzás lenne csatársorban, a három sztár közül kettő nem játszana, aminek ismét elégedetlenség, csapaton belüli konfliktusok, öltözőn belüli bomlasztás lenne a vége.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#9812 Hozzászólás Szerző: focimark »

23 milla egy 33 éves játékosért, akinek fél év van a szerződéséből nekem soknak tűnik, főleg, hogy elvileg 200k körüli fizetése is lenne, de Marinaek jobban tudják és Batshuayihoz képes nem kis előrelépés lenne.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9813 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Chelsea have entered the race to sign Edinson Cavani after the striker told PSG he wanted to leave. Chelsea are providing the strongest competition to Atlético Madrid, who have had one bid for the him. Chelsea have made inquiries about a deal this month.

{Telegraph}

-

Chelsea 'ready to make offer' for Cavani, as per The Times.

They say an 18-month contract will be offered. PSG want £23 million for him, allegedly.

Nagy valoszinuseggel komolyan gondoljuk, es azert Lampard is korbe udvarolta tegnap, nem ugy mint Dembelet par hete. Biztosan rengeteg keroje van, gondolom magasabb ajanlott fizetesert, majd meglatjuk.
Ohh Chelsea we love you..

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9814 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dízel írta:
emsanya írta:De ennek sincs semmi alapja, Lampardnál rákérdeztek mi a véleménye Cavanirol ennyi történt. Az atleticoval tárgyal (pár perces hirek szerint is) és a MU probálkozik még. Mi szennylap szinten se vagyunk ebben sem.

Közben Moses visszatért, de megy is tovább. Megegyezett szóban az Interrel a személyes dolgokrol, már csak a két klubnak kell.
Nekem ez tök fura, Lampard az mondta Cavaniról, hogy: "Nagyszerű játékos! Szeretem a hozzáállását és a mentalitását. Majd meglátjuk.."
Most ez tök olyan hogy háááát ha nagyon akar akkor végülis jöhet hozzánk, szorítunk neki helyet... :D
Most ha valakit AKARUNK, akkor tegyünk érte! Tudom, hogy ez az átigazolási mizéria nem fekete fehér, és sokmindenen múlik, de könyörgöm ha valakit akarunk akkor azért tegyünk meg mindent.
Ezért kapunk mi csak B meg C terveket.
Szerintem ezt ugy ertette, hogy majd meglatjuk sikerul e megszerezni, mert nem egyedul vagyunk erdeklodok. Tesznek egy ajanlatot aztan meglatjak kit valaszt majd. Gondolom itt kapna egy masfel eves szerzodest a kora miatt, az Atletinel meg lehet 3,5 evest. Meg mindig jobb otletnek tartanam a 1,5 mivel ki tudja bevalik e, ha pedig igen jonne a szokasos +1 eves hosszabbitas.
Jo lenne Tammy melle, olcso, nagy nev (mezeket tuti eladnanak jo parat), tapasztalt (kellene a BL hely miatt, neha 1-1 klasszis, varatlan megoldas pl ilyen Newcastle felek ellen, cserekent is hozza tudna tenni es nem idegesitenem magam, hogy egyel kevesebben leszunk a palyan, ha Tammyt le kell vinni.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#9815 Hozzászólás Szerző: Dízel »

emsanya írta:De ennek sincs semmi alapja, Lampardnál rákérdeztek mi a véleménye Cavanirol ennyi történt. Az atleticoval tárgyal (pár perces hirek szerint is) és a MU probálkozik még. Mi szennylap szinten se vagyunk ebben sem.

Közben Moses visszatért, de megy is tovább. Megegyezett szóban az Interrel a személyes dolgokrol, már csak a két klubnak kell.
Nekem ez tök fura, Lampard az mondta Cavaniról, hogy: "Nagyszerű játékos! Szeretem a hozzáállását és a mentalitását. Majd meglátjuk.."
Most ez tök olyan hogy háááát ha nagyon akar akkor végülis jöhet hozzánk, szorítunk neki helyet... :D
Most ha valakit AKARUNK, akkor tegyünk érte! Tudom, hogy ez az átigazolási mizéria nem fekete fehér, és sokmindenen múlik, de könyörgöm ha valakit akarunk akkor azért tegyünk meg mindent.
Ezért kapunk mi csak B meg C terveket.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9816 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Igen Politano a legvaloszinübb, végülis támado. Roma vinné miota megsérült Zaniolo.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#9817 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta:Még jó, hogy mindkét dél-amerikai kölcsönben van. :)
És ez miért is akadályozza az eladásukat? akár az aktuális csapatnak ahol kölcsönben vannak, akár már most megegyezni egy nyári végleges klubváltásról?
Ezt a mondatát inkább az egész keretre vonatkozóan kell értelmezni :D
Sem lautaro, sem lukaku, sem espozito eladása nem céljuk, az tuti

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9818 Hozzászólás Szerző: Dante »

Még jó, hogy mindkét dél-amerikai kölcsönben van. :)

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#9819 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bandi írta:
Gaba írta:Info @lequipe : l’attaquant international camerounais Karl Toko Ekambi (Villarreal) est arrivé ce lundi à Lyon! Sa signature à l’OL est rentrée dans sa voie de finalisation! https://t.co/2LbPWVUOhg" onclick="window.open(this.href);return false;

Az a kérdés hogy Dembele mellé vagy helyett igazolják!
Ha jól tudom Depay kidőlt erre a szezonra szóval inkább az ő helyére ment.
emsanya írta:Ausilio (Inter sport director) to @SkySport: “We’ve reached an agreement with Chelsea for Victor Moses. Giroud is a possibility if we’ll sell one striker on this transfer market”.

Akkor még ezen is elakadhatott a Giroud ügy, el akarnak adni egy csatárt (kit azt nem tudom). Moses pedig már kész üzlet.

Lyon meg nem hogy elad, hanem vesz még csatárt :D kurv@jo
Ha csak ezen múlik, nyugodtan küldhetik cserébe Martinez-t :D
Hamarabb lesz eladva gabigol és sanchez

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9820 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:Ausilio (Inter sport director) to @SkySport: “We’ve reached an agreement with Chelsea for Victor Moses. Giroud is a possibility if we’ll sell one striker on this transfer market”.

Akkor még ezen is elakadhatott a Giroud ügy, el akarnak adni egy csatárt (kit azt nem tudom). Moses pedig már kész üzlet.

Lyon meg nem hogy elad, hanem vesz még csatárt :D kurv@jo
Politano lesz az (bár ő nem csatár eredetileg, de ott használja Conte 10 perces cserének), ezt kb. tutira mondom. Amint őt sikerül elpasszolniuk, mehet Giroud.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése