Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#9761 Hozzászólás Szerző: broduer »

kecske01 írta:O mitol jobb mint Bats?
Hogy rendelkezik a gondolkodás képességével.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6947
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#9762 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

O mitol jobb mint Bats?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9364
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#9763 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Piatek jó igazolás lenne Tammy mögé. Kapna játékidőt és "csak" egy Abraham van előtte a sorban.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9764 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Krzysztof Piątek’s agents have offered him to Chelsea. Tottenham also interested. Talks ongoing.

- @NicoSchira

Na hát erre kíváncsi leszek ha összejön..

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9765 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Edinson Cavani ya ha pasado reconocimiento médico con el Atlético de Madrid. La operación se ha cerrado en 15 millones de €. Falta formalizar el acuerdo, pero está prácticamente hecho.

Az 5 milliós kölcsön ajánlatunkat nem jutottunk messzire... :D Pedig érte biztosan érdeklődtünk!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9766 Hozzászólás Szerző: emsanya »

És nyakára oda vitték Ibrát így kb már nulla perceket fog játszani, szépen épitik le tovább.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#9767 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:
focimark írta:Chelsea have made a €27m bid for AC Milan striker, Krzysztof Piatek.

- Sky Italia
Vele egyébként mi történt? Eléggé leeresztett, pedig amikor odament a milanba, rendesen bekezdett és vagdosta a gólokat. Most meg ahogy nézem koptatja egy középszer milan padját.
semmi extra nem történt vele, nagyon leromlott a formája.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6781
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#9768 Hozzászólás Szerző: Pityee »

focimark írta:Chelsea have made a €27m bid for AC Milan striker, Krzysztof Piatek.

- Sky Italia
Vele egyébként mi történt? Eléggé leeresztett, pedig amikor odament a milanba, rendesen bekezdett és vagdosta a gólokat. Most meg ahogy nézem koptatja egy középszer milan padját.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#9769 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Titkon meg mindig bízok a csodában így egy héttel a zárás előtt. Cáfoljanak rám, de évek óta szánalmasak vagyunk, ami az atigazolasi, főleg a téli piacot illeti. Három éven belül a harmadik edzőnk panaszkodik burkoltan, burolatlanul nyilvánosan, hogy erősítésre lenne szükség. Conte és Sarri bicskaja is beletort a klub atigazolasi politikájába, egyikojuket sem sajnálom különösebben, most itt egy edző, aki él-hal a csapatert és egy szimpatikus koncepció, olyan jó lenne, ha Lamps megkapna legalább a felét annak, amit Klopp és Guardiola megkapott, hogy csúcsra vezessék csapatukat.

Ami pedig Piatek-et illeti, adnám, ennyi pénzért megerne egy próbát. A Milan az olasz MU hardcore kiadásban, dicső múlt, de jelenleg mindenki, aki odaigazol, elfelejt futballozni.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#9770 Hozzászólás Szerző: broduer »

focimark írta:Chelsea have made a €27m bid for AC Milan striker, Krzysztof Piatek.

- Sky Italia
Én örülnék neki, nem egy top kaliber, de Batsunál csak jobb lehet. Fiatal, az új környezetben motivált srác lehet. Mellesleg a Milan évek óta a legnagyobb játékostemető.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#9771 Hozzászólás Szerző: focimark »

Chelsea have made a €27m bid for AC Milan striker, Krzysztof Piatek.

- Sky Italia

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#9772 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dízel írta:Jo rendben, csak engem pl total felrevezettek ezzel a transferban feloldassal. Ugy kuzdottek erte mintha az klub eletben maradasa lenne a tet. Ne mindjatok mar h csak azert volt mindez h a fifanak beintsunk. Mi ez óvoda?! Szerintem meg szimplan arrol van szo hogy kurvara garasoskodunk es nem akarunk fizetni egy jatekosert sem, igy meg skkor vagy nem jon senki, vagy b meg c terv apropenzert, akikkel az adott edzo nincs ki a vizbol, de a board elmondhatja hogy de hat ok igazoltak. Van meg par nap, meg meglephet a board, de ha nyaron jon 1-2 nagy nev az se gond csak akkor felesleges volt ez a felfordulas, meg a szurkolok hergelese.
A fellebbezésen valószínűleg a klub ügyvédjei dolgoztak, akiknek semmi közük az igazolásokhoz, tehát ebből a szempontból nem sok köze van a kettőnek egymáshoz. Ráadásul ősszel amikor szó volt a fellebbezésről, senki nem tudta hogy ki lesz elérhető télen, vagy hogy egyáltalán milyen posztokra kellene majd igazolni. Lehet hogy így utólag nézve felesleges volt a fellebbezés, de veszíteni nem veszítettünk vele semmit.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#9773 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

aztán az is lehet (....tudom, nagyon minimális eséllyel), hogy egy nagy durranást sikerül elhozni még most és fű alatt ezen dolgoznak :D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3460
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#9774 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Jo rendben, csak engem pl total felrevezettek ezzel a transferban feloldassal. Ugy kuzdottek erte mintha a klub eletben maradasa lenne a tet. Ne mondjatok mar h csak azert volt mindez h a fifanak beintsunk. Mi ez óvoda?! Szerintem meg szimplan arrol van szo hogy kurvara garasoskodunk es nem akarunk fizetni egy jatekosert sem, igy meg skkor vagy nem jon senki, vagy b meg c terv apropenzert, akikkel az adott edzo nincs ki a vizbol, de a board elmondhatja hogy de hat ok igazoltak. Van meg par nap, meg meglephet a board, de ha nyaron jon 1-2 nagy nev az se gond csak akkor felesleges volt ez a felfordulas, meg a szurkolok hergelese.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Dízel 2020. január 26., vasárnap 14:14-kor.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4819
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#9775 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Én úgy látom, hogy nem lesznek nagy érkezők januárban. Egy pillanatra ha félre teszitek a divatos inkompetensavezetőség nézőpontot, akkor ez elég tiszta. Lamps idehozatala azt jelenti, hogy a fiatal tehetségekre fókuszálunk és nem a kész játékosokra.

Valószínű Chillwell és Sancho sem véletlen lett bedobva, de mindenki tudja, hogy ilyen igazolásokat csak nyáron lehet megejteni. Cél a BL indulás, amit ezzel a kerettel ki kéne nyüstölni, aztán nyáron jöhet 1-2 tehetséges fazon. Lamps meccs utáni nyilatkozata is hajaz a fentebb leírtakra, tudják kikre van szükség, hogy jobb legyen a keret.

Attól még simán elhalászhatják előlünk őket, de legalább van elképzelés a csapatépítésben végre, meg ha ezért türelmesebbek is kell lenni és ez nekem tetszik.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#9776 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

emsanya írta:Akkor egy kis pletyi ha kell:

CHESEA have identified in-form Brentford striker Ollie Watkins as a long-term transfer target. The 24-year-old has scored 17 goals in 27 games for Brentford so far in 2019/20 after being shifted from a wide position to upfront by manager Thomas Frank. (Star)
4 kommenttel lejjebb volt már :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9777 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Akkor egy kis pletyi ha kell:

CHESEA have identified in-form Brentford striker Ollie Watkins as a long-term transfer target. The 24-year-old has scored 17 goals in 27 games for Brentford so far in 2019/20 after being shifted from a wide position to upfront by manager Thomas Frank. (Star)

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#9778 Hozzászólás Szerző: Bandi »

adrian1989 írta: a legnagyobb baj tényleg az, hogy az utóbbi napokban még csak pletyka sincs esetleges érkezőkről.
Eddig voltak pletykák és nem jött senki szóval ez nem oszt nem szoroz. A pletykák 90%-a mese, semmi köze nincs a klub valódi terveihez, úgyhogy nem hiszem ezen kéne aggódni...

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#9779 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

én csak azt nem értem, hogy az Alonso Emerson kettősből egyik miért nem lett eladva és megvéve mondjuk Alex Telles 40m euróért aki ha beválik akkor az egyik legnagyobb hiányposzt megvan oldva ha meg nem akkor nyáron rá lehetett volna menni Chilwell-re.
szerintem középhátvédből úgysem tudott volna télen minőségi erősítés jönni ezért az felejtős.
középpálya megvan és már RLC is a csapattal edz.
csatár és egy jól cselező szélsőre lenne szükség Sancho felejtős max nyáron, de addig is kéne valaki Zaha-t meglehetne próbálni főleg úgy, hogy a CP meg akarja szerezni Carrasco-t, csatár Cavani sajnos nagyon úgyfest, hogy Atletico-ba megy Dembele-t nem engedi a Lyon, szerintem egy Jovic kölcsön vagy Piatek kölcsön plusz vételi opció, de akár még egy Paco Alcacer-t is meglehetne próbálni.
a legnagyobb baj tényleg az, hogy az utóbbi napokban még csak pletyka sincs esetleges érkezőkről.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#9780 Hozzászólás Szerző: focimark »

kecske01 írta:Nem nagyon nézegettem a híreket. Kikkel vagyunk szóba hozva így 5 nappal zárás előtt?
Cavani, Dembele leginkabb, de Cavani elegge az Atletico fele kacsingat, Dembelet meg nem nagyon akarjak eladni. Soumare a Lillebol jott meg szoba, de Lampard leszogezte, hogy telen biztosan nem fog erkezni, nyaron o szerintem eleg gyakori nev lesz a pletykak kozt. Massal komolyabb szinten nem hoztak szoba minket, viszont Jovic, Piatek esetleg Isco szerintem nem lenne eselytelen, ugyhogy ok meg szoba johetnek.

Válasz küldése