Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12641 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta:
kazomester írta: És hogy hogy lesz: Hazard távozik, jön Zaha a helyére..
Optimista f*sz :D , hát nem épp te írtad, hogy hosszabbítunk Wilivel. Szerinted miért? :mrgreen:
Igaz, eddig 5 éven át erőltették a jobb szélen és hát "nem igazán vált be", na de majd most! Átkerül a balszélre és főnixként éled újjá 8) 8) 8)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#12642 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta: És hogy hogy lesz: Hazard távozik, jön Zaha a helyére..
Optimista f*sz :D , hát nem épp te írtad, hogy hosszabbítunk Wilivel. Szerinted miért? :mrgreen:

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#12643 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Megváltozott a játékos piac, a játékosügynökök mocskos kis dörzsölt faszkalapok, akik átigazolásonként kapják azt a rengeteg pénzt. El lehet képzelni, hogy egy 8 általános végzett profi focistával hogy játszanak az ügynökök mint macska az egérrel.
A klubhűség annyira nem ad tartást a mai világban, mint napjainkban 2 ember között egy párkapcsolatban a hűség.

Sajnos ez a világ rendje, a nagyobb hal elkapja a kisebbet. Ha lenne elég pénzünk és presztizsünk siman megtarthatnánk hazardot.
Amikor Ashely cole, Terry. Carvalho, Lamps, Essien, Ballack, Drogba alkották a csapatot, én, ha nem is vagyok Chelsea fan sem akartam volna eligazolni, milyen játékosok és emberek ezek te jó ég. :shock:

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolási pletykák

#12644 Hozzászólás Szerző: White »

Hihetetlen hogy a madridi kirakatnak 8 évig volt CR szintű játékos, nálunk meg Hazard csak pár hónapja játszik úgy hogy ténylegesen a világ legjobbjai között van és erre rögtön azt kell olvasnom hogy menni szeretne. Srácok hiába lesz utánna akárki is , ha megvesszük pl Fekirt és rúg 25 gólt egy szezonba , abban a pillanatban Reál/Barcelona célkeresztben lesz és majd megint kereshetünk.
Csalódott vagyok , de megint beigazolódott hogy a Terry-Lampard- Drogba tengely volt az utolsó olyan csapat ahol vilagklasszis játékosok voltak anélkül hogy bármikor félnem kellet volna hogy távoznak.
Egyébként egy aláírásra vagyunk attól hogy újra legjobbak között emlegessenek minket , mert ha Eden aláírna , az nagy fegyvertény lenne.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12645 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:Szerintem ha Hazard távozik és jön valaki a posztjára ne úgy gondoljunk rá mint Hazard-pótlék mert úgy csalódást fog okozni. Neymar, Mbappé vagy Salah, Coutinho akik képesek lennének pótolni a belgát, de rájuk nulla esélyünk van. Perpill Hazard képes egyedül váratlant húzni a támadójátékosaink közül, tőle indul minden értelmes akció. Ha őt pótolni akarjuk, szvsz nem egy, nem kettő hanem egyből három játékost kell hozni a támadószekcióba, és abból kettő olyan kell aki már bizonyított magas szinten, egy csatár és egy szélső mint pl Fekir, Zaha, Werner, Martial, Icardi, Bellotti stb, melléjük meg egy feltörekvő, kiugró tehetség mint Chucky vagy Malcom.

Emellett meg kell válni a Pedro/willian páros egyikétől.
Elmondom hogy kellene lennie: Hazard marad, jön Fekir(rw) és Icardi(st), Williant eltakarítjuk Kínába, Moses-t bánja a faszom hova.

És hogy hogy lesz: Hazard távozik, jön Zaha a helyére, a vezetőség elégedetten megtapsolja magát majd közli Sarri-val, hogy akkor tessék szépen megnyerni a bajnokságot és hozni egy BL elődöntőt. Természetesen minden fiatal kölcsönben.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12646 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem ha Hazard távozik és jön valaki a posztjára ne úgy gondoljunk rá mint Hazard-pótlék mert úgy csalódást fog okozni. Neymar, Mbappé vagy Salah, Coutinho akik képesek lennének pótolni a belgát, de rájuk nulla esélyünk van. Perpill Hazard képes egyedül váratlant húzni a támadójátékosaink közül, tőle indul minden értelmes akció. Ha őt pótolni akarjuk, szvsz nem egy, nem kettő hanem egyből három játékost kell hozni a támadószekcióba, és abból kettő olyan kell aki már bizonyított magas szinten, egy csatár és egy szélső mint pl Fekir, Zaha, Werner, Martial, Icardi, Bellotti stb, melléjük meg egy feltörekvő, kiugró tehetség mint Chucky vagy Malcom.

Emellett meg kell válni a Pedro/willian páros egyikétől.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12647 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Még a magasságuk is egyezik centiméterre pontosan :D Annyi különbséggel, hogy Hazard 21 évesen jött ide, míg Fekir "már" 25.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12648 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én is úgy gondolom hogy ő lehetne Hazard utódja, hasonlo stílusban és poszton játszik, csak bal lábas.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12649 Hozzászólás Szerző: Dante »

Dízel írta:Na ő minőségi erősítés lenne, tud játszani csatárt, jobb szélsőt, de az erőssége az a támadó középpályás poszt. A nikeval van szerződése, legalábbis ez van neki a transfermarkton bejegyezve, ez is megkönnyítheti a szerződtetését.
Neki szintet kell lépnie. Kanté és Giroud-al nagyon jól meglennének mint franciák.
Nike szponzorált.

Ő egyértelműen nyitott a váltásra, a kérdés, hogy milyen egészségügyi probléma miatt hiúsult meg a pool-transzfer. Nem üvegcsontú játékos és elég jó testfelépítesű is, valóban több poszton is megállja a helyét. Eden távozása esetén betölthetné a az irányító szélső támadó posztot, bár ideális esetben inkább egymással játszanának.
Az sem hátrány, hogy ő a Lyon kapitánya - legalábbis a nyári történésekig az volt. Nem árt a vezető személyiség a csapatban.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#12650 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Amazing24 írta:Hirek szerint Nabil Fekir lesz az elso szamu celpontunk a telen, ami azert hiheto szamomra, mert mar nyaron is kozel voltunk hozza.
Na ő minőségi erősítés lenne, tud játszani csatárt, jobb szélsőt, de az erőssége az a támadó középpályás poszt. A nikeval van szerződése, legalábbis ez van neki a transfermarkton bejegyezve, ez is megkönnyítheti a szerződtetését.
Neki szintet kell lépnie. Kanté és Giroud-al nagyon jól meglennének mint franciák.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#12651 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Hirek szerint Nabil Fekir lesz az elso szamu celpontunk a telen, ami azert hiheto szamomra, mert mar nyaron is kozel voltunk hozza.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12652 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Gaba írta:A hírek szerint Januárban 3 célpontra fog összpontosítani a vezetőség: Romagnoli,Rabiot és Chiesa.
A ballábas belső védő az nálunk hiánycikk, Romagnoli ilyen szempontból jól jönne, de alapembere és csapatkapitánya a Milannak, szezon közben nem fogják elengedni.

Rabiot szerződése nyáron lejár, vele leginkább előszerződést kéne kötni, jó lenne, ha nem a Liverpool csapna le rá.

Chiesa sebessége elképesztő, a technikai tudása is megvan, nem sokáig lesz ő már a Fiorentina játékosa.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12653 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A hírek szerint Januárban 3 célpontra fog összpontosítani a vezetőség: Romagnoli,Rabiot és Chiesa.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#12654 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Szabi írta:Koulibaly-ra jellemző, hogy gondol egyet, kizárja a külvilágot és nekiront az ellenfélnek tök egyedül gólszerzési szándékkal, ez inkább Rüdiger sajátja nálunk. Szerintem előbb fogunk védőt venni, mint Zouma-t újra kipróbálni.
Ebben én is biztos vagyok, és nagyon is sajnálom. Lehet veszünk egy jó védőt, és beválik de azért az, ami Zoumaba van, az őstehetség.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12655 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Koulibaly-ra jellemző, hogy gondol egyet, kizárja a külvilágot és nekiront az ellenfélnek tök egyedül gólszerzési szándékkal, ez inkább Rüdiger sajátja nálunk. Szerintem előbb fogunk védőt venni, mint Zouma-t újra kipróbálni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12656 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kettőtök közt az igazság. Vannak helyzetek amikor inkább biztosra megy és kivágja, többször mint pl Luiz, de jellemző volt rá hogy igyekezett szervezni a játékot hosszú (pontos) keresztlabdákkal és hosszú passzokkal. Labdaszerzés után gyakran indít.

Az a Zouma nem csak Sarri hanem Guardiola, Conte, Mourinho és klopp kompatibilis is volt egyszerre, világklasszis szinten játszott.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12657 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dante írta: Ugyanolyan típusú játékos mint Koulibaly, miért ne lenne jó Sarri rendszerébe?

Most mindkét CB-nk jól passzol, Rüdiger talán jobban védekezik. Elférne meg egy erős és gyors védő, főleg amiatt mert sem Azpi, sem Alonso nem egy gyorsvonat.
Koulibaly-ról nincs véleményem, mert nem láttam eleget játszani, de Zouma inkább a vágd előre/oldalra biztonsági játék híve volt. A jól passzoló védők közé semmiképp nem sorolnám. Hangsúlyozom, ez még az általam ismert Zouma, mostanra lehet fejlődött a játéka.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12658 Hozzászólás Szerző: Dante »

kazomester írta:
Botond9797 írta:Zoumának volt egy erős szezonja, pont akkor amikor a csapat szenvedett. Ha azt a formát képes lenne újra megtalálni és állandósítani, akár újra Chelsea-kezdő lehetne, ráadásul, ahogy emlékszem, lábbal sem ügyetlen, akár lehetne belőle Sarri-kompatibilis védőt faragni. Bár most ha vissza is térne hozzánk, max cserepadra fírne fel, hiszen a Luiz-Rüdiger duó egyre stabilabb és végre, hosszú évek után ismét lehet egy biztos kh-duónk, sztem ezt senki kedvéért nem szabadna megbontani.
Rosszul emlékszel :roll: Zouma nagy kedvencem, de egyáltalán nem Sarri kompatibilis védő. Legalább is, a nálunk játszó, a sérülése után nem tudom hol tart most a játéka. Luiz 32 lesz nyáron, én majdnem biztos vagyok benne, hogy venni fogunk 1 cb-t majd.
Ugyanolyan típusú játékos mint Koulibaly, miért ne lenne jó Sarri rendszerébe?

Most mindkét CB-nk jól passzol, Rüdiger talán jobban védekezik. Elférne meg egy erős és gyors védő, főleg amiatt mert sem Azpi, sem Alonso nem egy gyorsvonat.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12659 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Inkább Ruganit kéne bezsákolni már a télen.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12660 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Botond9797 írta:Zoumának volt egy erős szezonja, pont akkor amikor a csapat szenvedett. Ha azt a formát képes lenne újra megtalálni és állandósítani, akár újra Chelsea-kezdő lehetne, ráadásul, ahogy emlékszem, lábbal sem ügyetlen, akár lehetne belőle Sarri-kompatibilis védőt faragni. Bár most ha vissza is térne hozzánk, max cserepadra fírne fel, hiszen a Luiz-Rüdiger duó egyre stabilabb és végre, hosszú évek után ismét lehet egy biztos kh-duónk, sztem ezt senki kedvéért nem szabadna megbontani.
Rosszul emlékszel :roll: Zouma nagy kedvencem, de egyáltalán nem Sarri kompatibilis védő. Legalább is, a nálunk játszó, a sérülése után nem tudom hol tart most a játéka. Luiz 32 lesz nyáron, én majdnem biztos vagyok benne, hogy venni fogunk 1 cb-t majd.

Válasz küldése