Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4650
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15421 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta:Srácok, ez a hír nem épp arról szól, hogy míg mi nézegetjük a csávót, addig a Roma dobja az ajánlatot és elhalássza?! Én legalábbis így értelmeztem elsőre, szóval már az olasz 3-4.el sem vagyunk képesek felvenni a kesztyűt a piacon...
Csodálkoztam, hogy nem esett le senkinek :)
Dízel írta:Hatalmas respect, ha ezek szerint tényleg nem köpjük szembe Lamps és Terryéket. :!:
És ehhez el kellett telnie majdnem 2 hétnek, hogy leessen nekik. Már maga a feltételezés is sértő volt rájuk nézve... Vicc.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15422 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szerintem Aubameyang soha nem volt képbe nálunk(nem is illik azok közé akikkel szoba hoznak minket), Conte nem olyan típusu csatárt akar venni. Föl is ajánlották nekünk már és elutasítottuk, valoszinű Conte javaslatára.

Giroud sokkal inkább az lehet, amit akarunk, magas, jol fejelő, csereként beszállva hasznos. Dzeko sztem már kuka, nem sikerült megegyezni vele.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15423 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Az Independent értesülései szerint Edin Dzeko nem igazol az AS Roma labdarúgócsapatától a Chelsea-hez.
Dzekóval kapcsolatban a legfőbb probléma, hogy a 31 éves csatár két és fél éves szerződést szeretne kötni és nagyjából 30 millió euróba kerülne a megszerzése, míg a londoniak nem akarják saját átigazolási politikájukat felülírni a kedvéért.

A Chelsea ugyanis nem hajlandó fizetni túlzottan nagy összegeket 30-on felüli játékosokért és egy évnél hosszabb szerződéseket sem hajlandó kínálni nekik.
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... aign=nsofb

Hatalmas respect, ha ezek szerint tényleg nem köpjük szembe Lamps és Terryéket. :!:
Az mondjuk viszont egy gyönyörű nagy fekete pont megint, hogy az arsenal kb azért tudja megvenni Aubameyangot mert mi odaadjuk Bats-t. Oké nem közvetlenül, de közvetetten biztos sokat nyomott a latba.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4965
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15424 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Srácok, ez a hír nem épp arról szól, hogy míg mi nézegetjük a csávót, addig a Roma dobja az ajánlatot és elhalássza?! Én legalábbis így értelmeztem elsőre, szóval már az olasz 3-4.el sem vagyunk képesek felvenni a kesztyűt a piacon...

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolási pletykák

#15425 Hozzászólás Szerző: béla »

Jó hogy arrafelé nézegetünk; csak minek...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15426 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én is örülök hogy fiatal francia ligás arcokat nézegetünk, nagyon jo védők és még jobb támadók vannak ott, ezekre kell lecsapni.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6358
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15427 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bár hétvégén kapott egy négyest a Montpellier a PSG otthonában, de a forduló előtt övék volt a legkevesebb kapott gól a bajnokságban, 22 meccsen 15 mindössze. Nyilván ez nem csak rajta múlik, meg nem is ismerem a srácot, de ez nem rossz ajánlólevél. A piaci értékéből sem az derül ki, hogy tehetségtelen lenne. Pozitívum, hogy végre a francia ligából is nézegetünk játékosokat.
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3901
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#15428 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:
kazomester írta:Chelsea sent a representative to Paris on Saturday to watch Montpellier defender Nordi Mukiele; AS Roma could make an offer this month - L'Équipe :D
Ki ne emlékezne Djilobodjira...
Annyi különbséggel, hogy Djilobodji amikor vettük, egy 27 éves középszar volt a francia bajnokságban is, míg ez a srác 20 éves, stabil és elég tehetséges jàtékos, aki megél középhátvéd és jobb wingback poszton is, és van benne potenciál :) ha valakire emlékeztet, akkor Zouma jusson inkább eszedbe :)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15429 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kazomester írta:Chelsea sent a representative to Paris on Saturday to watch Montpellier defender Nordi Mukiele; AS Roma could make an offer this month - L'Équipe :D
Mukiele? Az olyan, mint egy tescós Makelele.




(csak a szóvicc miatt írtam, fogalmam sincs, hogy ki ez a fiatal ember)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 7062
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15430 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Chelsea sent a representative to Paris on Saturday to watch Montpellier defender Nordi Mukiele; AS Roma could make an offer this month - L'Équipe :D
Ki ne emlékezne Djilobodjira...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4650
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15431 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Chelsea sent a representative to Paris on Saturday to watch Montpellier defender Nordi Mukiele; AS Roma could make an offer this month - L'Équipe :D

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15432 Hozzászólás Szerző: Apinho »

"Borussia wanted Giroud but not valued at £28-30m that Arsenal want, so according to #Bild Batshuayi will be the replacement of Aubamayang at #BVB as clubs finalise the deal #AFC". Sky Transfer Centre
Azt írták már a Nemzeti-n is, hogy Bats menne a Dortmundba. Nem örülnék neki! Tudom, hogy nem kell sokat levonni a tegnapi remek szereplése után, de valahogy érzem, ha több lehetőséget kapna, neki is jobban menne. Musonda meg a Celtic-be. Ennek se nagyon örvendek. Csak elfogadni tudjuk.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolási pletykák

#15433 Hozzászólás Szerző: béla »

Николаевич írta:Schalke will complete the permanent signing of Chelsea defender Baba Rahman tomorrow.

Rahman spent last season on loan at Schalke. He'll sign an 18 month contract.

Remek igazolás volt. Nem hittem volna hogy egy Bundesligában kitűnő afrikai védő ekkora kapufa lesz.
Túl sokat nem játszott nálunk. Nem biztos,hogy olyan jó döntés őt gyakorlatilag ingyen elengedni, és idehozni 30 millióért Emersont.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4650
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15434 Hozzászólás Szerző: kazomester »

kecske01 írta:Giroud valoszinu, hogy tavozik ha jon Auba. Szerintem megvesszuk.
Állítólag 35m fontot kér a 4rsenal :lol:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 7062
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15435 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta:Giroud valoszinu, hogy tavozik ha jon Auba. Szerintem megvesszuk.
Elég szomorú, hogy ide jutottunk... míg a szarzi leigazolja a Dortmund legjobbját, addig nekünk jó lesz az ő egyik padot koptató kiöregedőfélben lévő játékosuk. Aztán csodálkozunk, ha már ők is elvernek minket mostanában...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15436 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Giroud valoszinu, hogy tavozik ha jon Auba. Szerintem megvesszuk.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15437 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Schalke will complete the permanent signing of Chelsea defender Baba Rahman tomorrow.

Rahman spent last season on loan at Schalke. He'll sign an 18 month contract.

Remek igazolás volt. Nem hittem volna hogy egy Bundesligában kitűnő afrikai védő ekkora kapufa lesz.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1076
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#15438 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Megyó írta:
Botond9797 írta:Szerintetek várható komoly játékosmozgás a véghajrában? Ha hihetünk a pletykáknak, egy csatár és egy lwb érkezése a legvalószínűbb, de összejön szerintetek mindkét poszton az erősítés? Bats marad???
Szerintem ez leginkább annak a függvénye, hogy Conteval mi a terve a vezetőségnek és fordítva.
Ami biztos: Alonso annyira alapemberré nőtte ki magát, hogy szerintem értelmetlen a nyakára hozni versenytársat. Legalább is nálam most olyan szinten van, hibái ellenére, hogy max Kantéhoz ragaszkodok jobban.

A csatár kérdés szerintem sokkal összetettebb. Ez a 2 Michy gól nyilván sokat dob most a morálján. De..., Conte nem fog neki bizalmat szavazni, mint ahogy eddig sem tette, ergo vagy marad Fa kupa meccsekre, vagy elmegy kölcsönbe játszani. Ismerve a vezetőséget, nem fogják hagyni, hogy eltékozoljuk, mivel benne van 30 millió a játékosban. Tehát vagy elküldik, hogy máshol játékban legyen, vagy megtartják, de szerintem az egyértelmű jele annak, hogy Conte megy a nyáron.

Értelmes érv és magyarázat arra viszont nincs, hogy megvegyük Dzekot. 31 éves múlt és ahogy már számtalanszor kifejtettük: a Pl eldőlt, a Bl pedig... jó nem akarok negatív lenni. Nem mi vagyunk a legesélyesebbek a végső győzelemre és úgy érzem, Dzeko megvételével sem fog ez számottevően megváltozni. Bárhogy is legyen, túl öreg és itt van Morata, akit vagy játszatni kellene, vagy eladni, de nyilván nem cserének padoztatni 70 millióért.
Dzeko nem is játszhatna a BL-ben. Ha Michy kölcsönbe megy, mindenképpen kell csatár, és semmiképpen sem Dzeko kellene, hanem egy fiatalabb, BL-ben is bevethető ék. Ami pedig az lwb-t illeti, ott szerintem is Alonso mögé kellene ember, Palmieri beválhat, ő ugye játszhatna a BL-ben is és 23 évesen, sérülésből visszatérve szerintem tűrné a padozást.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15439 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Botond9797 írta:Szerintetek várható komoly játékosmozgás a véghajrában? Ha hihetünk a pletykáknak, egy csatár és egy lwb érkezése a legvalószínűbb, de összejön szerintetek mindkét poszton az erősítés? Bats marad???
Szerintem ez leginkább annak a függvénye, hogy Conteval mi a terve a vezetőségnek és fordítva.
Ami biztos: Alonso annyira alapemberré nőtte ki magát, hogy szerintem értelmetlen a nyakára hozni versenytársat. Legalább is nálam most olyan szinten van, hibái ellenére, hogy max Kantéhoz ragaszkodok jobban.

A csatár kérdés szerintem sokkal összetettebb. Ez a 2 Michy gól nyilván sokat dob most a morálján. De..., Conte nem fog neki bizalmat szavazni, mint ahogy eddig sem tette, ergo vagy marad Fa kupa meccsekre, vagy elmegy kölcsönbe játszani. Ismerve a vezetőséget, nem fogják hagyni, hogy eltékozoljuk, mivel benne van 30 millió a játékosban. Tehát vagy elküldik, hogy máshol játékban legyen, vagy megtartják, de szerintem az egyértelmű jele annak, hogy Conte megy a nyáron.

Értelmes érv és magyarázat arra viszont nincs, hogy megvegyük Dzekot. 31 éves múlt és ahogy már számtalanszor kifejtettük: a Pl eldőlt, a Bl pedig... jó nem akarok negatív lenni. Nem mi vagyunk a legesélyesebbek a végső győzelemre és úgy érzem, Dzeko megvételével sem fog ez számottevően megváltozni. Bárhogy is legyen, túl öreg és itt van Morata, akit vagy játszatni kellene, vagy eladni, de nyilván nem cserének padoztatni 70 millióért.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15440 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... a-dortmund
Kár érte, valahogy nálunk jobban eltudtam volna képzelni Aubát :roll:
Jo lesz nekik is, Özil és Miki tömi majd labdákkal, kiugratások és lefut mindenkit. Lacazette helyzete lesz érdekes.

Válasz küldése