Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15381 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Zsolti írta:Mahrez már átigazolási kérelmet is benyújtott. Ha lenne esze a vezetőségnek rögtön lecsapna rá nagyon kéne szélre ember. De mi inkább alkudozunk szerdáig Giroud árán hogy 1-2 millióval kevesebbért jöjjön vicc.
vagy ne is jöjjön. :D

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15382 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Mahrez már átigazolási kérelmet is benyújtott. Ha lenne esze a vezetőségnek rögtön lecsapna rá nagyon kéne szélre ember. De mi inkább alkudozunk szerdáig Giroud árán hogy 1-2 millióval kevesebbért jöjjön vicc.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15383 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Manchester City are interested in signing Riyad Mahrez after Leroy Sané was ruled out for up to seven weeks. But Leicester will only sell if they make a crazy offer. (Forrás: Daily Mirror)

Több helyen is írják, hogy Sané 1-2 hónapos sérülése miatt holnap estig a City még gyorsan behúzza Mahrez-t is.
végül is akkor minek van ott B.Silva?
Ha ez az üzlet létrejön akkor biztos agyfaszt fogok kapni.
Eszméletlen, hogy az egész világ a Chelsea-n nevet, hogy milyen szarul igazolnak közben a City,MU meg a PSG a fifa fair playt szembeköpve igazolgat.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4650
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15384 Hozzászólás Szerző: kazomester »

LATEST: Aubameyang medical pencilled for Wed AM. Earlier today all set for Batshuayi loan to Dortmund, Giroud to Chelsea for £20m. But #CFC via Marina Granovskaia now trying to drive price down so #AFC minded to end talks & send Giroud to #BVB - though unclear if he’d agree to it 8)

Amikor azt hiszitek már nem lehet durvább a sztori, Marina csak akkor gyújtja be a rakétákat 8)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15385 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Manchester City are interested in signing Riyad Mahrez after Leroy Sané was ruled out for up to seven weeks. But Leicester will only sell if they make a crazy offer. (Forrás: Daily Mirror)

Több helyen is írják, hogy Sané 1-2 hónapos sérülése miatt holnap estig a City még gyorsan behúzza Mahrez-t is.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15386 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Adjuk el a Citynek Hazard-t és Kantét utóbbi helyére jöhet vissza Mikel előbbit még valami 30as noname játékossal pótoljuk....
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15387 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Támogatom! Bár sztem benzema ráfizetős lenne, kanté meg kölcsönbe cityhez.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9593
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15388 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hazard - Benzema is összejöhetne, vagy egy Kante - Kovacic.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15389 Hozzászólás Szerző: Dízel »

adrian1989 írta:https://foci-live.com/atigazolasi-hirek ... ol-chelsea
Remélem ez csak valami vicc, már több helyen is olvastam!
Én is, mert idén több meccset lehet nem fogok nézni, sőt, lehet még a spíler tv előfizetésem is lemondom. Lapozzunk, mert felrobbanok.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15390 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

https://foci-live.com/atigazolasi-hirek ... ol-chelsea" onclick="window.open(this.href);return false;
Remélem ez csak valami vicc, már több helyen is olvastam!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4650
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15391 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Már azt is nagy eredménynek tartanám, ha végre elhatároznánk magunkat egy identitás/elképzelés mellett, és kitartanánk mellette.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6358
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15392 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Chelsea target Fernando Llorente as alternative to Olivier Giroud - sources

Chelsea have narrowed down their hunt for a new striker to Arsenal's Olivier Giroud or Tottenham's Fernando Llorente, sources have told ESPN FC.

Arsenal striker Giroud is Chelsea's No. 1 target as they look to strengthen their attack before Wednesday's transfer deadline, but Llorente has now emerged an alternative to the Frenchman.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15393 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Egy biztos: nyáron, ha nem is földtől elrugaszkodva, de valamit dobbantani kell.
A jó játékosaink öregednek is (Fabre), van aki vélhetően elmegy... (Luiz) és tudásban nem lesz jobb, aki eddig sem volt (Pedro, Willian) Szerintem nincs tovább. Azaz, de, van. Az érkezők kvalitása mutatni fogja a Chelsea jövő évi pozicionálását. Csak most megint lehet várni félévet, továbbá a VB miatt vélhetően fixen augusztusban indulnak meg a mozgások, nem a VB előtt.

Még az is nagy kérdés lesz, hogy Hazard és Conte marad-e... :/

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 7062
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15394 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta:Nem szeretem Giroud-t, de azért ne töketlenezzük már le. Az egyik legjobb gól/perc mutatója van a Pl.-ben. Másik meg külön öröm, hogy hozzánk igazol a Szarziból. Nézzétek meg, hogy milyen állapotok vannak náluk. Sokan inkább elutasítanák Auba-t csakhogy maradjon a Kobra náluk.
:lol: :lol: Gondolom... biztos sok volt a gyerekpezsi ott.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15395 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Nem szeretem Giroud-t, de azért ne töketlenezzük már le. Az egyik legjobb gól/perc mutatója van a Pl.-ben. Másik meg külön öröm, hogy hozzánk igazol a Szarziból. Nézzétek meg, hogy milyen állapotok vannak náluk. Sokan inkább elutasítanák Auba-t csakhogy maradjon a Kobra náluk.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15396 Hozzászólás Szerző: Apinho »

A filozófiát vagy inkább az irányvonalat senki se érti. Max. Londonban vannak vele tisztában. Az már nekem is leesett tavaly, hogy mi soha nem fogunk Neymar, Mbappé, Griezmann, Pogba szintű neves játékosokat venni. Talán a cél az lehet, hogy megmutassuk, mi ilyen nevek nélkül is tudunk PL-t nyerni akár, és szerepelni a BL-ben. A megnyeréshez azért tényleg több kéne. Abban is biztos vagyok, hogy Abrának nincs nagyon szüksége az így megspórolt pénzre. Egyszerűen csak így akarunk működni. X évente odaérhetünk az első helyre, hacsak nem lesz a city pár évig egyeduralkodó.
Ami "zsirut" illeti: sokáig azt gondoltam az arsenal miatta nem elég sikeres. Nem fogom kedvelni, feltéve ha meg nem győz róla.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15397 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:Jobb, ha hozzászokunk, itt maximum akkor lesz változás, ha Abra eladja a klubot, vagy vmi csoda folytán változtat a filozófiáján.
nem értem mi lett Abra-val, gondolom a megvan a Bl amire vágyott és azért nem érdekli már annyira, de ha ez így van akkor lehet jobban járnánk ha új tulajdonos lenne aki nem sajnálja a pénzt és az energiát azért, hogy a csapat újra sikeres legyen.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4650
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15398 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Jobb, ha hozzászokunk, itt maximum akkor lesz változás, ha Abra eladja a klubot, vagy vmi csoda folytán változtat a filozófiáján.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15399 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:Nem nyitnék pezsgőt Giroud érkezésétől, de ahogy már írták előttem is, az ikertorony vonal (Dzeko, Carroll, Crouch) közül talán a legnormálisabb választás lenne. De eléggé kezd aggasztó lenni amerre tartanak az átigazolásaink és ez nem Giroud meg Barkley ellen szól, mert padra jó választások, de sajnos nekünk a kezdőbe is kellene alsóhangon 3 új játékos. De úgy néz ki Emenalo távozása csak arra volt jó, hogy elkezdtük a cserepadot feltölteni.

a sok szar közül hozzuk a kevésbé szart.
Amúgy érdekes a nevek közül akik szóba kerültek én is Giroud-ra szavaztam volna, de úgy, hogy tudom, hogy az 4rsenal megveszi Aubameyangot így kicsit fáj ez a dolog, hogy a kedvenc csapatom ilyen selejt játékosokat igazol.
persze nem lehet mindig sztárokat venni, de én már nem is emlékszem mikor jött utoljára olyan igazi nagy név a klubhoz.
Michy-t sajnálom, hogy a töketlen Giroud miatt mennie kell.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolási pletykák

#15400 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Dante írta:Kicsit olyan érzésem van, mintha egy új sunderland épülését néznénk egy-két, már meglévő klasszisunkkal kiegészítve. Nálunk papíron gyengébb, vagy egyenrangú leselejtezett játékosait gyűjtjük és használjuk évek óta, a potenciállal rendelkező fiatalok meg ezeknél a riválisoknál szárnyalnak. Keserű ám a szőlő.
És az a baj, hogy ebben még az itt mondhatni "általánosan" kedvelt és elismert vezetőedzőnk is erősen asszisztál. Nyilván elsősorban a mondandód végére gondolok.

Válasz küldése