Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#9901 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pogbat nem, legalabbis nem illik a klub arculataba se sztem. Belole ugyis majd madrid vagy barca lesz, bar sztem a mostani jateka alapjan nem akkora sztar mint amekkora a marketing erteke.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#9902 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta:
Traxver írta: azért a mai világban már nagyon kevés olyan klub van aki hagyja, hogy leteljen egy játékosnak a szerződése...mindenkiből pénzt akarnak látni
Persze, de vedd figyelembe a vásárlói oldalt is, hogy kevesen fognak milliókat kifizetni, amikor 6 hónapon belül ingyen is megszerezhető az adott játékos. Ez a kör pedig tovább szűkül annak függvényében, hogy a játékos mely klubokban játszana szívesen. Nyilván Eriksen sem fog egy Bresciában gurigázni karrierje csúcsán, bár én úgy gondolom, hogy az Inter sem a képességeinek megfelelő csapat. A PL top, a két spanyol vagy a Bayern az, ahol neki lennie kell.
Ezt akartam én is írni. Nem vagyok benne biztos, hogy a spuri és a PL után az inter és az olasz liga, ráadásul idén már BL nélkül, nem lesz-e neki visszalépés. Én őt simán eltudnám képzelni a madridban Modric utódjaként vagy épp a barszában Iniesta utódjaként. Egyébként olyan sus-mus van, hogy Pogba elhagyja az mu-t már most a télen, őt senki nem tudná elképzelni itt? :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#9903 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Traxver írta: azért a mai világban már nagyon kevés olyan klub van aki hagyja, hogy leteljen egy játékosnak a szerződése...mindenkiből pénzt akarnak látni
Persze, de vedd figyelembe a vásárlói oldalt is, hogy kevesen fognak milliókat kifizetni, amikor 6 hónapon belül ingyen is megszerezhető az adott játékos. Ez a kör pedig tovább szűkül annak függvényében, hogy a játékos mely klubokban játszana szívesen. Nyilván Eriksen sem fog egy Bresciában gurigázni karrierje csúcsán, bár én úgy gondolom, hogy az Inter sem a képességeinek megfelelő csapat. A PL top, a két spanyol vagy a Bayern az, ahol neki lennie kell.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1676
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#9904 Hozzászólás Szerző: Traxver »

AwayRoller írta:Mesti van igazság abban amit írsz, az okát én sem tudom, de az nyilvánvaló, hogy megvan húzva a vonal. Az utóbbi évek Zappa és Drinkwater-ei miatt amúgy nem is csodálom. Lamps kinevezésével is megerősítést nyert ez az elképzelés, hogy inkább építünk a saját neveltjeinkre valamint gondolom ha lesznek is igazolások azok kisebb nevű de fejlődőképes vagy alulértékelt játékosok lesznek. (Mivel éveken át az volt a probléma, hogy nincs koncepcica, ezért ezt nem is bánom, legalább van egy irány és tudja az ember mire számítson)

A juvevel kapcsolatban: ők nagyon ritkán vagy egyáltalán nem fizetnek átigazolási díjat és kb. azt a pénzt adják oda a játékosoknak a fizutöbletben. Ez is egy járható út, de látod a fórum itt már attól agyf*szt kap, hogy diszkont áron nincs elhozva egy Eriksen... szerinted mi lenne, ha nyárig kéne várniuk egy hasonló ügylet kapcsán.

P.S. Tetézném a dolgot azzal, ha esetleg egy ilyen várakozás után mégsem lenne semmi a deal-ből... kaphatnám elő a popcorn-t, mert itt lenne amit röhögni a kiborulásokon :mrgreen:
azért a mai világban már nagyon kevés olyan klub van aki hagyja, hogy leteljen egy játékosnak a szerződése...mindenkiből pénzt akarnak látni

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9905 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Eltelt az atigazolasi idoszak fele, valoszinusitheto, hogy nem koltekezunk tul sokat, mivel nyaron akarunk majd megszerezni tobb jatekost, akik ebben a pillanatban megszerezhetetlenek. Azert ez tarthat veszelyeket, mert Sanchorol mar beszeltunk, hogy az osszes top csapat vinne, de Werner is ez a kategoria szerintem. Chilwellel is ahogy olvasom a hireket majd a Cityvel kell meccselnunk, az sem lesz egyszeru. En csak azt nem akarom, hogy megnt sokadik opciok jojjenek ossze majd (khmm Drink, Zappa).

Ha mar Aket teljesen kilotte a vezetoseg, biztos olvassa valamelyik atigazolasokert felelos emberke a forumot, Ruben Dias neve felmerulhetne a Benficabol. Szerintem o lenne meg upgrade a vedoinkhez kepest, aki megszerzheto. Tokeletesen illene ebbe a felfogasba amit mi jatszunk, es o is fiatal, 22 eves.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#9906 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Crap írta:Nem aggódok nagyon ebben az ablakban, ha nem csinálunk semmit akkor se történik tragédia. Szerintem eddig kettő valós info volt aki tényleg szóba jött, az egyik Dembele a másik pedig Zaha. Egyikért se akartunk 80 milliókat fizetni, ami jó döntés !

Ake-t azért hozták szóba, mert utolsó éves relaese clause.. tudjuk. Dunk nak is csak azért repült fel a neve, mert pont előtte pár héttel megjelent egy cikk, hogy óriási Chelsea szurker és a kutyáját is Didiernek nevezte el. Nem is kellet több egy átigazolási pletykához. (egyébként amellet, hogy gyenge védő szerintem... tavaly csak 5 öngólt szerzett. Kizárt, hogy ilyen védő után érdeklődnénk)
Más egyszerűen, aki tényleg erősítést jelentene és kell a csapatnak, pedig nem elérhető sajnos.

Dolgoznak, hogy legyen erősítése a csapatnak, ebbe biztos vagyok, de abban is, hogy újabb Drinkwater/Zappacosta esetet nem akarnak a csapatnál ők se.
Most komolyan, ilyen Ben-Haim, Djilobodji kaliberű védők után meglepődnél ha érdeklődnék egy középkategóriás PL védőért? :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9907 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Chelsea have revived interest in Lazio midfielder Sergey Milinkovic-Savic. The Blues sent scouts to watch the Serb against Napoli last weekend.

{Gazzetta dello Sport}

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#9908 Hozzászólás Szerző: Crap »

Nem aggódok nagyon ebben az ablakban, ha nem csinálunk semmit akkor se történik tragédia. Szerintem eddig kettő valós info volt aki tényleg szóba jött, az egyik Dembele a másik pedig Zaha. Egyikért se akartunk 80 milliókat fizetni, ami jó döntés !

Ake-t azért hozták szóba, mert utolsó éves relaese clause.. tudjuk. Dunk nak is csak azért repült fel a neve, mert pont előtte pár héttel megjelent egy cikk, hogy óriási Chelsea szurker és a kutyáját is Didiernek nevezte el. Nem is kellet több egy átigazolási pletykához. (egyébként amellet, hogy gyenge védő szerintem... tavaly csak 5 öngólt szerzett. Kizárt, hogy ilyen védő után érdeklődnénk)
Más egyszerűen, aki tényleg erősítést jelentene és kell a csapatnak, pedig nem elérhető sajnos.

Dolgoznak, hogy legyen erősítése a csapatnak, ebbe biztos vagyok, de abban is, hogy újabb Drinkwater/Zappacosta esetet nem akarnak a csapatnál ők se.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#9909 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Mesti van igazság abban amit írsz, az okát én sem tudom, de az nyilvánvaló, hogy megvan húzva a vonal. Az utóbbi évek Zappa és Drinkwater-ei miatt amúgy nem is csodálom. Lamps kinevezésével is megerősítést nyert ez az elképzelés, hogy inkább építünk a saját neveltjeinkre valamint gondolom ha lesznek is igazolások azok kisebb nevű de fejlődőképes vagy alulértékelt játékosok lesznek. (Mivel éveken át az volt a probléma, hogy nincs koncepcica, ezért ezt nem is bánom, legalább van egy irány és tudja az ember mire számítson)

A juvevel kapcsolatban: ők nagyon ritkán vagy egyáltalán nem fizetnek átigazolási díjat és kb. azt a pénzt adják oda a játékosoknak a fizutöbletben. Ez is egy járható út, de látod a fórum itt már attól agyf*szt kap, hogy diszkont áron nincs elhozva egy Eriksen... szerinted mi lenne, ha nyárig kéne várniuk egy hasonló ügylet kapcsán.

P.S. Tetézném a dolgot azzal, ha esetleg egy ilyen várakozás után mégsem lenne semmi a deal-ből... kaphatnám elő a popcorn-t, mert itt lenne amit röhögni a kiborulásokon :mrgreen:

Mesti
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010. szeptember 15., szerda 21:29
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#9910 Hozzászólás Szerző: Mesti »

Szerintem/úgy látom nálunk valami a fizetésekkel kapcsolatban változott meg, azért sem igazolunk nagy neveket.
2012 óta van fixen kb. 3-4 játékosunk aki 150.000 felett kap(ott), más nagyobb klubboknál azért több ilyent találni.
És most nem azt mondom, hogy ez lenne a járható út, de nyilván nagyobb átlagban minél jobb player=nagyobb fizu.
Nem tudom ez az FFP-nek tudható be, vagy nem akarja a vezetőség, hogy játékos uralom legyen, vagy mindkettő...

Ezért szerintem, ha Eriksen pl. nem Spursos lenne, akkor se lenne semmi esélyünk, mert gondolom ő sem hülye és nagyobb fizut is akar.
Vagy akár Rabiot említettétek.

Pedig pont ilyen playerek kellenének mint Eriksen, akiben van még több jó év, de sok dolgot már nem kell neki a futballról tanulni.

Ezzel kapcsolatban érdekes példa lehet a Juve, ahol majdnem a legmagasabbak a fizuk, mégis megengedhetik, pedig minden bevételi kimutatásban stb. kb. ugyanott szerepelünk.

Ezt ti, hogy látjátok, észre vettétek, vagy csak az én elmém gondolja túl? :)

zs198
Hozzászólások: 568
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Átigazolási pletykák

#9911 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Nah eldőlt G. Fernandes a Benfica-tól a Sp*rs-hoz szerződött kölcsönbe.
Mikor igazolunk már valami normális playert??
Elcseszett Dunk-ok, Aké-k??? Most komolyan ők a Chelsea szint??? :(
GO BLUES

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#9912 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szabi írta:Ne vicceljünk már, hogy egy középfos 29 éves angol védőt hamarabb kérne Lampard, ráadásul drágábban. :D Ennyi erővel Cahill-t is megtarthattuk volna, tök ingyen. Dunk jól fejel, szögleteknél, pontrúgásoknál veszélyes, de lábon az veri meg, aki nem szégyelli.
Valószínű meg is tartottuk volna, ha Sarri nem építi le. Legalábbis Pedro, Wili, Giroud példája erre enged következtetni.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9913 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ha kell Lampardnak, ha nem, ez a sztori azért erősen mutathatja azt, hogy közel sincs az, mint amit itt egyesek vizionáltak, hogy leszakad a kassza, annyi fölös lóvé van benne. Ha annyira megtehetnénk, ez egy no brainer deal kellene hogy legyen, mivel egy olyan minőségi játékosról beszélünk, aki hiába nem első számú preferenciája az edzőnek, de mélyíti a keretet, illetve nem a potenciális top4-ért küzdő riválist erősítené.

Ne vicceljünk már, hogy egy középfos 29 éves angol védőt hamarabb kérne Lampard, ráadásul drágábban. :D Ennyi erővel Cahill-t is megtarthattuk volna, tök ingyen. Dunk jól fejel, szögleteknél, pontrúgásoknál veszélyes, de lábon az veri meg, aki nem szégyelli.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9914 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az az egy indok lehet hogy magasabb, masszivabb emberet akar középre. Ezért hozzák fel Dunk-ot meg Diop-ot.

Igy ez a visszavásárlás opcio kárba megy. Sajnálatos mert nála lenne értelme, eladtuk, kimagaslot játszik, visszavehetnénk olcson, ehelyett egy rivális elviszi majd.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#9915 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

mikel12 írta:Jim White
@JimWhite
Being reported @ChelseaFC unlikely to exercise the £40m buy back option they have for
@afcbournemouth defender Nathan Ake.

Elmegy majd a Citybe, Tottenhambe vagy az Arsenalba, es a PL egyik legjobb vedoje lesz.
ha egyszer úgy néz ki hogy Lamps nem akarja akkor minek?

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9916 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Jim White
@JimWhite
Being reported @ChelseaFC unlikely to exercise the £40m buy back option they have for
@afcbournemouth defender Nathan Ake.

Elmegy majd a Citybe, Tottenhambe vagy az Arsenalba, es a PL egyik legjobb vedoje lesz.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9917 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hearing that Chelsea have been offered the prospect of signing Lille’s centre-back Gabriel Magalhaes. The talks are being led by Brazilian agent Giuliano Bertolucci, who was involved in the deals of David Luiz, Oscar, Ramires, Willian, Kenedy, Pato, Nathan and Lucas Piazon (@_marcus_alves)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9918 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea and Manchester United are set to battle it out with Juventus and Inter for the signing of Verona prodigy Marash Kumbulla. (Forrás: Calciomercato)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9919 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Botond9797 írta:Belenéztem a Bor'mouth mai meccsebe, kaptak egy hármast a Watford-tol, a vedelmuk borzalom, Champo alsohaz szint volt, Ake 2 gólnál is lemaradt. Tudom, gyenge csapat, gyenge forma stb, de az biztos, hogy nem ezzel a meccsel érdemelte ki a nagycsapat-szerződést...
Még mindig rohadtul fáj hogy mi kikaptunk tőlük. Gyakorlatilag az az 1 győzelmük van kb oktober ota. Nagyon gyengék és még tele vannak sérültekkel is. Ajj ha csak azt a meccset meg még egy bukott kötelezőt hoztunj volna, ott vagyunk mint a city.

Ake egyébként ezen a meccsen balhátvédet játszott.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9920 Hozzászólás Szerző: Gaba »

#Chelsea have beaten Tottenham and Arsenal to land Malik Mothersille from Leyton Orient.

The 16-year-old will be part of the Academy scholars at Stamford Bridge from next season after impressing for the Under-18s at Brisbane Road. (Telegraph) #CFC

Válasz küldése