Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13781 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:
Gallion írta:Paris United: N'Golo Kante the priority for PSG this summer. Negotiations have resumed.
Fél éve elmélkedtem hova mehetne és a PSG tökéletes csapat lenne neki. Otthon játszhatna, sztárokkal és elférne a középpályájukra.

Ő lenne a legnagyobb veszteség szerintem ha elmenne, de az ő szemszögéből teljesen megérteném és elfogadnám.
ha őt elengedi a vezetőség akkor bebizonyítják, hogy mennyire amatőrök, mert jelenleg Kante a világ legjobb szűrője, de ha Kante is menne akkor oké, de nyúljanak bele rendesen a zsebükbe a PSG-nél, mert szerintem a mai játékos árakat nézve Kante megér vagy 120-130m eurót ha nem többet.
de én nagyon nem örülnék ha menne és ő is lenyilatkozta, hogy jól érzi magát és maradni akar még úgy is, hogy nincs BL.
és akárki jön edzőnek az kicsit hihetetlen lenne, hogy nem lenne szüksége rá.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#13782 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta:
Gallion írta:Paris United: N'Golo Kante the priority for PSG this summer. Negotiations have resumed.
Fél éve elmélkedtem hova mehetne és a PSG tökéletes csapat lenne neki. Otthon játszhatna, sztárokkal és elférne a középpályájukra.

Ő lenne a legnagyobb veszteség szerintem ha elmenne, de az ő szemszögéből teljesen megérteném és elfogadnám.
sadsanya :(

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13783 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gallion írta:Paris United: N'Golo Kante the priority for PSG this summer. Negotiations have resumed.
Fél éve elmélkedtem hova mehetne és a PSG tökéletes csapat lenne neki. Otthon játszhatna, sztárokkal és elférne a középpályájukra.

Ő lenne a legnagyobb veszteség szerintem ha elmenne, de az ő szemszögéből teljesen megérteném és elfogadnám.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13784 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:Szerintem - annak ellenére, hogy idénre nagyon jól védekezett a magas emberekkel szemben is - nem a CB poszt a legjobbja. Full back-ként 2 éve, jobbhátvédként ki tudja mióta nem láttuk. Én örülnék ha visszakerülne oda, nyilván nem egy wingback látványos széljátékát várhatjuk, de védekezésben nagyon stabil, majd futkos a másik oldal. A beadásai, mélységi passzai remekek, tehát a támadásépítésben sem lenne meglőve a jobboldal.
Imádom Azpit, de egyetértek. Neki a szélen van a helye, egész pontosan a jobb szélen, örülnék ha visszakerülne, középhátvédnek túl alacsony.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13785 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Paris United: N'Golo Kante the priority for PSG this summer. Negotiations have resumed.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#13786 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szerintem - annak ellenére, hogy idénre nagyon jól védekezett a magas emberekkel szemben is - nem a CB poszt a legjobbja. Full back-ként 2 éve, jobbhátvédként ki tudja mióta nem láttuk. Én örülnék ha visszakerülne oda, nyilván nem egy wingback látványos széljátékát várhatjuk, de védekezésben nagyon stabil, majd futkos a másik oldal. A beadásai, mélységi passzai remekek, tehát a támadásépítésben sem lenne meglőve a jobboldal.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolási pletykák

#13787 Hozzászólás Szerző: béla »

Николаевич írta:
almos írta:Szerintem Azpi marad CB most már, igazából ő bárhol bevethető, de ezt itt mind tudjuk. Jobboldalra szerintem sem Moses sem Zappa nem PL kezdő szintű megoldás, oda kellene egy igazán jó WB vagy RB (rendszertől függően).
Florenzi pedig simán játszhat a középpályán (Kanté mellett is), de akár egy sorral előrébb támadónak is bevethető.
Mindenesetre én tavasszal nagyot csalódtam Mosesben, ekkora tudatosult bennem, hogy ő már nem lehet első számú opció.
De ha 4 védős rendszert fogunk játszani ott Azpi tuti hogy nem lesz CB, ahhoz nincs meg a fizikuma. Ha Sarri jön akkor borítékolható a 4-3-3, akkor Azpi meg jobbra.
Azpi szerintem 4 védősben sem fullbacknek, se CB -nek nem az igazi, a 3 védős fekszik neki igazán.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#13788 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

almos írta:Szerintem Azpi marad CB most már, igazából ő bárhol bevethető, de ezt itt mind tudjuk. Jobboldalra szerintem sem Moses sem Zappa nem PL kezdő szintű megoldás, oda kellene egy igazán jó WB vagy RB (rendszertől függően).
Florenzi pedig simán játszhat a középpályán (Kanté mellett is), de akár egy sorral előrébb támadónak is bevethető.
Mindenesetre én tavasszal nagyot csalódtam Mosesben, ekkora tudatosult bennem, hogy ő már nem lehet első számú opció.
De ha 4 védős rendszert fogunk játszani ott Azpi tuti hogy nem lesz CB, ahhoz nincs meg a fizikuma. Ha Sarri jön akkor borítékolható a 4-3-3, akkor Azpi meg jobbra.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolási pletykák

#13789 Hozzászólás Szerző: almos »

Szerintem Azpi marad CB most már, igazából ő bárhol bevethető, de ezt itt mind tudjuk. Jobboldalra szerintem sem Moses sem Zappa nem PL kezdő szintű megoldás, oda kellene egy igazán jó WB vagy RB (rendszertől függően).
Florenzi pedig simán játszhat a középpályán (Kanté mellett is), de akár egy sorral előrébb támadónak is bevethető.
Mindenesetre én tavasszal nagyot csalódtam Mosesben, ekkora tudatosult bennem, hogy ő már nem lehet első számú opció.
LAMPARD#8

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13790 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Davide Zappacosta is an option for Inter for the right back position, but the Nerazzurri want take him on loan with option to buy. (Tuttosport via football Italia) #CFC
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#13791 Hozzászólás Szerző: Szabi »

broduer írta:
Szabi írta:Florenzi valóban szinte bárhol bevethető, de szerintem sehol sem igazán kiemelkedő. Hajtós, melós és jó játékos, de nekünk pont olyan kéne, aki ettől több. Moses valóban nem jobbhátvéd, négyvédős rendszerben nem is itt kapna szerepet szerintem, Zappacosta viszont a Torino-ban végig ezt játszotta, nálunk meg ugye eddig csak wingback-ként kapott lehetőséget. Amennyiben edzőcsere és taktikaváltás lesz, Azpilicueta mögé nem hiszem, hogy kéne nagyon embert igazolni, Zappacosta jó lesz arra a pár meccsre, mikor Azpi pihen. Bárcsak ez lenne itt a legnagyobb probléma. :D

Sarri kapcsán Hysaj-t emlegetik leginkább, akit hozna magával, ugyebár ő is jobbhátvéd. Bár őt adnám, mert nagyon jó kis védő, de addig szintúgy fölösleges lenne az egyik legjobbunk nyakára egy hasonlóan minőségi játékost hozni, amíg más posztokon komoly gondok vannak. :)
Én eltudom képzelni, hogy Azpi most már megmarad CB-nek, akár 4 védős rendszerben is. Most a spanyol válogatottban is nagyon úgy néz ki, hogy nem Carvajal cseréje lesz, hanem Piqué-Ramos mögött lesz 3. számú CB. Persze kicsit alacsony erre a posztra, de azért néhány kvalitásával kompenzálhatja ezt a hiányosságot.
Igen, erre is gondoltam, de annyi CB-nk van, hogy 4 védősben mások kárára luxus lenne itt játszatni. A válogatottban Carvajal mögött Odriozola egy elég tehetséges gyereknek tűnik, Nacho is eljátszik ott simán, középhátvédek fronton viszont Pique és Ramos mögött nem igazán van konkrét CB opció, csak Azpi, Nacho, esetleg Monreal.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#13792 Hozzászólás Szerző: broduer »

Szabi írta:Florenzi valóban szinte bárhol bevethető, de szerintem sehol sem igazán kiemelkedő. Hajtós, melós és jó játékos, de nekünk pont olyan kéne, aki ettől több. Moses valóban nem jobbhátvéd, négyvédős rendszerben nem is itt kapna szerepet szerintem, Zappacosta viszont a Torino-ban végig ezt játszotta, nálunk meg ugye eddig csak wingback-ként kapott lehetőséget. Amennyiben edzőcsere és taktikaváltás lesz, Azpilicueta mögé nem hiszem, hogy kéne nagyon embert igazolni, Zappacosta jó lesz arra a pár meccsre, mikor Azpi pihen. Bárcsak ez lenne itt a legnagyobb probléma. :D

Sarri kapcsán Hysaj-t emlegetik leginkább, akit hozna magával, ugyebár ő is jobbhátvéd. Bár őt adnám, mert nagyon jó kis védő, de addig szintúgy fölösleges lenne az egyik legjobbunk nyakára egy hasonlóan minőségi játékost hozni, amíg más posztokon komoly gondok vannak. :)
Én eltudom képzelni, hogy Azpi most már megmarad CB-nek, akár 4 védős rendszerben is. Most a spanyol válogatottban is nagyon úgy néz ki, hogy nem Carvajal cseréje lesz, hanem Piqué-Ramos mögött lesz 3. számú CB. Persze kicsit alacsony erre a posztra, de azért néhány kvalitásával kompenzálhatja ezt a hiányosságot.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#13793 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Florenzi valóban szinte bárhol bevethető, de szerintem sehol sem igazán kiemelkedő. Hajtós, melós és jó játékos, de nekünk pont olyan kéne, aki ettől több. Moses valóban nem jobbhátvéd, négyvédős rendszerben nem is itt kapna szerepet szerintem, Zappacosta viszont a Torino-ban végig ezt játszotta, nálunk meg ugye eddig csak wingback-ként kapott lehetőséget. Amennyiben edzőcsere és taktikaváltás lesz, Azpilicueta mögé nem hiszem, hogy kéne nagyon embert igazolni, Zappacosta jó lesz arra a pár meccsre, mikor Azpi pihen. Bárcsak ez lenne itt a legnagyobb probléma. :D

Sarri kapcsán Hysaj-t emlegetik leginkább, akit hozna magával, ugyebár ő is jobbhátvéd. Bár őt adnám, mert nagyon jó kis védő, de addig szintúgy fölösleges lenne az egyik legjobbunk nyakára egy hasonlóan minőségi játékost hozni, amíg más posztokon komoly gondok vannak. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolási pletykák

#13794 Hozzászólás Szerző: almos »

Николаевич írta:
Gaba írta:A Gazzetta dello Sport szerint az Inter és Juventus mellett a Chelsea is szeretné megszerezni Alessandro Florenzit, miután a játékos nem tudott megegyezni a Romaval a szerződéshosszabbításon.
Hát most ettől annyira nem jöttem lázba.. Ott van Azpilicueta, Moses, Zappa és Sterling, jobbhátvéd kb. az utolsó ami kell most a csapatnak. Jó kis játékos Florenzi de semmi szükség rá.
Gyakorlatilag bárhol bevethető egy csapatban a kaput kivéve. Szerintem meg pont, hogy egy ilyen típusú játékos kellene. Főleg, hogy jobbhátvédnek is Moses és Zappa sem túl nyerő ötlet.
LAMPARD#8

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#13795 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Gaba írta:A Gazzetta dello Sport szerint az Inter és Juventus mellett a Chelsea is szeretné megszerezni Alessandro Florenzit, miután a játékos nem tudott megegyezni a Romaval a szerződéshosszabbításon.
Hát most ettől annyira nem jöttem lázba.. Ott van Azpilicueta, Moses, Zappa és Sterling, jobbhátvéd kb. az utolsó ami kell most a csapatnak. Jó kis játékos Florenzi de semmi szükség rá.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#13796 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A Gazzetta dello Sport szerint az Inter és Juventus mellett a Chelsea is szeretné megszerezni Alessandro Florenzit, miután a játékos nem tudott megegyezni a Romaval a szerződéshosszabbításon.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#13797 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Galatasaray target Chelsea center back Kurt Zouma. (RMC Sport)

Fulham are aiming to conclude permanent deals for Chelsea pair Tomas Kalas and Lucas Piazon in the coming weeks. (West London Sport) #CFC


Néhány napja olvastam, hogy Kalas-ért 10 millió körül szeretnénk kapni, bár a Fulham feljutott, abban nem vagyok biztos, hogy ennyit megér nekik a cseh. Mi mindenképp túladnánk rajta.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#13798 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Gallion írta:
Szabi írta:A France Football szerint felvettük a kapcsolatot Clément Lenglet kapcsán a Sevilla képviselőivel, a 22 éves francia középhátvédnek 35 millió eurós kivásárlási ára van és több topcsapat is érdeklődő iránta (Barca, MU).
Nagyon egysíkú a srác, jól helyezkedik és van némi futballintelligenciája is, de szerintem körülményes és előre játékban nem túl kiemelkedő. Egyébként sem értem ezeket a híreket.. Azpi, Luiz, Cahill, Rüdiger, Zouma. Van 5 védőnk (valószínűleg) 2 helyre, miért kell felesleges 6. is?
És Christensen-t még csak bele sem számoltad. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13799 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Szabi írta:A France Football szerint felvettük a kapcsolatot Clément Lenglet kapcsán a Sevilla képviselőivel, a 22 éves francia középhátvédnek 35 millió eurós kivásárlási ára van és több topcsapat is érdeklődő iránta (Barca, MU).
Nagyon egysíkú a srác, jól helyezkedik és van némi futballintelligenciája is, de szerintem körülményes és előre játékban nem túl kiemelkedő. Egyébként sem értem ezeket a híreket.. Azpi, Luiz, Cahill, Rüdiger, Zouma. Van 5 védőnk (valószínűleg) 2 helyre, miért kell felesleges 6. is?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#13800 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A France Football szerint felvettük a kapcsolatot Clément Lenglet kapcsán a Sevilla képviselőivel, a 22 éves francia középhátvédnek 35 millió eurós kivásárlási ára van és több topcsapat is érdeklődő iránta (Barca, MU).
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése