Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#7201 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Hát meg kell barátkozni a gondolattal, más választás nincs. Nagyon remélem, hogy legalább 4 évig nem kell újra elővenni a csatárkérdést, mert retek unalmas már :roll:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7202 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Oriási piros pont a vezetőségnek. Mindenki tudta a világon hogy nekünk egy gólgép center kell, Tuchel is ezt akarta és tető alá hozták a bizniszt!

Taktikailag nagyon nagy upgrade ez, elég komoly dolgok nyilhatnak meg támadásban.

Romeluuuu Lukakuuuuuu, milyen gyönyörű szóó...

Mai napig oriási ez a köszöntő video az első leigazolásakkor csinálták:

https://youtu.be/e58f1ulCcsw

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#7203 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta: 2021. augusztus 7., szombat 17:02 Nem tudom és nem értem, miért nézitek itt le ennyien a SerieA-t, a húgyfos német bohócligához képest az olasz bajnokság egy elitliga konkrétan. Nincs akkora iram, mint a PL-ben (ahogy sehol máshol sem), de a védőkkel azért meg kell birkózni, nem elég kikerülni őket, mint a Bundesligában.
Szerintem nem hogy a Bayern, de a Dortmund is hülyére verné az egész olasz ligát. Haladóbb felfogású a német liga, ezért szerintem sok szempontból jobbak, de egyébként nagyjából azonos szinten van a két bajnokság. Időnként elcsípek 1-1 olasz meccset, nagy a különbség az olasz és az angol liga közt - túl nagy.

Nagyon egyetértek Hawaiial, rossz az előérzetem, egyikünknek se legyen igaza, de szerintem a klub történetének legnagyobb melléfogása lesz a belga - ezt csak tetézi, hogy egyszer már eladtuk aprópénzért.

Itt a 8.helytől lefelé minden csapat védekezni fog ellenünk, nem lesznek területei és egyébként se lesz "csatárközpontú" a játékunk, nem lesz tömve labdákkal, itt nem ő lesz a király, csupán egy a sok közül. Kiváncsi vagyok hogy fog sülni neki a pressing, majd amikor egy félidő alatt 2x annyit fut mint olaszban egy egész meccsen....

Nem szeretek negatívkodni és sokszor befürödtem már azzal, hogy előre leírtam másokat, szóval szívből kívánom, hogy rám tudjon cáfolni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#7204 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nem tudom és nem értem, miért nézitek itt le ennyien a SerieA-t, a húgyfos német bohócligához képest az olasz bajnokság egy elitliga konkrétan. Nincs akkora iram, mint a PL-ben (ahogy sehol máshol sem), de a védőkkel azért meg kell birkózni, nem elég kikerülni őket, mint a Bundesligában.
6+8+5+4+1+1+2+1

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#7205 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

dacultras írta: 2021. augusztus 7., szombat 16:31
focimark írta: 2021. augusztus 7., szombat 16:03 Grealish friss atigazolasi rekordja sem lesz akkor megdontve legalabb. En legtobbszor a Unitedben lattam jatszani es ott inkabb volt egy ChelseasTorres vagy Morata féle sajat lababan osszeeso suta jatekos, de elvileg nagyot fejlodott azota, szoval remelem ujra van csatarunk.
Mindenki a Unitedes időszakát veszi elő, mégis rúgott ott is 16 gólt az első évében. Gondolom az megvan mindenkinek hogy Jorginho lett a házi gólkirályunk 7 góllal :lol:
A Serie A egy lényegesen gyengébb bajnokság minden szempontból. Gyengébbek fizikálisan és mentálisan is a játékosok, ezáltal az iram is sokkal lassabb, így több idő van meghozni bizonyos döntéseket a pályán. Lukaku manchesteri pályafutására sokan úgy tekintenek, mintha ezer éve lett volna, pedig csak 2 éve, hogy eligazolt onnan. Én őszintén szólva nem tudom elképzelni, hogy a 2 évvel ezelőtti szörnyen suta csatárból most majd egy világklasszis játékost fogunk viszontlátni, de ne legyen igazam. Mindenesetre van egy nagyon rossz előérzetem vele kapcsolatban, és nem szeretném, ha ez az igazolás esetleg Tuchel állásába kerülne...

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#7206 Hozzászólás Szerző: focimark »

dacultras írta: 2021. augusztus 7., szombat 16:31
focimark írta: 2021. augusztus 7., szombat 16:03 Grealish friss atigazolasi rekordja sem lesz akkor megdontve legalabb. En legtobbszor a Unitedben lattam jatszani es ott inkabb volt egy ChelseasTorres vagy Morata féle sajat lababan osszeeso suta jatekos, de elvileg nagyot fejlodott azota, szoval remelem ujra van csatarunk.
Mindenki a Unitedes időszakát veszi elő, mégis rúgott ott is 16 gólt az első évében. Gondolom az megvan mindenkinek hogy Jorginho lett a házi gólkirályunk 7 góllal :lol:
Nem mondtam, hogy nem orulok Lukakunak, szamomra egyertelmu volt, hogy a csatarkerdesnek kell lenni az elsoszamu feladatnak a nyaron es nagyon remelem, hogy ez most meg is lett oldva. Orulok, hogy BigRom visszater, csak a Unitedes korszakabol megmaradtak olyan dolgok amik miatt aggodom kicsit.

dacultras
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#7207 Hozzászólás Szerző: dacultras »

focimark írta: 2021. augusztus 7., szombat 16:03 Grealish friss atigazolasi rekordja sem lesz akkor megdontve legalabb. En legtobbszor a Unitedben lattam jatszani es ott inkabb volt egy ChelseasTorres vagy Morata féle sajat lababan osszeeso suta jatekos, de elvileg nagyot fejlodott azota, szoval remelem ujra van csatarunk.
Mindenki a Unitedes időszakát veszi elő, mégis rúgott ott is 16 gólt az első évében. Gondolom az megvan mindenkinek hogy Jorginho lett a házi gólkirályunk 7 góllal :lol:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#7208 Hozzászólás Szerző: Dante »

focimark írta: 2021. augusztus 7., szombat 16:15Nem nagyon szoktam Everton meccseket nézni, ugyhogy arrol az idoszakarol nem sok van meg, max az ellenunk lott szolo golja, de a Unitedben eleg gyenge volt, foleg a masodik szezonja. Donkeyku becenev is ra lett akkor aggatva, szoval ott nem nagyon jott ki neki a lepes. Viszont mar csak a fizikuma miatt is biztos vagyok benne, hogy jobb lesz mint a 2 spanyol ziccerkiraly volt itt.
Mourinho United-es korszaka nem arról híres, hogy jól teljesítettek volna a játékosok.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#7209 Hozzászólás Szerző: focimark »

emsanya írta: 2021. augusztus 7., szombat 16:11
focimark írta: 2021. augusztus 7., szombat 16:03 Grealish friss atigazolasi rekordja sem lesz akkor megdontve legalabb. En legtobbszor a Unitedben lattam jatszani es ott inkabb volt egy ChelseasTorres vagy Morata féle sajat lababan osszeeso suta jatekos, de elvileg nagyot fejlodott azota, szoval remelem ujra van csatarunk.
Meg azért az Evertonban is rúgott 87 gólt (abból 68 PL gól).
Nem nagyon szoktam Everton meccseket nézni, ugyhogy arrol az idoszakarol nem sok van meg, max az ellenunk lott szolo golja, de a Unitedben eleg gyenge volt, foleg a masodik szezonja. Donkeyku becenev is ra lett akkor aggatva, szoval ott nem nagyon jott ki neki a lepes. Viszont mar csak a fizikuma miatt is biztos vagyok benne, hogy jobb lesz mint a 2 spanyol ziccerkiraly volt itt.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7210 Hozzászólás Szerző: emsanya »

focimark írta: 2021. augusztus 7., szombat 16:03 Grealish friss atigazolasi rekordja sem lesz akkor megdontve legalabb. En legtobbszor a Unitedben lattam jatszani es ott inkabb volt egy ChelseasTorres vagy Morata féle sajat lababan osszeeso suta jatekos, de elvileg nagyot fejlodott azota, szoval remelem ujra van csatarunk.
Meg azért az Evertonban is rúgott 87 gólt (abból 68 PL gól).

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#7211 Hozzászólás Szerző: focimark »

Grealish friss atigazolasi rekordja sem lesz akkor megdontve legalabb. En legtobbszor a Unitedben lattam jatszani es ott inkabb volt egy ChelseasTorres vagy Morata féle sajat lababan osszeeso suta jatekos, de elvileg nagyot fejlodott azota, szoval remelem ujra van csatarunk.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#7212 Hozzászólás Szerző: Dante »

93 és 98 millió font közötti összegről írnak. Úgy gondolom, hogy a mozdítható csatárok közül a lehető legjobbat sikerül megszererezni. Haaland sokkal nagyobb rizikó lenne, mint Lukaku.

Kounde nem játszott egyetlen percet sem az előszezonban, úgyhogy egyik részről a Sevilla vigyáz rá és számol az eladásával, másik részről ha sikerül megvenni nem lesz azonnal bevethető.

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#7213 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

🚨 Romelu Lukaku to Chelsea is at the closing stages, last details, €115m ( £97m ) Chelsea will focus on Kounde straight after completing Lukaku ( Gianluca Di Marzio & Fabrizio Romano )

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7214 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2021. augusztus 7., szombat 6:36 Chelsea are confident to complete Lukaku deal in the next few days. Final bid set to be submitted. 🔵 #CFC

New contacts scheduled during the weekend - Inter want money and no players included. €12m/season salary offered to Lukaku.

No Messi talks - Chelsea focused on Romelu.


Innen szinte már 90%, hogy jön.
Szerintem így játszani nem fog már a Szuperkupa döntőn, de az simán benne van hogy civilben ott lehet a csapattal.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#7215 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea are confident to complete Lukaku deal in the next few days. Final bid set to be submitted. 🔵 #CFC

New contacts scheduled during the weekend - Inter want money and no players included. €12m/season salary offered to Lukaku.

No Messi talks - Chelsea focused on Romelu.


Innen szinte már 90%, hogy jön.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#7216 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pilgrim írta: 2021. augusztus 6., péntek 7:50
cech19960320 írta: 2021. augusztus 6., péntek 7:37
Pilgrim írta: 2021. augusztus 6., péntek 7:34 https://www.skysports.com/football/news ... an-striker

Sky Sports allitja, hogy az Inter elengedi Lukaku-t, ha 102 millio fontos ajanlatot kapnak erte. Varhatoan ez az ajanlattetel a mai napon megtortenik.

Ez a 102 millio sokkal emeszthetobb, mint a 130 millio.
A 120-130 millió az eddig euró volt, ami így stimmel is :D
2 napja 120-130 millio fontrol volt szo.
https://www.independent.co.uk/sport/foo ... 96633.html

Valoszinuleg a vege ott korul lesz, ha hozzavesszuk az ugynoki penzt, alairasi penzt...stb.
Az ügynöki pénz Abramovich terhe, nem a klubbé.

Nem tudom volt e itt róla szó, de az Inter még nem fizette ki a United-nek Lukaku árát. Emellett Lukaku korábbi együttesei is részesednek a mostani átigazolási díjból, ahogy a United, Everton, Anderlecht, úgy mi is. Még ha elenyésző is az összeg, ebből a 100+ millió euróból valamennyi visszafolyik.

Az Inter viszont így nem látja felét se az összegnek (United-nek elvileg 50 körül tartoznak).

Engem az eddigi hírek alapján meglepne, ha Arkadiy és Marina nem alkudott volna az eredetileg is csak pletykált 130 millió euróból.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7217 Hozzászólás Szerző: Daniel »

AwayRoller írta: 2021. augusztus 6., péntek 11:01 Amikor Mahrez, Kdb vagy Silva hamarabb játszik false9-t, mint az egyetlen alkalmas ember csatárt, akkor az sokat elmond. Amúgyis, Giroud a kellemes kivétel, de ne kezdjünk senki padjáról igazolni szerintem, nem egy sokadvonlas klub vagyunk.
Mondjuk en ezt betudom annak hogy a kopsz beteg. Ld korabbi beszelgeteseket Grealish zsenialis 8as posztjarol. Yaya Touret is padoztatta es minden idok egyik legjobb boxtobox kozeppalyasa volt. Na mindegy. Igazabol egy backup csatar jol jonne es annak szeirntem nem lenne rossz, ennyi.
*knock, and it shall be opened unto you*

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#7218 Hozzászólás Szerző: Crap »

Matt Law-al 20 perce fejeztek be egy élő podcastet / interjút, ahol Law a szurkolók kérdéseire válaszolt.
Lényeg a lényeg, Lukaku dealt elmondja, hogy jöhetett létre ilyen gyorsan a semmiből és ahogy ő mondta.: "ritkán szokott ilyet mondani, de ő úgy tudja, hogy a tárgyalások lényegi részének már vége, Lukaku jön a Chelsea-be."
Elvileg felajánlottuk Alonso mellet Abrahamet is, de egyik játékost se akarta az Inter, csak a pénz érdekelte őket. Így alakult ki ez az egész, hogy az Inter akarja Zapatat, Atalanta pedig szeretné Abrahamet, ha megy Zapata :D Abrahamat a klub nem stresszeli egyik irányba se. (Tehát ha akar még maradhat is és küzdhet a helyéért)

- Itt megjegyzem, hogy ha azért ez tényleg így van, ami miért is ne lenne elképzelhető, akkor azért az Inter tulaj brutál smucig szar, hogy 10 milliós különbség miatt inkább egy 30 éves kitudja milyen Zapatat favorizál, Abraham helyett, csak mert ezzel még több pénzt kivehet a kasszából. Azért az Inter a 80 milliós bevételét már bőven teljesítette.

Zouma, nem akar a West Ham-be menni. Meglepődött azon, hogy vissza utasította a West Ham ajánlatát.
Kounde továbbra sincs elfelejtve. Már régóta figyeljük.

Rice, nem fog új szerződést alá írni, jövőre arra számíthat, hogy jöhet a Chelsea-be vagy más nagy csapatba.

Egyébként meg jelenik meg vagy óránként 2-3 különböző cikk vagy olasz vagy angol portálokon, amik minde összevissza állítanak mindenfélét :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Crap 2021. augusztus 6., péntek 11:20-kor.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7219 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Amikor Mahrez, Kdb vagy Silva hamarabb játszik false9-t, mint az egyetlen alkalmas ember csatárt, akkor az sokat elmond. Amúgyis, Giroud a kellemes kivétel, de ne kezdjünk senki padjáról igazolni szerintem, nem egy sokadvonlas klub vagyunk.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7220 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Pityee írta: 2021. augusztus 6., péntek 10:42
Daniel írta: 2021. augusztus 6., péntek 10:33 Bernardo silva es gabriel jesus lehet be lesz aldozva a citynel Grealish miatt. Mindkettojuket szivesen megneznem, de talan inkabb Jesust (kedveltem mindig a jatekat, nem egy tipik suttyo brazil, van alazata is a foci irant es szerintem elegge underrated). Silva is jo csak ott szerintem megvagyunk en bizom a sracokban, o nem biztos hogy nagy elorelepes lenne vagy ziyech akkor tuti menne…
Jesus semmivel sem jobb mint Tammy. Ha már hozunk egy támadót akkor az extra kaliber legyen és ne valami középszer.
En nem tartom kozepszernek ezert is irtam. Sokkal jobb mint TA szerintem, csak nem igazan volt megbecsulve.
*knock, and it shall be opened unto you*

Válasz küldése