Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7181 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2021. augusztus 9., hétfő 7:59 Nem tudom figyeltétek-e, de Lukaku nem volt nevezve tegnap az Inter meccsére.
Kérte hogy ne is nevezzék már. Ma orvosi Belgiumban, holnap érkezik Londonba.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#7182 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nem tudom figyeltétek-e, de Lukaku nem volt nevezve tegnap az Inter meccsére.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7183 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Cappy írta: 2021. augusztus 8., vasárnap 18:59 Nem kedvelem Ibrat, de Lukakuval nem említhető egy lapon. Eg es fold a ket jatekos tudasa. Raadasul Lukakunak is nagy arca lett mióta az igen eros olasz ligaban jol megy neki.
És istennek hivatja magat? :D

Elismerem Ibrát nem arrol van szo, csak mindenki fosik tőle, Lukaku meg neki is neki ment. Es aki latta a ket meccset, Lukaku lenyomta őket a faszba a jatektudasaval is. Inkabb a motivaltsagra es gyozni akarsra gondoltam, hogy nem fél semmitol.

En nagyon szeretem a német sracokat is, de Werner mondta az első PL meccse utan hogy "itt gyorsak, magasak es kemények a védők, más mint a bundesliga". Idő kell, kellett neki is mire ezt feldolgozza. Lukaku már ennyivel beljebb van, hogy tudja mi vár rá.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#7184 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Szabi írta: 2021. augusztus 8., vasárnap 19:42
emsanya írta: 2021. augusztus 8., vasárnap 16:41
Pityee írta: 2021. augusztus 8., vasárnap 12:58

Azért ez már vehető félhivatalosnak szerintem :mrgreen: abból a szempontból nagyon örülök neki, hogy végre nem egy királykisasszony csatárunk lesz elől, akit félteni kell mindentől, hanem egy lóbaszó kettesszekrény akiről lepattannak a hátvédek 8)
A nagy Ibrának is neki ment Lukaku fejjel. Aztan a kupaban es a bajnoksagban is a goljaival szét is baszták a Milan-t, meg is alázta a svéd beképzelt parasztot...
OFF:
Na végre van ember aki nem isteníti azt a nagyképű suttyó trógert, el se hiszem. :shock:
Szerintem is faszfej, de attól még a karakter amit tol az zseniális :D Csak a kedvenc csapatom közelébe ne kerüljön az ilyen :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#7185 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2021. augusztus 8., vasárnap 16:41
Pityee írta: 2021. augusztus 8., vasárnap 12:58
kecske01 írta: 2021. augusztus 8., vasárnap 12:36 Drogba kitette twitterre, hogy Welcome home Lukaku. :D
Azért ez már vehető félhivatalosnak szerintem :mrgreen: abból a szempontból nagyon örülök neki, hogy végre nem egy királykisasszony csatárunk lesz elől, akit félteni kell mindentől, hanem egy lóbaszó kettesszekrény akiről lepattannak a hátvédek 8)
A nagy Ibrának is neki ment Lukaku fejjel. Aztan a kupaban es a bajnoksagban is a goljaival szét is baszták a Milan-t, meg is alázta a svéd beképzelt parasztot...
OFF:
Na végre van ember aki nem isteníti azt a nagyképű suttyó trógert, el se hiszem. :shock:
6+8+5+4+1+1+2+1

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#7186 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Nem kedvelem Ibrat, de Lukakuval nem említhető egy lapon. Eg es fold a ket jatekos tudasa. Raadasul Lukakunak is nagy arca lett mióta az igen eros olasz ligaban jol megy neki.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7187 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2021. augusztus 8., vasárnap 12:58
kecske01 írta: 2021. augusztus 8., vasárnap 12:36 Drogba kitette twitterre, hogy Welcome home Lukaku. :D
Azért ez már vehető félhivatalosnak szerintem :mrgreen: abból a szempontból nagyon örülök neki, hogy végre nem egy királykisasszony csatárunk lesz elől, akit félteni kell mindentől, hanem egy lóbaszó kettesszekrény akiről lepattannak a hátvédek 8)
A nagy Ibrának is neki ment Lukaku fejjel. Aztan a kupaban es a bajnoksagban is a goljaival szét is baszták a Milan-t, meg is alázta a svéd beképzelt parasztot...

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#7188 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2021. augusztus 8., vasárnap 12:58
kecske01 írta: 2021. augusztus 8., vasárnap 12:36 Drogba kitette twitterre, hogy Welcome home Lukaku. :D
Azért ez már vehető félhivatalosnak szerintem :mrgreen: abból a szempontból nagyon örülök neki, hogy végre nem egy királykisasszony csatárunk lesz elől, akit félteni kell mindentől, hanem egy lóbaszó kettesszekrény akiről lepattannak a hátvédek 8)
Csak reméljük a labda nem pattan majd el róla :D de szorítunk neki, a motivációval nem lesz gond az biztos.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#7189 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2021. augusztus 8., vasárnap 12:36 Drogba kitette twitterre, hogy Welcome home Lukaku. :D
Azért ez már vehető félhivatalosnak szerintem :mrgreen: abból a szempontból nagyon örülök neki, hogy végre nem egy királykisasszony csatárunk lesz elől, akit félteni kell mindentől, hanem egy lóbaszó kettesszekrény akiről lepattannak a hátvédek 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#7190 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Drogba kitette twitterre, hogy Welcome home Lukaku. :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7191 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2021. augusztus 7., szombat 22:16 Két dolgot tudok elképzelni. Az egyik, hogy a dortmund reménykedik, hogy Haaland köt velük egy új szerződést. Másik, hogy várnak egy nagy Real / Bayern / PSG ajánlatra. A manut kizárom, nem hiszem, hogy Sancho után még ki tudnának pengetni ennyi lét.
Szerintem simán az van hogy nem akart távozni. Raiolaval szépen megvárják a jövő nyarat és 10 klub (ennyit mondanak) közül csemegézhetnek. Oriási licit háboru lesz és kisajtolják a max fizut+ügynöki dijat.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#7192 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta: 2021. augusztus 8., vasárnap 7:56 Kell karanténba mennie, majd Lukakunak?
Ezt sztem mi itt nem fogjuk tudni eldönteni, mert a sportolókra sokszor egyedi szabályok vonatkoznak :D Az àtlag emberek szabályai alapján nem kell, csak tesztek, ha be van oltva, és karantén ha nincs

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#7193 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kell karanténba mennie, majd Lukakunak?

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák

#7194 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

emsanya írta: 2021. augusztus 7., szombat 22:03 Lukaku great signing for Chelsea of course.
But just to make it clear: Haaland was 1st choice. Talks between clubs.
Understand that they “agreed”: “Package too expensive”

Lukaku- package expensive too.
So this is more: Dortmund and Chelsea couldn’t agree

@jan aage fjortoft


Ennyi...

Leghitelesebb norveg forras. Haaland miatt folosleges cseszegetni most a boardot.
:DDDdd Falk haverjával együtt a mellébeszélés koronázatlan királyai.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#7195 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Nem tudom meddig ment volna el összegbe a klub Haaland-ért,ha ő volt az első számú kiszemelt,de az biztos, hogy a Dortmund-nál nem megy a matek.
Haaland-ért idén senki nem fog kifizetni ennyi pénzt,mert a top csaptokból csak nálunk nem volt csatár, így ők bőven ráérnek jövőre megvenni fele ennyiért!
Nem hiszem amúgy,hogy új szerződést írna alá Dortmundba mivel ő kérte ezt a lehetőséget,hogy 2 év múlva reális áron engedjék el.
Én örülök,hogy a belga jött,mert ő azért csak kötődik a klubhoz és nem egy olyan játékos aki csak ugródeszkának használja a Chelsea-t.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#7196 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Két dolgot tudok elképzelni. Az egyik, hogy a dortmund reménykedik, hogy Haaland köt velük egy új szerződést. Másik, hogy várnak egy nagy Real / Bayern / PSG ajánlatra. A manut kizárom, nem hiszem, hogy Sancho után még ki tudnának pengetni ennyi lét.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7197 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Lukaku great signing for Chelsea of course.
But just to make it clear: Haaland was 1st choice. Talks between clubs.
Understand that they “agreed”: “Package too expensive”

Lukaku- package expensive too.
So this is more: Dortmund and Chelsea couldn’t agree

@jan aage fjortoft


Ennyi...

Leghitelesebb norveg forras. Haaland miatt folosleges cseszegetni most a boardot.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#7198 Hozzászólás Szerző: Pityee »

2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7199 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2021. augusztus 7., szombat 21:32 Ha jön Koundé is akkor megint egy komoly transzfer ablakot tudhatunk magunk mögött.
És még egy középpályás sincs kizárva, de már Koundéval és Lukakuval is nagyon komoly lesz ez az ablak.

Meg nagyon érdekes lesz még a távozok sora, rengeteg kérdőjel.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#7200 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ha jön Koundé is akkor megint egy komoly transzfer ablakot tudhatunk magunk mögött.

Válasz küldése